NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Ścieżka w parku - apel do LN,
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 16:29  
Cytuj
Panie Prezydencie, chyba najwyższa pora zlikwidować ścieżkę rowerową przecinającą środek parku linowego i wytyczyć nową inną trasą. Tylko czekać, aż wydarzy się tam tragedia. Biegają tam małe dzieci, rodzice zamiast się nimi opiekować to robią sobie fotki ze smartfona, a jadąc z górki nie tak łatwo wyhamować przed kobietą, która postanowiła na środku ścieżki zrobić zdjęcie dziecku. Wiadomo, że piesi nie mogą chodzić po ścieżce, ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 16:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 17:33  
Cytuj
Sciezki sa w calym miescie i zawsze przy chodnikach. Wiec raczej nie widze sensu ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 17:43  
Cytuj
Dlatego, że "madki" nie pilnują smarkeusów prezydent ma zlikwidować w mieście ścieżki rowerowe?

To chyba apel do rodziców, żeby lepiej pilnowali dzieci w parku, a nie strzelali kolejne porcje sweet foci żeby mieć co wstawić na fb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.

W takim razie to twój problem, rodzicu, że wsadziłeś łeb w telefon zamiast pilnować gnojka. Odnoszę dziwne wrażenie, że w tym kraju wszystko co jest dla ludzi z hobby trzeba zniszczyć, spowodować zaprzestanie korzystania z infrastruktury. Płacz, że w mieście nie ma ścieżek rowerowych. Zbuduj park linowy w towarzystwie ścieżki rowerowej. Płacz, że jest ścieżka i jakiś nieupilnowany "bombelek" wpieprzy się w prawidłowo jadącego rowerzystę. Zlikwiduj ścieżkę rowerową w tym miejscu. Płacz, że w mieście jest za mało ścieżek rowerowych. Błędne koło się zamyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.

W takim razie to twój problem, rodzicu, że wsadziłeś łeb w telefon zamiast pilnować gnojka. Odnoszę dziwne wrażenie, że w tym kraju wszystko co jest dla ludzi z hobby trzeba zniszczyć, spowodować zaprzestanie korzystania z infrastruktury. Płacz, że w mieście nie ma ścieżek rowerowych. Zbuduj park linowy w towarzystwie ścieżki rowerowej. Płacz, że jest ścieżka i jakiś nieupilnowany "bombelek" wpieprzy się w prawidłowo jadącego rowerzystę. Zlikwiduj ścieżkę rowerową w tym miejscu. Płacz, że w mieście jest za mało ścieżek rowerowych. Błędne koło się zamyka.

Dokładnie tak jest i niestety nie dogodzisz nigdy nikomu bo wiecznie znajdzie się ktoś komu będzie to przeszkadzać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 22:16  
Cytuj
Wystarczy że Ty, widząc jaka jest sytuacja, nie będziesz zap*****lał z górki jak poj***ny,tylko dostosujesz prędkość i zwrócisz większą uwagę na otoczenie.

Na prawdę, w Tym kraju zmiany trzeba zacząć od siebie, nie patrzeć na innych.
Czekać aż wprowadzą zakaz, postawią znak "uwaga na bawiące się dzieci" itp.

Taka sama mentalność jak na "pasach".
"Lezę pod samochód no bo ja mam pierwszeństwo i mnie wolno"

Użyj głowy - to nie boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 22:41  
Cytuj
Byłem dzisiaj o 19 i pełno madek z komórką zajętych rozmowami. Sorry ale na ścieżce rowerowej dzieci sobie chodziły. Wyląduje dziecko w szpitalu i się zacznie raban. Dziecka się pilnuje. To samo na błoniach, drze się dzieciak maaamo 5 minut, a matka zajęta plotkowanien przez komórkę. Wstanie, cyknie fotki i dalej olewka. Ojcowie też fajnie browarek w ręku, kiep w drugiej i relaksik.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 23:41  
Cytuj
Takie czasy chore że samozjebka z telefoniku ważniejsza od wszystkiego a szczególnie od rozsądku . Społeczeństwo z dnia na dzień co raz głupsze .
Ale rozsądkiem powinne wykazać się też i władzę i coś z tym problemem zrobić bo na rozsądek rodziców nie ma co liczyć a w razie tragedii winni będą jak zwykle inni a nie władze i rodzice .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 07:46  
Cytuj
może duże tablice ostrzegawcze z obu stron załatwiłyby sprawę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 07:57  
Cytuj
Polisowy dobrze pisze. Napierd...ją z tej górki jak debile. Niezależnie od tego czy to ścieżka dla rowerów czy nie, przechodząc z jednej części parku linowego na drugą trzeba ją przekroczyć, czasem trzeba się na niej znaleźć. A jak naku..wia z góry jakiś idiota, to czasu na reakcję jest ułamek sekundy, a to zbyt mało. I już nie pieprzcie tymi stereotypami o matkach z telefonami, bo żal to czytać. Nagle nasze miasto jest wypełnione matkami robiącymi sobie selfie. Byłem tam mnóstwo razy i matek robiących sobie zdjęcia nie widziałem. Może po prostu widzę to co tam jest, a nie to co chcę widzieć. Ewentualnie gówno widzę, bo mnie tam nie było, ale poużywam sobie na forum, w końcu kto mi udowodni, że pierd..ę farmazony? Ta ścieżka jest bardzo niefortunna. Niemniej nie byłoby żadnego problemu, gdyby ludzie jeździli po parku używając mózgu, a nie jedynie pedałów. Zwalniasz, powoli przejeżdżasz park po ścieżce uważając na innych ludzi w tym dzieci i po sprawie. Debil grzejący przez park na rowerze jest głupszy niż kobieta robiąca zdjęcie, zapewniam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:22  
Cytuj
Szopen, ale to wymyśliłeś. Ja będąc w parku linowym chodzę za dzieckiem i muszę czasami myśleć za niego. Nie rozsiadam się na ławeczce i udaje że się dzieckiem zajmuje. Dziecko trzeba uczulić że tu też jest ścieżka i musi uważać, tak jak na mieście. Jak masz oczy to trochę popatrz i pomyśl. Pseudo rodzice wywleką dziecko na park linowy lub wodny pyszczą samopas i d.pa na ławkę, a potem pretensje do całego świata, bo dziecko pod rower wlazło (a TY gdzie wtedy byłeś!!!) Tyle w temacie - dzieckiem trzeba się zajmować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Polisowy dobrze pisze. Napierd...ją z tej górki jak debile. Niezależnie od tego czy to ścieżka dla rowerów czy nie, przechodząc z jednej części parku linowego na drugą trzeba ją przekroczyć, czasem trzeba się na niej znaleźć. A jak naku..wia z góry jakiś idiota, to czasu na reakcję jest ułamek sekundy, a to zbyt mało. I już nie pieprzcie tymi stereotypami o matkach z telefonami, bo żal to czytać. Nagle nasze miasto jest wypełnione matkami robiącymi sobie selfie. Byłem tam mnóstwo razy i matek robiących sobie zdjęcia nie widziałem. Może po prostu widzę to co tam jest, a nie to co chcę widzieć. Ewentualnie gówno widzę, bo mnie tam nie było, ale poużywam sobie na forum, w końcu kto mi udowodni, że pierd..ę farmazony? Ta ścieżka jest bardzo niefortunna. Niemniej nie byłoby żadnego problemu, gdyby ludzie jeździli po parku używając mózgu, a nie jedynie pedałów. Zwalniasz, powoli przejeżdżasz park po ścieżce uważając na innych ludzi w tym dzieci i po sprawie. Debil grzejący przez park na rowerze jest głupszy niż kobieta robiąca zdjęcie, zapewniam.


Problem powtórzy się po powstaniu obwodnicy śródmiejskiej przecinającej tereny nadsańskie.Sugerujesz wprowadzenia na tejże drodze do 30 km/h czy może strefę zamieszkania/nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Szopen, ale to wymyśliłeś.

A co Ci nie pasuje w moim pomyśle, aby po parku nie zapier..ać rowerem jak głupi tylko uważać na innych? Czy ja coś pisałem o puszczaniu dzieci samopas? Wytrzeźwiej po długim weekendzie i zacznij czytać ze zrozumieniem.

CYTAT
Problem powtórzy się po powstaniu obwodnicy śródmiejskiej przecinającej tereny nadsańskie.Sugerujesz wprowadzenia na tejże drodze do 30 km/h czy może strefę zamieszkania

Nie bardzo rozumiem o czym bredzisz. Nie odpowiem niestety na Twoje pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:30  
Cytuj
Szopen, szkoda tylko, ze ścieżką w tamtym miejscu została wybudowana na długo przed jakimkolwiek pomysłem na park linowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Szopen, szkoda tylko, ze ścieżką w tamtym miejscu została wybudowana na długo przed jakimkolwiek pomysłem na park linowy.

A dlaczego szkoda? Mnie tam nie szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:37  
Cytuj
CYTAT

A co Ci nie pasuje w moim pomyśle, aby po parku nie zapier..ać rowerem jak głupi tylko uważać na innych?


No właśnie uważać na innych, ale to tyczy się obu stron, a wymagasz od rowerzystów. Ja wymagam od rodziców "zajmująch się' swoimi dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Szopen, ale to wymyśliłeś.

A co Ci nie pasuje w moim pomyśle, aby po parku nie zapier..ać rowerem jak głupi tylko uważać na innych? Czy ja coś pisałem o puszczaniu dzieci samopas? Wytrzeźwiej po długim weekendzie i zacznij czytać ze zrozumieniem.

CYTAT
Problem powtórzy się po powstaniu obwodnicy śródmiejskiej przecinającej tereny nadsańskie.Sugerujesz wprowadzenia na tejże drodze do 30 km/h czy może strefę zamieszkania

Nie bardzo rozumiem o czym bredzisz. Nie odpowiem niestety na Twoje pytanie. [/cytatSkóp się.POMYŚLjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:41  
Cytuj
Jakby ktoś się nie przelogował jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Panie Prezydencie, chyba najwyższa pora zlikwidować ścieżkę rowerową przecinającą środek parku linowego i wytyczyć nową inną trasą. Tylko czekać, aż wydarzy się tam tragedia. Biegają tam małe dzieci, rodzice zamiast się nimi opiekować to robią sobie fotki ze smartfona, a jadąc z górki nie tak łatwo wyhamować przed kobietą, która postanowiła na środku ścieżki zrobić zdjęcie dziecku. Wiadomo, że piesi nie mogą chodzić po ścieżce, ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.


co ty piszesz, to trzeba tez drogi polikwidować bo dziecko wejdzie pod samochód, mądrością nie błysnąłeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:48  
Cytuj
Jeśli to jest post - apel do LN i dotyczy ścieżki rowerowej w parku to powinniśmy wrócić do pomysłu ścieżki rowerowej przy torach kolejowych. Myślę że częściowo rozwiązałby się problem ścieżki przez park linowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Panie Prezydencie, chyba najwyższa pora zlikwidować ścieżkę rowerową przecinającą środek parku linowego i wytyczyć nową inną trasą. Tylko czekać, aż wydarzy się tam tragedia. Biegają tam małe dzieci, rodzice zamiast się nimi opiekować to robią sobie fotki ze smartfona, a jadąc z górki nie tak łatwo wyhamować przed kobietą, która postanowiła na środku ścieżki zrobić zdjęcie dziecku. Wiadomo, że piesi nie mogą chodzić po ścieżce, ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.


Kabi geniuszu a to nie ty nas przekonywałeś iż na rondo wjeżdża się z maksymalną prędkością ?jezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
A co Ci nie pasuje w moim pomyśle, aby po parku nie zapier..ać rowerem jak głupi tylko uważać na innych?


No właśnie uważać na innych, ale to tyczy się obu stron, a wymagasz od rowerzystów. Ja wymagam od rodziców "zajmująch się' swoimi dziećmi.[/cytatodpowiem ci twoim własnym cytatem;,,,,Zakaz zakazem, ale to nie znaczy żeby jakiś garażowy szeryf niszczył cudzą własność. Kiedyś trafi swój na swego. Nakopie dziadowi do d.py i nauczy rozumumlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
No właśnie uważać na innych, ale to tyczy się obu stron, a wymagasz od rowerzystów. Ja wymagam od rodziców "zajmująch się' swoimi dziećmi.

No jasne, że obu stron. Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie wymagam od rodziców, by uważali na dzieci? Jasny ch...j, czy Wam trzeba wszystko tłumaczyć jak tym dzieciom? Szkoda na to czasu.

CYTAT
Skóp się.POMYŚL

Co mam zrobić??? good mlotek Co w Twoim języku znaczy "skóp się"??

CYTAT
Jakby ktoś się nie przelogował jezyk

Raczej jakby ktoś nie ogarniał nawiasów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
[cytat]No właśnie uważać na innych, ale to tyczy się obu stron, a wymagasz od rowerzystów. Ja wymagam od rodziców "zajmująch się' swoimi dziećmi.

No jasne, że obu stron. Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie wymagam od rodziców, by uważali na dzieci? Jasny ch...j, czy Wam trzeba wszystko tłumaczyć jak tym dzieciom? Szkoda na to czasu.

CYTAT
Skóp się.POMYŚL

Co mam zrobić??? good mlotek Co w Twoim języku znaczy "skóp się"??

CYTAT
Jakby ktoś się nie przelogował jezyk

Raczej jakby ktoś nie ogarniał nawiasów.[/cytatSKUP się zacznij uważać SKÓP troszkę oddalone od głowyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Panie Prezydencie, chyba najwyższa pora zlikwidować ścieżkę rowerową przecinającą środek parku linowego i wytyczyć nową inną trasą. Tylko czekać, aż wydarzy się tam tragedia. Biegają tam małe dzieci, rodzice zamiast się nimi opiekować to robią sobie fotki ze smartfona, a jadąc z górki nie tak łatwo wyhamować przed kobietą, która postanowiła na środku ścieżki zrobić zdjęcie dziecku. Wiadomo, że piesi nie mogą chodzić po ścieżce, ale wytłumacz to dziecku, którego właśnie nie upilnowałeś i Ci uciekło.
. Widzę dzieci, jadę wolniej I tyle z tym nie wygrasz, zrobią tylko chodnik I ludzie dalej będą jeździć rowerami, a poza tym teraz jest sezon a co poza sezonem ktoś będzie dokladal drogi, nie bądź złośliwy wobec rowerzystów pod przykrywką niby bezpieczeństwa, zdrowego rozsądku i myślenia nie zastąpi żaden zakaz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »