NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Technika jazdy..., Czemu dostajemy malpiego rozumu jadąc autem...
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2019r. 19:12  
Cytuj
Dziś jak poj...ny gość scinał zakręty w lewo... Czemu tak robicie nie widząc czy ktoś nie jedzie naprzeciwko... czy myślicie że to gra???
Przecież jadąc tak to, albo jedziecie do mamy, żony czy dziecka i dla czego tak robicie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2019r. 19:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2019r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Dziś jak poj...ny gość scinał zakręty w lewo... Czemu tak robicie nie widząc czy ktoś nie jedzie naprzeciwko... czy myślicie że to gra???
Przecież jadąc tak to, albo jedziecie do mamy, żony czy dziecka i dla czego tak robicie???


Samochodu używam 7 dni w tygodniu, często jestem w trasie 200 - 400 km i stwierdzam,że od kilku lat na drogach panuje samowolka. Wyprzedzanie na ciągłej, nadmierna prędkość w terenie zabudowanym,jazda na zderzaku itp. to codzienność na naszych drogach. Nie ma znaczenia czy stary czy młody, w tej głupocie dominuje płeć męska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2019r. 20:30  
Cytuj
Czas najwyższy filmować takich drani i powiadamiać policję. Ja właśnie nagrałem motocyklistę LJA na skuterze ze Stalowej Woli i po niedzieli podrzucę filmik na komendę.

Za ten numer powinieneś stracić prawko i zrozumiesz jak będziesz kilka razy zdawał egzamin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2019r. 22:44  
Cytuj
Ale co trzeba mieć w głowie, aby na drodze między wsiami, gdzie trawa 1.5 metra A ten idiota raz , drugi bez namysłu co zakręt w lewo jak ta pusta krowa ... ścina i ścina... A jak bym wiedział jaka tablica, ale nie wiem czemu nie zapisałem...
Domyśliłem się nad tym manewrem... kurde... chyba myślał że to gra i 5 żyć ma... przykre, że tak robią...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 01:35  
Cytuj
Co u dużo mówić.
W ten czwartek w miejscowości Pogorzałka, kretyn w srebrnym oplu ścinając zakręt prawie mnie staranował, dobrze że jechałem rowerem tuż przy prawej krawędzi jezdni i zdążyłem uciec na pobocze. Przy drodze rosną krzaki które zasłaniają widoczność przy takim manewrze tym bardziej mając na oko dobre 70km/h

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Czas najwyższy filmować takich drani i powiadamiać policję. Ja właśnie nagrałem motocyklistę LJA na skuterze ze Stalowej Woli i po niedzieli podrzucę filmik na komendę.

Za ten numer powinieneś stracić prawko i zrozumiesz jak będziesz kilka razy zdawał egzamin



Kupiłeś kamerkę i chcesz się pochwalić czy zazdroscisz dzieciakowi skutera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Ale co trzeba mieć w głowie, aby na drodze między wsiami, gdzie trawa 1.5 metra A ten idiota raz , drugi bez namysłu co zakręt w lewo jak ta pusta krowa ... ścina i ścina... A jak bym wiedział jaka tablica, ale nie wiem czemu nie zapisałem...
Domyśliłem się nad tym manewrem... kurde... chyba myślał że to gra i 5 żyć ma... przykre, że tak robią...

Najgorzej jak jedziesz prawidłowo autem i p***dolniesz takiego delikwenta bo w**bie ci się na maskę to jeśli zrobisz z niego inwalidę to pewnie w tym chorym kraju byś mu rentę płacił ;). Dla mnie im więcej takich delikwentów na drogach tym lepiej ale powinno być prawnie uregulowane ze od np 22 do 6 rano po drogach jeżdżą darwiniści umiech ewolucja autoeliminacja tych którzy głowę maja jako podpórkę pod stopy tylko i wyłącznie ;) i w ten sposób przeludnienie ziemi by się trochę opóźniło umiech a grabarze mieli by pełne rece roboty umiech a kto mądry to by w tych godzinach unikał zbędnych ruchów w przestrzeni publicznej ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czas najwyższy filmować takich drani i powiadamiać policję. Ja właśnie nagrałem motocyklistę LJA na skuterze ze Stalowej Woli i po niedzieli podrzucę filmik na komendę.

Za ten numer powinieneś stracić prawko i zrozumiesz jak będziesz kilka razy zdawał egzamin



Kupiłeś kamerkę i chcesz się pochwalić czy zazdroscisz dzieciakowi skutera?

Zazdrość zawiść ? A może frustracja wywołana faktem iż sam jeździsz skuterem na blachach LJA?
Bo nie rozumiem twojego podejścia . Skoro gość nagrał idiotę na skuterze(którym zdajesz się być ty chyba ze mu zazdrościsz kamerki) to czemu miałbym nie wysłać nagrania żeby się delikwent dwa razy zastanowił nad manewrami na drodze. Nie ważne czy skuter motor rower tir czy auto osobowe ważne żeby myśleć na drodze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 14:40  
Cytuj
Miasto mend i burakow. Podpieprzac się będą i straszyć sądami, jak małe dzieci z piaskownicy.
A książeczki z kodeksem ruchu drogowego żaden w ręku nie miał od zdania egzaminu..... Bo ja mam prawo jazdy więc umim jeździć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czas najwyższy filmować takich drani i powiadamiać policję. Ja właśnie nagrałem motocyklistę LJA na skuterze ze Stalowej Woli i po niedzieli podrzucę filmik na komendę.

Za ten numer powinieneś stracić prawko i zrozumiesz jak będziesz kilka razy zdawał egzamin



Kupiłeś kamerkę i chcesz się pochwalić czy zazdroscisz dzieciakowi skutera?


kamerkę to ja już mam 10 lat, a ty nawet w tym czasie nie wiedziałeś co to takiego bo na stojąco pod stół wchodziłeś a jeśli ktoś nie umie jeździć zgodnie z przepisami (trzy razy miałem z nimi styczność) to czas najwyższy żeby sobie z nimi(bo zawsze jeżdżą dwie osoby) policjant porozmawiał. Miejsca na szerokość kierownicy a on wyprzedza, kolejny wybryk wyprzedzanie tuż przed przejściem. Dosyć tego. Mogę być ormowcem ale nie mam zamiaru płacić gówniarzowi renty jak mi wjedzie pod maskę albo zaczepi za lusterko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czas najwyższy filmować takich drani i powiadamiać policję. Ja właśnie nagrałem motocyklistę LJA na skuterze ze Stalowej Woli i po niedzieli podrzucę filmik na komendę.

Za ten numer powinieneś stracić prawko i zrozumiesz jak będziesz kilka razy zdawał egzamin



Kupiłeś kamerkę i chcesz się pochwalić czy zazdroscisz dzieciakowi skutera?


kamerkę to ja już mam 10 lat, a ty nawet w tym czasie nie wiedziałeś co to takiego bo na stojąco pod stół wchodziłeś a jeśli ktoś nie umie jeździć zgodnie z przepisami (trzy razy miałem z nimi styczność) to czas najwyższy żeby sobie z nimi(bo zawsze jeżdżą dwie osoby) policjant porozmawiał. Miejsca na szerokość kierownicy a on wyprzedza, kolejny wybryk wyprzedzanie tuż przed przejściem. Dosyć tego. Mogę być ormowcem ale nie mam zamiaru płacić gówniarzowi renty jak mi wjedzie pod maskę albo zaczepi za lusterko.

Kiedy ja na stojąco pod stół wchodziłem ty wiłeś się w jajach starego szukając ujścia wiec jak masz zamiar obrażać to milcz.
Zostawię to bez komentarza ale jak najbardziej jestem za zgłaszaniem takich delikwentów na drogach
Poza tym cytowałem MariuszeF’a tekst wiec na ch*j się burzysz nie odniosłem się do twojej wypowiedzi wiec ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2019r. 19:20  
Cytuj
hitfromthebong, do ciebie nie pisałem. Czemu się denerwujesz. A co do lat nie będę się licytować ale masz mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 00:06  
Cytuj
No ok co nie zmienia faktu ze takich ludzi warto nagrywać.
Kiedyś trafiło mi się dojeżdżając do ronda zobaczyć ze dziadek starszy już 80lat około jechał i zatrzymał się na rondzie ustępując mi pierwszeństwa wtf?!?!?!
Ludzie starsi albo musza być doszkalani albo nie powinni już jeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 06:49  
Cytuj
Starego już nie doszkolisz, uważam że powinny być badania psychotechniczne i negatywny wynik powinien go pozbawić prawka. Są autobusy, taksówki i na pewno taniej to wyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 14:22  
Cytuj
Na TVN mówili, że dzieje się tragedia. Ponad 400 wypadków, 39 osób nie żyje...przez brawura... A to dopiero początek wakacji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »