NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Wybory do Parlamentu Europejskiego,
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:21  
Cytuj
Alternatywa jest nie potrzebna, PIS na ten moment spełnia wymagania większości wyborców i to wystarczy. Tylko ludzie o lewicowych poglądach, zboczeńcy i wyznawcy teorii spiskowych są nie zadowoleni, ale to już ich problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Alternatywa jest nie potrzebna, PIS na ten moment spełnia wymagania większości wyborców i to wystarczy. Tylko ludzie o lewicowych poglądach, zboczeńcy i wyznawcy teorii spiskowych są nie zadowoleni, ale to już ich problem.


Jeszcze ludzie wykształceni, ale to ich problem - mogli się tyle nie uczyć ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:24  
Cytuj
Pepsi, oceniasz ludzi po wykształceniu, jesteś taki sam ćwok ja te mendy z KE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Alternatywa jest nie potrzebna, PIS na ten moment spełnia wymagania większości wyborców i to wystarczy. Tylko ludzie o lewicowych poglądach, zboczeńcy i wyznawcy teorii spiskowych są nie zadowoleni, ale to już ich problem.


Witam

Jesteś tak ograniczony, że dziwię się, że umiesz pisać w ojczystym języku....

Alternatywa zawsze jest potrzebna, bo należy władzy patrzeć na ręce..... Hitler i Stalin nie mieli opozycji i zobacz, jak to się skończyło..... O ile wiesz kim byli i znasz historię ????


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:33  
Cytuj
Patrzeniem władzy na ręce zajmują się dziennikarze, a ograniczonych to so delta poszukaj we własnym otoczeniu rodzinnym, z pewnością znajdziesz ich tam na pęczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 15:38  
Cytuj
Pepsi

Skoro jestem wykształcony to mam na wałach rozdawać pączki? Albo marzyć o czyimś tyłku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Pepsi, oceniasz ludzi po wykształceniu, jesteś taki sam ćwok ja te mendy z KE.


Pepsi nie ocenia.

Wy prawaki oceniacie po orientacji seksualnej i jeszcze wielu innych czynnikach.

Tak bardzo boli, że PiS jest partią elektoratu który nie mogl dać sobie rady ze zdobyciem wykształcenia? Trzeba się z tym pogodzić.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Tak bardzo boli, że PiS jest partią elektoratu który nie mogl dać sobie rady ze zdobyciem wykształcenia?


Dla mnie to jest największą zagadką. Jak to jest, że tyle wykształconych ludzi głosuje na KE??? Ludzie prości widzą że przez osiem lat byli robieni w wała a magistry i doktory ślepe. No ale za to KE w telewizji pięknie mówi i wygląda, pięknie i mądrze się wypowiada...W Polsce powoli robi się normalnie, potem przyjdzie czas na Europę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 16:17  
Cytuj
Trzeba też pogodzić sie z porazką

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pepsi, oceniasz ludzi po wykształceniu, jesteś taki sam ćwok ja te mendy z KE.


Pepsi nie ocenia.

Wy prawaki oceniacie po orientacji seksualnej i jeszcze wielu innych czynnikach.

Tak bardzo boli, że PiS jest partią elektoratu który nie mogl dać sobie rady ze zdobyciem wykształcenia? Trzeba się z tym pogodzić.


Orientacja seksualna powiadasz? Może dla ciebie to normalne ze facet bzyka faceta, pederasta jakich jest pełno w środowisku LGBT molestuje dzieci, ale ja tego nie popieram, może jestem za mało nowoczesny. Jedno jest pewne, jako "prawak" brzydzę się pedałami, pedofilami, tranzystorami i nazywam ich zwyrodnialcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 19:43  
Cytuj
CYTAT


Tak bardzo boli, że PiS jest partią elektoratu który nie mogl dać sobie rady ze zdobyciem wykształcenia? Trzeba się z tym pogodzić.


A to ci dopiero.potluczony

Czyli co? Na POKO głosują doktorzy nauk i profesorzy?potluczony (że sędziowie - to już wiemy - nadzwyczajna kasta...)
No bo wiesz, generalnie moi znajomi podobnie jak ja - to magistrzy inżynierowie, inżynierowie - i w większości głosujemy na ten straszny PiSssssss.smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 19:49  
Cytuj
Moim zdaniem jest pewne że Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło do 2023 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 20:56  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 21:40  
Cytuj
CYTAT (Marcinkowski13)
Dla mnie to jest największą zagadką. Jak to jest, że tyle wykształconych ludzi głosuje na KE??? Ludzie prości widzą że przez osiem lat byli robieni w wała a magistry i doktory ślepe. No ale za to KE w telewizji pięknie mówi i wygląda, pięknie i mądrze się wypowiada...W Polsce powoli robi się normalnie, potem przyjdzie czas na Europę.


Bo działa zasada dziel i rządź. Głosują na partię przeciw partii.



CYTAT (ZSRR)
Orientacja seksualna powiadasz? Może dla ciebie to normalne ze facet bzyka faceta, pederasta jakich jest pełno w środowisku LGBT molestuje dzieci, ale ja tego nie popieram, może jestem za mało nowoczesny. Jedno jest pewne, jako "prawak" brzydzę się pedałami, pedofilami, tranzystorami i nazywam ich zwyrodnialcami.


Wystarczy pomyśleć, gej nie wymyślił sobie tego, że będzie gejem. Taki się urodził. Przez nature lub Boga został taki stworzony. Nie ma czegoś takiego jak popieranie gejów lub nie popieranie. Oni są byli i będą i nie ma to nic wspólnego z nowoczesnością. Pedofile są w LGBT i wszędzie gdzie tylko może być człowiek. Jeden brzydzi się pająka a inny innego człowieka. Twoja wypowiedź brzmi jak małoletniego który wyśmiewa kolegę bo nie ma markowych butów. Szydzisz z ludzi bo urodzili się inni.



CYTAT (Mirek777)
A to ci dopiero.potluczony

Czyli co? Na POKO głosują doktorzy nauk i profesorzy?potluczony(że sędziowie - to już wiemy - nadzwyczajna kasta...)
No bo wiesz, generalnie moi znajomi podobnie jak ja - to magistrzy inżynierowie, inżynierowie - i w większości głosujemy na ten straszny PiSssssss.smiech2


Jaka partia ma największy udział w śród dorosłych już nie uczących się? Ty i Twoi znajomi nie są nawet marginalnym udziałem w głosowaniu w skali wszystkich wyborców. Tak samo jak i mój głos oddany na PIS którego nie do końca uważam za dobry ale obecnie było to najlepsze wyjście według mnie.
Temat wyczerpany dla mnie. Jak się mylę i nie uczący się już wyborcy z najniższym wykształceniem nie głosują w większości na PiS to mnie popraw i mnie jest to obojętne.

Pozdrawiam

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2019r. 23:23  
Cytuj
A gdzie podziękowania dla Sekielskich za wygraną PISu!!! Kwik lewactwa najlepszym dowodem.

CYTAT (Agnieszeczka)
Tak bardzo boli, że PiS jest partią elektoratu który nie mogl dać sobie rady ze zdobyciem wykształcenia?


Pani Renata Butryn, niby wyedukowana, a nie zauważa, że uzależniła się od porażek. Spadają notowania, ale pozostaje łaknienie i pożądanie władzy.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 00:51  
Cytuj
Reiker tu o wiekszosc wyborcow chyba chodzi Agnieseccze

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 03:11  
Cytuj
CYTAT (ZSRR)
Orientacja seksualna powiadasz? Może dla ciebie to normalne ze facet bzyka faceta, pederasta jakich jest pełno w środowisku LGBT molestuje dzieci, ale ja tego nie popieram, może jestem za mało nowoczesny. Jedno jest pewne, jako "prawak" brzydzę się pedałami, pedofilami, tranzystorami i nazywam ich zwyrodnialcami.


Wystarczy pomyśleć, gej nie wymyślił sobie tego, że będzie gejem. Taki się urodził. Przez nature lub Boga został taki stworzony. Nie ma czegoś takiego jak popieranie gejów lub nie popieranie. Oni są byli i będą i nie ma to nic wspólnego z nowoczesnością. Pedofile są w LGBT i wszędzie gdzie tylko może być człowiek. Jeden brzydzi się pająka a inny innego człowieka. Twoja wypowiedź brzmi jak małoletniego który wyśmiewa kolegę bo nie ma markowych butów. Szydzisz z ludzi bo urodzili się inni




Mam pytanie do tego wpisu

Czy swinia urodzona w kurniku to w taki razie dla Ciebie jest dalej swinia czy juz kura??
Czy jak twoje dzieci przyjda i powiedza , ze czuja sie psami to jak bedziesz ich traktowac i jak do tego podejdziesz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 06:45  
Cytuj
Chyba się "Agnieszka" nie zrozumieliśmy, nikt nie potępia tych zboczeńców za samo bycie, ale za to co robią, doskonałym przykładem jest środowisko LGBT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 07:11  
Cytuj
CYTAT


Ty i Twoi znajomi nie są nawet marginalnym udziałem w głosowaniu w skali wszystkich wyborców.



Tego nie możesz wiedzieć.
No chyba, że ślepo wierzysz w to co widzisz i słyszysz w mediach typu tvn.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem jest pewne że Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło do 2023 roku.

Moim zdaniem powinni rządzić przez minimum 5 kadencji żeby to całe lewactwo się zlasowało bo szkodników wystarczy w zachodniej Europie, co niszczą podstawy naszej kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Witam

Problemem Polski jest brak alternatywy dla rządzącego PiSu..... Można ich nie lubić, można psioczyć, ale jeśli ma się po drugiej stronie KE ze Schetyną i jemu podobnymi osobami, które już dawno powinny wylądować na śmietniku historii, a nie stanowić o sile partii, to co tu się dziwić.... Dopóki to się nie zmieni - PiS będzie rządził......

Przydałaby się nowa siła, ale nie widzę autorytetów, które mogłyby ją utworzyć........

Straszenie PiSem nie działa odkąd przejęli władzę i PO bez programu z umoczonymi działaczami i tym ...... na czele nie ma szans.....


Pozdrawiam

Otóż to. Nie ma na kogo głosować. Przydała by się partia prawdziwie wolnościowa, liberalna, z wyważonym podejściem do spraw socjalnych i podatków.
Zostaje tylko wybieranie mniejszego zła.
@delta mądrze piszesz ale przestań wszędzie te kropki wstawiać.......
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Pepsi, oceniasz ludzi po wykształceniu, jesteś taki sam ćwok ja te mendy z KE.


Można oceniać po czynach. Nasze miasto dostało nagrodę za najlepiej rozwijające się.
Nie ma ani jednej inwestycji, podwyższającej wpływy do budżetu.
Ubytek mieszkańców jest sakramencki około 1000 mieszkańców na rok.
Długi miasta rosną w zastraszającym tempie. Teraz blisko 200 milionów. W planie kolejne.

Gdzie ten rozwój? Pisowiec dał nagrodę pisowcowi umiech jak to ocenisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Można oceniać po czynach. Nasze miasto dostało nagrodę za najlepiej rozwijające się.
Nie ma ani jednej inwestycji, podwyższającej wpływy do budżetu.
Ubytek mieszkańców jest sakramencki około 1000 mieszkańców na rok.
Długi miasta rosną w zastraszającym tempie. Teraz blisko 200 milionów. W planie kolejne.

Gdzie ten rozwój? Pisowiec dał nagrodę pisowcowi umiech jak to ocenisz?



Przy twoim marnym wykształceniu Andrzejku, nie jesteś w stanie tego ogarnąć, więc nie licz że ktoś ci to będzie tłumaczył. Zajmij się tym co ci wychodzi najlepiej, czyli promocją pederastów z LGBT i opozycji totalnej, przecież bierzesz za to kase.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 19:36  
Cytuj
Wybory w innych krajach euro-zony nie są łaskawe dla liberalnej lewicy cool girl Musimy poczekać jednak na następne wybory żeby zaczęła się powszechna dezynfekcja postępowego zakażenia świadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Można oceniać po czynach. Nasze miasto dostało nagrodę za najlepiej rozwijające się.
Nie ma ani jednej inwestycji, podwyższającej wpływy do budżetu.
Ubytek mieszkańców jest sakramencki około 1000 mieszkańców na rok.
Długi miasta rosną w zastraszającym tempie. Teraz blisko 200 milionów. W planie kolejne.

Gdzie ten rozwój? Pisowiec dał nagrodę pisowcowi umiech jak to ocenisz?



Przy twoim marnym wykształceniu Andrzejku, nie jesteś w stanie tego ogarnąć, więc nie licz że ktoś ci to będzie tłumaczył. Zajmij się tym co ci wychodzi najlepiej, czyli promocją pederastów z LGBT i opozycji totalnej, przecież bierzesz za to kase.


No, to odpowiedź na poziomie już mamy umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »