NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Konfederacja, Koalicja ProPolska
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Maja 2023r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wskaźniki zatrudnienia są dobre. Możemy oczekiwać braku rąk do pracy za miskę ryziu umiech


To źle że rynek wycenia pracę? W socjalizmie rząd i partia decydowała o zarobkach ludzi? Co nas jeszcze różni od socjalizmu?




Niewidzialna ręka rynku sciana



Nie spodziewałam się tego po Sztabie w Dniu Obłudy Sprawdzamy Tuska


Szykuje się weekend+ air kiss Schowałam sznur od żelazka na wszelki wypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2023r. 23:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Maja 2023r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wskaźniki zatrudnienia są dobre. Możemy oczekiwać braku rąk do pracy za miskę ryziu umiech


To źle że rynek wycenia pracę? W socjalizmie rząd i partia decydowała o zarobkach ludzi? Co nas jeszcze różni od socjalizmu?




Niewidzialna ręka rynku sciana



Nie spodziewałam się tego po Sztabie w Dniu Obłudy Sprawdzamy Tuska


Szykuje się weekend+ air kiss Schowałam sznur od żelazka na wszelki wypadek.


Po prostu rynek.

A co z tym sznurem? Normalnie w weekend chlejesz i masz obawy że sznurem dzieciaki potraktujesz? A może stary wprowadza swoje prawo u wymierza sprawiedliwość?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Maja 2023r. 20:15  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2023r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wskaźniki zatrudnienia są dobre. Możemy oczekiwać braku rąk do pracy za miskę ryziu umiech


To źle że rynek wycenia pracę? W socjalizmie rząd i partia decydowała o zarobkach ludzi? Co nas jeszcze różni od socjalizmu?




Niewidzialna ręka rynku sciana

Nie spodziewałam się tego po Sztabie w Dniu Obłudy Sprawdzamy Tuska
Szykuje się weekend+ air kiss Schowałam sznur od żelazka na wszelki wypadek.


Po prostu rynek.

A co z tym sznurem? Normalnie w weekend chlejesz i masz obawy że sznurem dzieciaki potraktujesz? A może stary wprowadza swoje prawo u wymierza sprawiedliwość?


Daje wam czas na naładowanie i na lizanie ran cool girl



No nie wiem co na słowa accountanta zrobi teraz POKOmuna,,,

Obrazek
Teraz wszyscy to chcą zobaczyć ale nikt nie chce tego przeżywać.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lip 2023r. 21:12  
Cytuj

Obrazek



Jeszcze kwartał i się przekonamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2023r. 22:44  
Cytuj
CYTAT

Obrazek



Jeszcze kwartał i się przekonamy.

Biedne pisowskie trole, teraz po sondażach dostaliscie prikaz ataku na konfę... jak parę zł może upodlic człowieka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2023r. 16:01  
Cytuj
Trochę racji masz, ale upodlić się na pierwszym zakręcie to jednak ultra mocne i wskazuje ze o to im właśnie chodzi jezyk

https://jawnylublin.pl/w-konfederacji-jak-w-rodzinie-do-sejmu-chce-ziec-tesc-zona-brat/

A miało być tak pięknie a jest powtórka TKM po wyrwaniu 75% swoich wyborców z POKOmuny. Czyż mogło być inaczej Anżej? Ludzie którzy krzyczą moje! moje! moje! cool girl

Obstawiam ze nie wejdą w żadną koalicje żeby wywinąć się z obietnic. Będzie sparaliżowany parlament, bezprecedensowe masakrowanie przez Bruksele i Moskwę i sprzedawanie się za glosowania. Nie jest dobrze, oj niedobrze Panowie na końcu widzę.

Zapamiętamy,,,

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2023r. 17:25  
Cytuj
Walcz art800+ wytrwale bo cos nie idzie, nawet już biednemu dziadowi czapeczkę ala Trump założyliście, nie macie serca...
Pinokio obiecuje wam po 100zl od nowego roku na żarcie uśmiech
na cztery flachy taniej berbeluchy będziesz mieć z urzędu...dopiero będziesz pierdolic od rzeczygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2023r. 17:55  
Cytuj
Ludzie tak szybko upadają ze nie zwlekaj i walcz o TKM Regresie.

Gdzie jest Anżej nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2023r. 18:20  
Cytuj
Jeba konfiturę i pisuar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2023r. 23:26  
Cytuj
Na początku czerwca policja zatrzymała żonę lubelskiego lidera Konfy Bartłomiej Pejo. Doszło do tego w mieszkaniu niedaleko budynku sejmu, a kobieta była poszukiwana
„w celu wyegzekwowania od niej kary pozbawienia wolności: jednego roku za prowadzenie pojazdu po odebraniu jej uprawnień i czterech miesięcy za naruszenie zakazu sądowego”.

Naprawdę przewiduje nabrzmiałe potrzeby immunitetowe w rodzinie na końcu kadencji Sejmu. Zycie antysystemowca jest piekielnie wymagające od prozy życia.

PS.
Pierwsze wrażenie zawsze się liczy, czyż nie?

Obrazek



PS.
Gdzie jest Anżej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 09:03  
Cytuj
Witam
W ciężkich czasach zawsze skrajności zyskują na poparciu. W tym przypadku musicie pamiętać - prawda jest okrutna. Kolor brunatny jest kolorem gówna.
Jak można popierać homofobów, ludzi, dla których słowo "tolerancja" nie istnieje, a wręcz kojarzących się z faszystami??? Inna sprawa, że swoje, ciemnogrodzkie poglądy potrafią ubrać w ładne ciuszki i sprzedawać naiwnym.
Miłego dnia.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 13:52  
Cytuj
Ogłoszenie.
Okręt podwodny z uzbrojeniem pilnie kupię z dostawą do STW.
Stan techniczny obojętny.zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 13:52  
Cytuj
Ogłoszenie.
Okręt podwodny z uzbrojeniem pilnie kupię z dostawą do STW.
Stan techniczny i kraj produkcji, obojętny.zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 14:22  
Cytuj
Kierownictwo Kancelarii Prezesa Rady Ministrów-kumple Mateósza,posiada całodobowo do dyspozycji 22 osób nieznana bliżej liczbę limuzyn.

Przecież nie będą popyed@alać na wrotkach albo hulajnogach z prędkością 160 w terenie zabudowanym.sciana

Z ciekawości zapytam-Ile kosztuje Policję pilnowanie imprez wyborczych Kacora i innych PiSiaków?
Może gdyby nie ta rozrzutność,policjanci mogliby w pracy zaparzyć sobie kawę,anie oddawać czajniki?Ci z prewencji zawsze mogą pojechać np.na Ciemny Kąt(kierunek Bojanów),tam legalnie rozpalić ognicho,zagotować wodę i przywieść do komendy.good

PS.Ile kosztował remont komendy "rosdópconej granatnikiem Kómendanta Gównego Policji"?chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 14:22  
Cytuj
Kierownictwo Kancelarii Prezesa Rady Ministrów-kumple Mateósza,posiada całodobowo do dyspozycji 22 osób nieznana bliżej liczbę limuzyn.

Przecież nie będą popyed@alać na wrotkach albo hulajnogach z prędkością 160 w terenie zabudowanym.sciana

Z ciekawości zapytam-Ile kosztuje Policję pilnowanie imprez wyborczych Kacora i innych PiSiaków?
Może gdyby nie ta rozrzutność,policjanci mogliby w pracy zaparzyć sobie kawę,anie oddawać czajniki?Ci z prewencji zawsze mogą pojechać np.na Ciemny Kąt(kierunek Bojanów),tam legalnie rozpalić ognicho,zagotować wodę i przywieść do komendy.good

PS.Ile kosztował remont komendy "rosdópconej granatnikiem Kómendanta Gównego Policji"?chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 14:22  
Cytuj
Co za curva fdierdala mi się na konto poprzez portal SM?chytry
To nic nie da.
Nie ten komp,nie to konto,debilu.Tu nic nie ma.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 15:30  
Cytuj
Co się stało jusek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 15:35  
Cytuj
Prezes Kaczyński podpiął mu Pegasusa. Kupionego za grube miliony złotych od Żydów za pieniądze dziadów Polaków.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2023r. 18:01  
Cytuj
To lepiej, lękałam się ze pisowscy siepacze podpięli go do prądu na przesłuchaniu. Tak podobno robiła Krwawa Luna, ta to miała hejtu za całą wspólną listę plus Sławka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2023r. 04:04  
Cytuj
CYTAT
Co się stało jusek?

art2deco
Na portalowe konto mam włamy.
Antywirus szaleje,nawet 160-180 prób hakowania przez portal SM.
Debil który to robi, osiągnie tylko to,ze nie mogę dokonać wpisu i musi się dublować.zdegustowany
--------
Do debila.zaklopotany
Na tym kompie nie ma dostepu do danych wrażliwych.jezyk
Nie masz wejścia na inne,moje konta.
Mam jeszcze jednego PC-ta i lapka,a tam nie masz dostępu.
Idz i zwal sobie gruchę w kiblu.potluczony
Raczej to się nie stanie,bo ci"nie stanie".3m sie

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2023r. 19:38  
Cytuj
Jakoś tak cicho wśród wolnościowców się zrobiło. Kopytka mizernie stukają po informacjach o kumoterstwie w Konfie TKM. cool girl Jest o czym pisać bezpartyjni wolnościowcy i obrońcy praworządności?


Z samego założenia NIK nie może reprezentować interesów żadnej partii, gdyż ma być instytucją bezstronną. W tym przypadku oczywiste jest, że NIK a dokładnie Banaś, ma de facto ambicje daleko wykraczające poza przyznane mu kompetencje i chce je realizować w sojuszu z Konfederacją i POKO. Pomijając fakt startu w wyborach syna Banasia to występ Mariana na wiecu partii opozycyjnej jest totalnie huculski umiech





Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 00:25  
Cytuj
Widzę art, że masz ostrą obsesję albo wyznaczone zadanie na punkcie łączenia debilnej Konfederacji z Platformą. zaklopotany

Naprawdę nie czujesz jakie to jest głupie? good

Zwłaszcza, że masz takie same poglądy jak męcen i spółka good

Nienawidzisz Żydów, Niemców, gejów, unii europejskiej, lewaków, platformy, ekologów, ciapatych, murzynów, islamistów, feministek i samochodów elektrycznych a ostatnio nawet Ukraińców.

Chciałabyś zakazać aborcji, rozwodów, edukacji seksualnej, TVN i koncertów Behemota.

Popierasz Trumpa, Meloni, Le Pen, Orbana, Afd i Rydzyka.

A jak wiesz Putin ma takie same sympatie więc po co ta szopka good

https://wpolityce.pl/swiat/572327-oferta-putina-dla-zachodniej-prawicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 07:51  
Cytuj
Jesteś "madras" bardo podatny na sugestie medialne głównego ścieku, jak to mówią, pożyteczny idiota bez umiejętności samodzielnego myślenia. Pienisz się tu na forum w imię narzuconych Ci poglądów, bo swoich przecież nie masz. Jako człowieka to mi Cię bardzo żal, ale jako skołowanego wolontariusza obcych wpływów to już nie, brzydzę się takimi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Widzę art, że masz ostrą obsesję albo wyznaczone zadanie na punkcie łączenia debilnej Konfederacji z Platformą. zaklopotany

Naprawdę nie czujesz jakie to jest głupie? good

Zwłaszcza, że masz takie same poglądy jak męcen i spółka good

Nienawidzisz Żydów, Niemców, gejów, unii europejskiej, lewaków, platformy, ekologów, ciapatych, murzynów, islamistów, feministek i samochodów elektrycznych a ostatnio nawet Ukraińców.

Chciałabyś zakazać aborcji, rozwodów, edukacji seksualnej, TVN i koncertów Behemota.

Popierasz Trumpa, Meloni, Le Pen, Orbana, Afd i Rydzyka.

A jak wiesz Putin ma takie same sympatie więc po co ta szopka good

https://wpolityce.pl/swiat/572327-oferta-putina-dla-zachodniej-prawicy


Wysiłek syntezy zawsze doceniam żeby zachęcić do pogłębionej analizy za drugim razem. Pomijając błędy, to bardzo dobrze opisałeś problemy jakie mam z opadem rakotwórczym po liberalnej lewicy XX wieku. Aczkolwiek historycznie to kolejność była inna, to lunatycy przemocowo zmieniają nam świat nigdy nie pytając się czy tego chcemy. To rewolucjoniści zohydzają nam człowieka żeby wyhodować następny model na takim hejcie, następnego homo sovieticusa albo cokolwiek wymyślą w następnym etapie rewolucji. To nigdy się nie kończy aż zostaną sami idioci i AI do myślenia za nich.
A ja i mnie współcześni łapiemy się za głowę z krzykiem w nocy, gdzie te lunatyki nas zaprowadziły.

Rzucam koło ratunkowe: Sympatie Putina zostaw Sowieciarzom i Folksdojczom zdegustowany
Rzucam koło ratunkowe: Zachodnia ewropa nic nie wie o mentalu kacapa. Dlatego upadły im uczelnie wyższe. My ich znamy i wielokrotnie to podkreślałam, ze źródłowy jest charakter i podatność na usprawiedliwione upodlenie). To wystarczy na początek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »