NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Miejska stacja paliw, Paliwo
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 08:12  
Cytuj
Dziś cena PB95 4,83. Na Orlenie dalej 4,99.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 08:12  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 08:30  
Cytuj
03.04.2019r okolice Modliborzyc - Benzyna Pb95 - 5,34/l, stacja Orlen.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 09:03  
Cytuj
Dzisiaj, Rzeszów Auchan - 4,76 PB zł 4,99 ON cool girl

Źródełko 5-6 groszy drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 09:25  
Cytuj
Zamierzony cel stacji MZK został osiągnięty, cena paliw ostatnio wzrosła, jak się stacja otworzyła różnica wynosiła 40 groszy, gdyby tej stacji nie było prawdopodobnie na Orlenach i innych było by jeszcze o 20 gr więcej niż obecnie jest, MZK trochę to hamuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 09:36  
Cytuj
Zastanawiam się jakie ameby tankują w znanych sieciówkach? Nie dość, że drogo, to jeszcze trzeba się opędzać od kaw, kart i batoników ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 10:05  
Cytuj
Czortunio żal czytać twój wpis. Już nie raz wmawialles ze robisz wszystko najlepiej i wiesz najwiecej a przede wszystkim zawsze wiesz co zrobić żeby było najtaniej. Pomysł co by się stało jakby wszyscy tankowali w tej twojej taniej stacji ? Jakbyś czekał 30 mim w kolejce za paliwem to byś zmądrzał może. Szkoda ze nie wybudowali obok Biedronki twojej stacji , ile byś miał oszczędności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Jakbyś czekał 30 mim w kolejce za paliwem to byś zmądrzał może.


Wczoraj zatankowałem bez kolejki. W samo południe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 11:52  
Cytuj
blue. Chodzi o to, że tankując na sieciówkach, godzisz się, na poniżanie. Mają Cię za debila, idiotę, któremu można wcisnąć batonik do kawy ... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 12:18  
Cytuj
Może nie dla każdego najważniejsza jest cena?

Może niektórzy lubią sobie przy tankowaniu kupić kawę? hot-doga?

Może niektórzy mają zaufanie do danej marki i tam wolą tankować swój samochód?

Nie patrz na wszystkich przez pryzmat swoich wymagań konsumenckich. Jeden patrzy na cenę, drugi na jakość, a trzeci jeszcze na coś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 12:34  
Cytuj
Czortunio sam jesteś amebą a na pewno prostakiem. Jak jestem na Orlenie nie mam nic przeciwko żeby proponowali mi coś dodatkowego. Może spróbuj zwykłego "nie dziękuje". U mnie się sprawdza. Dodam, że płyn do spryskiwaczy stosuje tylko z Orlenu pomimo, że jest 3x droższy niż jakiś marketowy. Tej zimy nie zdażyło mi się żeby zimowy mi zamarzł. W trasie też lubię hoddoga z kawą i nikt mnie przy tym nie poniża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
blue. Chodzi o to, że tankując na sieciówkach, godzisz się, na poniżanie. Mają Cię za debila, idiotę, któremu można wcisnąć batonik do kawy ... :szok:


Debilem czy idiotą może być jedynie ten, który nie chcąc/nie mając ochoty da się namówić i to kupi. Normalnemu człowiekowi to zwykle nie przeszkadza i tak jak ktoś pisał, wystarczy "podziękować" - na różnych stacjach tankuję i jakoś nigdy nikt mnie tym jakoś strasznie nie męczył (krótkie pytanie o jakiś produkt zbywam "podziękowaniem" i nie widzę problemu).
Mimo wszystko dobrze, że jest alternatywa i można jechać na stację samoobsługowe albo z obsługą - wolność wyboru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:22  
Cytuj
Ha! BP osiągnęło szczyt chamstwa. Nie pytają czy masz kartę! Tylko po nią proszą ... jak to by był wymóg to dokonania zakupu ... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:26  
Cytuj
Z tym wciskaniem to niestety ale jest tak na stacjach bo marketingowcy wymyślają ten chłam i pracownik musi się dostosować. A to własnie dzięki temu, że są tacy pieniacze i męczybuły jak czortunio którzy pod płaszczem tajemniczego klienta "sprawdają jakość stacji". Jeśli norma nie będzie spełniona = pracownik ma po premii bo mimo, że 100x proponował hot doga to za 101 trafi na taka kanalie co będzie później robił z tego afere. Ale to tylko "ludzie" ludziom... nic wiecej. Normalny powie po prostu dziękuje i zapomni za 2 sekundy a drugi bedzie spamował forum i spuszczal sie jak to został upokorzony przy zakupach paliwa..Dramat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Z tym wciskaniem to niestety ale jest tak na stacjach bo marketingowcy wymyślają ten chłam i pracownik musi się dostosować. A to własnie dzięki temu, że są tacy pieniacze i męczybuły jak czortunio itp którzy pod płaszczem tajemniczego klienta "sprawdają jakość stacji". Jeśli norma nie będzie spełniona = pracownik ma po premii bo mimo, że 100x proponował hot doga to za 101 trafi na taka kanalie co będzie później robił z tego afere. Ale to tylko "ludzie" ludziom... nic wiecej. Normalny powie po prostu dziękuje i zapomni za 2 sekundy a drugi bedzie spamował forum i spuszczal sie jak to został upokorzony przy zakupach paliwa..Dramat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
bo marketingowcy wymyślają ten chłam


To jest chęć zysku. I skoro to nadal funkcjonuje wniosek jest oczywisty - to na kupujących działa. Nie odmawiają kawy, batonika, karty - pokornie kulą uszka i dają sobie wcisnąć ...
Zatem to my, klienci możemy się na to burzyć, omijać i to jest jedyny sposób na zmianę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:29  
Cytuj
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:31  
Cytuj
A ciasteczko do kawy na orlenie nie jest świeżo wypiekane na miejscu, tylko ODPIEKANE. Kłamstwo.

Już McDonald nie oferuje gorącej czekolady - tylko napój czekoladowy - ktoś ich pogonił i musieli zmienić ;)

CYTAT
Normalny powie po prostu dziękuje i zapomni za 2 sekundy a drugi bedzie spamował forum i spuszczal sie jak to został upokorzony przy zakupach paliwa..Dramat

A za co mam dziękować? potluczony Chyba przepraszam powinienem usłyszeć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 13:43  
Cytuj
I jeszcze z 10 litrów paliwa ci wydać w ramach przeprosin sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 15:30  
Cytuj
Wczoraj po 23 pisałem ceny PB.
Dzisiaj przejerzdzam i co...PB 4.83 na Miejskiej, na Orlenie bez zmian 4.99 więc chyba coś jest nie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 15:36  
Cytuj
Nie ma tu nic dziwnego. Od dawna jest wiadomo, że stacje paliw operują na minimalnej marży na paliwach - często nawet na minusowej. Zarabiają natomiast na sprzedaży w "sklepiku".

Żadna stacja nie będzie "ściągać majtek" i równać ceny paliwa do stacji MZK, która poza niższą ceną nie oferuje nic więcej.

Część osób szukających groszowych oszczędności pojedzie zatankować do MZK, ale na nich podejrzewam, że i tak stacje nie zarabiały, bo wątpię, żeby kupowali wysokomarżowe towary przy tankowaniu.

Mam tylko nadzieje, że stacja MZK na siebie będzie zarabiać, bo nie rozumiem z jakiej racji podatnicy mają dokładać się na oszczędności grupki mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 17:39  
Cytuj
Zatankowałem 2 razy na miejskiej na początku , a teraz już normalnie na Orlenie....
10 gorszy różnicy a przynajmniej trochę punktów pozbieram
Nie minęło 2 miesiące i stacje się zrównały....
a taka była pompa prezydenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 20:46  
Cytuj
W dniu oddania stacji paliwowej przy MZK Stalowa Wola cena benzyny PB 95 była niższa o 40 groszy od ceny oferowanej przez jedną ze stacji usytuowanej przy ul. Solidarności . Dzisiaj różnica pomiędzy MZK a w/w stacją stopniała do 12 groszy. Tankując na Solidarności gromadzę punkty i wymieniam na żetony na myjkę. W MZK żadnych bonusów. A miało być tak dobrze, lekko i przyjemnie. No cóż d.....pa z tego wyszła. PiS zawsze wszystko sp.................li.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 22:02  
Cytuj
Mógłby ktoś napisać aktualne ceny za ON i PB95 na stacji MZK, a dla porównania z innej lokalnej stacji paliw? Z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2019r. 22:40  
Cytuj
Pepsi bardzo ładnie podsumował - stacja nie ma nic poza paliwem a jak rano pisałem różnica juz w cenie PB już znikoma.
Jak piszą Wopin i XTCL na Orlenach czy BP, RiA zbieram jakieś punkty, które z czasem na coś wymienię. Nie ważne że tą nagrodę w zbliżonej cenie kupię w sklepie ale i tak tankuje i nagrodę odbieram za te 12gr drożej na litrze.
Marne 12 gr/litr ale stacja stacji nie równa. jeśli za 12 gr mam obsługę, myjnię kompresor sklep to wolę dołożyć.gr na początku było dobrym startem i to bym zrozumiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2019r. 07:45  
Cytuj
Stacja MZK miała rozbić tzw "zmowę cenową paliw" na naszym rynku. Więc należy porównywać ceny z innymi miastami np Tarnobrzegiem, czy Rzeszowem. Jeżeli okaże się, że przed powstaniem stacji w Stalowej Woli, cena paliw była wyższa niż w innych miastach, a obecnie jest niższa, to MZK cel osiągneło.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »