NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Jubiler Diadem , ...
Posty: 24
Dołączył: 18 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 19:19  
Cytuj
Nie polecam Jubilera przy Hali Targowej - Jubiler „Diadem”. Jedyną zaletą tego jubilera jest fakt, że faktycznie proponują i posiadają w swojej ofercie tylko wysoką próbę złota. Jest to duża zaleta, gdyż prawie wszystkie sieciówki w podobnych bądź przybliżonych cenach mają najniższe próby złota i płaci się za markę. Mimo to, jeżeli chodzi o realizację zamówienia Jubiler „Diadem” zawodzi..
Pomimo złożonego zamówienia na zmniejszenie rozmiaru pierścionka, gdzie w dzisiejszych czasach jest to usługa wykonywana praktycznie tzw. „od ręki” tak w tym przypadku „Diadem” nie podołał. Panie obsługujące bardzo miło przekonywały, że pierścionek będzie gotowy „na jutro” jednakże to „na jutro” trwało tydzień czasu - z tym, że codziennie był wykonywany telefon bądź ktoś szedł z zamiarem by odebrać pierścionek (zgodnie z umową). Było widać po liczbie karteczek, że „Diadem” ma może i duże obłożenie jednak gdybyśmy zostali poinformowani, że ta usługa nie będzie „na jutro” to nie byłoby tego całego zachodu.
Usługa była wliczona w cenę pierścionka i tylko to skłoniło Nas by pierścionek zostawić, jednakże gdybyśmy wiedzieli, że trzeba będzie czekać dłużej - w tym przypadku tydzień - ale dzień w dzień się o niego upominać na pewno byśmy tej decyzji nie podjęli.
Pierścionek owszem został oddany, usługa wykonana - ale jedynie dlatego, że postawiono warunek, że chcemy go odebrać czy będzie zrobiony czy nie - bądź żądamy zwrotu pieniędzy, gdyż po czterech dniach czekania łatwo było zauważyć, że jesteśmy tylko zwodzeni a pierścionek nie jest zrobiony. Ostatecznie usługa została wykonana, jednakże po zważeniu pierścionka jak i odciętej (zwróconej) części brakowało gramatury, co tłumaczone było powstałymi opiłkami podczas przeróbki... - co także Nas zdziwiło, gdyż u innego jubilera przerabialiśmy także złoto i usługa została wykonana w taki sposób, że odcięta gramatura została Nam zwrócona w pełni...
Czy gra jest warta świeczki? Jeżeli zależy Wam na dobrym produkcie - tak. Jeżeli chcecie wykonać usługę - stanowczo odradzam, nie polecam i zdecydowanie proponuję skorzystać z oferty konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 19:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 07:39  
Cytuj
Najpierw piszesz, że usługa była wliczona w cenę pierścionka i tylko dlatego do nich poszłaś. Później piszesz że zażądałaś zwrotu pierścionka i pieniędzy po 4 dniach? Coś się nie klei. Po drugie- na jakiej wadze wazylas w domu ten pierścionek? Masz wagę analityczną żeby stwierdzić że na pewno brakuje części złota? Wiesz że każda waga jest obarczona błędem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 17 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 20:57  
Cytuj
Kazdy ma wolny wybor i swoją opinie. Ulubionego fryzjera, stomatologa, jubilera itp. Co jeden lubi drugi nie musi. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 18 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2019r. 18:23  
Cytuj
Ty się nie kleisz, usługa była wliczona niby poniewaz po oddaniu wage swoja zmienil, dla mnie tlumaczenie opiłkmi to nie jest tłumaczenie poniewaz gdzie indziej czegos takiego odplatnie nie bylo wiec rozumie ze tu niby w cenie a zabieraja prz okazji czesc zlota. Zazadane bylo oddanie jezeli usluga nie bedzie wykonana zgodnie z umowa na czas, czytaj ze zrozumieniem. Napisałem swoje zdanie jak ja odczułem i co mnie zabolalo, a nikomu niczego nie zakazalem chce ktos niech tam kupuje, zyjemy w wolnym kraju i moge swoja opinie przedstawić. Warzone bylo przed oddaniem przy mnie u nich i przy oddawaniu warzone tez u nich wiec ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »