NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Rozkład jazdy MZK - mapa,
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:30  
Cytuj
Jest jakaś mapa przystanków rozkładu jazdy MZK?
Za nic nie mogę się doczytać gdzie mam wysiąść w Nisku żeby mieć jak najbliżej przychodni na ul. Wolności, ani na którym przystanku wejść aby dojechać do STW.
Z góry dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 18:30  
Cytuj
a potrzebujesz już przewodnika? Każda linia jest opisana przystankami. Wsiadasz do autobusu i śledzisz komunikaty. Obejrzyj rozkład jazdy w internecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 19:13  
Cytuj
Przystanek Biedronka (238) jest na ulicy Sandomierskiej czy na ulicy Kościuszki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 19:15  
Cytuj
Gdzie znajduje się przystanek Dom Handlowy(205) w Nisku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 19:30  
Cytuj
Każdy autobus jedzie główną trasą jak pokazuje opis a przystanki nazwane są od poprzecznic, dom handlowy to końcowy przystanek 4-ki jest na ul Kwiatkowskiego, Biedronka tez niedaleko tam jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Jest jakaś mapa przystanków rozkładu jazdy MZK?
Za nic nie mogę się doczytać gdzie mam wysiąść w Nisku żeby mieć jak najbliżej przychodni na ul. Wolności, ani na którym przystanku wejść aby dojechać do STW.
Z góry dzięki.

Niestety nie ma takiej mapy, cywilizacja w tym temacie do naszego miasta jeszcze nie dotarła. Podróżując na przykład po Lublinie (że o innych dużych miastach nie wspomnę), można sobie dokładnie sprawdzić na mapie gdzie położone są przystanki albo wyznaczyć konkretną trasę podróży. U nas nikt o takim wynalazku nie pomyślał, a dla kogoś kto nie zna miasta, brak mapy przystanków jest problemem.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 10:50  
Cytuj
Ta cala komuniakcja miejska w Stalowej Woli to jedna wielka mistyfikacja.Od lat zarzadzajacy MZK zadaja niby pytania jak ona powinna wygladac i od lat niczego nie zmieniaja .Wystarczy kilka linii ale co najmniej co 20 min i bedzie naprawde super.NIe potrzeba 30 linii po dwa kursy dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »