NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Usunięcie brodawki, W jakim gabinecie?
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 04:39  
Cytuj
Hej, w jakim gabinecie można usunąć z twarzy taką brodawkę?

Czy ktoś usuwał i jest w stanie polecić coś albo podzielić się uwagami odnośnie efektu, ceny, informacji ile wizyt jest koniecznych, czy potrzebne jest przed zabiegiem jakieś badanie?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 04:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 09:26  
Cytuj
Trudno powiedzieć co to a brodawka. Jeżeli taka jak rosną na rękach to można samemu lapisem usunąć. Nawet śladu nie będzie po niej. Ja kiedyś próbowałem usuwać z gabinecie lekarskim, u kosmetyczki i odrastały. Kupiłem sobie lapis i po kolei je smarowałem, była rana ale wypaliłem ich kilka sztuk a były tak wielkie że wstydziłem się podawać ręki przy witaniu. To było bardzo dawno a teraz są techniki laserowe i inne. W Stalowej Woli jest gabinet przy ul Mickiewicza/Staszica tam możesz na pewno skorzystać z usługi. Oczywiście jak każdy zabieg na własną odpowiedzialność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 09:39  
Cytuj
wypalanie samemu... ehhh

Idz do przychodni u Goli. Tam na NFZ przyjmuje chirurg, na I wizycie ci to wytnie ani nie poczujesz (w znieczuleniu miejscowym). Zero starchu, zero stresu, zero bólu. I póżniej drugi raz idziesz zdjąc maleńki szew i później za kolejne 2 tyg przychodzisz dowiedzieć się, że wycięta zmiana nie była niczym złym (wysyłają zawsze na wszelki wypadek do badań).

U kosmetyczki nie radzę robić. Od tego są fachowcy, a ten u Goli mega zajebiaszczy! polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2020r. 15:28  
Cytuj
Mryszard, dziękuję Ci bardzo umiech
Poszłam, usunęłam dwie takie zmiany i jestem bardzo zadowolona, problem rozwiązany.

A wiecie może jak w tej chwili wygląda leczenie? W przychodni u Goli pewnie nie ma szans na wizytę, a tym bardziej zabieg, a czy jakiś chirurg prywatnie wykonuje? Ktoś się orientuje gdzie i jakie koszty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2022r. 09:37  
Cytuj
Mam pytanie.W jaki sposób lub gdzie można usunąć kurzajki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »