NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Orzeszkowej 11,
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 15:01  
Cytuj
Ja po raz kolejny proszę abyśmy swoje problemy załatwiali w swoim gronie, możemy zorganizować zebranie osiedlowe czy coś i obgadamy wszystko bez udziału całego miasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 15:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
alkfisz mam rozumiec ze sam tak robisz i jest to skuteczna metoda?

poza tym wydaje mi sie ze kilka rodzin z tych blokow powinni juz na tym etapie wywalic za zachowanie brak kultury

Mnie nikt nie sra przed klatką żebym musiał takie rzeczy robić. Od początku te całe bloki śmierdziały i śmierdzą dalej i gówno powoli wypływa na wierzch. Co to mieli być za wybrańcy a okazało się że to zasrancy.

Chyba mówisz o sobie 😛

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
alkfisz mam rozumiec ze sam tak robisz i jest to skuteczna metoda?

poza tym wydaje mi sie ze kilka rodzin z tych blokow powinni juz na tym etapie wywalic za zachowanie brak kultury

Mnie nikt nie sra przed klatką żebym musiał takie rzeczy robić. Od początku te całe bloki śmierdziały i śmierdzą dalej i gówno powoli wypływa na wierzch. Co to mieli być za wybrańcy a okazało się że to zasrancy.

Chyba mówisz o sobie 😛

Widać od razu po Twoich wypowiedziach jak bardzo Cię boli że nie dostałeś tutaj mieszkania 😛 Po co wogole wchodzisz na to forum i się wypowiadasz ? Jak potrzebujesz się wyładować to idź na siłkę i nie obrażaj innychmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 15:33  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
I trzymać przez pół roku w zemście.

Typowe zachowanie pseudo katolika...szkoda słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 21:27  
Cytuj
nie zazdroszcze tym golabkom a tymbardziej nie podsluchuje bo wystarcza mi to co mam ;) w kazdym razie mam male dzieci i ciesze sie ze chodza spac wczesnie i nie mialy okazji tego slyszec ale juz mysle z zona nad odp na ich pytania jakby tak ktores sie przebudzilo i uslyszalo te dzwieki i blagania o nie powiem co ... ale coz...zycie...lepsze to niz kupa przed klatka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2019r. 10:55  
Cytuj
Tak z innej beczki, kto jaki internet poleca ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 18 Lip 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2019r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
Tak z innej beczki, kto jaki internet poleca ???

Jeśli z kabelka tylko Stella. Multimedia i MTM nie ma infrastruktury w tych blokach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2019r. 15:48  
Cytuj
uśmiechale PAtola i wapniaki ... kto im wogóle te mieszkania przydzielił chyba faktycznie wszytsko po znajomości i z układami zostało przyznawane... czuje ze z tego wyrośnie nowy perszing dobrze tylko ze daleko od centrum...uśmiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2019r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
uśmiechale PAtola i wapniaki ... kto im wogóle te mieszkania przydzielił chyba faktycznie wszytsko po znajomości i z układami zostało przyznawane... czuje ze z tego wyrośnie nowy perszing dobrze tylko ze daleko od centrum...uśmiechgood

Masz rację. Po co im toalety w domach jak już srają pod klatką. Chociaż do lasu by poszedł jeden z drugim. Dwa Pershingi nowe a niedługo trzeci zaczną budować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 17:07  
Cytuj
I jak tam koleś przestawił swojego wieswagena ???;)potluczony zmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 18:07  
Cytuj
pewnie jeden mu narzygal na niego drugi nasral a trzeci rzucil butelka i sam chlopina przestawil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 14:15  
Cytuj
boki zrywać robaczki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 14:16  
Cytuj
strasznie macie nudne życie skoro Nas tak bacznie obserwujecie smiech2 może zaczniemy dla Was specjalnie kręcić serial dokumentalny pt. "Na Orzeszkowej" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 14:25  
Cytuj
myślę, że to świetny pomysł, proponuję coś w rodzaju Kiepskich umiech ponieważ według co niektórych bujnej wyobraźni, jesteśmy podobni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mirek777)
I trzymać przez pół roku w zemście.

Typowe zachowanie pseudo katolika...szkoda słów.


Feniks - tak się zafiksowałeś na piętnowanie moich wypowiedzi, że kompletnie nie zauważasz ironii i wszystko bierzesz śmiertelnie poważnie.zaklopotany

Nie jestem pseudokatolikiem.
Jestem katolikiem.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 16:05  
Cytuj
Mam takie same odczucia jak Feniks... - ale to nie na temat, sorry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 23:48  
Cytuj
CYTAT
strasznie macie nudne życie skoro Nas tak bacznie obserwujecie smiech2 może zaczniemy dla Was specjalnie kręcić serial dokumentalny pt. "Na Orzeszkowej" smiech2



Nikt nikogo nie obserwuje bo to wy robicie z siebie POśmiewisko na całe miasto i sami się kompromitujecie tymi aferami ... na zadnym osiedlu tak nie ma jak tam

Dlatego proponuję serial dokumentalny o nazwie " Perszing" lub ogólnie odrazu nazwać osiedle Perszing 2 i gotowe goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
strasznie macie nudne życie skoro Nas tak bacznie obserwujecie smiech2 może zaczniemy dla Was specjalnie kręcić serial dokumentalny pt. "Na Orzeszkowej" smiech2

Nie na Orzeszkowej tylko raczej tytuł będzie "Melina", albo Syf jakich mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 22:59  
Cytuj
Zapraszamy, ja tam aktualnie żadnego syfu nie widzę ;) remonty się kończą to i u Nas syf spod blokók zniknie. Za to u Was już raczej pozostanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 01:04  
Cytuj
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 03:30  
Cytuj
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


Se zglaszaj ruro

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!





hehehe jakies pytania???.... patola na osiedlu perszing
mistrzostwosciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 10:20  
Cytuj
Następny bohater internetowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 10:35  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 11:06  
Cytuj
Jestescie jedyni w swoim rodzajusmiech2 chyba jedyna w PL "wspolnota" ktora "rozmawia" ze soba na internetowym forum umiech patologia... gdzie wy wczesniej mieszkaliscie? na odludziu w lesie? w bunkrze pod ziemia? zobaczycie jak sie cieplej zrobi co sie bedzie za waszymi blokami w lesie dzialo(bedziecie pewnie co 5 minut na policje dzwonic) - Polaneczka z miejscem prygotowanym na ognisko czy grilla z laweczkami praktycznie za oknem... Znacie specyfike tego osiedla?? do tego boisko bedziecie mieli pod balkonami... oswietlone!!! z mala trybuna. Oj co tam sie bedzie dzialo. Pewnie bedziecie wolac ekrany dzwiekochlonne albo mury jak w gettcie. Antyspoleczni ludzie. Robicie posmiewisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »