NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Kolejne niezatrzymanie się przed przejściem ...,
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:15  
Cytuj
Drodzy kierowcy kiedy w końcu się nauczycie zatrzymywać przed przejściem dla pieszych jak już stoi inne auto. Zatrzymując się widziałem zbliżająca się Vectre i była dość daleko żeby spokojnie wyhamować - jedynie prędkość jaką miała spowodowała, że tego nie zrobiła.


nie mogę wstawić link'a - jak ktoś chce zobaczyć trzeba wejść na youtube i wpisać w wyszukiwarce
"RSTSE17 Stalowa Wola - Niezatrzymanie się przed przejściem dla pieszych"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:23  
Cytuj
Jesteś świadkiem,masz nagranie trzeba to zgłosić na Policję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:36  
Cytuj
ja bym tobie mandat wystawił

1. bez potrzeby sie zatrzymałeś, pieszy nie był na pasach, ma kodeksowy zakaz wchodzenia bezposrednio pod nadjezdzający pojazd.
2. z filmu uwazam, że najpierw zobaczyłeś bmw, potem pomysłaleś - zrobie psikusa i zacząłeś bez potrzeby zatrzymywać się.
3. dzieciak dłużej czekał aż ty wyhamujesz, niż jakbyście przejechaliście i miał pusto po horyzont.

4. fakt, typ z vectry nie ogarnął, bez dwóch zdań, kara się należy, ale to ty spowodowałeś że dzieciak byłby zgon, bo nie ogarnąłeś, że ludzie nie ogarniają tego przepisu, szczególnie na 2 pasach, mnie na twoim miejscu gryzłoby sumienie, spowodowałeś bezsensowną sytuacje do wypadku.
5. kupiłeś sobie kamerkę i chciałeś coś nagrać...szukałeś sensacji.
6. Poczekaj aż ty nie ogarniesz, jak ciężarówka z niedziałającymi stopami zacznie zwalniać, ludzie wyskoczą ci przed maskę, a nie zauważysz ich bo ci je ciężarówka przesłoni, jak ty osobówką tego chłopczyka (fakt, przepisy są jakie są, ale twoje działanie przypomina mi lewacki tryb myślenia "przecież mi wolno" "takie jest prawo" szkoda, że rozsądku i wyobraźni brakuje)
7. NIE MASZ OBOWIĄZKU wg kodeksu zatrzymywać się przed pasami, jeśli nie ma na nich pieszych, wbijcie sobie to do głowy, bo przez właśnie tą powielaną głupotę (dzięki głośnemu PROJEKTOWI ustawy nagłaśnianemu przez media, który nie wszedł w życie ) wielu ludzi ginie i to nie ma nic wspólnego z kulturą!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:49  
Cytuj
może i masz rację, że mogłem jechać dalej, ale zrobiłem to odruchowo widząc tego dzieciaka - gdyby opel jechał z prędkością przepisową dojechał by tuż przed wejściem pieszego na chodnik po drugiej stronie. Z kamerką jeżdżę już około 3 lat mam nagranych mnóstwo sytuacji, ale one się zdarzają - jednak czegoś takiego nie akceptuje. Ograniczenie jest do 50 a nie jak co niektórzy przejadą przez rondo i gaz w podłogę ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
ja bym tobie mandat wystawił

1. bez potrzeby sie zatrzymałeś, pieszy nie był na pasach, ma kodeksowy zakaz wchodzenia bezposrednio pod nadjezdzający pojazd.
2. z filmu uwazam, że najpierw zobaczyłeś bmw, potem pomysłaleś - zrobie psikusa i zacząłeś bez potrzeby zatrzymywać się.
3. dzieciak dłużej czekał aż ty wyhamujesz, niż jakbyście przejechaliście i miał pusto po horyzont.

4. fakt, typ z vectry nie ogarnął, bez dwóch zdań, ale to ty spowodowałeś że dzieciak byłby zgon, bo nie ogarnąłeś, że ludzie nie ogarniają tego przepisu, szczególnie na 2 pasach, mnie na twoim miejscu gryzłoby sumienie.
5. kupiłeś sobie kamerkę i chciałeś coś nagrać...szukałeś sensacji.
6. Poczekaj aż ty nie ogarniesz, jak ciężarówka z niedziałającymi stopami zacznie zwalniać, ludzie wyskoczą ci przed maskę, a nie zauważysz ich bo ci je ciężarówka przesłoni, jak ty osobówką tego chłopczyka (fakt, przepisy są jakie są, ale twoje działanie przypomina mi lewacki tryb myślenia "przecież mi wolno" "takie jest prawo" szkoda, że rozsądku i wyobraźni brakuje)


nexos jak ja widze jak na samym krawężniku przed przejsciem stoi taki mały dzieciak to też się zatrzymuje bo wystarczy że dzieciak kichnie i się przemiesci kawałeczek to już może oberwać lusterkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
może i masz rację, że mogłem jechać dalej, ale zrobiłem to odruchowo widząc tego dzieciaka - gdyby opel jechał z prędkością przepisową dojechał by tuż przed wejściem pieszego na chodnik po drugiej stronie. Z kamerką jeżdżę już około 3 lat mam nagranych mnóstwo sytuacji, ale one się zdarzają - jednak czegoś takiego nie akceptuje. Ograniczenie jest do 50 a nie jak co niektórzy przejadą przez rondo i gaz w podłogę ...

ja z kamerą jeżdżę 12 lat i na szczęście się nie przydała i chciałbym aby na zawsze tak zostało

oczywiście, że zgadzam się że ktoś tam z tej vectry dał popis, mimo, że nie jestem konfidentem, to jednak głupi mandat może tego kierowce nauczyć patrzeć kiedy ma taki fakt dokonany że stoi wóz przed pasami, że trzeba też hamować czy się tego chce czy nie,

problem tylko w tym, że ludzie zatrzymują się bezsensownie, bez jakiego kolwiek sensu, bez potrzeby powodując groźne sytuacje, za które sami nie będą ponosić odpowiedzialności

ale trzeba starać się myśleć za innych, przewidywać ich głupawe zachowania, dla własnego dobra.

Ja bym Cię zauważył, że zwalniasz, dobrze znam takie numery i bardzo na nie zwracam uwagę, jestem uczulony, dostałem jeden mało sensowny mandat od takiej sytuacji (pomijając to pieszych nie było nawet w okolicy przejścia, po prostu wg policji jechałem 10km/h szybciej od golfa na pasie obok przed pasami jest ciągła, wiadomo nie wolno wyprzedzać) ale są młodzi kierowcy, starzy, niby nie jest to usprawiedliwienie, ale Ci ludzie też mają swoje racje, które starałem się przekazać wyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
może i masz rację, że mogłem jechać dalej, ale zrobiłem to odruchowo widząc tego dzieciaka - gdyby opel jechał z prędkością przepisową dojechał by tuż przed wejściem pieszego na chodnik po drugiej stronie. Z kamerką jeżdżę już około 3 lat mam nagranych mnóstwo sytuacji, ale one się zdarzają - jednak czegoś takiego nie akceptuje. Ograniczenie jest do 50 a nie jak co niektórzy przejadą przez rondo i gaz w podłogę ...
Zrobiłeś to odruchowo? Skoro masz taki nawyk to żebyś się nie zdziwił jak ktoś Ci wjedzie kiedyś w tył gdy Ty odruchowo się zatrzymasz przed przejściem dla pieszych. Kierujący ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pieszemu na przejściu, a nie znajdującemu się przed nim. W sytuacji której byłeś miałeś obowiązek zachować szczególną ostrożność, a nie zatrzymywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
może i masz rację, że mogłem jechać dalej, ale zrobiłem to odruchowo widząc tego dzieciaka - gdyby opel jechał z prędkością przepisową dojechał by tuż przed wejściem pieszego na chodnik po drugiej stronie. Z kamerką jeżdżę już około 3 lat mam nagranych mnóstwo sytuacji, ale one się zdarzają - jednak czegoś takiego nie akceptuje. Ograniczenie jest do 50 a nie jak co niektórzy przejadą przez rondo i gaz w podłogę ...
Zrobiłeś to odruchowo? Skoro masz taki nawyk to żebyś się nie zdziwił jak ktoś Ci wjedzie kiedyś w tył gdy Ty odruchowo się zatrzymasz przed przejściem dla pieszych. Kierujący ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pieszemu na przejściu, a nie znajdującemu się przed nim. W sytuacji której byłeś miałeś obowiązek zachować szczególną ostrożność, a nie zatrzymywać.


tak własnie powinno być, chyba zacznę modlić się każdego dnia, żeby w końcu policja zwróciła na to uwagę, zrobiła wielką kampanię informacyjną bo tylko TV trafia do ludzi, niestety obawiam się, że władzy podoba się obecny stan.


argument z wjechaniem w tył też jest trafiony, kiedys zrobisz coś podobnego, nie potrzebnego, nagle, pomyśl, 40 tonowa ciężarówka wjeżdża Ci w tył, ty zabijasz pieszego bo samochód przeniósł się na pasy i nasza kochana policja wystawia mandat kierowcy ciężarówki, ty dostajesz kase z OC na naprawe tyłu swojego wozu i wyrok za zabicie pieszego (takie jest prawo co nie? wcale bym się nie zdziwił jakby tak było + dobry prawnik z korporacji kierowcy ciężarówki)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:08  
Cytuj
A ja nie puszczam nigdy pieszych w takich miejscach jak Aleje JP. na przejściach gdzie nie ma sygnalizacji,oczywiście jak ktoś się zatrzyma to też stanę, ile było takich stłuczek przed przejściem, pieszy przechodzi a tu jebedu w tył bo jakiś debil nie wyhamuje, takich filmików na YT jest masa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:09  
Cytuj
ludzie o czym wy piszecie ? zatrzymałem odruchowo widząc dziecko - jak napisała osoba wcześniej dzieci mają różne zachowania. A co najważniejsze nikt za mną nie jechał w takiej odległości żeby moje łagodne wyhamowanie mogło spowodować wjazd w tył auta a opel był w bezpiecznej odległości, ale zasuwał jak poj***y

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:11  
Cytuj
Wg mnie tez bezsensowne zatrzymanie i kierowanie się zbytnia nadgorliwością
Sprawa 2 kolesie zbliżający się do przejścia powinni zwolnić
Dobrze ze nikomu nic się nie stało bo takie zachowania mogły pociągnąć za sobą reakcje łańcuchowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Wg mnie tez bezsensowne zatrzymanie i kierowanie się zbytnia nadgorliwością
Sprawa 2 kolesie zbliżający się do przejścia powinni zwolnić
Dobrze ze nikomu nic się nie stało bo takie zachowania mogły pociągnąć za sobą reakcje łańcuchowa



ok

czytając takie wiadomości, przywracacie mi wiarę w ten kraj i ludzi przedewszystkim!

fajnie by było jakby wszyscy kierowcy kierowali swoje pojazdy wg kodeksu ruchu drogowego a nie wg własnego uznania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:38  
Cytuj
Ja uważam, że krytyka należy się BMW i Vectrze - bo dojeżdzając do pasów powinni zachować ostrożność , czyli zwolnić ! - bo nie mieli pola widzenia na całe pasy, a mimo to jechali na pałę.

Wyobraźcie sobie co by było, gdyby autor nagrania zatrzymał się, bo dzieciak wystawił nogę na pasy lub ruszył?
Przecież jeden albo drugi (BMW lub Vectra)by go przejechali !
I dalej byście winili autora nagrania ?

(naxoss i PL87)Naprawdę nie rozumię waszych dywagacji i usprawiedliwiania tych (2 palantów BMW i Vectra )i krytyki autora nagrania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam, że krytyka należy się BMW i Vectrze - bo dojeżdzając do pasów powinni zachować ostrożność , czyli zwolnić ! - bo nie mieli pola widzenia na całe pasy, a mimo to jechali na pałę.

Wyobraźcie sobie co by było, gdyby autor nagrania zatrzymał się, bo dzieciak wystawił nogę na pasy lub ruszył?
Przecież jeden albo drugi (BMW lub Vectra)by go przejechali !
I dalej byście winili autora nagrania ?

(naxoss i PL87)Naprawdę nie rozumię waszych dywagacji i usprawiedliwiania tych (2 palantów BMW i Vectra )i krytyki autora nagrania.
Wskaż mi, w którym momencie usprawiedliwiałem, któregoś z kierowców? Przeczytaj dokładnie o czym pisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 13:02  
Cytuj
Bardzo często zatrzymuję się widząc dzieci i je przepuszczam, chyba, że ktoś grzeje z naprzeciwka. Wolę, by przeszły przede mną bezpiecznie, niż wparowały komuś, kto może im zrobić krzywdę.
Ale... praktycznie nigdy nie robię tego na jezdni dwupasmowej, szczególnie, gdy widzę w lusterku jakieś inne auto jadące drugim pasem. Nadgorliwość czasem przynosi skutki odwrotne do zamierzonych.
Co nie zmienia faktu, że kierowca Vectry złamał przepisy i to poważnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 16:57  
Cytuj
Siedzi taki w cieplutkim autku, muzyczka gra, jest suchutko.

Dzieciak stoi na zewnątrz, jest śnieg, mokro, nie za ciepło.

Zatrzymanie się i ponowne ruszenie to max 5 sekund.

Resztę dopowiedzcie sobie sami. Ja zatrzymuję się i gdybym widział takiego typka, który nie zatrzymuje się to trąbię by pieszy zwrócił uwagę na pajaca. Zdarzyło mi się to już kilka razy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 25 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 17:46  
Cytuj
Ja zatrzymując się przed przejściem dla pieszych w okolicach hali targowej zostałam ztrabiona. Była sobota duży ruch dużo pieszych więc chwilę stałam przepuszczajac pieszych.Max 2 min. Pan stojący za mną starszy trąbil na mnie jak poje.... gdy tylko ruszyłam brawurowo mnie wyprzedził z piskiem opon i perfidnie zajechał drogę w ostatniej chwili zahamowalam wszystko z siedzeń spadło ale mniejsza o to gdzie tu kultura.? Strasznie mu się spieszylo na myjnię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja uważam, że krytyka należy się BMW i Vectrze - bo dojeżdzając do pasów powinni zachować ostrożność , czyli zwolnić ! - bo nie mieli pola widzenia na całe pasy, a mimo to jechali na pałę.

Wyobraźcie sobie co by było, gdyby autor nagrania zatrzymał się, bo dzieciak wystawił nogę na pasy lub ruszył?
Przecież jeden albo drugi (BMW lub Vectra)by go przejechali !
I dalej byście winili autora nagrania ?

(naxoss i PL87)Naprawdę nie rozumię waszych dywagacji i usprawiedliwiania tych (2 palantów BMW i Vectra )i krytyki autora nagrania.
Wskaż mi, w którym momencie usprawiedliwiałem, któregoś z kierowców? Przeczytaj dokładnie o czym pisałem.


Kolego, zacznij czytać dokładnie, bo jeśli tak samokierujesz pojazdem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Siedzi taki w cieplutkim autku, muzyczka gra, jest suchutko.

Dzieciak stoi na zewnątrz, jest śnieg, mokro, nie za ciepło.

Zatrzymanie się i ponowne ruszenie to max 5 sekund.

Resztę dopowiedzcie sobie sami. Ja zatrzymuję się i gdybym widział takiego typka, który nie zatrzymuje się to trąbię by pieszy zwrócił uwagę na pajaca. Zdarzyło mi się to już kilka razy.


Piszesz dla pisania... Ale powtórzę się dłużej trwa twoje hamowanie do zera i decyzja pieszego że może przejść niż jakbyś poprostu przejechał... W dodatku stosujesz nadgorliwosc i zasady których nie ma w kodeksie, przez takich właśnie giną ludzie, pierwsze parę wypowiedzi jest na temat reszta to śmietnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Siedzi taki w cieplutkim autku, muzyczka gra, jest suchutko.

Dzieciak stoi na zewnątrz, jest śnieg, mokro, nie za ciepło.

Zatrzymanie się i ponowne ruszenie to max 5 sekund.

Resztę dopowiedzcie sobie sami. Ja zatrzymuję się i gdybym widział takiego typka, który nie zatrzymuje się to trąbię by pieszy zwrócił uwagę na pajaca. Zdarzyło mi się to już kilka razy.


Piszesz dla pisania... Ale powtórzę się dłużej trwa twoje hamowanie do zera i decyzja pieszego że może przejść niż jakbyś poprostu przejechał... W dodatku stosujesz nadgorliwosc i zasady których nie ma w kodeksie, przez takich właśnie giną ludzie, pierwsze parę wypowiedzi jest na temat reszta to śmietnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:07  
Cytuj
Gosciu z Vectry raczej zdecydowanie jechał za szybko co jest głównym powodem tego ze sie nie zatrzymał pomijajac juz fakt czy nagrywajacy postąpił słusznie a np. mógł podejrzewac ze dzieciak moze wejsc mu pod koła ,dziecko jak to dziecko jest mało przewidywalne wtedy on miał by go na sumieniu i tez spore kłopoty wiec przed pasami masz zwolnic i byc gotowy na zatrzymanie auta a nie zapie...lac jak po...bany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
ja bym tobie mandat wystawił

1. bez potrzeby sie zatrzymałeś, pieszy nie był na pasach, ma kodeksowy zakaz wchodzenia bezposrednio pod nadjezdzający pojazd.
2. z filmu uwazam, że najpierw zobaczyłeś bmw, potem pomysłaleś - zrobie psikusa i zacząłeś bez potrzeby zatrzymywać się.
3. dzieciak dłużej czekał aż ty wyhamujesz, niż jakbyście przejechaliście i miał pusto po horyzont.

4. fakt, typ z vectry nie ogarnął, bez dwóch zdań, kara się należy, ale to ty spowodowałeś że dzieciak byłby zgon, bo nie ogarnąłeś, że ludzie nie ogarniają tego przepisu, szczególnie na 2 pasach, mnie na twoim miejscu gryzłoby sumienie, spowodowałeś bezsensowną sytuacje do wypadku.
5. kupiłeś sobie kamerkę i chciałeś coś nagrać...szukałeś sensacji.
6. Poczekaj aż ty nie ogarniesz, jak ciężarówka z niedziałającymi stopami zacznie zwalniać, ludzie wyskoczą ci przed maskę, a nie zauważysz ich bo ci je ciężarówka przesłoni, jak ty osobówką tego chłopczyka (fakt, przepisy są jakie są, ale twoje działanie przypomina mi lewacki tryb myślenia "przecież mi wolno" "takie jest prawo" szkoda, że rozsądku i wyobraźni brakuje)
7. NIE MASZ OBOWIĄZKU wg kodeksu zatrzymywać się przed pasami, jeśli nie ma na nich pieszych, wbijcie sobie to do głowy, bo przez właśnie tą powielaną głupotę (dzięki głośnemu PROJEKTOWI ustawy nagłaśnianemu przez media, który nie wszedł w życie ) wielu ludzi ginie i to nie ma nic wspólnego z kulturą!!!


Podpisuje sie oboma rękami.
Po jasną cholere sie zatrzymałes ? sprowokowałes bardzo grozna sytuacje, nie jeden wylądował w piachu przez takiego nadgorliwca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Ja zatrzymując się przed przejściem dla pieszych w okolicach hali targowej zostałam ztrabiona. Była sobota duży ruch dużo pieszych więc chwilę stałam przepuszczajac pieszych.Max 2 min. Pan stojący za mną starszy trąbil na mnie jak poje.... gdy tylko ruszyłam brawurowo mnie wyprzedził z piskiem opon i perfidnie zajechał drogę w ostatniej chwili zahamowalam wszystko z siedzeń spadło ale mniejsza o to gdzie tu kultura.? Strasznie mu się spieszylo na myjnię


max 2 minuty ? Dobrze ze cie nie wydarł z auta i nie obił bo bym sie nie zdziwił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 19:27  
Cytuj
Naxxos i R5_VIRUS dzieciak stoi na krawędzi ulicy a wy tu wymyślacie jakieś durne teoryjki skończcie błaznować bo autor tematu postąpił prawidłowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
ja bym tobie mandat wystawił

1. bez potrzeby sie zatrzymałeś, pieszy nie był na pasach, ma kodeksowy zakaz wchodzenia bezposrednio pod nadjezdzający pojazd.
2. z filmu uwazam, że najpierw zobaczyłeś bmw, potem pomysłaleś - zrobie psikusa i zacząłeś bez potrzeby zatrzymywać się.
3. dzieciak dłużej czekał aż ty wyhamujesz, niż jakbyście przejechaliście i miał pusto po horyzont.

4. fakt, typ z vectry nie ogarnął, bez dwóch zdań, kara się należy, ale to ty spowodowałeś że dzieciak byłby zgon, bo nie ogarnąłeś, że ludzie nie ogarniają tego przepisu, szczególnie na 2 pasach, mnie na twoim miejscu gryzłoby sumienie, spowodowałeś bezsensowną sytuacje do wypadku.
5. kupiłeś sobie kamerkę i chciałeś coś nagrać...szukałeś sensacji.
6. Poczekaj aż ty nie ogarniesz, jak ciężarówka z niedziałającymi stopami zacznie zwalniać, ludzie wyskoczą ci przed maskę, a nie zauważysz ich bo ci je ciężarówka przesłoni, jak ty osobówką tego chłopczyka (fakt, przepisy są jakie są, ale twoje działanie przypomina mi lewacki tryb myślenia "przecież mi wolno" "takie jest prawo" szkoda, że rozsądku i wyobraźni brakuje)
7. NIE MASZ OBOWIĄZKU wg kodeksu zatrzymywać się przed pasami, jeśli nie ma na nich pieszych, wbijcie sobie to do głowy, bo przez właśnie tą powielaną głupotę (dzięki głośnemu PROJEKTOWI ustawy nagłaśnianemu przez media, który nie wszedł w życie ) wielu ludzi ginie i to nie ma nic wspólnego z kulturą!!!


Nic dodać nic ująć. okokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »