NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Piłka Nożna Stal Stalowa Wola , Piłka Nożna Stal Stalowa Wola
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 10:07  
Cytuj
Zgadza się ,władza oszukała kibiców co do terminu otwarcia stadionu.Takie oszustwo przed wyborami.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 10:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 09:12  
Cytuj
Wielki sukces naszego młodego, utalentowanego bramkarza!

W XVII plebiscycie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Łukasz Konefał, 18-letni bramkarz naszej „Stalówki”, został wybrany zwycięzcą w kategorii odkrycie roku – młodzieżowiec roku 2018! Łukaszowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w karierze!

http://stal1(...)em-roku/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 09:14  
Cytuj
Lukasz Konefal- to dla mnie wielkie wyróżnienie.

– Pół roku temu nawet nie myślałem, że mogę dostać taką nagrodę – mówi Łukasz Konefał, bramkarz naszej „Stalówki”, odkrycie roku – młodzieżowiec roku 2018!

W XVII plebiscycie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Łukasz Konefał, 18-letni bramkarz Stali Stalowa Wola, został wybrany zwycięzcą w kategorii odkrycie roku – młodzieżowiec roku 2018! – To dla mnie wielkie wyróżnienie. Pół roku temu nawet nie myślałem, że mogę dostać taką nagrodę. Czuję się super. Zostałem nagrodzony przy takich gwiazdach, wspaniałych byłych piłkarzach, jak na przykład Grzegorz Lato. To naprawdę wielkie wyróżnienie – mówi nam Łukasz na gorąco po otrzymaniu nagrody.

Łukasz Konefał ma 18 lat. Bramkarzem chciał zostać od małego, a na pierwszy trening w naszym klubie przyprowadził go tata. W pierwszym zespole „Stalówki” w meczu ligowym zadebiutował z utytułowanym Ruchem Chorzów. Teraz jest pewnym punktem zielono-czarnych oraz otrzymuje powołania do reprezentacji Polski U-18.

– To dla mnie wielkie zaskoczenie. Nie myślałem, że wygram. Nawet nie przygotowywałem się do przemowy – cieszy się nasz bramkarz. – Super, że wygrałem – podkreśla.

Łukasz nie zamierza spoczywać na laurach. – Takie wyróżnienie to dla mnie wielka motywacja do dalszej pracy. Mam nadzieję, że za rok znów pojawię się na gali. Będę walczył dalej – zapowiada.

Łukaszowi życzymy, aby za rok również został nagrodzony specjalną nagrodą. Tym razem już w kategorii „piłkarz roku”. – Będę walczył – zapowiada nasz bramkarz, o którym więcej przeczytać można TUTAJ.

Media Stal Stalowa Wola PSA – stal1938.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 09:15  
Cytuj
W XVII plebiscycie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Adrian Dziubiński został wyróżniony w kategorii piłkarz roku!

Podczas gali Podkarpacka Nike 2018 zwycięzcą w kategorii odkrycie roku – młodzieżowiec roku 2018 został Łukasz Konefał, bramkarz naszej „Stalówki”. Powody do zadowolenia może mieć także Adrian Dziubiński, napastnik zielono-czarnych. Popularny „Dziubek” również znalazł się wśród docenionych zawodników.

Adrian został wyróżniony w kategorii piłkarz roku. Naszemu piłkarzowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zielono-czarnych barwach.

http://stal1(...)ozniony/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 09:17  
Cytuj
W kolejnym sparingu Stal pokonała Wólczankę 4:3.Po meczu zapytaliśmy trenera Stali Wojciecha Fabianowskiego o przygotowania do rundy wiosennej 2018/2019.

Pierwszy mecz rundy wiosennej już 2 marca z Błękitnymi Stargard.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:31  
Cytuj
Jeżeli można to zapytam za co ten pan słup dyrektor bierze pieniądze podatników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 20:47  
Cytuj
Mi jako kibicowi ręce opadły po przeczytaniu tego wywiadu.

Miasto kupując pakiet kontrolny i dotując klub miało wprowadzić „profesjonalizm” do naszego klubu piłkarskiego. Wprowadziło kolegę, który jak dobrze rozumiem jeszcze w wolnym czasie „zarządza” szkoła...

Czy nie największą bolączką klubu jest brak sponsorów i kasy? Facet nawet nie wiele ilu sponsorów mamy, ilu straciliśmy i ile spółka ma zadłużenia. Sorry, ale dla mnie ten klub to nic innego jak kolejny instrument polityczny do zdobywania głosów i kolejne miejsce z kilkoma stołkami do obsadzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 22:25  
Cytuj
Mysle ze jak nie bedzie wynikow,nie bedzie awansu to rozszarpia wyborcy ten caly klub pograzajac oczywiscie jednoczesnie Nadbereznego.Tylko awans daje usprawiedliwienie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 10:16  
Cytuj
Już w sobotę Stalówka rozpocznie rundę wiosenną meczem z Błękitnymi Stargard. Porozmawialiśmy z prezesem Stali Stalowa Wola, Mateuszem Nowakiem o nadchodzącej rundzie i planach na przyszłość.

Jak Pan podsumuje minione pół roku jako sternik Stali Stalowa Wola?

-Ostatnie pół roku był to czas ciężkiej pracy nad odzyskaniem dobrego wizerunku i sprawieniem, żeby Piłkarska Spółka Akcyjna Stal Stalowa Wola była wiarygodnym partnerem dla kibiców, lokalnego biznesu oraz wszystkich, którym zależy na klubie.

Jakie zakładał Pan cele po objęciu stanowiska? Czy udało się je zrealizować?

-Na plus można powiedzieć, że udało się wyjść z zadłużenia sięgającego blisko 400 tysięcy zł. To głównie zasługa nowego właściciela klubu. Zaraz po objęciu stanowiska wyznaczyłem również cele sportowe do zrealizowania przeze mnie oraz przez całą drużynę. Jeśli chodzi o miejsce w tabeli na tym etapie rozgrywek, to jak najbardziej udało się je zrealizować, chociaż przed startem rozgrywek każdy skazywał nas na porażkę i nikt nie spodziewał się tak dobrego wyniku po 21 kolejkach. Mam niedosyt jedynie pod kątem celów w rywalizacji Pro Junior System. Jest to jednak obszar, gdzie nie da się osiągać doskonałych wyników w krótkim terminie. Potrzebna jest wizja, ciężka i konsekwentna praca całego pionu sportowego klubu. Jednocześnie nie składamy broni, robimy co się da na etapie rozwoju na jakim jesteśmy i powoli przygotowujemy na nowy sezon system wprowadzania i promowania talentów z klubowej Akademii.

Miniona runda była bardzo udana sportowo. Klub po 21 kolejkach zajmuje 6 miejsce i zdobył 31 punktów. Czy jest Pan zadowolony z miejsca oraz dorobku punktowego.

-Tak jak mówiłem zaraz po objęciu stanowiska było sporo zamieszania i jeszcze więcej wątpliwości pod kątem organizacyjnej i sportowej przyszłości klubu. Jednak udowodniliśmy, że stawiając na swoich trenerów, którzy wprowadzili bardzo dobrą i zdrową atmosferę do drużyny i pokazali, że po prostu im zależy na tej stalowowolskiej piłce i że można osiągnąć dobre wyniki bazując na lokalnym potencjale. Oczywiście teraz dla wszystkich jest to oczywiste, że stawia się na ludzi z regionu. Moje pytanie brzmi tylko: Dlaczego do tej pory nikt tego nie zrobił?

Który zespół w minionej rundzie zrobił na panu największe wrażenie?

-Nie będę oryginalny jak powiem, że organizacyjnie Widzew Łódź i super przeżyciem było oglądanie meczu przy 15,5 tys. publice. Tym bardziej meczu, w którym byliśmy lepszą drużyną. Sportowo jednak Górnik Łęczna pokazał się według mnie z najlepszej strony w meczu przeciwko nam. Oprócz dobrych wyników, w zespole zadebiutowało wielu wychowanków, w tym Łukasz Konefał który zagrał w reprezentacji Polski.

Czy Stalówka znowu będzie słynęła z dobrych bramkarzy?

-Przyjęliśmy strategię, która zakłada, że bramki strzeże młodzieżowiec. Oprócz świetnie spisującego się Łukasza Konefała mamy teraz Krystiana Kalinowskiego i Macieja Siudaka. Jest z nimi cały czas Tomek Wietecha i zależało nam na tym, że jak będziemy stawiać na młodzieżowca, to potrzebujemy dla niego doświadczonego opiekuna, a takim na pewno jest Balon. Znowu były zawodnik Stali, związany z klubem i regionem oraz przywiązany do barw.

Klub zakontraktował w zimowym okienku trzech nowych piłkarzy. Czy planowane są jeszcze jakieś wzmocnienia?

-Nie planujemy więcej żadnych wzmocnień. Cieszymy się, że udało się zachować trzon drużyny i tą politykę kadrową chcielibyśmy stosować w przyszłości. Unikać „wietrzenia szatni” co rundę, bo to niczemu nie służy. Planujemy wymieniać tylko 3-4 zawodników dla poprawy jakości i podniesienia poziomu sportowego.

Runda wiosenna drugiej ligi już za kilka dni. Strata do miejsca premiowanego awansem jest niewielka. Jednak tak jak łatwo można włączyć się w walkę o awans, tak łatwo można zacząć bić się o utrzymanie. O co ma zespół walczyć na wiosnę?

-Jak sama nazwa rozgrywek wskazuje, każdy mecz gra się o mistrzostwo drugiej ligi i o to właśnie co mecz będziemy walczyć.

Klub w rundzie wiosennej domowe spotkania rozegra w Boguchwale. Kibice jednak nie mogą doczekać się powrotu na Hutniczą 15. Czy już w przyszłym sezonie piłkarze zagrają przy blasku jupiterów na swoim stadionie?

-Mam taką nadzieję, że w przyszłym sezonie zagramy już na swoim stadionie. Tu mogę tylko powiedzieć, że jak u siebie to na pewno przy blasku jupiterów, co będzie na pewno bardziej atrakcyjne dla kibiców. Jednocześnie będzie to zgodne z długofalową strategią klub, w której poziom sportowy jest równie ważny jak poziom organizacji wydarzenia, jakim jest mecz piłkarski.

Ostatnimi czasy wiele klubów przeprowadzało akcję kupna karnetów. Głód piłki nożnej w Stalowej Woli jest ogromny. Czy jest to możliwe aby kibice kupili minimum 1938 karnetów?

-Poszedłbym dalej i stwierdził, że zainteresowanie może być takie, że przy pojemności stadionu 3800 miejsc jesteśmy w stanie okarnetować cały stadion już przed rozpoczęciem nowego sezonu. Widzę i słyszę, że ten głód piłki jest faktycznie duży. Jak dołożymy do tego dobre wyniki, wychowanków to myślę, że uda się te założenia zrealizować.

Rezerwy Stali Stalowa Wola zajmują drugie miejsce w tabeli klasy okręgowej ze stratą punktu do rezerw Siarki. Czy gdyby pojawiła się okazja to klub chciałby awansu drugiego zespołu do IV ligi?

-Jasne, że tak. Wspólnie z trenerami uważamy, że zaplecze drużyny na tym poziomie powinno ogrywać się w IV lidze. Wtedy te mecze faktycznie dużo wnoszą i są uzupełnieniem mikrocyklu treningowego.

Na koniec jeszcze zapytam. Czy Pana zdaniem powstanie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli sprawi że Stalówka nie będzie tylko przystankiem na chwile? Czy sprawi ono że Hutnicza 15 stanie się wytwórnią młodych kadrowiczów?

-Nad tym pracujemy już od jakiegoś czasu i chyba to byłoby najlepszym podsumowaniem i efektem tej pracy. Nie szedłbym od razu do kadrowiczów. Póki co moim marzeniem jest to, żeby w Stalowej Woli zaczął funkcjonować system szkolenia z prawdziwego zdarzenia. Bo póki co wszyscy dookoła wyminęli nas o kilka lat. Kiedy wdrożymy wszystkie nasze pomysły, to jestem przekonany, że pójdziemy w dobrym kierunku i Stalówka nie będzie tylko przystankiem, ale będzie marką, która przyciąga szerokie grono pasjonatów do uprawiania i oglądania piłki nożnej. W konsekwencji będziemy rozwijać i promować największe talenty regionu, a na naszych trybunach będzie największa frekwencja w regionie.

http://www.podka(...)-walczyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Marz 2019r. 23:02  
Cytuj
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4-2
Zgromadzeni w Boguchwale sympatycy Stali Stalowa Wola nie mogli się nudzić. W meczu padło 6 bramek i ostatecznie to Stalówka może cieszyć się z trzech punktów.

Piłkarze Stali Stalowa Wola od początku starali się narzucić swoje warunki i już w 11. minucie prowadzili za sprawą Andrzeja Trubehy, który otworzył wynik meczu. Zielono-czarni nie zamierzali się zatrzymywać i dalej napierali na ekipę Błękitnych Stargard.

W 36. minucie mogło być 1-1. Odważnie z bramki wyszedł Łukasz Konefał skracając kąt uderzenia, a Przemysław Brzeziański nie wykorzystał tej sytuacji i nadal prowadzili miejscowi.

To nie był koniec emocji w pierwszej odsłonie. Rzutem na taśmę przed gwizdkiem sędziego, Szymon Jarosz podwyższył na 2-0.

W drugiej odsłonie Stal poczuła się trochę zbyt pewnie i oddała inicjatywę przyjezdnym. Okazało się to złudne bowiem w 58. minucie Adrian Kwiatkowski pokonał Łukasza Konefała i było 2-1. Cztery minuty później Stalówka mogła podwyższyć prowadzenie po świetnej akcji, jednak Andrzej Trubeha nie mógł oddać strzału w końcowej fazie akcji.

Chwilę później był już remis, a bramkę dla Błękitnych zdobył wprowadzony w przerwie Krystian Sanocki. Bramka ta podziałała na miejscowych orzeźwiająco i już po chwili znowu mogli prowadzić. Ponownie w doskonałej sytuacji znalazł się Trubeha, lecz jego strzał znowu nie znalazł drogi do siatki.

Kibice na kolejne trafienie gospodarzy musieli czekać do 79. minuty, kiedy to bramkę na 3-2 zdobył Michał Trąbka. Dwie minuty później ekipę Adama Topolskiego dobłł Pior Mroziński i ustalił wynik spotkania.

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4-2 (2-0)

1-0 Andrzej Trubeha (11)
2-0 Szymon Jarosz (45)
2-1 Adrian Kwiatkowski (58)
2-2 Krystian Sanocki (69)
3-2 Łukasz Trąbka (79)
4-2 Piotr Mroziński (81)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 10:21  
Cytuj
Poseł Weber i prezydent Nadberezny mówią ze czerwiec to aktualny termin oddania do użytku stadionu a na budowie pracownicy i dyrekcja mowi ze ten termin nie jest aktualny.Robia to specjalnie aby podważyć wiarygodności wladzy PIS przed wyborami bo większość pracowników jest anty PIS owska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2019r. 14:47  
Cytuj
Nie ma juz biletów na mecz z Siarka.Na meczu będzie prezydent Nadberezny i poseł Weber.Tz.powinien być .Tak mi sie wydaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2019r. 14:53  
Cytuj
Pewne jest to, że otworzą przed wyborami parlamentarnymi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2019r. 16:57  
Cytuj
Znając życie,ostatnie popisy obrony i bramkarza w Siedlcach to pewnie jak zwykle siara się w tym meczu przełamie i nie wygramy.Dobrze że Gębalski nie będzie grał bo pewnie też by się przełamał i ze 2 bramki strzelił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 10:19  
Cytuj
Największym wydarzeniem 23 kolejki drugiej ligi, będą 34 piłkarskie derby Podkarpacia, Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg. Ten mecz rozegrany zostanie w Boguchwale, w sobotę i rozpocznie się o godzinie 15.
Stal może, Siarka musi Siarka Tarnobrzeg musi powtórzyć sytuację z jesieni (ograła stalowowolan 3-0), a Stal Stalowa Wola może. Może, bo nie gra pod presją, zajmując bezstresowe 7. miejsce w tabeli. Tarnobrzeska drużyna plasuje się aktualnie na spadkowym, 16 miejscu w tabeli. W sierpniowym meczu trenerem Stali był Krzysztof Łętocha, a Siarkę prowadził Włodzimierz Gąsior. W sobotę na trenerskich ławkach zasiądą inni trenerzy. Sierpniowy mecz w Tarnobrzegu został już praktycznie rozstrzygnięty po 25 minutach, bo już było 3:0 i takim wynikiem spotkanie się zakończyło. Gole dla Siarki strzelali, Adrian Gębalski dwa i Dawid Kubowicz.
Stal w najmocniejszym składzie Bardzo dobra jest sytuacja kadrowa w Stali, ale znacznie gorzej z dyspozycją zawodników. Przy ustalaniu składu na mecz będzie brany także pod uwagę Michał Kitliński, był w tym tygodniu przez trzy dni chory, ale już trenuje. Sztab szkoleniowy Stal pomimo wygranej w pierwszym meczu w Boguchwale, 4:2 z Błękitnymi Stargard, nie był zadowolony z postawy zespołu. Dużo gorzej było w drugim meczu z Pogonią w Siedlcach, bo przyszła porażka 1:5. - Do meczu z Siarką przygotowywaliśmy się normalnym cyklem treningowym na boisku z Rozwadowie i na własnych obiektach. Po przegranym meczu z Pogonią w Siedlcach, została przeprowadzona głęboka analiza i zmiany w wyjściowym składzie są nieuniknione. Mecz chcemy wygrać, ale podobnie myśli Siarka. To nie jest taki zwykły mecz, on ma jednak większy ciężar gatunkowy. Liczę na dobry mecz w naszym wykonaniu i dobry wynik - mówi Wojciech Fabianowski, trener Stali. Już po raz 34 Zespoły Stali i Siarki staną naprzeciwko siebie 16 marca, a spotkanie odbędzie się na IzoArena w Boguchwale. Do tej pory doszło do 33 ligowych derbowych potyczek. Stal odniosła dziesięć zwycięstw, dziesięć także Siarka. Trzynastokrotnie zanotowano remis. Kto wygra derby numer 34? Okaże się w sobotę około godziny 16.50.

Czytaj więcej: https://echod(...)38#sport

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 10:23  
Cytuj
Transmisja meczu dzis w sobote od 15

https://www.tvcom(...)uBpnKsZg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 16:51  
Cytuj
Brawo! 3 punkty przywiezione z Boguchwały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Znając życie,ostatnie popisy obrony i bramkarza w Siedlcach to pewnie jak zwykle siara się w tym meczu przełamie i nie wygramy.Dobrze że Gębalski nie będzie grał bo pewnie też by się przełamał i ze 2 bramki strzelił.


No to możesz już odszczekiwać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 20:24  
Cytuj
Wal się pajacu.Ta drużyna to do tarcia chrzanu albo kopania ziemniaków się nadaje.I nie strasz mnie jakimś odszczekiwaniem bo ci co dzisiaj straszą jutro sami mogą się bać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Wal się pajacu.Ta drużyna to do tarcia chrzanu albo kopania ziemniaków się nadaje.I nie strasz mnie jakimś odszczekiwaniem bo ci co dzisiaj straszą jutro sami mogą się bać.


Nie mam zamiaru nikogo straszyć (jak ty tam straszenie jakieś wyczytałeś, mocnoumiech), chciałem sprawdzić, czy mamy do czynienia z kolejnym trollem czy nie - jak widać, TROLL.
Zajmij się więc czymś innym na przyszłość, a nie komentowaniem w temacie Stalówki.

Dla Stalówki gratki - forma bardzo słaba, a kolejne 3pkt. są - ciekawe co będzie jak formę złapią umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 11:06  
Cytuj
Wali mnie twoja stalówka.Nie możesz tego zrozumieć a komentował będę co mi się będzie podobało a tobie gówno do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Wali mnie twoja stalówka.Nie możesz tego zrozumieć a komentował będę co mi się będzie podobało a tobie gówno do tego.


No mówię, bo jesteś prostym, smutnym, żałosnym TROLLEM umiech
Ale fajnie, że to już mamy wyjaśnione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 17:07  
Cytuj
~f23 napisal w komentarzach...cyt....

Ja sie deklaruje ze na nowy stadion wykupuje karnet dla mnie i mojego synka.Od 10 lat nie chodziłem na mecze bo warunki w jakich sie ogląda mecz sa równie ważne jak sama gra.Teraz kiedy będzie nowoczesny stadion będę regularnie chodził na mecze bo to świetna rozrywka..Nawet jeśli byłaby tu 4 liga nie zmieni tego ze będę chodził na mecze z synkiem.Ale wierze ze będzie awans.Jeśli nie w tym sezonie to w następnym.Już nie mogę sie doczekać otwarcie tego stadionu.

Ja tez nie moge sie doczekać otwarcia stadionu i tez kupie karnet .Bez względu na to czy awansują czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
~f23 napisal w komentarzach...cyt....

Ja sie deklaruje ze na nowy stadion wykupuje karnet dla mnie i mojego synka.Od 10 lat nie chodziłem na mecze bo warunki w jakich sie ogląda mecz sa równie ważne jak sama gra.Teraz kiedy będzie nowoczesny stadion będę regularnie chodził na mecze bo to świetna rozrywka..Nawet jeśli byłaby tu 4 liga nie zmieni tego ze będę chodził na mecze z synkiem.Ale wierze ze będzie awans.Jeśli nie w tym sezonie to w następnym.Już nie mogę sie doczekać otwarcie tego stadionu.

Ja tez nie moge sie doczekać otwarcia stadionu i tez kupie karnet .Bez względu na to czy awansują czy nie.


Niestety, ale nowy stadion może przyciągać tylko na początku - musi być efektowna gra i wyniki, bez tego, nasz nowy stadion będzie pustawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 17:25  
Cytuj
Pieknie nam uroslo Podkarpackie Centrum Pilki Noznej.Juz w czerwcu otwarcie.Nowy sezon na nowym stadionie.

https://www.faceb(...)&theater

https://www.faceb(...)&theater

https://www.faceb(...)&theater

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »