NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
12 Listopad dzień wolny, ale czy płatny??
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 01:20  
Cytuj
Chciałam tylko ostrzec wszystkich okolicznych "Januszy Biznesu", że uchwalony wolny dzień 12 Listopada jest dniem wolnym, płatnym jak każe inne święto.
Jednak co niektórzy interpretują przepisy według własnego widzi mi się i w swoich firmach już zapowiedzieli, że dzień 12.11 będzie wolny ale bezpłatny!!
Oczywiście kasa nie zostanie ucięta z oficjalnej części wypłaty, tylko z tej dawanej "pod stołem"
Skoro rząd wymyślił sobie wolne, polski "Janusz Biznesu" musi obciążyć pracownika.
Ale tym razem wam to nie przejdzie, nie dość że dymacie skarbówkę i ZUS zaniżając dochody i płacąc pod stołem, to jeszcze pracownicy mają finansować wolny dzień.
Jesteście ZŁODZIEJE!!!
HUR DUR wy możecie Państwo okradać, ale jak Państwo wymyśli sobie wolny dzień to też musicie OKRAŚĆ, tylko kogoś innego.
Liczę na to, że urząd skarbowy dobierze wam się do dupy, a przyjdzie taki dzień, kiedy to zwolniony pracownik, zgłosi się do odpowiednich organów z odpowiednimi dowodami.
Nie podoba się prowadzenie biznesu w Polsce to droga wolna, skoro nie potraficie się dostosować do zasad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 01:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Skoro rząd wymyślił sobie wolne, polski "Janusz Biznesu" musi obciążyć pracownika.


Jak byś rozumiał takie podstawowe zależności, to byś nie był wyborcą PIS potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 10:21  
Cytuj
ciekawe kto płaci za grzanie tyłka w domu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 10:29  
Cytuj
Załóż działalność i płać pracownikom za siedzenie w domu, co w tym trudnego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 10:58  
Cytuj
k...tylko robote widzicie? odpocząć też trzeba cyborgi,jeden dzień, i tyle gadania, łola boga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skoro rząd wymyślił sobie wolne, polski "Janusz Biznesu" musi obciążyć pracownika.


Jak byś rozumiał takie podstawowe zależności, to byś nie był wyborcą PIS potluczony


Czortunio jeśli przyszedłeś tu żeby rozmawiać o polityce to Proszę nie wypowiadaj się już więcej.
Do twojej informacji nigdy na PiS nie głosowałem i głosował nie będę, z Opozycji też nie jestem.

Czego można się było spodziewać po komentarzach. Patologia biznesu się rzuciła, my dymać państwo na podatkach i zusach możemy ale jak ktoś nas to już beee nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »