NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Wybory 2018,
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 08:57  
Cytuj
Nie znam kandydatów, mieszkam w Stalowej od niedawna. Kto z kandydatów ma
liberalne poglądy, nie jest zwolennikiem dawania kasy na lewo i prawo niepracującym i kościołowi?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 08:57  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 11:31  
Cytuj
Dołączam do pytania.
Nie chciałbym głosować na ministrantów i poetów.
Kogo polecilibyście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:37  
Cytuj
musicie panowie zmienić miejsce zamieszkania albo poglądy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:02  
Cytuj
Cytując el Banana ;Każdy pasożyt jest lepszy od PiS.[Bynajmniej jest uczciwszy]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:08  
Cytuj
Obrazek

Polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 15:30  
Cytuj
Na temat Lucjusz Nadbereżnego czy tylko Ja mam wrażenie że prawdziwymi włodarzami naszego miasta są synowie panna prezydenta?Sądząc po INWESTYCJACH!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
musicie panowie zmienić miejsce zamieszkania albo poglądy

Ja zostanę tu na długo, - ministrant i poeta z pewnością nie. Może zabieraj się z nimi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:08  
Cytuj
Ja tu tylko powiem tyle: PIS-PO jedno zło!!
Zapamietacje to ludzie wreszcie i nie dajcie sobą manipulowac. To ta sama klitka od lat, okragly stol.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:21  
Cytuj
Ale widac PIS wydaje gruba kase na Lucka, bilboardy, plakaty, gazety, gazetki... kampania jak bym na fotel prezydenta Warszawy startowal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:25  
Cytuj
Jest dla ciebie alternatywa Rysiu Krzysiu, KOD & Rebelianci. Bardzo aktywni w Tarnobrzegu i u nas. W Tarnobrzegu bardziej, bo to stare miasto wojewódzkie i większe straty. https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1026258893582807040

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:35  
Cytuj
Komentarz u konkurencji idealnie opisuje zasady, którymi kieruje się prezydent :

CYTAT
Kilka słów odnośnie spotkań osiedlowych Nadbereżnego przed wyborami: wczoraj na os. Poręby od 8 rano zaczęły się porządki jak nigdy. Początkowo koszenie trawy o dziwo tylko wzdłuż jednej ulicy. Zdziwiony patrzylem na to nie wiedząc o co chodzi, nie skojarzyłem że tego dnia przypadał termin politycznej szopki na osiedlu – koszenie trawy w połowie października kiedy tak na prawdę nie było co kosić. Następnie załoga z MZK czyściła chodnik prowadzący do szkoły nr 12 który od lat w 1/3 szerokości był zarośnięty trawą i zwyczajnie przysypany ziemią. Po tych zabiegach, uliczkami osiedlowymi, pomiędzy nowym żłobkiem przy Poniatowskiego a kościołem Iglo zaczęła szaleć zamiatarka z MZK. Dosłownie szaleć ponieważ tą samą drogą przejechała min. 6 razy, tam i spowrotem. Patrzylem na to wszystko i nie moglem uwierzyć, zadawalem sobie pytanie dlaczego czyszczą tylko kilka uliczek i to z taką starannością, zawsze maszyna przejeżdża 2 razy i na tym zamiatanie się kończy. To nie koniec. Około godziny 13, na skrzyżowaniu ulic osiedlowych prowadzących do skoły nr 12, przy piekarni Rostek, ponownie zaczęło się koszenie trawy, tym razem dostało się trawnikowi w kier. Iglo, również niewielki fragment. Na koniec pojawila się Pani która zaczęła grabić liście i to od niej usłyszalem kto będzie gościem honorowym na tym skrzyżowaniu. Reasumując, na wystąpienie Nadbereżnego wykonano prace które “normalnie” wykonywane są niechlujnie i byle jak. Służby kosiły tarwę na Porębach kiedy tak na prawdę nie było czego kosić, w normalnym przypadku koszenie odbywa się kiedy trawa sięga do łydek. Na uwagę zasługuje również chodnik który przez kilka lat bardziej przypominal trawnik ale na wystąpienie został wysprzątany jak nigdy dotąd. Samego zamiatania ulic, jak to wczorajsze, życzę każdemu miastu w naszym kraju. Panie Nadbereżny, czy wszystko co Pan robi musi być pod publiczkę? Może następnym razem MZK na Pańskie wystąpienie będzie malować trawę na zielono? Ciemny lud kupi wszystko. Prawda? Obiecuję że nie oddam na Pana swojego głosu. Bez pozdrowień.


Dla szybkiego porównania: Nadbereżny był dotąd dyrektorem biur poselskich i radnym, Szymonik członkiem rad nadzorczych i prezesem miejskich spółek komunalnych.

Nadbereżny ma pomysły na wydawanie pieniędzy, Szymonik mówi o rachunku ekonomicznym.

Nadbereżny zrezygnował ze 150 mln zł dotacji z funduszy województwa na budowę mostu na Sanie w ciągu nowego fragmentu drogi wojewódzkiej z brandwicy do vivo, pozbawiając miasto dostępu do niezabudowanych terenów.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Jest dla ciebie alternatywa Rysiu Krzysiu, KOD & Rebelianci. Bardzo aktywni w Tarnobrzegu i u nas. W Tarnobrzegu bardziej, bo to stare miasto wojewódzkie i większe straty. https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1026258893582807040
Jeśli to do Mnie to dziękuję łaskawej ono nie wiadomo za przyznanie przywileju wyboru [wiem nie ważne jak głosują,ważne kto głosy liczy-patrz tutejsze swojskie forum]Nie zagłosuję na lucjusza więc w twej głowie powstanie pustka .Lub tysiące niewiadomych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Na temat Lucjusz Nadbereżnego czy tylko Ja mam wrażenie że prawdziwymi włodarzami naszego miasta są synowie panna prezydenta?Sądząc po INWESTYCJACH!


A może to Jego niespełnione marzenia z dzieciństwa... Może to dla siebie robi... Rozrzutność idealnie pasuje do małego dziecka. "Kupię bzdety, duperele a na więcej mama da..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 17:34  
Cytuj
Powinniście wziąć oczywiście pod uwagę te grupę. Starania i ciężka praca terenowych grup operacyjnych zostały dostrzeżone na czasie. Trybunał Sprawiedliwości UE dzisiaj umiech zdecydował o zastosowaniu tzw. środków tymczasowych i zawieszeniu stosowania przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. TSUE przychylił się w do wniosku KE w tej sprawie. Chce m.in. przywrócenia wysłanych na emeryturę sędziów. "Jestem zadowolona, że ktoś uwzględnił nasze racje, ale jest niezadowolona, że polski rząd nie zrobił tego wcześniej" - stwierdziła była sędzia SN Małgorzata Gersdorf.

https://www.facebook.com/prawicowo/videos/1046597762173714/

Ale jest i gorsza wiadomość dla naszego rolnictwa, jak nie wielka susza, urodzaj korników i pedofilii to afrykański pomór świń. US zamyka się na import naszej wieprzowiny, zapewne inne kraje dołączą ( UE oczywiście przyjmuje ). Poważne nieodwracalne straty, PSL milczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 17:39  
Cytuj
Kononowicze. Niech nie bedzie niczego. Sory. Jest po 12 latach prezydentury chodnik dlugosci 200 metrów zbudowany z kostki po której nie da sie chodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
Powinniście wziąć oczywiście pod uwagę te grupę. Starania i ciężka praca terenowych grup operacyjnych zostały dostrzeżone na czasie. Trybunał Sprawiedliwości UE dzisiaj umiech zdecydował o zastosowaniu tzw. środków tymczasowych i zawieszeniu stosowania przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. TSUE przychylił się w do wniosku KE w tej sprawie. Chce m.in. przywrócenia wysłanych na emeryturę sędziów. "Jestem zadowolona, że ktoś uwzględnił nasze racje, ale jest niezadowolona, że polski rząd nie zrobił tego wcześniej" - stwierdziła była sędzia SN Małgorzata Gersdorf.

https://www.facebook.com/prawicowo/videos/1046597762173714/

Ale jest i gorsza wiadomość dla naszego rolnictwa, jak nie wielka susza, urodzaj korników i pedofilii to afrykański pomór świń. US zamyka się na import naszej wieprzowiny, zapewne inne kraje dołączą ( UE oczywiście przyjmuje ). Poważne nieodwracalne straty, PSL milczy.
To Ona u nas startuje?Ja cie Florekzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
Kononowicze. Niech nie bedzie niczego. Sory. Jest po 12 latach prezydentury chodnik dlugosci 200 metrów zbudowany z kostki po której nie da sie chodzić.
a okulickiego a łofiar katynia a płopiuszki etcetera etcetera A tak na poważnie oceniamy pracę budowniczego piaskownic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:10  
Cytuj
Czyli wg Ciebie nalezy isc do roboty, pozniej do domu , pozniej siedziec w domu ewentualnie pochodzic sobie po Okulickiego I na nastepny dzien to samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:13  
Cytuj
Krzysiu, ja nie kastowa, inna krew. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Czyli wg Ciebie nalezy isc do roboty, pozniej do domu , pozniej siedziec w domu ewentualnie pochodzic sobie po Okulickiego I na nastepny dzien to samo
a nie stać cię na dychę za wstęp do parku rozrywki piątala za twe piwo i popcorn dla bachora?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:20  
Cytuj
Nie ma co z toba dyskutowac. Dla ciebie licza sie tylko drogi. I to tylko polówki (np. Okulickiego). A bachory to ty masz jezeli wogole je masz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu, ja nie kastowa, inna krew. cool girl
Skromnisiaair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:29  
Cytuj
No jak to na kogo w Stalowej Woli głosujemy na kandydata który odpowiada za tak zwane "fkońcu coś siem dzieje"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Nie ma co z toba dyskutowac. Dla ciebie licza sie tylko drogi. I to tylko polówki (np. Okulickiego). A bachory to ty masz jezeli wogole je masz
to ty perfidnie zaniżyłeś wynik a Ja z ciebie zadrwiłem.Pytanie kto z nas gorszy?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
No jak to na kogo w Stalowej Woli głosujemy na kandydata który odpowiada za tak zwane "fkońcu coś siem dzieje"
przecie listy wszystkich głupków nie pomieszczą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »