NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dwor Dwikozy,
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 09:52  
Cytuj
Czesc, szukam osob ktore organizowaly wesele w Dworze Dwikozy pod Sandomierzem.

Mam kilka pytan organizacyjnych:

1. Czy organizowaliscie rozwniez tam poprawiny? Jezeli nie to moze znacie jakis maly lokal na poprawiny w okolicach stalowej? Nie mam zamiaru zapraszac wszystkich gosci weselnych na poprawiony, wiec ich licza w drugi dzien zredukuje sie do polowy. Wydaje mi ze w tedy sala w Dwikozy na te ~50 osob jest stanowczo za duza.

2. Czy lokal po weseleu spakowal Wam pozostale jedzenie ? ( w sytuacji gdy nie organizowaliscie tam poprawin)


3. Jak rozegraliscie sprawy logistyczne? Tzn chodzi mi o transport gosci w szczegolnosci z lokalu do domu. Bo wiadomo z kosciola do lokalu mozna popstawic autobus i po problemie. Ale co z powrotem, czesc gosci chce wyjsc o 1 w nocy czesc bawi sie do konca. Mozna rozwozic do Stalowej i okolic na raty.. gdy uzbiera sie kilka osob ale co w tedy z autobusem ktory jest brany pod kosciol??? Wgl nie mam na to pomyslu :(

4. Czy ktos z Was korzystal z uslug animatorki oferowanej przez lokal ? Bedzie duzo dzieciakow.. i pomyslalam ze to fajny pomysl zeby zabrac na chwile dzieciaki od rodzicow aby mogli sie pobawic. No ale czy warto ?


Z Gory bardzo Wam wszystkim dziekuje!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »