NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 »
Film "Kler",
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 21:29  
Cytuj
CYTAT

Teraz "światło dzienne" ujrzały oskarżenia wobec księdza, który 34 lata temu był wikarym w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na osiedlu Serbinów w Tarnobrzegu! Na portalu tyna.info.pl znalazł się następujący opis zdarzeń:

- Chcę się troszkę cofnąć w czasie. Mój rocznik 1978 komunię świętą przyjmował w Parafii na Serbinowie – gdzie wieloletnim proboszczem był ŚP. Michał Józefczyk. Był rok 1986 – do komunii przystępowało się w drugiej klasie szkoły podstawowej. W tych zamierzchłych czasach na religię – chodziło sie do sal katechetycznych przy kościele. Moją klasę (i chyba cały rocznik) do komunii przygotowywał ksiądz Marian (tu pada pełne nazwisko księdza – przy. redakcji). Ksiądz Marian siedział za wysokim i zabudowanym katedralnym biurkiem – i jego ulubionym zajęciem na lekcjach religii było branie dziewczynek "na kolanka" Wysokie biurko (być może specjalnie) - było tak skonstruowane, że podczas katechez widzieliśmy tylko jego głowę i ręce. Zwykle rąk nie – bo ks. Marian prawie zawsze – brał dobrotliwie którąś z dziewczynek na kolanka i za zasłoną tego biurka dziewczynki dotykał, głaskał i smyrał. Afera wybuchła gdy jedna z mam którejś z dziewczynek – zauważyła podczas prania krwawe plamy na bieliźnie swojej córeczki - było to tuż przed komunią. Ksiądz Marian poprowadził nas do tego sakramentu – po czym cichcem go usunięto, a właściwie przeniesiono z naszej Parafii do innej. Klasycznie "zamieciono sprawę pod dywan". Nie mam żadnych dowodów na poważniejszą pedofilię ks. Mariana – ale to wszystko widziałem na własne oczy. Mogę się tylko domyślać – że na "smyranku pod biureczkiem" w obecności całej klasy nie poprzestał. I wydaje mi się , że po świecie chodzi mnóstwo małoletnich ofiar i większych bezeceństw księdza Mariana. Gdyby tylko chciały …lub odważyły się mówić….


" Wszystko musi zostać w rodzinie " don Ojciec Tadeusz Rydzyk

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 21:29  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 22:10  
Cytuj
Raport ws. kardynała Theodora McCarricka. (III)

http://www.vatic(...)0_en.pdf

Strona 133

Ciąg dalszy listu kardynała O'Connora.

"3) Arcybiskup poświęcał dużo uwagi młodemu księdzu z Metuchen i ten ksiądz towarzyszył mu przynajmniej raz na wycieczce do Puerto Rico. Ten ksiądz następnie porzucił kapłaństwo."



Strona 134

"4) Kluczowe źródło informacji relacjonuje, że te historie, zwłaszcza ta dotycząca domu nad morzem krążyły również w diecezji Metuchen. Jednocześnie to źródło informacji stwierdza, że nie miało osobistej wiedzy na temat żadnych konkretnych sytuacji, ale wierzy, że jedna z sytuacji faktycznie miała miejsce i wiązała się z przynajmniej jedną osobą, być może księdzem i, że biskup Hughes załatwił to osobiście i potajemnie. Ja (chodzi o kardynała O'Connora) osobiście pamiętam bardzo prywatną rozmowę telefoniczną z biskupem Hughesem, dotyczącą tej samej sytuacji, która dotyczyła przynajmniej jednego księdza, a być może dwóch."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 22:16  
Cytuj
Mała pociecha ze jest więcej homoseksualistów wśród pedofili cool girl ale większy smutek ze EU leje nas pałą LGBTQP+ PO głowach aż uklękniemy i przyjmiemy w szkołach i zdeprawujemy się tak samo.

PS.
PZP#003 ostro tłumaczy Raport czy jest tam o Lobby Gejowskim tak jak napisałam zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 22:34  
Cytuj
Raport ws. kardynała Theodora McCarricka. (III)

http://www.vatic(...)0_en.pdf

Strona 133

Ciąg dalszy listu kardynała O'Connora.

"3) Arcybiskup poświęcał dużo uwagi młodemu księdzu z Metuchen i ten ksiądz towarzyszył mu przynajmniej raz na wycieczce do Puerto Rico. Ten ksiądz następnie porzucił kapłaństwo."



Strona 134

"4) Kluczowe źródło informacji relacjonuje, że te historie, zwłaszcza ta dotycząca domu nad morzem krążyły również w diecezji Metuchen. Jednocześnie to źródło informacji stwierdza, że nie miało osobistej wiedzy na temat żadnych konkretnych sytuacji, ale wierzy, że jedna z sytuacji faktycznie miała miejsce i wiązała się z przynajmniej jedną osobą, być może księdzem i, że biskup Hughes załatwił to osobiście i potajemnie. Ja (chodzi o kardynała O'Connora) osobiście pamiętam bardzo prywatną rozmowę telefoniczną z biskupem Hughesem, dotyczącą tej samej sytuacji, która dotyczyła przynajmniej jednego księdza, a być może dwóch."


"Pamiętam, że obaj byli w trakcie leczenia psychiatrycznego. Ja osobiście poprosiłem księdza psychologa Archidiecezji Nowojorskiej, aby porozmawiał z psychiatrą, który leczył przynajmniej jednego ze wspomnianych księży, a być może także drugiego. Obaj, ksiądz psycholog i ten psychiatra wydawali się być przekonani, że księża lub księża (sic!) przechodzący terapię byli ofiarami. Wydawali się być przekonani (ksiądz psycholog i psychiatra), że pełniący wtedy obowiązki biskupa Metuchen, biskup McCarrick, pozostający w niewłaściwej relacji z księżmi wykorzystał ich za ich zgodą lub wbrew ich woli."


"Muszę przyznać, że po rozmowie z księdzem psychologiem i po ustaleniach psychiatry nie byłem całkowicie przekonany (że tak było). Jednocześnie, nie mogę odrzucić tych ustaleń, ze względu na powagę tych zarzutów."



Strona 135

"Z wiarygodnych źródeł wiemy, że rozmaite wydarzenia i zachowania opisane powyżej zmieniły się zupełnie i, że podobne wydarzenia nie miały miejsca w ostatnim czasie. Mimo to, pogłoski i plotki o tych wcześniejszych zachowaniach są nadal żywe wśród kleru."


"Pozwólcie mi skomentować powyższe, najpierw przez powtórzenie, że to co zrelacjonowałem powyżej zostało mi przekazane przez wiarygodne i bardzo dobrze poinformowane źródła."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 01:38  
Cytuj
Nasz Goebbels nadal skrzętnie unika przytaczania chronologii wydarzeń koncentrując się na niekwestionowanym dzisiaj homoseksualnym zachowaniu Teosia zaklopotany nie wiem potluczony

JPII zapytuje kardynała O'Connor o jego zdanie o McCarricku na funkcje kardynała Nowego Yorku, słyszy zastrzeżenia, papież występuje poprzez nuncjusza o osobisty pisemny komentarz kardynała który otrzymuje, następnie występuje do dwóch nuncjuszy o weryfikacje informacji kardynała O'Connor.
O'Connor umiera ale wszyscy wskazani przez niego oddalają realność oskarżeń.

Za Benedykta pojawia się więcej relacji i McCarrick zostaje odsunięty od selekcji kandydatów i kierowania seminarium oraz udziału w życiu publicznym Kościoła przez papieża.

Obrazek Na tym zdjęciu z 23 września 2015 r. papież Franciszek wyciąga ramiona, aby uściskać emerytowanego kardynała arcybiskupa Theodore'a McCarricka po południowej modlitwie do Boga z udziałem ponad 300 biskupów amerykańskich w katedrze św. Mateusza Apostoła w Waszyngtonie. We wtorek, 10 listopada 2020 r., Franciszek podejmuje niezwykły krok, publikując swoje dwuletnie śledztwo w sprawie zhańbionego byłego kardynała McCarricka, którego usunął ze stany kapłańskiego w 2019 r. Po tym, jak Watykan ustalił, że lata plotek i świadectw, że był drapieżnym homoseksualistą były nie do odparcia. Podaje The Washington Post za AP.



Pod pontyfikatem Bergoglio McCarrick powraca do łask i do publicznej obecności przy samym Franciszku. Następny Nuncjusz apostolski Vigano publikuje obszerne dossier o McCarricku i seminarzystach wykluczonych w Ameryce Południowej z powodu skłonności homoseksualnych i pokrętnie sprowadzanych do seminariów w USA którego, nie komentuje Bergoglio mówiąc "Who I am to judge?" Sprawa jest głośna i trwa latami i kończy się Raportem Franciszka który sugeruje przyjęcie takiego samego stanowiska w/s McCarricka ze strony Bergoglio co ze strony papieży, JPII i Benedykta XVI zaklopotany „Wierząc, że zarzuty zostały już przeanalizowane i odrzucone przez Papieża Jana Pawła II i dobrze świadomy, że McCarrick był aktywny za papiestwa Benedykta XVI, Papież Franciszek nie widział potrzeby zmiany przyjętego podejścia”. A przecież rok wcześniej usunął Teosia ze stanu kapłańskiego ale nie rozprawił się z konfabulacją Lawendowej Mafii która go przecież kryła umiech

Zupełnie pomija sprawę seminarzystów chociaż paru bardzo wpływowych kardynałów i biskupów już usunięto z powodu braku reakcji na raporty o przestępstwach i wzajemnego krycia się Lawendowej Mafii. Pozostaje jeszcze 3 głośnych w USA, o których może przy okazji gdy ich tez zawieszą.

W 2015 roku wydarzyło się również coś w Polsce... w TP. Oto komentarz po wybuchu bomby.
Ks. Krzysztof Charamsa w kilku wywiadach prasowych ogłosił, że jest aktywnym homoseksualistą i chce żyć w związku partnerskim. Jutro podczas konferencji prasowej ma przedstawić manifest na temat stosunku Kościoła do homoseksualizmu. Przypomnijmy: ks. Charamsa jest urzędnikiem watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary.. Tydzień temu opublikowaliśmy na łamach TP jego artykuł pt. „Teologia i przemoc: przypadek księdza Oko”. „Gdy teologia staje się manifestem nienawiści, a nie racjonalnym wykładem myśli biblijnej i tradycyjnej wspólnoty chrześcijańskiej, nie jest już teologią, tylko zaczynem wojny ideologicznej” – pisał były ks. Charamsa.

Czy jego późniejszy coming out powinien zmienić cokolwiek w odbiorze artykułu, który opublikowaliśmy? Oczywiście nie, choć można się spodziewać, że ważny głos na temat języka nienawiści używanego przez Ks. Oko, będzie teraz przez wielu bagatelizowany, bo autor tekstu okazał się czynnym gejem będąc kapłanem. [drobiazg]

Ks. Charamsa przyznaje, że publikując artykuł w „Tygodniku” nie myślał o ujawnianiu swojej orientacji ani nas o niej nie informował. Dopiero fala krytyki, która spotkała watykańskiego urzędnika w ostatnich dniach, skłoniła go do wyjścia z sytuacji naznaczonej przecież hipokryzją.

no właśnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 05:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Nie chodźcie do pogan. Dlaczego jeśli mamy sprawy w Kościele, to nie załatwiamy tego w Kościele? Niektórzy idą do pogan, a oni żądają, abyśmy wszystkie nasze słabości pokazywali na cały świat, ale oni swoich nie pokażą. Widzą źdźbło w oczach katolików, duchownych, a u siebie belki nie widzą. Sprawy załatwia się w domu, w rodzinie, a nie chodzi się do mediów, ulegając jakiemuś »parciu na szkło«".

-katolicki autorytet pan Tadeusz Rydzyk


Niech was piekło pochłonie a czarci na dzidy nabiją wasze grzeszne ciała!

smiech2


Czekamy kiedy tak ochoczo zaczniecz pisac o pedofilach w synagogach i meczetach . Pokaz jaki z Ciebie kozak bo widac , ze opisywanie w zlym swietle KK latwo Ci przychodzi. Chcesz zostac prawdziwym kozakiem to moze tak pojedziesz do kraju muzumanskiego i tam zaczniesz im mowic jak maja zyc . Narazaie to z Ciebie bez obrazy to taka pizd.. za monitora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 05:54  
Cytuj
Temat nie na rękę? Odważny jesteś atakować kobiety w imieniu zdziwaczalych starych facetów w sukienkach. Za dziećmi się nie wstawiasz. W tym czasie ISIS krzyżuje Chrześcijan a tobie piana kapie na klawiaturę.

A ten post wyżej to słowa pana Tadeusza. Do niego miej pretensje w jakim świetle stawia kościół nie do mnie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 06:09  
Cytuj
CYTAT


Czekamy kiedy tak ochoczo zaczniecz pisac o pedofilach w synagogach i meczetach . Pokaz jaki z Ciebie kozak bo widac , ze opisywanie w zlym swietle KK latwo Ci przychodzi. Chcesz zostac prawdziwym kozakiem to moze tak pojedziesz do kraju muzumanskiego i tam zaczniesz im mowic jak maja zyc . Narazaie to z Ciebie bez obrazy to taka pizd.. za monitora


Tak głupiego wpisu to dawno nie czytałem. Powinien zostawić KK i jechać do kraju muzułmańskiego. Dlaczego ma opuścić swój kraj? Dla twojej wygody by księża zupełnie bezkarnie gwałcili dzieci? Takim wpisem pokazujesz tylko swój stosunek do pedofilii. Podoba Ci się to, a na pewno nie przeszkadza. Gdy dotknie to twoje dziecko zapewne będziesz wniebowzięty. Dawno nie było na forum podobnego idioty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 06:44  
Cytuj
kici kici klakierku

łap smerfy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 10:10  
Cytuj
@policyjny-troll

"Czekamy kiedy tak ochoczo zaczniecz pisac o pedofilach w synagogach i meczetach . Pokaz jaki z Ciebie kozak bo widac , ze opisywanie w zlym swietle KK latwo Ci przychodzi. Chcesz zostac prawdziwym kozakiem to moze tak pojedziesz do kraju muzumanskiego i tam zaczniesz im mowic jak maja zyc . Narazaie to z Ciebie bez obrazy to taka pizd.. za monitora"


Na czym polega Twoja odwaga policyjny-trollu?


Na tym, że boisz się pisać o pedofilach w sutannach?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 10:43  
Cytuj
przeczytałem w/w list (brakło na forum cytatów najciekawszych fragmentów, które opisują konkretne kazusy nagannego zachowania kardynała)

List był napisany do sekretariatu ale ponoć papież miał wiedzę o tym liście. Tak wynika z raportu (ciekawe czy go czytał?)

Przeczytałem też parę opracowań i nie wygląda to dobrze ani dla KK ani dla JPII - co piszę z żalem bo JPII zrobił niesamowicie dużo dobrego dla Polaków, szczególnie podczas i w okolicach stanu wojennego.

Gdzieś się jednak pogubił. Był to temat który go chyba przerósł. Podejrzewam że lobby pedofilskie i homoseksualne w Watykanie i ogólnie KK ma GIGANTYCZNE wpływy i macki które go oplotły kompletnie. Myślę że nie ma ani woli ani możliwości organizacyjnych żeby wypalić to zjawisko z KK przez samych księży.

Patrząc też jaki przykład idzie z najwyższych szczebli Watykanu, - nie ma się co dziwić, że jest taki opór i buta w oscentacyjnym zamiataniu tego pod dywan, przenoszeniu pedofili do innych parafii itp.

W mniejszym lub większym stopniu KK w poszczególnych krajach na własną rękę próbuje rozliczeń i oczyszczeń, ale problem jest niemal systemowy. Bardzo ciężko jest dokonywać takich przemian fragmentarycznie gdzie Watykan pływa w tym g0wnie po uszy.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 10:47  
Cytuj
@Maciej1

"brakło na forum cytatów najciekawszych fragmentów, które opisują konkretne kazusy nagannego zachowania kardynała"

Śmiało możesz je wkleić.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 10:48  
Cytuj
sam to zrób

może tym razem uda się bez manipulacji?

nie

niemożliwe


"Co oznacza PED w słowie pedofil?"


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 11:20  
Cytuj
@idiota z nikiem podobnym do mojego

"sam to zrób"


Już to zrobiłem.

Podejrzewam, że Maciej1 nie doczytał i dlatego ciekawi mnie co takiego wklei.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 11:23  
Cytuj
sam idioto nie czytasz co wklejasz

miszczu samozaorania


"Co oznacza PED w słowie pedofil?"



ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 11:24  
Cytuj
Znowu cieknie po nogawce eminencjo. Wystąpił incydent kałowy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 11:40  
Cytuj
Ponieważ cdn.. i art2deco coś tam bredzą, że nie piszę wszystkiego, to informuję, że powoli sobie na forum czytamy fragmenty raportu dotyczącego McCarricka.


Zaczęliśmy od strony 129, kiedy to Jan Paweł II uznał, że McCarrick to spoko gość i powinien awansować.

I tak sobie powolutku czytamy. Obecnie jesteśmy na stronie 135.

Tutaj dla przypomnienia:



Raport ws. kardynała Theodora McCarricka. (III)

http://www.vatic(...)0_en.pdf

Strona 133

Ciąg dalszy listu kardynała O'Connora.

"3) Arcybiskup poświęcał dużo uwagi młodemu księdzu z Metuchen i ten ksiądz towarzyszył mu przynajmniej raz na wycieczce do Puerto Rico. Ten ksiądz następnie porzucił kapłaństwo."



Strona 134

"4) Kluczowe źródło informacji relacjonuje, że te historie, zwłaszcza ta dotycząca domu nad morzem krążyły również w diecezji Metuchen. Jednocześnie to źródło informacji stwierdza, że nie miało osobistej wiedzy na temat żadnych konkretnych sytuacji, ale wierzy, że jedna z sytuacji faktycznie miała miejsce i wiązała się z przynajmniej jedną osobą, być może księdzem i, że biskup Hughes załatwił to osobiście i potajemnie. Ja (chodzi o kardynała O'Connora) osobiście pamiętam bardzo prywatną rozmowę telefoniczną z biskupem Hughesem, dotyczącą tej samej sytuacji, która dotyczyła przynajmniej jednego księdza, a być może dwóch."


"Pamiętam, że obaj byli w trakcie leczenia psychiatrycznego. Ja osobiście poprosiłem księdza psychologa Archidiecezji Nowojorskiej, aby porozmawiał z psychiatrą, który leczył przynajmniej jednego ze wspomnianych księży, a być może także drugiego. Obaj, ksiądz psycholog i ten psychiatra wydawali się być przekonani, że księża lub księża (sic!) przechodzący terapię byli ofiarami. Wydawali się być przekonani, że pełniący wtedy obowiązki biskupa Metuchen, biskup McCarrick, pozostający w niewłaściwej relacji z księżmi wykorzystał ich za ich zgodą lub wbrew ich woli."
"Muszę przyznać, że po rozmowie z księdzem psychologiem i po ustaleniach psychiatry nie byłem całkowicie przekonany (że tak było). Jednocześnie, nie mogę odrzucić tych ustaleń, ze względu na powagę tych zarzutów."


Strona 135

"Z wiarygodnych źródeł wiemy, że rozmaite wydarzenia i zachowania opisane powyżej zmieniły się zupełnie i, że podobne wydarzenia nie miały miejsca w ostatnim czasie. Mimo to, pogłoski i plotki o tych wcześniejszych zachowaniach są nadal żywe wśród kleru."



"Pozwólcie mi skomentować powyższe, najpierw przez powtórzenie, że to co zrelacjonowałem powyżej zostało mi przekazane przez wiarygodne i bardzo dobrze poinformowane źródła."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 11:43  
Cytuj
Podajcie wiaderko. Wystąpił kolejny incydent...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 12:31  
Cytuj
defekacja to jego żywioł

pytania z dupy

zdania pierdzące

tylko wehikuł czasu zepsuty
więc udaje, że był, widział

mały psyglutek


"Co oznacza PED w słowie pedofil?"


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 13:01  
Cytuj
Gdzie jest Anżej? Miał przynieść wiadro i czystą bieliznę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 15:03  
Cytuj
Raport ws. kardynała Theodora McCarricka. (IV)

http://www.vatic(...)0_en.pdf


Strona 136

Kardynał O'Connor wymienia jakie listy dołącza do własnego listu. Część z nich to anonimy, które otrzymał kilka lat wcześniej i chyba są opisane w raporcie, ale nie czytałem całości, więc nie potwierdzę.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 15:32  
Cytuj
Eminencjo znowu brązowa woda płynie po nogawce...umiech



Proszę usiąść i się rozluźnić , byle nie za bardzo. Anżej już idzie z wiaderkiem i czystą bielizną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 15:34  
Cytuj
dzbanie foliarzu psyglucie

ale wehikuł czasu działa?

byłeś?

widziałeś?

zdania pierdzące?


"Co oznacza PED w słowie pedofil?"


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 15:44  
Cytuj
Jak tam pieniadze Sorosa - ile placa za godz lub za posty ??? Czytalem , ze sporo placa za propagowanie tolerancji w Polsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2020r. 16:38  
Cytuj
@policyjny-troll

Chyba przeoczyłeś pytania.



"Na czym polega Twoja odwaga policyjny-trollu?


Na tym, że boisz się pisać o pedofilach w sutannach?"



Bo widać, że jesteś dobry we wklejaniu wrzutek. Taki cdn.. wersja 1.3.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »