NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wideorejestrator,
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 20:40  
Cytuj
Czy Waszym zdaniem warto zainwestować w kamerkę do samochodu??
Jaki model wybrać? W pracy polecają mi Mikavi PQ1 i chciałbym to porównać z inną kamerką

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 20:52  
Cytuj
Ja już od dłuższego czasu jeżdżę z kamerka. W razie wątpliwości przy kolizji mamy podkladke. Nie wspominając o minach napinaczy którzy atakują Cię i w ostatniej chwili orientują się że są nagrywaniumiech ja śmigam z mi viue

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 21:05  
Cytuj
Jak jest tyle agresji na drodze to rejestrator jest bardzo pomocny. Sam mam kamerki w aucie służbowym i prywatnym. W służbowym mam chyba nawet Mikavi, ale taką co nagrywa także wnętrze pojazdu (taki wymóg pracodawcy). Jak chcesz porównywać kamerki to pooglądaj sobie testy na YT, a najlepiej na stronach producentów gdzie masz filmiki bez kompresji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 07:20  
Cytuj
Polecam DOD LS470W, jakość nagrania w dzień i w nocy rewelacja

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 20:44  
Cytuj
Patrzyłem na tą kamerkę DOD, ale jest wycofana z oferty praktycznie we wszystkich sklepach albo niedostępna. Ciężko znaleźć jakieś konkretne info dlaczego. Sprawdziłem sobie parametry z Mikavi PQ2 którą mam. Cena o połowę niższa niż DOD, a jakość filmików dużo lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Patrzyłem na tą kamerkę DOD, ale jest wycofana z oferty praktycznie we wszystkich sklepach albo niedostępna. Ciężko znaleźć jakieś konkretne info dlaczego. Sprawdziłem sobie parametry z Mikavi PQ2 którą mam. Cena o połowę niższa niż DOD, a jakość filmików dużo lepsza.


I jak się sprawuje Twoja Mikavi?? Masz jakieś zatrzeżenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 20:38  
Cytuj
Żadnych na razie, ani mniejszych, ani większych. Jak wcześniej pisałem kamerka nagrywa poza drogą także wnętrze. Ale można tą drugą kamerką wyłączyćumiech Co do jakości nagrań, to jest nieźle. Kamera łapie sporo, filmiki są wyraźne, nawet przy zmiennym oświetleniu, czyli jazda po zmroku lub przed świtem albo pod słońce - spokojnie da się później odczytać rejestrację. Także boss się szarpnął na dobry sprzęt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 13:22  
Cytuj
a jakieś dodatkowe funkcje ta Mikavi ma??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 22:54  
Cytuj
Z dodatkowych rzeczy ja korzystam z trybu parkingowego. Wystarczy ustawić czułość g-sensora i zrobić obejście, żeby kamera zawsze się włączała wtedy kiedy coś się wydarzy. Jest też przycisk SOS, żeby zabezpieczyć nagranie. No i WDR - przydaje się przy zmiennych warunkach oświetlania, filmy zawsze wychodzą wyraźne np nie ma takiego oślepiającego światła jak się jedzie pod słońce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2018r. 21:49  
Cytuj
ten tryb parkingowy w Mikavi bardzo mi się podoba. Na pewno przydatna funkcja jak się zostawia auto pod blokiem albo pod centrum handlowym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 18:53  
Cytuj
Fajna tania kamerka, yi smart dash camera, teraz na amazon mozna ja dorwac za 138PLN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2018r. 22:08  
Cytuj
Fajna kamerka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »