NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Hurt zdrowej żywności - kierowca kat. B,
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2018r. 08:38  
Cytuj
Ogłoszenie:

"Pilnie zatrudnimy dwóch kierowców z prawem jazdy kat.B do pracy w hurtownii zdrowej żywności. Praca lekka i przyjemna.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 + ewentualne soboty do uzgodnienia. Gwarantujemy umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną i wysokie zarobki. Praca głównie na terenie miasta.
e-mail: zmudzintrans_(at)_gmail.com"

Ktoś coś na ten temat? Nie jest to jakiś wałek? Po wpisaniu adresu e-mail w google, pojawiają się identyczne ogłoszenia z różnych miast Polski. To jest w ogóle realna oferta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2018r. 08:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2018r. 08:48  
Cytuj
Jeżeli jest tylko e-mail, a brak numeru telefonu to jest podejrzane. Może chodzi tylko o wyłudzenie danych osobowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2018r. 09:25  
Cytuj
Proszę o podanie nr telefonu do kontaktu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2018r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Piszę w sprawię ołoszenia dotyczącego pracy:
Pilnie zatrudnimy dwóch kierowców z prawem jazdy kat.B do pracy w hurtownii zdrowej żywności. Praca lekka i przyjemna.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 + ewentualne soboty do uzgodnienia. Gwarantujemy umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną i wysokie zarobki. Praca głównie na terenie miasta. Więcej informacji udzielamy mailowo: zmudzintrans_(at)_gmail.com.

Chciałbym się dowiedzieć czy dowiedział się pan cos wiecej o tej pracy? czy pan może pracuję? Czy jest to oszustwo?

Proszę o odpowiedż,
Pozdrawiam
Mateusz


Witam. Odpowiedziałem na tą ofertę pracy, dostałem odpowiedź potwierdzającą warunki. Kiedy zapytałem o miejsce podpisania umowy, miejsce, w którym znajduje się ich siedziba, jakiś nr. kontaktowy, odpowiedzi już nie dostałem. Sądzę, że jest to pewnego rodzaju oszustwo, albo nie wiem. Ciężko powiedzieć, co miała na celu ta oferta.

Otrzymałem wiadomość zwrotną z informacja, że muszę założyć konto bankowy, ponieważ tam będzie przelewane wynagrodzenie i dopłata do utrzymania samochodu służbowego. Haczyk polega na tym, że zakładając konto bankowe strona zostaje przekierowana na: https://bidba(...)ource=lt - jest to strona, dzięki której pewien oszust zarobi jakieś pieniądze za to, że ktoś założy konto z tego linka polecającego. Co za gamoń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »