NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Hieny cmentarne, Kradzieze cmentarne
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 11:29  
Cytuj
Dzisiaj okolo godziny 10 bylem na cmantarzu zapalic wklad do znicza zostawilem wklad na chwile z tylu nagrobka i wrocilem po zapalniczke do samochodu. Jak przyszlem to w tym czasie juz jaka [moderowano] cmentarna ukradla ten wklad. Bebe teraz sie przygladal i jak coz zauwaze niekoniecznie na swoim grobie to ta szmata juz na tym cmentarzu zostanie z polamanymi lapami.Jakim trzba byc chwastem .a chwast to tylko napalmem sie tepi.

Moderowano przez: magpie
Bez wulgaryzmów, proszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 11:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 12:42  
Cytuj
Ukradnie, sprzeda jeszcze raz....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj okolo godziny 10 bylem na cmantarzu zapalic wklad do znicza zostawilem wklad na chwile z tylu nagrobka i wrocilem po zapalniczke do samochodu. Jak przyszlem to w tym czasie juz jaka [moderowano] cmentarna ukradla ten wklad. Bebe teraz sie przygladal i jak coz zauwaze niekoniecznie na swoim grobie to ta szmata juz na tym cmentarzu zostanie z polamanymi lapami.Jakim trzba byc chwastem .a chwast to tylko napalmem sie tepi.

Moderowano przez: magpie
Bez wulgaryzmów, proszę
Ten wkład Im się NALEŻAŁ!A Ty się módl żeby Cię nie oskarżono o GLORYFIKACJĘ[tu sobie wpisz według uznania]nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 14:43  
Cytuj
KRZYSIU, bracie lewaku, będziesz dzisiaj na spotkaniu u Andrzeja ? Szykuje się grubszy protest pod sądem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 16:00  
Cytuj
Okamerowac powinni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sie 2022r. 12:31  
Cytuj
Hieny cmentarne znowu kradną. Czy przy dzisiejszych zarobkach 5 zł za kwiatka to tak dużo ? Czy w tej zapadłej dziurze została już tylko taka patologia co nie rozumie że kradnąc kwiaty z cudzego grobu przynosi wstyd swoim zmarłym ? Oni tam się w grobie przewracają ze wstydu a nie cieszą takim kradzionym kwiatkiem, wydartym z cudzego grobu !

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2022r. 12:50  
Cytuj
A ty myślisz, że ci co kradną to na groby swoich bliskich? to pewnie jacyś złodzieje, co opędzlują kilka lub kilkanaście grobów i sprzedadzą. kwiatki wypierze, umyje i sprzeda na targu.
No chyba, że pochował takiego samego złodzieja jak on sam, to rodzinnie nie przeszkadza sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 21:55  
Cytuj
ja jeszcze nigdy nie kupiłem kwiatka czy znicza od przygodnego handlarza. Jak mnie zaczepi to owszem podchodzę i wypatruję kasy fiskalnej a jak nie widzę i pytam gdzie kasa i facet zaraz blednie albo tłumaczy ze mu się nie opłaci i takie tam bzdety więc mu podpowiadam ze pomylił się z powołaniem.

Płacę słono ale wiem że to idzie na utrzymanie firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
ja jeszcze nigdy nie kupiłem kwiatka czy znicza od przygodnego handlarza. Jak mnie zaczepi to owszem podchodzę i wypatruję kasy fiskalnej a jak nie widzę i pytam gdzie kasa i facet zaraz blednie albo tłumaczy ze mu się nie opłaci i takie tam bzdety więc mu podpowiadam ze pomylił się z powołaniem.

Płacę słono ale wiem że to idzie na utrzymanie firmy.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 07:38  
Cytuj
Znicz kosztuje ok.10 zyli.co
Nawet prostytutka wyżej się ceni,kiedy się pochyla "zrobić loda".potluczony
Tak się domyślam cenowo,bo z"usługi"tej nie korzystam,ale koszt zniczy znam-bo kupujęzdegustowany
Kim trzeba być,jakim ścierwem i curvą,aby kraść?mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja jeszcze nigdy nie kupiłem kwiatka czy znicza od przygodnego handlarza. Jak mnie zaczepi to owszem podchodzę i wypatruję kasy fiskalnej a jak nie widzę i pytam gdzie kasa i facet zaraz blednie albo tłumaczy ze mu się nie opłaci i takie tam bzdety więc mu podpowiadam ze pomylił się z powołaniem.

Płacę słono ale wiem że to idzie na utrzymanie firmy.


Obrazek


ty pewnie szukasz gdzie taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 14:21  
Cytuj
To biedni ludzie których na jedzenie nie stać do tego dochodzą uzależnienia to i kradną.

Was o kilka złotych dupa boli.
Pomógł byś takiemu człowiekowi w potrzebie. Zamiast tego za parę złotych z biednego człowieka kalekę chcesz zrobić.

Kiedy zamożni złodzieje z PISu kradną majątki i defraudują milony złotych to już nie przeszkadza. Janusz nierób dostał swoją "działkę" bo prostu się należy. Siedzi cicho judasz i przymyka oko licząc że też na czyjś koszt pożyje. Takie same hieny.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 1 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj okolo godziny 10 bylem na cmantarzu zapalic wklad do znicza zostawilem wklad na chwile z tylu nagrobka i wrocilem po zapalniczke do samochodu. Jak przyszlem to w tym czasie juz jaka [moderowano] cmentarna ukradla ten wklad. Bebe teraz sie przygladal i jak coz zauwaze niekoniecznie na swoim grobie to ta szmata juz na tym cmentarzu zostanie z polamanymi lapami.Jakim trzba byc chwastem .a chwast to tylko napalmem sie tepi.

Moderowano przez: magpie
Bez wulgaryzmów, proszę


Brawo. Czym różnisz się od "hieny"? Pisząc wprost - nie wierzę, że w kilka minut ktoś przyszedł i ukradł wkład do znicza. Ale już wiemy, że "szmacie połamiesz łapy, bo jest chwastem". Jak przeczytałam cyt:"przyszłem" to było wszystko jasne. Może daj spokój zmarłym? Po prostu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
To biedni ludzie których na jedzenie nie stać do tego dochodzą uzależnienia to i kradną.

Was o kilka złotych dupa boli.
Pomógł byś takiemu człowiekowi w potrzebie. Zamiast tego za parę złotych z biednego człowieka kalekę chcesz zrobić.

Kiedy zamożni złodzieje z PISu kradną majątki i defraudują milony złotych to już nie przeszkadza. Janusz nierób dostał swoją "działkę" bo prostu się należy. Siedzi cicho judasz i przymyka oko licząc że też na czyjś koszt pożyje. Takie same hieny.



Matka wie że ćpiesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 20:36  
Cytuj
Moja czy twoja?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
To biedni ludzie których na jedzenie nie stać do tego dochodzą uzależnienia to i kradną.

Was o kilka złotych dupa boli.
Pomógł byś takiemu człowiekowi w potrzebie. Zamiast tego za parę złotych z biednego człowieka kalekę chcesz zrobić.

Kiedy zamożni złodzieje z PISu kradną majątki i defraudują milony złotych to już nie przeszkadza. Janusz nierób dostał swoją "działkę" bo prostu się należy. Siedzi cicho judasz i przymyka oko licząc że też na czyjś koszt pożyje. Takie same hieny.


Podstawowa zasada tak dla niewierzących.jak wyznających jakąkolwiek religię-NIE KRADNIJ.mlotek
Nie bierz tego co nie twoje,chyba że zależy od tego życie innego człowieka.zdegustowany
Żywego czy martwego.
ALE JEST tzw.stan wyższej konieczności.ok
Przykład?Patrz na film,kiedy jako Antoni Kosiba czyli prof.Wilczur,aby ratować ofiarę wypadku, kradnie narzędzia chirurgiczne.

PS.A co"mówi" Dekalog?co
Nie porządaj żony blizniego swego,ani żadnej rzeczy która jego jest.całus
Do "przecinka" tego cytowanego przykazania mam pewien problem akceptacji z mojej strony,a potem żadnej rzeczy nie porządam.potluczony
Akurat tenzarumieniony fragment pomijam usprawiedliwiając swoje zachowanie"stanem wyższej konieczności".jezyk
To działa!good
Fajnie jest i bez grzechu.3m sie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Moja czy twoja?


Moja Mama nie intersuje się tobą.
twoja za to powinna.
Albo i nie.
Wstyd by Jej było za to, co tu wypisujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »