NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie najtaniej LPG, Gdzie najtaniej montaż instalacji LPG??
Posty: 5
Dołączył: 13 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:36  
Cytuj
Gdzie najtaniej i najtaniej założę instalacje LPG w okolicach Stalowej Woli lub Niska w Golfie 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 3 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 09:45  
Cytuj
Najtaniej nie znaczy dobrze. Niestety w naszym mieście i okolicach nie znajdziemy dobrych fachowców. Ja polecam: http://www.multiserwis.mielec.pl/

Chłopaki znają się na robocie. Nie boję się stwierdzenia że są najlepsi na Podkarpaciu. Ceny porównywalne. Jakość wykonania i strojenia perfekcyjna. Niestety długi okres oczekiwania ale warto zadzwonić i porozmawiać. Na pewno będziesz zadowolony i nie będziesz nawet myślał i odczuwał że masz LPG. Odczujesz tylko na stacji przy tankowaniu. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 10:37  
Cytuj
potwierdzam , w bliskiej okolicy Stalowej nie ma nic godnego polecenia a w Stalowej to juz wogole padaczka totalna, jedyne co potrafia zalozyc to stare instalacje jak do poloneza albo innego szrotu. wiem bo to przerabialem i niestety mialem zalozona tu instalacje z ktora wiecej bylem w "serwisie" przez rok niz w swoim garazu. po roku ja wymontowali i pojechalem wlasnie do Mielca a dokladnie Niwiska i tam juz inna bajka - wszystko dziala jak nalezy. gdyby nie przeglady gwarancyjne to wcale bym tam nie jezdzil na serwis bo nie byloby po co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:43  
Cytuj
Krystian nie oszczędzaj na instalacji. Lepiej zapłać kilkaset zł drożej a będziesz miał spokojną głowę i więcej kasy w kieszeni w przyszłości (bezproblemowe użytkowanie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 13:57  
Cytuj
Zakładałem na Jamnicy u Szewca w 3 autach. Bardzo jestem zadowolony z ich usługi. Zakładali mi w zwykłym 2.0 8v, podwyższonego ryzyka 2.2 16v oraz w 2.0 turbo. Też mi tu pisali że nie ma nikogo godnego, jak widać jednak są. Zakładałem 2x stag i raz Zenit. W 2.0t już prawie 70tys na gazie i spoko hula.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2018r. 15:40  
Cytuj
Ja również zakładałem u Szewca zgadzam się z przedmówcą @kierowcaBusa że wszystko hula od ponad roku (przejechane ponad 20kkm). Mało rozmowni Panowie (bracia), no ale mają tam kupę roboty bo zwykle nawet na przegląd techniczny (co 10kkm) czeka się w kolejce na miejscu chwilę, co chyba świadczy o tym że klienci zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 19:49  
Cytuj
Ja z kolei zakładałem w Rzeszowie w Czakramie. Jak na razie mam zrobione blisko 50 tys.km.(Kia Rio 1.2 instalka BRC SQ 32) i nie mam z nią żadnych problemów. Jak szukałem zakładu to byłem też w kontakcie z Multiserwisem w Niwiskach i Wiki Gaz w Mielcu. Ostatecznie zdecydowałem się na Czakram. Co do ceny nie szukaj najtaniej, oszczędzał będziesz po montażu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 20:47  
Cytuj
Czakram to chyba fundamenty BRC, rzeczywiście znają się na rzeczy i świetnie montują instalacje. Możesz wejść również na stronę producenta, tam również znajdują się polecane serwisy, którymi warto się zainteresować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »