NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Obwodnica Stalowej Woli,
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Haha teraz to ludziom (durniom) tabliczki trzeba specjalne wstawiac zeby pod koparke nie wlezli. Co za ludzie... Bo łatwiej tabliczke zauwazyc niz ogromną koparke...


Widać że niektórzy przypominają ludzi z zachodu bo tam do każdej czynności musi być instrukcja. Gawiedź rozpuszczona i ubezwłasnowolniona przez media. Nawet do otwarcia głupiej butelki prawo żąda instrukcji. U nas też niektórzy jak nie widzą tablicy w miejscu gdzie pracuje maszyna to uważają że można włazić. Debile zaczynają się rodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 09:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Haha teraz to ludziom (durniom) tabliczki trzeba specjalne wstawiac zeby pod koparke nie wlezli. Co za ludzie... Bo łatwiej tabliczke zauwazyc niz ogromną koparke...


Widać że niektórzy przypominają ludzi z zachodu bo tam do każdej czynności musi być instrukcja. Gawiedź rozpuszczona i ubezwłasnowolniona przez media. Nawet do otwarcia głupiej butelki prawo żąda instrukcji. U nas też niektórzy jak nie widzą tablicy w miejscu gdzie pracuje maszyna to uważają że można włazić. Debile zaczynają się rodzić.


święta racja. Do tego wszędobylskie "ja mam prawo"

byłem świadkiem jak baba z rowerem stała a gość koparką musiał ją omijać, bo ona zwyczajnie sobie stała i patrzyła [jakby było na co], nie wpadła na to, że może przeszkadzać i po prostu może zostać poturbowana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 11:37  
Cytuj
Jak to obserwuje, to jedno mi się nasuwa tylko.
Ktoś z całej siły chce, żeby z tą obwodnicą nie wypaliło.
Żeby wpadła jakąś inspekcja (jak ktoś się w końcu zdenerwuje to porobi zdjęcia i powiadomi) i zamknęła ten cyrk.
Potem będzie w pełni uzasadniony lament że to zła opozycja zabrała wam obwodnicę. Taką ekstra itd.
No i poparcie dla PiS wzrośnie. Bo PiS chciał a opozycja skasowała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
Jak to obserwuje, to jedno mi się nasuwa tylko.
Ktoś z całej siły chce, żeby z tą obwodnicą nie wypaliło.
Żeby wpadła jakąś inspekcja (jak ktoś się w końcu zdenerwuje to porobi zdjęcia i powiadomi) i zamknęła ten cyrk.


Nie martw się tak bardzo. Wszelakie inspekcje, prokuratury itd... są w rękach PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
Jak to obserwuje, to jedno mi się nasuwa tylko.
Ktoś z całej siły chce, żeby z tą obwodnicą nie wypaliło.
Żeby wpadła jakąś inspekcja (jak ktoś się w końcu zdenerwuje to porobi zdjęcia i powiadomi) i zamknęła ten cyrk.
Potem będzie w pełni uzasadniony lament że to zła opozycja zabrała wam obwodnicę. Taką ekstra itd.
No i poparcie dla PiS wzrośnie. Bo PiS chciał a opozycja skasowała.


nie przesadzasz przypadkiem? Przecież tych robót nie realizują jakieś miernoty tylko poważne firmy. Kierownik budowy jest odpowiedzialny za porządek i bhp i nie chciałby stracić uprawnień i roboty. Inaczej bhp wygląda na budowie drogi inaczej w zakładzie zamkniętym a inaczej na budowie obiektów inżynierskich czy budynków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 17:18  
Cytuj
Poczekajmy, aż zamkną Czarnieckiego i most na Sanie, to będzie lament, że drogę zamknęli, bo przecież mogą sobie robić, a kierowcy boczkiem, boczkiem by sobie pomykali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Faza koncepcyjna była przeprowadzona hoho i jeszcze dalej. Chcesz pogadać o zastrzeżeniach wnoszonych przez naszych radnych?


https://www.gddki(...)gu-dk-77 a tam: W decyzji środowiskowej wydanej przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie w dn. 30.03.2012 r. wybrano wariant W3A/1 z korektą od km 3+850 do km 9+670 jako W3A/3.

Rok 2012 to 4 kadencja:
https://pl.wi(...)packiego

Znaczy PiS i koledzy..


12.2009 r. - opracowano „Studium Techniczno-Ekonomiczne-Środowiskowe”
11.2011 r. - opracowano raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko.

Co nasi radni rozważali w raporcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 20:45  
Cytuj
art2deco, Ty jesteś aż tak nierozgarnięta, że nie zauważyłaś, że to temat o obwodnicy, a nie o polityce? Musisz wywalać w kolejnym temacie swoje smuty? Odśwież sobie wątek o żydach i realizuj się tam. Tylko się pojawiłaś i zrobiło się gówno w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Poczekajmy, aż zamkną Czarnieckiego i most na Sanie, to będzie lament, że drogę zamknęli, bo przecież mogą sobie robić, a kierowcy boczkiem, boczkiem by sobie pomykali umiech


Jest już jakieś info odnośnie terminu zamknięcia tej drogi?
Będzie ciężko. Przez Rozwadów tragedia, trochę lepiej przez Nisko ale daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 21:49  
Cytuj
Przytoczyłam decyzje środowiskowe odnośnie uwarunkowania przebiegu, chodzi o ekrany od strony działek. Jak najbardziej w temacie, co ci się stało Szopen?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 21:59  
Cytuj
Nie rób z nas idiotów, proszę Cię.

CYTAT
Jamochłony dźwiękowe urosną na działkach. Brawo PO=KO za dobry projekt przebiegu.

Pierwsze zdanie jest tylko pretekstem do napisania drugiego zdania. A drugie jest wabikiem na Tobie podobnych. I zaczyna się pierd..nie o szopenie, zamiast jakiejś sensownej rozmowy o konkretach. I przerzucanie się datami, który obóz polityczny jest odpowiedzialny za to, że ta obwodnica, mimo, że jeszcze nie powstała, to już jest klapą.

Kabi, nie wiem. Może na stronie GDDKiA są aktualne komunikaty i tam powinna być zapowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:06  
Cytuj
Jest, mają okazje naprawić błąd projektu. Dość widoczny moim zdaniem. Chodziło o wyprowadzenie uciążliwego hałasu od ludzi, tak? Co się złościsz na fakt ze był czas na opiniowanie.

A teraz pisz o konkretach. Słuchamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:10  
Cytuj
Konkret jest taki, że jak chcesz ekrany w tym momencie, to idź się przykuj do koparek, bo inaczej nic nie zdziałasz. Możesz tylko się licytować, kto jest temu winien.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:13  
Cytuj
Myślałam ze opozycja wykorzysta łatwą okazje i zawnioskuje, ale przekonałeś mnie ze źle myślę. Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:13  
Cytuj
Nie ma sprawy, pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:16  
Cytuj
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Poczekajmy, aż zamkną Czarnieckiego i most na Sanie, to będzie lament, że drogę zamknęli, bo przecież mogą sobie robić, a kierowcy boczkiem, boczkiem by sobie pomykali umiech

Kierowcy to pikuś. Poczekaj jak działkowcy będą lamentować że po ogórki nie mogą dojechać i pomidorów podlać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2019r. 23:10  
Cytuj
Działkowców z Hutnika 1 niezadowolonych z obwodnicy to ja całkowicie rozumiem. Wyobrażasz sobie działkę 20 metrów od jezdni? Ani odpoczynek, ani uprawa. Generalnie nic nie warty skrawek ziemi, za który nie dostaniesz odszkodowania i którego nikomu nie sprzedasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Działkowców z Hutnika 1 niezadowolonych z obwodnicy to ja całkowicie rozumiem. Wyobrażasz sobie działkę 20 metrów od jezdni? Ani odpoczynek, ani uprawa. Generalnie nic nie warty skrawek ziemi, za który nie dostaniesz odszkodowania i którego nikomu nie sprzedasz.


Liczę na to że Lucek obieca ekrany na długości działek, przy następnej kampanii, spory elektorat tam pozostał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 19:50  
Cytuj
jak budowali ekrany przy lesie to i przy działkach mogą postawić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2019r. 20:25  
Cytuj
Miałem na myśli raczej tych którzy będą mieli problem dostać się za San w trakcie budowy łącznika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
jak budowali ekrany przy lesie to i przy działkach mogą postawić


Z tego co słyszałem z kilku źródeł, niestety nie ma s planie ekranów wzdłóż działek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 21:36  
Cytuj
Tak, nie będzie ekranów. Huk z drogi będzie się ładnie rozchodził po błoniach i skarpie. Jak dobrze, że prezydent miasta wyremontował tereny rekreacyjne. Będziemy mogli oglądać autka jeżdżące po nasypie drogi biegnącej środkiem ogródków działkowych.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Cze 2019r. 10:20  
Cytuj
Nie pozostaje nic jak wystartować w następnych wyborach i obiecać mieszkańcom ekrany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2019r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Tak, nie będzie ekranów. Huk z drogi będzie się ładnie rozchodził po błoniach i skarpie. Jak dobrze, że prezydent miasta wyremontował tereny rekreacyjne. Będziemy mogli oglądać autka jeżdżące po nasypie drogi biegnącej środkiem ogródków działkowych.


O jakim huku pleciesz, co to setki czołgów będą jechać dniami i nocami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »