NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Obwodnica Stalowej Woli,
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 22:17  
Cytuj
Nie pisałem wcześniej gdyż chciałem przez kilka dni wybadać tą drogę która to była potrzebna już z 20 lat temu. Jechałem i widziałem, bardzo sympatycznie się jedzie lecz troszkę ciasno (brak pobocza) to że drogę otwarto bez dojazdu do centrum Niska i stalowowolskiej strefy to jest porażka, ale festyn partyjny musiał się odbyć...
Następna sprawa rondo na starej 19 czyli drodze Lubelskiej - tam powinien być wiadukt. Nieważne na której drodze czy na obwodnicy czy na Lubelskiej. Tworzy tam się zator (przez pięć dni to samo czyli stop na rondzie) po czym jadąc do Niska napotykamy korek przed rondem... Tu się stoi czasami kilka dobrych minut. No ale do domów na Posanie czy Zasanie (nie rozróżniam tych miejscowości wybudowano wiadukt (ile tam jest domów jednorodzinnych 15,20?) następna bardzo ważna sprawa tej bardzo potrzebnej drogi to jest to że nie jest ogrodzona siatką lub czymś innym co będzie chroniło nas użytkowników i zwierzynę której tu na terenie pól uprawnych i zarośli jest ogrom. Tylko czekać aż zwierzątka będą sobie wychodzić, przechodzić. Ja się cieszę że droga jest, ale wyszło jak zwykle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
Swoją droga bardzo przyjemnie się jedzie drogą bez setek banerów reklamowych dookoła. Rzadkie doświadczenie na polskich drogach umiech


Teren prywatny, więc zakładasz baner - jeśli możesz i chcesz. A chcesz, bo jest biednie i potrzebujesz kasy. A jest i zapotrzebowanie, bo taki jak Ty jednak zauważa te bannery i kieruje tam oko, skoro zwróciłeś uwage na ich brak!

Czego tu nie rozumiesz? Wolno mi i Tobie. Może chciałbyś ich zabronić? Bo wtedy jest ładniejszy krajobraz?

To ja chcę, aby ludzie przestali łączyć brązowe ubrania z czarnymi. I żeby przestali zakładać sandały na skarpetki. W ogóle ubrania tylko modne, według aktualnego sezonu. Bo to razi mnie w oczy i psuje ładny krajobraz.

Czy takie żądanie narusza Twoją wolnośc? Na takiej samej zasadzie narusza, jakbyś chciał ludziom zabronić wyywieszania setek banerów reklamowych dookoła...

Wolno mi i Tobie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Wolno mi i Tobie!


Kolega osobiście widzę to odebrał umiech

Nie mam nic przeciwko reklamie - stawiaj ich ile chcesz u siebie o ile jest to zgodne z prawem. Stwierdziłem tylko prosty fakt, że przyjemnie się przejechać drogą JESZCZE bez reklam.

Easy. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2021r. 09:58  
Cytuj
[cytat
Widziałeś obwodnicę chociażby Kraśnika?[/cytat]

A widziałeś jaki jest ruch pojazdów na obwodnicy Kraśnika?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2021r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś tym firmom kazał składać oferty poniżej kosztów. Myślały, że pojadą później z fakturami za prace dodatkowe, a tu lipa. Przy zasadzie "zaprojektuj i buduj" tak się nie dało, łapówki tez nikt pewnie nie chciał wziąć i frajerzy popłynęli. A taki polski Budimex poczekał i teraz rozkwita. Zresztą, ktoś te autostrady zbudował i to chyba nie Morawiecki.


Za Tuska wygrywały firmy krzaki które dawały najniższe oferty po czym rząd przelewał całą kwotę wygranej z przetargu takiej firmie krzak która istniała tylko na papierze bo nie miała swojego parku maszyn ani ludzi i całą robotę robili podwykonawcy po czym pod koniec czasu budowy okazywało się że firma krzak już pieniędzy nie ma aby płacić podwykonawcom za wykonaną już pracę.Firma krzak się rozpływała a podwykonawcy zostawali z długami do końca życia co często kończyło się przedwczesnym zejściem z tego świata ich właścicieli.Tak działała legalna mafia PO.
Dla przypomnienia wrzucam jak to wyglądało z perspektywy przedsiębiorcy.
https://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s


CYTAT
Następna sprawa rondo na starej 19 czyli drodze Lubelskiej - tam powinien być wiadukt. Nieważne na której drodze czy na obwodnicy czy na Lubelskiej. Tworzy tam się zator (przez pięć dni to samo czyli stop na rondzie) po czym jadąc do Niska napotykamy korek przed rondem... Tu się stoi czasami kilka dobrych minut. No ale do domów na Posanie czy Zasanie (nie rozróżniam tych miejscowości wybudowano wiadukt (ile tam jest domów jednorodzinnych 15,20?)


Po co wiadukt? Za pół roku będzie już przejezdna S19 i większość ruchu tranzytowego pójdzie właśnie nią odciążając starą 19 tym samym zmniejszając ruch na rondzie obwodnica Niska-krajowa 19.
Wiadukt na Posanie będzie bardziej użyteczny jak będzie poprowadzona droga na Posanie która jest przewidziana w niedalekiej przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Maja 2021r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Teren prywatny, więc zakładasz baner - jeśli możesz i chcesz. A chcesz, bo jest biednie i potrzebujesz kasy. A jest i zapotrzebowanie, bo taki jak Ty jednak zauważa te bannery i kieruje tam oko, skoro zwróciłeś uwage na ich brak!

Czego tu nie rozumiesz? Wolno mi i Tobie. Może chciałbyś ich zabronić? Bo wtedy jest ładniejszy krajobraz?


Wolno mi i Tobie!


Nie do końca.
Wystarczy aby władze miasta chciały uporządkować przestrzeń publiczną uchwałą krajobrazową i zrobiły to z głową. Inne miasta Już już mają takie przepisy.
Obrazek
Oczywiście sprawa oparła się o trybunał kuchenny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2021r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Co tu się rozpisywać i kłócić. Nasza obwodnica ma standard wiejskiej drogi. Jeden pas bez pobocza.
Droga do Pysznicy ma lepszy standard.


Rozumiem że droga 77 od Agatówki do Turbi i dalej od Zbydniowa do Zaleszan i Gorzyc ma cztery pasy. A po nich ciągną sznury pojazdów. Tylko ta obwodnica im się zwęziła.
Ekspert drogowy się znalazł.

A jakby ta obwodnica miała cztery pasy to pisałbyś o marnotrawstwie pieniędzy. Taki malkontent.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2021r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co tu się rozpisywać i kłócić. Nasza obwodnica ma standard wiejskiej drogi. Jeden pas bez pobocza.
Droga do Pysznicy ma lepszy standard.


Rozumiem że droga 77 od Agatówki do Turbi i dalej od Zbydniowa do Zaleszan i Gorzyc ma cztery pasy. A po nich ciągną sznury pojazdów. Tylko ta obwodnica im się zwęziła.
Ekspert drogowy się znalazł.

A jakby ta obwodnica miała cztery pasy to pisałbyś o marnotrawstwie pieniędzy. Taki malkontent.


Najważniejsze, że ty już wszystko wiesz, nawet co myśle i co bym napisał, więc o czym tu dyskutować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2021r. 22:18  
Cytuj
Andrzej 2.0 mordo ,

Jak sie czyta czyjeś wypowiedzi , analizuje to co ktoś pisze , to można przewidzieć co ktoś w dyskusji powie / napisze.
I niejaki krysz tak właśnie zrobił.

Taki proszę ja Ciebie , proces poznawczy.

I sie nie sadź , że nie będzies dyskutował , bo mój proces poznawczy mówi mi ze zaraz zaczniesz dyskusje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2021r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0 mordo ,

Jak sie czyta czyjeś wypowiedzi , analizuje to co ktoś pisze , to można przewidzieć co ktoś w dyskusji powie / napisze.
I niejaki krysz tak właśnie zrobił.

Taki proszę ja Ciebie , proces poznawczy.

I sie nie sadź , że nie będzies dyskutował , bo mój proces poznawczy mówi mi ze zaraz zaczniesz dyskusje.

Nie martw się, nie zacznę dyskusji. Nie warto.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 06:00  
Cytuj
[/cytat]
Nie martw się, nie zacznę dyskusji. Nie warto. [/cytat]

Hahahah no zaczął.

Andrzejku Andrzejku , Jesteś przwidywalny , jak każdy jeden z frakcji Tobie podobnej.
Milego dnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 06:51  
Cytuj
CYTAT

Nie martw się, nie zacznę dyskusji. Nie warto.


tak tak

klakierku

z tobą nie warto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 09:21  
Cytuj
wczoraj na obwodnicy spory ruch.
szkoda że nie ma pobocza dla rowerów..
Ktoś się orientuję czy droga "techniczna" będzie dostępna na całej długości obwodnicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 09:38  
Cytuj
a jaki spokój na Al. Jana Pawła II i na ul. Poniatowskiego

zauważalna różnica na plus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
a jaki spokój na Al. Jana Pawła II i na ul. Poniatowskiego

zauważalna różnica na plus


Rozdwoiłeś się że wiesz jaka jest różnica na dwóch ulicach? Brałeś udział w badaniach natężenia ruchu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 12:24  
Cytuj
mieszkam redresiku pomiędzy tymi ulicami

widzę co się zmieniło

bredzisz jak zwykle fanatyku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 12:33  
Cytuj
To trzeba jakieś badania żeby to stwierdzić? "Gołym okiem" to widać zresztą na logikę te samochody które jadą obwodnicą musiały by jechać alejami albo poniatowskiego i o tę właśnie ilość samochodów zmniejszył się ruch w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2021r. 13:44  
Cytuj
google zaktualizowało mapy więc na pewno jakaś różnica jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 10:19  
Cytuj
1 czerwca 2021 roku o godzinie 14.40 nastąpi otwarcie ruchu na łączniku
do obwodnicy Stalowej Woli i Niska.

zapraszamy na łącznik od strony ronda
przy ul. Energetyków.

W otwarciu udział weźmie minister infrastruktury
Andrzej Adamczyk i grill i przecięcie wstęgi.:szok:

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 10:45  
Cytuj
skąd to info?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
skąd to info?


Od znajomego co nożyczki ostrzy.smiech2

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 21:00  
Cytuj
Obrazek

Ta banda nie przegapi żadnej okazji do lansu good

A został jeszcze chyba jeden łącznik do Niska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 08:42  
Cytuj
Nie liczy się!
Chciałem zjeść kiełbase z grylla!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Ta banda nie przegapi żadnej okazji do lansu good

A został jeszcze chyba jeden łącznik do Niska?


zazdrościsz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2021r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Ta banda nie przegapi żadnej okazji do lansu good

A został jeszcze chyba jeden łącznik do Niska?


zazdrościsz

Niedługo będą otwierać każdy metr drogi. Żałosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »