NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Obwodnica Stalowej Woli,
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Maja 2021r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
Przeorane pola uprawne II i III klasy, tak dbają o rolnictwo. Czas przejazdu Starą trasą przy prędkości 65 km/h 15 min a nową przy prędkości 100 km/h 14 min smiech2

Tyle tylko, że ludzie przy starej trasie odetchną.

Ale robienie dróg na najbardziej żyznych glebach to widzę jest DZIEDZICZNA GŁUPOTA zarówno PO jak i PiS.


Co Ty bredzisz.
Te Twoje żyzne gleby od początku 90 lat , to chaszcze , trawy i nawłoć.
Aha , z chęcią sie z Tobą umówie w któryś dzień okolo 14.00 i chętnie zmierze te 15 minut przejazdu przez miasto. Nawet 250km/h na godzine , a co tam 300 km/h.
Ale przez miasto , ze swiatłami , sznurem aut itp itd.
Ale skąd Ty o tym masz wiedzieć , jak Ty rowerem ogórki z działki wozisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2021r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 08:12  
Cytuj
jemu tam łany pszenicy i zagony buraków cukrowych zaorali

on oczami wyobraźni całe miasto tymi chaszczami wykarmił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oesu, znowu festyn i kiełbasa wyborcza. Daliby se siana


nie podoba ci się festyn? Siedź w domu przed monitorem. Wam nic się nie podoba. Załóżcie włosiennice i czekajcie na koniec świata. Ludzie pójdą popatrzeć.


Srają na ciebie,a ty się cieszysz. Zamiast festynu mogliby wyremontować kolejny plac zabaw, z którego dzieci skorzystają. A tak mamy jednorazową atrakcję dla tych, którzy mogą pozwolić sobie nie pracować w sobotę.

Niestety remont placu zabaw nie jest tak prestiżowy jak otwarcie ulicy szumnie nazywanej "obwodnicą", więc kasa poszła na festyn


pokazałeś klasę buraka, hipokryto, jeszcze nie tak dawno nie podobały ci się place zabaw a teraz zmieniłeś zdanie?
Jechałeś tą obwodnicą? Nie, ale ty srać potrafisz bo nic innego nie masz do roboty.
Ja przejechałem od Vivo do Przędzela i powiem ci pajacu że całkiem przyzwoicie się nią jedzie. Widocznie masz chorobę zawiści że to nie twoi kumple poko budowali, ale inni i się im udało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeorane pola uprawne II i III klasy, tak dbają o rolnictwo. Czas przejazdu Starą trasą przy prędkości 65 km/h 15 min a nową przy prędkości 100 km/h 14 min smiech2

Tyle tylko, że ludzie przy starej trasie odetchną.

Ale robienie dróg na najbardziej żyznych glebach to widzę jest DZIEDZICZNA GŁUPOTA zarówno PO jak i PiS.


Co Ty bredzisz.
Te Twoje żyzne gleby od początku 90 lat , to chaszcze , trawy i nawłoć.
Aha , z chęcią sie z Tobą umówie w któryś dzień okolo 14.00 i chętnie zmierze te 15 minut przejazdu przez miasto. Nawet 250km/h na godzine , a co tam 300 km/h.
Ale przez miasto , ze swiatłami , sznurem aut itp itd.
Ale skąd Ty o tym masz wiedzieć , jak Ty rowerem ogórki z działki wozisz.


Naprawdę jesteście pajacami. Nie pisałem o sensie budowy obwodnicy, tylko o sensie poprowadzenia jej po najbardziej żyznych terenach.

Zdziwiłbyś się jeden z drugim jak mało ugorów było, prawie wcale. Jechaliście obwodnicą? Widzieliście zasiane pola? Jesteście.....

W przeciwieństwie do Ciebie pracuję uczciwie i nie ciągnę kasy z socjala i do 15 (czasami dłużej) jestem w pracy.

Jak masz fantazję to śmigaj po mieście nawet 1000 km/h.
Pewnie widziałeś mnie jaka wiozę ogórki podczas libacji w jednej z altanek do której się włamałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
jemu tam łany pszenicy i zagony buraków cukrowych zaorali

on oczami wyobraźni całe miasto tymi chaszczami wykarmił


Nie jestem rolnikiem ale mam znajomych co nimi są i z tego żyją. Akurat jeden z nich 4 lata temu dostał dotację na zakup ziemi nad Sanem i dostał pisemne potwierdzenie że nie będą tam prowadzone żadne inwestycje a teraz z ma przeorane przez obwodnice 6 kilkuhektarowych kawałków.

Jak ma uprawiać tam ziemię?

Uwierzcie mi:

Jedzenie nie rośnie na sklepowych półkach!!!

No chyba, że chcecie kupować np. w Bie..e nać pietruszki z Iranu.

Jeżeli tak : TO PRZEPRASZAM!!

P.S.

Idźcie syneczki do kibla, "spuśćcie"trochę z tonu... Strasznie plujecie jadem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 06:43  
Cytuj
a ja jestem synem rolnika

ok

drogi są potrzebne
każda opcja ich poprowadzenia kogoś krzywdzi

najpierw piszesz bzdury o czasach i prędkościach przejazdu tą obwodnicą
potem płaczesz, że pola uprawne przeorane

no po prostu czepiasz sie i pajacujesz bez składu i ładu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 07:11  
Cytuj
szkoda tylko za ta droga ma po jednym pasie i prawie ciagle zakaz wyprzedania jest
czyli to jest kolejna droga w miescie a nie obwodnica
fajnie musi byc tez w zakladach gdzie prawie 3 m od nich sie jedzie. mozna zobaczyc jak pracuja na hali :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 07:56  
Cytuj
pytanie do mieszkańców skarpy.
Słychać auta na obwodnicy? Jest głośno ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
a ja jestem synem rolnika

ok

drogi są potrzebne
każda opcja ich poprowadzenia kogoś krzywdzi

najpierw piszesz bzdury o czasach i prędkościach przejazdu tą obwodnicą
potem płaczesz, że pola uprawne przeorane

no po prostu czepiasz sie i pajacujesz bez składu i ładu




Patrząc na Twoje wpisy na forum to raczej Ty pajacujesz.

I do tych co się wybierają na obwodnicę.

UWAŻAJCIE KA KAMIENIE !!!

Mam całą szybę w odpryskach. Przy wlocie na obwodnicę (VIVO) pięknie został położony asfalt, który jest rozsiany na całej długości obwodnicy.

Jeżeli chcesz mieć cały lakier i szyby - wybierz starą trasę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 08:58  
Cytuj
ja mieszkam na skarpie i nie slysze aut ale mieszkam trochę dalej niz te 1 bloki zaraz przy obwodnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 09:53  
Cytuj
Naprawdę jesteście pajacami. Nie pisałem o sensie budowy obwodnicy, tylko o sensie poprowadzenia jej po najbardziej żyznych terenach.

Zdziwiłbyś się jeden z drugim jak mało ugorów było, prawie wcale. Jechaliście obwodnicą? Widzieliście zasiane pola? Jesteście.....

W przeciwieństwie do Ciebie pracuję uczciwie i nie ciągnę kasy z socjala i do 15 (czasami dłużej) jestem w pracy.

Jak masz fantazję to śmigaj po mieście nawet 1000 km/h.
Pewnie widziałeś mnie jaka wiozę ogórki podczas libacji w jednej z altanek do której się włamałeś?[/cytat]

Bredzisz. O obwodnicy tak samo , jak bredzisz o rzekomych socjalach które pobieram. Ale to już sztandarowy tekst grupy ludzi jak Twoja. Nie wiem co powiedzieć , to powiem " weź sie do roboty , a nie socjal bierzesz".

Tak sie składa , że doskonale wiem jakie "hektary" rosły w miejscu obwodnicy. Takie prosze ja Ciebie , że czasem trafialeś jadąć moto, na dzikie wysypiska , gruz , opony i czyjeś stare łazienki ,kuchnie , pokoje.

" w przeciwieństwie do Ciebie pracuje....."
Żałosny tekst.
Jak i argument o czasie przejazdu przez miasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 10:39  
Cytuj
Zawsze cos komuś nie będzie pasować. Drogi dla niektórych powinny biec chyba w powietrzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 10:59  
Cytuj
ja tez uwazam ze ta pseudoobwodnica powinna byc w innym miejscu ale na to wplywu nie mamy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 11:17  
Cytuj
Po 1. Słychać auta na porębach.
Po 2. Tiry dalej jadą przez miasto.
Po 3. Zamknięty jest zjazd na energetyków do Stefy.

Jaki sens było to otwierać skoro nie skończone? Dla pompy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 11:20  
Cytuj
Jak zrobią zjazd koło jednostki i na energetyków to trochę ułatwi. W chwili obecnej dobre tylko dla tirów jadących na Leżajsk czy lublin.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
ja tez uwazam ze ta pseudoobwodnica powinna byc w innym miejscu ale na to wplywu nie mamy...


W jakim innym miejscu? Za Sanem?

Przypominam Mistrzu, że to obwodnica nie tylko Stalowej Wol, ale i NISKA.

Z punktu widzenia Niska, Racławic czy Woliny jej obecny przebieg jest bardzo dobry.

Poprowadzenie jej za Sanem, miastu Nisku, Racławicom czy Wolinie nie dawałoby... nic? Byłaby to tylko obwodnica Stalowej Woli.

Od początku jednak projektowano i budowano obwodnicę Stalowej Woli i NISKA.

Zrozumiał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 11:56  
Cytuj
Tej obwodnicy nie ma jeszcze na Google Maps więc dużo ludzi jadących z telefonem nie wie, że można tamtędy jechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja tez uwazam ze ta pseudoobwodnica powinna byc w innym miejscu ale na to wplywu nie mamy...


W jakim innym miejscu? Za Sanem?

Przypominam Mistrzu, że to obwodnica nie tylko Stalowej Wol, ale i NISKA.

Z punktu widzenia Niska, Racławic czy Woliny jej obecny przebieg jest bardzo dobry.

Poprowadzenie jej za Sanem, miastu Nisku, Racławicom czy Wolinie nie dawałoby... nic? Byłaby to tylko obwodnica Stalowej Woli.

Od początku jednak projektowano i budowano obwodnicę Stalowej Woli i NISKA.

Zrozumiał?


nie nie zrozumiał
zrozumiał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja tez uwazam ze ta pseudoobwodnica powinna byc w innym miejscu ale na to wplywu nie mamy...


W jakim innym miejscu? Za Sanem?

Przypominam Mistrzu, że to obwodnica nie tylko Stalowej Wol, ale i NISKA.

Z punktu widzenia Niska, Racławic czy Woliny jej obecny przebieg jest bardzo dobry.

Poprowadzenie jej za Sanem, miastu Nisku, Racławicom czy Wolinie nie dawałoby... nic? Byłaby to tylko obwodnica Stalowej Woli.

Od początku jednak projektowano i budowano obwodnicę Stalowej Woli i NISKA.

Zrozumiał?



Przecież mogli zbudować most przez San w okolicach Posania na Malcach i obejść Stalową Wolę za Sudołami i ogródkami działkowymi

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:18  
Cytuj
albo w ogole po drugiej stronie stalowej zrobić
jest duzo mozliwowsci ale najlepiej zrobic 1 pasmowa obwodnice w miescie ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oesu, znowu festyn i kiełbasa wyborcza. Daliby se siana


nie podoba ci się festyn? Siedź w domu przed monitorem. Wam nic się nie podoba. Załóżcie włosiennice i czekajcie na koniec świata. Ludzie pójdą popatrzeć.


Srają na ciebie,a ty się cieszysz. Zamiast festynu mogliby wyremontować kolejny plac zabaw, z którego dzieci skorzystają. A tak mamy jednorazową atrakcję dla tych, którzy mogą pozwolić sobie nie pracować w sobotę.

Niestety remont placu zabaw nie jest tak prestiżowy jak otwarcie ulicy szumnie nazywanej "obwodnicą", więc kasa poszła na festyn


pokazałeś klasę buraka, hipokryto, jeszcze nie tak dawno nie podobały ci się place zabaw a teraz zmieniłeś zdanie?
Jechałeś tą obwodnicą? Nie, ale ty srać potrafisz bo nic innego nie masz do roboty.
Ja przejechałem od Vivo do Przędzela i powiem ci pajacu że całkiem przyzwoicie się nią jedzie. Widocznie masz chorobę zawiści że to nie twoi kumple poko budowali, ale inni i się im udało.


Ty dalej nie widzisz różnicy między utrzymaniem placy zabaw w należytym stanie technicznym za tysiące złotych a budowaniem kosztownych wodotrysków za miliony. Szkoda.

Zamiast skupić się na zmarnowanych pieniądzach na jednorazowy festyn, chwalisz się, żeś się przejechał nową drogą. Co to wnosi?

Na szczęście nie mam kumpli w żadnej partii, więc ich tak nie bronię. Ty stoisz murem za bublem, który władze miasta chcą sprzedać jako jakieś osiągnięcie. A oni zrobili kolejny problem, bo ciężarówki dalej jadą przez centrum, w bonusie oberwały tereny rekreacyjne i połowa osiedli.

Klapki nosi się na stopach, nie oczach.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:36  
Cytuj
W naszym mieście jest tak , że odkąd rządzi kto rządzi , ludziom nie pasuje nic co sie zrobi.
A bo bubel , a bo za drogie , a po co komu , a ile bedzie utrzymanie itp itd.

A potem łazi jeden z drugim a to na błonia , a to do parku , a to przejechać sie obwodnicą , a to zobaczyc postęp przy nudowie czegoś , a to pójść zobaczyć stadion.

I ta grupa ludzi nazywa innych zacofanym (uwaga modne wg. ich słowo , takie żajebiste) suwerenem.

A prawda jest taka ze to Ci ludzie to typowe "Januszowe i Grażynowe waryjoty" ( nie obrażając posiadaczy tych imion). Psy ogrodnika.


Zabić miasto dechami , nie robić nic.
Tylko wtedy byłoby szczekanie ze " nic nie robioom ".
I koło sie zamyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 12:40  
Cytuj
mozna i trzeba robic ale z sensem i z glowa !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
W naszym mieście jest tak , że odkąd rządzi kto rządzi , ludziom nie pasuje nic co sie zrobi.
A bo bubel , a bo za drogie , a po co komu , a ile bedzie utrzymanie itp itd.

A potem łazi jeden z drugim a to na błonia , a to do parku , a to przejechać sie obwodnicą , a to zobaczyc postęp przy nudowie czegoś , a to pójść zobaczyć stadion.

I ta grupa ludzi nazywa innych zacofanym (uwaga modne wg. ich słowo , takie żajebiste) suwerenem.

A prawda jest taka ze to Ci ludzie to typowe "Januszowe i Grażynowe waryjoty" ( nie obrażając posiadaczy tych imion). Psy ogrodnika.


Zabić miasto dechami , nie robić nic.
Tylko wtedy byłoby szczekanie ze " nic nie robioom ".
I koło sie zamyka.


Właśnie takich jak Ty pseudo fachowców jest pełno na tym świecie. Tapeciarzy co robią elektrykę, stolarzy od hydrauliki.

Jak coś robić to porządnie! Albo zostawić to komuś co się zna, ma o tym pojęcie.

Zapamiętaj to sobie.

Wszystko jest robione pod publikę aby zapunktować bo wybory. żadna opcja nie myśli o przyszłych pokoleniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
I ta grupa ludzi nazywa innych zacofanym (uwaga modne wg. ich słowo , takie żajebiste) suwerenem.

A prawda jest taka ze to Ci ludzie to typowe "Januszowe i Grażynowe waryjoty" ( nie obrażając posiadaczy tych imion). Psy ogrodnika.



100% racji !Jak się Januszom obwodnica nie podoba, niech nie jeżdżą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »