NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 92 93 94 95 96 97 98 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 15:11  
Cytuj
I zamilcz, bo mam więcej IQ niż Ty wzrostu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 15:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 15:39  
Cytuj
Mam nieodparte wrażenie, że ta kwestia "podwyżek" to tylko jakaś przykrywka do Twojej prywatnej wojenki z firmą.Nie tylko Ty jesteś tutaj "inteligentny" by tego nie zauważyć.Obiecales ludziom, ze bedzie "strajk", czy Oni w ogole wiedza na czym ma to polegac?Dales listy do podpisu, podpisuje sie co 2 pracownik, mowiles o strajku wszystkich pracownikow, teraz wyskakujesz z tekstami o strajku na FF i stratach firmy z tego powodu, dziwne to wszystko.Z jakiegoś powodu sie niby zwalniasz, ale walczysz o ludzi oskarżając co rusz kogoś z " góry "...dziwne dziwne, bez spiny oczywiście umiech

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 16:06  
Cytuj
Dziwne to jest to że więcej osób tak nie robi. Chamstwo , prorodzinne stanowiska,szydzenie z innych. Możesz być wykształcony, znać się na tym co robisz najlepiej, ale i tak robisz to źle bo szwagier lub żona na nadgodzinach zrobi to lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Mam nieodparte wrażenie, że ta kwestia "podwyżek" to tylko jakaś przykrywka do Twojej prywatnej wojenki z firmą.Nie tylko Ty jesteś tutaj "inteligentny" by tego nie zauważyć.Obiecales ludziom, ze bedzie "strajk", czy Oni w ogole wiedza na czym ma to polegac?Dales listy do podpisu, podpisuje sie co 2 pracownik, mowiles o strajku wszystkich pracownikow, teraz wyskakujesz z tekstami o strajku na FF i stratach firmy z tego powodu, dziwne to wszystko.Z jakiegoś powodu sie niby zwalniasz, ale walczysz o ludzi oskarżając co rusz kogoś z " góry "...dziwne dziwne, bez spiny oczywiście umiech


Byku rozumiem Cię w 100 %. Czekaj na kolejne nuty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 16:47  
Cytuj
Nie chce robić gościowi przypału, ale Pan co podarł petycje ma wielkie zasługi dla strajku. Możecie na mmie krzywo patrzeć, ale jednym z powodów mojej ucieczki jest to, że się "dusze" w tej firmie. Pan Ł. I J. widzieli namiastkę mojego planu zaludnienia Stalowej Woli. Walczę ze zmową firm na strefie i tyle, a że idzie mi karta i pazie same wystawiają dupę do chłosty to czemu nie. Firma na tym tylko skorzysta. Nazwałem kiedyś moją ekipę z osiedla Łowcami Okazji. Wszystko się sprawdza.

https://youtu.be/7Om0voMjguY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:17  
Cytuj
Jeszcze kilka słów wytłumaczenia. Posługując się żargonem siatkarskim. "Jak sie nie wygrywa 3-0, to się przegrywa
2-3."

Ps. Dzisiaj jadę odbierać kolejne podpisy. Myślę, że mamy już koło 1800 "gliniarzy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze kilka słów wytłumaczenia. Posługując się żargonem siatkarskim. "Jak sie nie wygrywa 3-0, to się przegrywa
2-3."

Ps. Dzisiaj jadę odbierać kolejne podpisy. Myślę, że mamy już koło 1800 "gliniarzy".
będzie gorzej jak wsród tych gliniarzy będzie z dziesieciu ormowców?wtedy bedzie sie działook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:34  
Cytuj
Lechu ja wiem, że zazdrościsz "zakładowemu" Wałęsie, ale Ciebie tylko przerzucano przez płot po wódkę, bo byłeś najmniejszy.

Żeby nie było ludzie tak do mnie wypisują ja go nie lubię, tak samo jak Piłsudskiego.

A jak chcesz się dowiedzieć, co znaczy 10 ormowców dla moich kolegów, gdy kolega jest w potrzebie to przedzwoń do Pana J. on na pewno zna pewnego Pana z wydziału PG o inicjałach T.P. Przyszów jest mały, coś o tym wiem.
Kolejny as spadł, a mam jeszcze Jokera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 20:14  
Cytuj
Przestań pajacować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 23:40  
Cytuj
Wiem kim jesteś. Coś jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 00:12  
Cytuj
Postawiłeś na złą kartę chłopie. A my właśnie teraz spijamy śmietankę. Go big or go home. Okulickiego. Ja, Cumle, WS i Pazi pozdrawiamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 05:14  
Cytuj
https://youtu.be/RpJe2eEVKak

To dla Ciebie. Pajaca to Ty zrobiłeś z siebie przez Pana od siania fermentu. Tobie też wyprał mózg, ale ja Ci wybaczam bo Ty nie pierwszy i Ty nie ostatni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 07:49  
Cytuj
Ale ten cały król superiora Adams jest irytujący masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 07:52  
Cytuj
tak was czytam i :


niepotrzebny niemiec do złego traktowania pracowników

wystarczy kilka szmat za kilka groszy więcej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Ale ten cały król superiora Adams jest irytujący masakra



Koledze trzeci raz otworzyli tę samą sprawę. Muszę działać ostrożnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 09:09  
Cytuj
Facet dziala w imieniu ludzi a oni pisza takie głupoty zenada, weźcie trzymajcie sie razem ludzie, gorzej niz pies i kot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Facet dziala w imieniu ludzi a oni pisza takie głupoty zenada, weźcie trzymajcie sie razem ludzie, gorzej niz pies i kot

Chłopie na forum mogę napisać, że jetsem mistrzem w tej budzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Facet dziala w imieniu ludzi a oni pisza takie głupoty zenada, weźcie trzymajcie sie razem ludzie, gorzej niz pies i kot

Chłopie na forum mogę napisać, że jetsem mistrzem w tej budzie


Ja jestem tylko synem marnotrawnym. Jedna z opisywanych tu osób wyprała mi kiedyś mózg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
tak was czytam i :


niepotrzebny niemiec do złego traktowania pracowników

wystarczy kilka szmat za kilka groszy więcej


Za Niemca było o wiele lepiej. Może to co napisze jest niepopularne, ale Polacy sami nie potrafią się dogadać. Zresztą widać to gołym okiem. Jestem w połowie z Łodzi i w połowie ze Stalowej. Teraz do Stalowej płynie strumień rządowych pieniędzy, a Łodzi zakręcono kurek. Wcześniej było na odwrót, ale tylko dlatego, że prezydentem Stalowej był gość, który też nie potrafił się z nikim dogadać. Ciągle w Łodzi rządzi Pani z PO (pomimo prób jej usunięcia) i stracili dwa konkretne kontrakty: Caracale i terminal przeładunkowy dla pociągów towarowych z Chin. Dlatego zorganizowałem to wszystko sam, bo wiedziałem, że zanim się dogadamy, to się zrobi taka zadyma, że mogliby przekładać podwyżki w nieskończoność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 12:10  
Cytuj
Jak ktoś jeszcze wątpi to polecam, przesłuchać:

https://www.youtu(...)fiCRX4LM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 12:10  
Cytuj
Bardziej interesują mnie widoczne konkrety związane dotyczącą akcją podwyżek. Artykuł podobno został usunięty ze stalowego miasta a chciałabym wiedzieć pod czym mam się podpisać i czego on dotyczy. Jeśli Adams rzeczywiście doprowadzi do tego że faktycznie coś się zmieni i jednak będą widoczne zadowalające podwyżki to chwała mu za to że jednak coś zrobił dla pracowników a szacunek sam tym zyska. W tej chwili bez obrazy ale mam wrażenie że dużo w tym takiego "samo chwalenia się inteligencją" Zbyt dużo tego zapatrzenia w siebie i jakiejś autopromocji takie jakby ciągłe "Ja i ja ,patrzcie na mnie" Może się mylę bo nie chcę nikogo jednak urazić. Bardziej jednak interesują mnie jak sprawa się rozwija a nie kolejne filmiki z muzyką z YouTube które niewiele wnoszą w temacie podwyżek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Bardziej interesują mnie widoczne konkrety związane dotyczącą akcją podwyżek. Artykuł podobno został usunięty ze stalowego miasta a chciałabym wiedzieć pod czym mam się podpisać i czego on dotyczy. Jeśli Adams rzeczywiście doprowadzi do tego że faktycznie coś się zmieni i jednak będą widoczne zadowalające podwyżki to chwała mu za to że jednak coś zrobił dla pracowników a szacunek sam tym zyska. W tej chwili bez obrazy ale mam wrażenie że dużo w tym takiego "samo chwalenia się inteligencją" Zbyt dużo tego zapatrzenia w siebie i jakiejś autopromocji takie jakby ciągłe "Ja i ja ,patrzcie na mnie" Może się mylę bo nie chcę nikogo jednak urazić. Bardziej jednak interesują mnie jak sprawa się rozwija a nie kolejne filmiki z muzyką z YouTube które niewiele wnoszą w temacie podwyżek.


Artykuł zniknął, bo był to artykuł sponsorowany. Zapłaciłem za niego pieniędzmi z własnej kieszeni. Uchylę Ci rąbka tajemnicy, w tej chwili mam mniej pieniędzy niż kosztował ten artykuł. Byle do wypłaty hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 12:43  
Cytuj
Dużo tego gadania i pobocznych tematów które mało kogo obchodzą... Ludzie poparli walkę o podwyżki i nikogo nie interesuje prywatna wendetta kogokolwiek;)
Proponuję wrócić do meritum problemu i jak Adams Masz jakiekolwiek informacje jakie są obecne realia i stanowisko Amerykanów wobec naszych rzadan? To je przedstaw ale najlepiej na forum fb...
Bo 1 marca tuż tuż a o aneksach nic nie slychac:p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
Dużo tego gadania i pobocznych tematów które mało kogo obchodzą... Ludzie poparli walkę o podwyżki i nikogo nie interesuje prywatna wendetta kogokolwiek;)
Proponuję wrócić do meritum problemu i jak Adams Masz jakiekolwiek informacje jakie są obecne realia i stanowisko Amerykanów wobec naszych rzadan? To je przedstaw ale najlepiej na forum fb...
Bo 1 marca tuż tuż a o aneksach nic nie slychac:p


To jeszcze nie czas na odsłanianie kart. Ale coś tam poszło. Może to wielu ludziom dać do myślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 13:26  
Cytuj
Niestety, krowa która dużo ryczy mało mleka daje...gdyby jakieś konkrety były to już byś się nimi chwalił umiech Obym sie mylił, ale tak to niestety wygląda na chwile obecną.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 92 93 94 95 96 97 98 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »