NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 88 89 90 91 92 93 94 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 07:15  
Cytuj
Grzesiek w żywiole będzie , smaruje już taczki... , dostanie 100€ i stołek przy super Dyrektorze J.


CYTAT
CYTAT
Cieszy baaardzo dłuuuga lista osób zapisanych do strajku :-)
Nikt strajku nie zrobi bo będzie sie bał,tacy właśnie tu pracujazaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 07:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 07:18  
Cytuj
czytałem artykuł

polegliście na wstępnie, jeżeli "prosicie" i wasz jedyny oręż to oddawanie krwi

ale trzymam za Was kciuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
czytałem artykuł

polegliście na wstępnie, jeżeli "prosicie" i wasz jedyny oręż to oddawanie krwi

ale trzymam za Was kciuki


zgadzam się z tobą, też trzymam kciuki i dodam, że już dawno należało wziąć sprawy w swoje ręce, nasz rząd woli inwestować w ukraińców zamiast w swoich obywateli, jeśli sami się o siebie nie zatroszczycie to nikt tego nie zrobi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 08:19  
Cytuj
Kto głosował na PiS niech podziekuje Jarkowi i Mateuszowi. Podnosząc płacę minimalną wartość nabywcza waszego pieniądza spada. Nakreca to tylko inflację. Niestety nigdzie nie jest powiedziane że jankesi muszą wam podnosić pensje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 08:42  
Cytuj
to spróbuj przeżyć za minimalną krajową

wielu wyzyskiwaczy nie zapłaci więcej, niż jest zmuszonych przepisami


***** januszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 10:17  
Cytuj
Zwróćcie uwagę na to ile ta firma przeznacza pieniędzy na zagrywki PR-owskie. Szkolenia dla kierowników zmian i brygadzistów pt. "Motywowanie pozafinansowe" gdzie większość przepisywała zadania na kolanie i cieszyła, że ma dniówkę wolną na pierwszej zmianie. Ten Pan Mejdi, który na filmikach macha rękami jak opętany. "Pijarowo" nie danie podwyżek to strzał w stopę dla firmy. Dla mnie? Ja chcę zachęcić tylko nowych ludzi do oddawania krwi, która jest potrzebna, a Ci co chodzą i tak pójdą w swoim czasie, bo robią to z dobrego serca, a nie dla kasy. A kto oddawał ten wie, że jak się pójdzie raz to trzeba iść i kolejny. ;)


PS. Lubię grać w pokera w wolnych chwilach i mam trochę asów w rękawie. W szczególności dla działu kadr. Zapomniałyście chyba Drogie Panie o jednym Memo Organizacyjnym w ostatnich tygodniach. Ja nie aplikowałem, bo nie wcinałem się kolegom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 11:04  
Cytuj
Jeszcze jedno. Tu jest mowa o puli podwyżek dla "słupków w Excelu". Kadry muszą to sprawiedliwie rozdzielić, aby nikt nie został pokrzywdzony. Bo mogą być takie przypadki, że zastępca będzie zarabiał więcej od przełożonego. Albo ktoś kto siedział na L4 pół roku dostanie podwyżkę taką samą jak ktoś kto robił w tym czasie za dwie osoby.
Proszę tylko ze względu na stan demografii tego kraju o wyłączenie z tych obostrzeń osób na urlopach macierzyńskich i tacierzyńskich. Te dzieci za kilkadziesiąt lat będą robiły na nasze emerytury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Jaki jest hit dnia?

O 9 rano koledzy dostali info o zakazie nadgodzin. O 13:16 wysłałem maila z pewnymi załącznikami do góry, a o 14 im powiedziano, że mogą zostać na nadgodziny. Jeden z tych załączników zostanie opublikowany w dniu jutrzejszym za pośrednictwem tego portalu.



PS. Mam już doświadczenie w sprawach karnych za wpisy na łamach internetu, dlatego do pomocy zawołałem mojego przyjaciela z Anglii, który w wieku 13 lat wyemigrował z rodzicami. Brexit może nie pomaga w utrzymywaniu bezpośrednich kontaktów, ale też nie pomaga w wyłapywaniu takich gagatków przez służby. Nawet gdy walą z imienia i nazwiska.
znalazł się odwarznygoodgood




Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
czytałem artykuł

polegliście na wstępnie, jeżeli "prosicie" i wasz jedyny oręż to oddawanie krwi

ale trzymam za Was kciuki
nikt od was nie wezmie krwi skazonej glinemmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Jaki jest hit dnia?

O 9 rano koledzy dostali info o zakazie nadgodzin. O 13:16 wysłałem maila z pewnymi załącznikami do góry, a o 14 im powiedziano, że mogą zostać na nadgodziny. Jeden z tych załączników zostanie opublikowany w dniu jutrzejszym za pośrednictwem tego portalu.



PS. Mam już doświadczenie w sprawach karnych za wpisy na łamach internetu, dlatego do pomocy zawołałem mojego przyjaciela z Anglii, który w wieku 13 lat wyemigrował z rodzicami. Brexit może nie pomaga w utrzymywaniu bezpośrednich kontaktów, ale też nie pomaga w wyłapywaniu takich gagatków przez służby. Nawet gdy walą z imienia i nazwiska.





Przyjaciel z Anglii? Prościej użyć "tora"sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 16:55  
Cytuj
Jeżeli kierownik zmiany wydziera się na pracownika, ciągle straszy go zmianą brygady lub bezpodstawną naganą, zwolnieniem czy to już podlega pod mobbing? umiech Warto dodać że pracownicy nie mogą wtedy skupić się na swojej pracy którą wykonują.jak myślicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czytałem artykuł

polegliście na wstępnie, jeżeli "prosicie" i wasz jedyny oręż to oddawanie krwi

ale trzymam za Was kciuki
nikt od was nie wezmie krwi skazonej glinemmlotekmlotekmlotek


Karzełku kochany. Strajk to ostateczność i dla firmy i dla pracowników. Jeśli wygramy to wszyscy razem, jeśli przegramy to tak samo. Jak firma nie da podwyżek nie przyjdzie do niej pies z kulawą nogą, a samą Ukrainą nie utrzymają takiej produkcji. Ci co mają stawki zostaną i będą walili w chu*a i dorabiali na boku. Osoby ze słabymi stawkami, albo się zwolnią, albo będą robili to co w/w osoby. Mamy teraz super wyniki ilościowe i jakościowe i szkoda to tracić przez jakieś pazeroty za oceanem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 17:19  
Cytuj
Wy w kontroli szczególnie macie niskie stawki a praca do łatwej nie należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 17:32  
Cytuj
Każdy ma ciężko. Nie dziel ludzi dla swoich interesów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 19:46  
Cytuj
Zastanawia mnie kto za tym stoi... O ile akcja bardzo słuszna bo uważam jak autor że te podwyżki się nam należą! Aczkolwiek myślę że można było ta akcje zacząć od puszczenia jakichś list poparcia i jak pracownicy by podpisali iść z tym do dyrekcji i przedstawić nasze rzadaniaumiech a nie zaczynać od prasy bo to niestety robienie czarnego PR... No chyba że pismo do dyrekcji poszło wcześniej i było bez odzewu... A jak wiemy: tylko dialog buduje;)
Suma sumarum przecież tak nam jak i dyrekcji zależy na rozwoju firmy.
Miejmy tylko nadzieję że po tych całych szkoleniach akademia lidera czy co to oni tam mają będą świadomi że dobrze opłacany i zadowolony pracownik to największy kapitał firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 00:43  
Cytuj
Dziwna sprawa, bo mało kto wie o tzw "wielkim strajku". Pewnie skończy się tylko na pisaniu na forum, każdy podkuli ogon.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 06:55  
Cytuj
A czy przypadkiem podwyżki na kwiecień nie sa juz "zarezerwowane" ? Obilo sie cos czlowiekowi o uszy przy podpisywaniu aneksu w styczniu.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 08:53  
Cytuj
Ludzie i Ludziska a czego wy się spodziewaćie pracując w obozie pracy hahah hahha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Zastanawia mnie kto za tym stoi... O ile akcja bardzo słuszna bo uważam jak autor że te podwyżki się nam należą! Aczkolwiek myślę że można było ta akcje zacząć od puszczenia jakichś list poparcia i jak pracownicy by podpisali iść z tym do dyrekcji i przedstawić nasze rzadaniaumiech a nie zaczynać od prasy bo to niestety robienie czarnego PR... No chyba że pismo do dyrekcji poszło wcześniej i było bez odzewu... A jak wiemy: tylko dialog buduje;)
Suma sumarum przecież tak nam jak i dyrekcji zależy na rozwoju firmy.
Miejmy tylko nadzieję że po tych całych szkoleniach akademia lidera czy co to oni tam mają będą świadomi że dobrze opłacany i zadowolony pracownik to największy kapitał firmy.



Pismo poszło wcześniej. Odpowiedzi nie ma, reakcja jakaś była bo nagle nadgodziny wróciły.
Co do podwyżek. Czy przy obecnych cenach prądu, jedzenia, czy paliwa podwyżki 200 zł plus to 100 zł w styczniu to jest godna kasa? Za pracę bez premii, bez nadgodzin z okrojoną liczbą pracowników, a firma dodatkowo chwali się wynikami ilościowymi i jakościowymi. Za naszą pracę w ostatnich dwóch latach w skali od 1 do 10 można śmiało wystawić ocenę 10. Czego nie można powiedzieć o zakładach w Niemczech i Meksyku.
Zresztą jakby te podwyżki wyglądały???
Ja przykładowo dostałbym 300 zł, a ktoś 100 zł.
Do tego zobaczcie jak firma potraktowała najistotniejsze ogniwa tej firmy.
Na barki kierowników wydziałów zrzucono pozbywanie się pracowników, którym kończyły się umowy. Potem kazano im organizować pracę, bez tych ludzi, bez nadgodzin i bez premii. Zrobili to. Jak się okazało, że kryzys nas tylko musnął. Kazano im wydzwaniać do tych zwolnionych ludzi z powrotem. Coś w stylu: "Hej, chcesz coś z Avonu". Ludzie jacyś wrócili, braki połatano kolegami zza wschodniej granicy, wyniki są naprawdę zajebiste. W nagrodę zabrano im premię za niechorowanie, bo skoro nie chorują to można im zabrać, a trzeba znaleźć oszczędności na podwyżki dla Niemców, które już dostali.
Myślicie, że Panowie Ł. i J. by na to pozwolili, gdyby mieli coś do gadania?
Trzeba było uderzyć do mediów, bo Amerykańce dbają o PR.
A teraz przechodzimy do organizowania petycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 09:45  
Cytuj
Co to się dzieje ? Polski parobek się buntuje i nie chce pracować w obozie pracy ? Jeszcze podwyżki chce ? Satysfakcja z pracy by wam nie wystarczyła ? To nie tak miało wyglądać...w Chinach byłoby lepiej zakład otworzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Co to się dzieje ? Polski parobek się buntuje i nie chce pracować w obozie pracy ? Jeszcze podwyżki chce ? Satysfakcja z pracy by wam nie wystarczyła ? To nie tak miało wyglądać...w Chinach byłoby lepiej zakład otworzyć.


Ze względu na epidemię to nie otworzą zakładu nigdzie indziej. Gdyby doszło do strajku to mam prawnika tu na miejscu i mam kancelarię prawną w Warszawie tak w razie wu. Za kim staną "niezawisłe" sądy po wygranej Bidena w USA? Za ludźmi, którzy tyrają i płacą podatki. Czy za molochem, który dostał nawet ulgę od Lucjusza z powodu kryzysu?

Wiele osób co mnie zna, może myśleć, że jestem niepoważny i mają ku temu prawo. Ale jak w coś wchodzę to tylko na 110 %, a teraz jestem śmiertelnie poważny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 11:04  
Cytuj
Jaka jest mentalność narodu trzymanego pod butem? Działam dla dobra ludzi, a oni gadają żebym odstawił mefedron. Odstawić to ja mogę i chcę, ale aluminium. Ale jakoś nikt mnie nie chce zwolnić. sciana sciana sciana
Pozdrawiam QM z L2.3 :cwaniak:


Na szczęście wiele osób pisze do mnie prywatne wiadomości i oferuje wsparcie, więc lecimy dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 11:21  
Cytuj
Pokrzyczą, poskaczą i będzie po rewolucji ;) jak zawsze ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Pokrzyczą, poskaczą i będzie po rewolucji ;) jak zawsze ;)


Moje działania mają już pozytywne efekty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Pokrzyczą, poskaczą i będzie po rewolucji ;) jak zawsze ;)


Moje działania mają już pozytywne efekty. Jak już pisałem jestem pokerzystą, zawsze trzeba przeliczyć prawdopodobieństwo przed wejściem ALL IN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 88 89 90 91 92 93 94 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »