NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 16:46  
Cytuj
Parę osób nie podpisuje się pod listą bo lepiej cicho siedzieć jak się dostało dobre stanowisko niewiadomo za co... Inzyniery, ustawiaki, goście co tak szybko lecą do roboty że aż po rowach lądująumiech lepiej cicho siedzieć i udawać że jest dobrze, a jedyne co wychodzi to napisanie e-maila lub wykonanie telefonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 16:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 16:52  
Cytuj
Ja mam nieodparte wrażenie że "góra" dalej lekceważy to do robi Adaś. Aż się nie moge doczekać, by sie nie zgodzili i potem zobaczyli co to bedzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Ja mam nieodparte wrażenie że "góra" dalej lekceważy to do robi Adaś. Aż się nie moge doczekać, by sie nie zgodzili i potem zobaczyli co to bedzie umiech


Kolego wiem więcej, niż Ci się wydaje. To, że Leszek jest oderwany od rzeczywistości to jedna sprawa, ale "góra" mnie nie lekceważy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 17:13  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=bZ5Ncy7TqWA

Jak ktoś się czepi o to mojego kierownika, którego podziwiam i szanuje, to wrócę ze zdwojoną siłą. Brygadzisty też się to tyczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 17:23  
Cytuj
Kiedyś poprzedniemu kierownikowi, którego też lubiłem, ale zmanipulowała go jedna faja powiedziałem takie słowa: mogę z tej firmy odejść w sposób pokojowy, lub w sposób spektakularny. Krzysiu, pamiętasz te słowa? To się właśnie spełnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 17:51  
Cytuj
Skąd kontrola ostateczna na Torze może wiedzieć coś na mój temat i to B brygada, jak ja tam nie robiłem nigdy. Kto robi teraz na zakładzie trzecim, a kiedyś robił na Torze na B brygadzie? Lider strajku musi dbać o autorytet. Zrobiłeś ze mnie kekuta i mefedroniarza. Niestety, podwyżki dla 2500 osób są ważniejsze niż paru gamoni.

Do piątku zbieram podpisy, przez weekend zeskanuje wszystkie podpisy i wyślę to w spakowanym pliku do Pana D. i K. Fizycznie listy również dostarczę do Pana D. Do tych co myślą, że się poddałem. Jestem za inteligentny na tyranie na czterobrygadówce, a nie będę zdobywał stołka szantażem, bo nigdy nie szedłem na łatwiznę. Idę świętować sukces do Hotelu Stal ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Skąd kontrola ostateczna na Torze może wiedzieć coś na mój temat i to B brygada, jak ja tam nie robiłem nigdy. Kto robi teraz na zakładzie trzecim, a kiedyś robił na Torze na B brygadzie? Lider strajku musi dbać o autorytet. Zrobiłeś ze mnie kekuta i mefedroniarza. Niestety, podwyżki dla 2500 osób są ważniejsze niż paru gamoni.

Do piątku zbieram podpisy, przez weekend zeskanuje wszystkie podpisy i wyślę to w spakowanym pliku do Pana D. i K. Fizycznie listy również dostarczę do Pana D. Do tych co myślą, że się poddałem. Jestem za inteligentny na tyranie na czterobrygadówce, a nie będę zdobywał stołka szantażem, bo nigdy nie szedłem na łatwiznę. Idę świętować sukces do Hotelu Stal ;)


Czyli wg Twoich słów ludzie pracujący na czterobrygadowce nie sa inteligentni? Pokazujesz właśnie swój prawdziwy stosunek do ludzi, pytanie brzmi w jakim tak naprawde celu owa akcja umiech

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 18:23  
Cytuj
Śmierdzi mi tu egocentryzmem, a w najlepszym przypadku "z dużej chmury mały deszcz".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 18:59  
Cytuj
Ludzie mają różne sytuacje życiowe. Ja mam teraz taką, że nie muszę, a musiałem. Dlaczego? Bo nie pochodzę z bogatej rodziny i do tego mam ojca co choruje ponad 40 lat na cukrzyce i muszę go wozić do lekarzy do Lublina. Dzisiaj akurat tam byłem. Walczę dla Was, pamiętajcie o tym. Czy jestem egocentrykiem? Okropnym. Właśnie dlatego to robię, żeby pokazać, że jestem też dobrym człowiekiem. Cieszę się, bo przy jednym ogniu upiekłem kilka pieczeni. Grając tylko w pokera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 19:28  
Cytuj
Zaraz sie chyba zesrasz z podniety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Zaraz sie chyba zesrasz z podniety



Nawet gdyby to i co z tego? Wykształciłem się za ich pieniądze i dzięki tej wiedzy mogę dla Was wywalczyć kasę, na którą zasługujcie i do tego jeszcze o tym wszystkim pisałem tu na tym forum. Wyłapywanie prowodyrów, psychologia tłumu, bottleneck, czyli wąskie gardło. Jak stanie Flow Forming, a stanie. Prawdopodobieństwo tego wynosi 1. If you know what I mean ;). To zakład straci na tym konkretne pieniądze. Ja sobie w życiu poradzę, a pracuje tam wielu moich przyjaciół, którzy znaczą dla mnie więcej niż kariera. Nie muszę tego nikomu udowodniać i nie będe. EOT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 19:54  
Cytuj
Panie Leszku. Dlaczego nikt z zakładu nr 3 nie był poinformowany o zebraniu rady pracowniczej? Pisałem, żeby się odczepić od rady.

Coś zgasł nam karzełek. Hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Ludzie mają różne sytuacje życiowe. Ja mam teraz taką, że nie muszę, a musiałem. Dlaczego? Bo nie pochodzę z bogatej rodziny i do tego mam ojca co choruje ponad 40 lat na cukrzyce i muszę go wozić do lekarzy do Lublina. Dzisiaj akurat tam byłem. Walczę dla Was, pamiętajcie o tym. Czy jestem egocentrykiem? Okropnym. Właśnie dlatego to robię, żeby pokazać, że jestem też dobrym człowiekiem. Cieszę się, bo przy jednym ogniu upiekłem kilka pieczeni. Grając tylko w pokera.

Znam, potwierdzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 20:02  
Cytuj
Nie pracuję w tym waszym bagienku, ale czytając te wypociny stwierdzam że ten Adams powinien zmienić dilera bo ten go oszukuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 20:27  
Cytuj
https://youtu.be/yIBjjkkGYnA

Tyle w temacie. Kolejny troll.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Panie Leszku. Dlaczego nikt z zakładu nr 3 nie był poinformowany o zebraniu rady pracowniczej? Pisałem, żeby się odczepić od rady.

Coś zgasł nam karzełek. Hehe.
Powiem tyle;NIC z tego nie będziezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Nie pracuję w tym waszym bagienku, ale czytając te wypociny stwierdzam że ten Adams powinien zmienić dilera bo ten go oszukuje umiech


widać, że czytać umiesz ale ze zrozumieniem gorzej !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 10:23  
Cytuj
https://youtu.be/8O-mNbQaDs0

Proszę to puścić Leszkowi na przejściu. Macie 8 minut. Pana z drugiej zwrotki szczególnie, pocisnąłem go kiedyś na freestylu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 10:32  
Cytuj
O Leszku jest w trzeciej zwrotce hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 11:15  
Cytuj
Darek możesz już ściągnąć pampersa. Prawdopodobieństwo tego, że spietrasz wynosiło 1. Miałem dobre źródła, a musiałem odwalić pokazówkę, żeby ludzie podpisywali petycje. Wypaliło. Dziękuję wydziałowi Polerowania z ATS za podpisy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 11:53  
Cytuj
Pierwsza podwyżka dzięki mnie już siadła, walczymy o podwyżkę dla każdego. Piosenka dla Pana co dostał podwyżkę rok temu i to grubą. Pozdrawiam Jagnę33. Trzymaj się w tej Norwegii hehe.

https://www.youtu(...)CojKJIDY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Darek możesz już ściągnąć pampersa. Prawdopodobieństwo tego, że spietrasz wynosiło 1. Miałem dobre źródła, a musiałem odwalić pokazówkę, żeby ludzie podpisywali petycje. Wypaliło. Dziękuję wydziałowi Polerowania z ATS za podpisy.
Podsumowanie: z dużej chmury mały deszcz,ludzie myśleli ,że dostaną podwyżki ,a tu ktoś sobie zrobił z tych podpisów swoją "grę"mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Karzełka ignorujcie, taki forumowy folklor.

Co do zbierania podpisów: Moja sugestia, aby do listy była podpięta kartka z tym pod czym ludzie się podpisują. To sporo ułatwi.

Odnośnie rady pracowniczej i wszelakich "ale" do nich. Cała akcja z petycją oraz podpisami (wg mnie) rozegrała się bardzo spontanicznie i szybko, więc nie dziwne że na ostatnim zebraniu (zwołanym w trybie pilnym!), owi członkowie powiedzieli że nic o tym nie wiedzą. Powiedzieli prawdę, bo w tedy krążyły tylko plotki, zwłaszcza na zakładzie 2.

Prośba do moderatorów forum o zmianę nazwy z "Uniwheels - Stalowa Wola" na "Superior Industries - Stalowa Wola"
Co do zbierania podpisów:Moja sugestia,mozna sobie nimi dupe podetrzeć,hahahahahahahahahasmiech2smiech2smiech2smiech2goodgoodgoodgoodzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skąd kontrola ostateczna na Torze może wiedzieć coś na mój temat i to B brygada, jak ja tam nie robiłem nigdy. Kto robi teraz na zakładzie trzecim, a kiedyś robił na Torze na B brygadzie? Lider strajku musi dbać o autorytet. Zrobiłeś ze mnie kekuta i mefedroniarza. Niestety, podwyżki dla 2500 osób są ważniejsze niż paru gamoni.

Do piątku zbieram podpisy, przez weekend zeskanuje wszystkie podpisy i wyślę to w spakowanym pliku do Pana D. i K. Fizycznie listy również dostarczę do Pana D. Do tych co myślą, że się poddałem. Jestem za inteligentny na tyranie na czterobrygadówce, a nie będę zdobywał stołka szantażem, bo nigdy nie szedłem na łatwiznę. Idę świętować sukces do Hotelu Stal ;)


Czyli wg Twoich słów ludzie pracujący na czterobrygadowce nie sa inteligentni? Pokazujesz właśnie swój prawdziwy stosunek do ludzi, pytanie brzmi w jakim tak naprawde celu owa akcja umiech
W celu urojonej nienawisci do Darkamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 14:43  
Cytuj
Ja do Darka nic nie mam. Chłop się napił raz do komputera i tyle. Musiałem pokazać autorytet. A Ty z tego co wiem to walisz do MOCy cały czas i potem dzwonisz z soboty na niedzielę o 4 nad ranem, że 12 kól VW L pre dct nie dojechało. smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »