NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 90 91 92 93 94 95 96 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 11:48  
Cytuj
Dzisiaj odpali się Piwers z dedykacją dla gościa co trzeci raz studia robi.
Możnaby rzec, że to jest mój naśladowca, ale ja nie jestem kierownikiem i muszę łączyć pracę na weekendach z zajęciami.
Drzeć listy z podpisami chłopaków co walczą o godne podwyżki? Szukaj roboty w swojej miejscowości ulokowanej między Stalową, a Tarnobrzegiem.
Do zobaczenia na uczelni. :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 11:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 12:07  
Cytuj
Myślę że dobrym pomysłem było by zrobienie publicznej listy podpisów ZAKŁADAD/WYDZIAL/BRYGADA by wyeliminować sytuacje gdzie ktoś się podpisał a jego "kierowniczek" te kartkę podarł lub "zapomniał" jej przekazać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Myślę że dobrym pomysłem było by zrobienie publicznej listy podpisów ZAKŁADAD/WYDZIAL/BRYGADA by wyeliminować sytuacje gdzie ktoś się podpisał a jego "kierowniczek" te kartkę podarł lub "zapomniał" jej przekazać.


Można by było to zrobić na necie, ale wykluczyłoby to happening, który chce zorganizować w momencie, gdyby nie chcieli przyjąć podpisów. Sposób w jaki to robię jest bardzo dobry, bo dochodzi do takich sytuacji, gdzie tępe buraki same wkładają sobie kija między szprychy, a jego podwładni za 10 minut mieli czystą listę.

PS. On to im zabrał, podarł i wyrzucił. Piwers z miłą chęcią upubliczni jego dane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 15:21  
Cytuj
Daj jego dane niech każdy pozna tego dupka jeśli nie chcesz publicznie napisz mi na priv bo jestem strasznie ciekawy podam dalej niech reszta ludzi się dowie co o za szmata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Czy aby na pewno? Twoje imie nie rymuje sie czasami ze słowem "rzezimieszek"? smiech2 smiech2 smiech2
Będziesz widzial kase jak świnia mlotekniebo.buhahahahahahamlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 16:48  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=g3ENX3aHlqU

To dla Pana, "Panie już niedługo dyrektorze".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 17:17  
Cytuj
Panie Leszku, pan się uspokoi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 17:20  
Cytuj
Nie każdy ma facebooka, więc dodam tylko, że uzbieraliśmy już 800 podpisów wśród pracowników pod petycją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 18:10  
Cytuj
Mało jak na 3000 osób

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Nie każdy ma facebooka, więc dodam tylko, że uzbieraliśmy już 800 podpisów wśród pracowników pod petycją.
Moze by tak zacząc zakładać zwiazek zawodowy i nazwać go np."glin",co wy na to "gliniarze"?goodsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 19:18  
Cytuj
Postanowiłem być miłosierny i nie bedę upubliczniał tu danych Pana od darcia petycji. Przez wzgląd na stare lata spędzone na ostatnio opisywanej tu brygadzie. KMWTW.

Co do Pana wyżej. Może niedługo będziesz miał okazję zasmakować ile się zarabia w Biedronce. Twój imiennik musiał przez Ciebie magazyny wynajmować na brakowe koła, bo mu kazałeś polerować koła bez naddatku i potem pretensje, że odpad w Excelu za duży. smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 20:50  
Cytuj
Upublicznic zdjęcie twarzy oraz dane personalne tego ktory to podarl i dac artykul na cala polske reklama czyni cuda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Nie każdy ma facebooka, więc dodam tylko, że uzbieraliśmy już 800 podpisów wśród pracowników pod petycją.


Ktoś napisał że to mało a mnie bardzo ciekawi ile podpisów zostało zniszczone

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 21:48  
Cytuj
Działam 24/7 żeby było ich jak najmniej. Niech nas nienawidzą, byle się Nas bali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Upublicznic zdjęcie twarzy oraz dane personalne tego ktory to podarl i dac artykul na cala polske reklama czyni cuda.



takich co darli petycje jest więcej,wczoraj zbierano podpisy na naszej brygadzie widziałem kto je zanosił to były kartki z kilku wydziałów na naszej brygadzie ludzie podpisali się bardzo chętnie goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2021r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Upublicznic zdjęcie twarzy oraz dane personalne tego ktory to podarl i dac artykul na cala polske reklama czyni cuda.



takich co darli petycje jest więcej,wczoraj zbierano podpisy na naszej brygadzie widziałem kto je zanosił to były kartki z kilku wydziałów na naszej brygadzie ludzie podpisali się bardzo chętnie goodgoodgood


To zbierajcie od nowa i dawajcie mi osobiście. Chyba już każdy wie kim jestem, a na tej ksywce latam od kilkunastu lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 4 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 00:59  
Cytuj
Karzełka ignorujcie, taki forumowy folklor.

Co do zbierania podpisów: Moja sugestia, aby do listy była podpięta kartka z tym pod czym ludzie się podpisują. To sporo ułatwi.

Odnośnie rady pracowniczej i wszelakich "ale" do nich. Cała akcja z petycją oraz podpisami (wg mnie) rozegrała się bardzo spontanicznie i szybko, więc nie dziwne że na ostatnim zebraniu (zwołanym w trybie pilnym!), owi członkowie powiedzieli że nic o tym nie wiedzą. Powiedzieli prawdę, bo w tedy krążyły tylko plotki, zwłaszcza na zakładzie 2.

Prośba do moderatorów forum o zmianę nazwy z "Uniwheels - Stalowa Wola" na "Superior Industries - Stalowa Wola"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 07:56  
Cytuj
Ale zenada, ludzie walcza o swoje a menda jedna czy druga robi problemy zenada teraz na kazdej brygadzie bedzie wiadomo kto ma kuuupe w majtach haumiech ludzie miejcie honor xhyba o wasze chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 08:03  
Cytuj
Ten co podarł ma bóle odbytnicze, jakoś musiał zdobyc stołek kierownika. Jego nazwisko rymuje się ze słowem pała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 10:20  
Cytuj
Co na start dostają kierownicy na LP3? Podwyżke, lepsze warunki pracy??? Nie, nie moi drodzy. Telefony po nocach, wrzody, nerwica, a w perspektywie paru lat stan przedzawałowy przed 40tką. Wszystko to zasługa jednego Pana. Walcze między innymi dla Was Panowie, ale przede wszystkim przeciwko jednemu Panu, który chciał sobie zrobić z tego psychopaty trampolinę. Taka tam Vendetta.

Mamy już 1600 "gliniarzy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 10:27  
Cytuj
Tu Adam Kruk jak coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 10:40  
Cytuj
A kuku panie Kruku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
A kuku panie Kruku


Tak gadały do mnie dwie osoby na ATS. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 13:23  
Cytuj
Jeszcze chciałbym coś wyjaśnić. Rozpaliłem duże ognisko, a pieczenie same się do niego pchają. Na każdą akcję, jest reakcja z mojej strony. Podczas walki o podwyżkę, pojawiły się okazję na to, aby w tej firmie było po prostu normalnie. Żeby nikt nie był szykanowany (udowodniłem to naukowo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa i definicji błędu grubego, stanąłem w obronie kilku innych osób) tylko dlatego, że przyszedł nowy kierownik i ktoś chce mu pokazać, że jest dobrym pracownikiem i dodatkowo podnosi kwalifikację robiąc studia. Robiłem to dla dobrej podwyżki, a nie żeby kogoś wygryźć. Ale cóż, co się stało to się nie odstanie, dlatego żeby zagrać tej osobie na nosie w poniedziałek złożę wypowiedzenie. Tego chciałeś, czyż nie? Data będzie zupełnie nieprzypadkowa. Osoby interesujące się historią, od razu zrozumieją o co chodzi. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 15:42  
Cytuj
Przed chwilą dostałem propozycje pracy. Charakter tej pracy wymaga tego, aby pociągnąć to wszystko do końca. Także jak nie dostaniecie kasy to organizujemy busy w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie i Nisku. W Sandomierzu i w Stalowej jest krwiodawstwo. Wystarczy, że pójdzie cały flow forming i jest obsuwa, że nie wyrobią tego dodatkami 1000 zł do nadgodzin w święta. Tzw. Bottleneck drodzy Panowie z Niemiec.


Tak się gra w poksa drodzy burżuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 90 91 92 93 94 95 96 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »