NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 89 90 91 92 93 94 95 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pokrzyczą, poskaczą i będzie po rewolucji ;) jak zawsze ;)


Moje działania mają już pozytywne efekty. Jak już pisałem jestem pokerzystą, zawsze trzeba przeliczyć prawdopodobieństwo przed wejściem ALL IN

A można zapytać jakie to efekty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 13:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pokrzyczą, poskaczą i będzie po rewolucji ;) jak zawsze ;)


Moje działania mają już pozytywne efekty.


Nie pokazuje się kart w trakcie rozgrywki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 17:17  
Cytuj
Petycja gotowa, post czeka na zatwierdzenie przez administratora. Drukujcie to w domach!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 19:31  
Cytuj
Idę spać przed nocką, potem robota i znowu sen także nie będzie mnie trochę. Także jakby ktoś był zdziwiony brakiem aktywności, to jest to spowodowane względami formalnymi. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Idę spać przed nocką, potem robota i znowu sen także nie będzie mnie trochę. Także jakby ktoś był zdziwiony brakiem aktywności, to jest to spowodowane względami formalnymi. Pozdro.

Oczywiście czekamy niecierpliwie. Dzis twój "angielski przyjaciel" miał coś opublikować i nadal nic nie ma. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 10:49  
Cytuj
Dżisas.
Adams sorry ale odpłynąłeś.
Weź sie nie kompromituj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 21:32  
Cytuj
Gość po prostu ogarnął dobry towargood
Każdy na firmie wie, że podwyżki i tak będą, mniejsze lub większe ale beda, a Adas sobie przypisze zaslugi ze wywalczyl sciana
Na odlewni mamy z typa taka beke ze łepetyna pęka mlotek

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 23:02  
Cytuj
Odpłynąłem, ale z tej firmy 2 lata temu, a bękę to miał już podpity Daruś. Ale cóż murzyni XXI wieku jak widać mają się bardzo dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 23:35  
Cytuj
Mnie rozpierdala podejscie co niektórych. Chłop walczy o nas wszystkich by nam było lepiej a znajdzie sie i tak paru wsioków co im pasuje być jebanym i będą z typa cisnąć beke xDD Pewnie jeszcze głosujecie na P*S Jak to mówil Stonoga was to trzeba J.... bo tylko do tego sie nadajecie robole

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 07:20  
Cytuj
dokładnie, a jeśli uda się mu coś wywalczyć to będą się cieszyć a teraz najazd i śmiech, w końcu ktoś postawił się w tej firmie i walczy o swoje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 07:43  
Cytuj
Szacunek dla chlopaka, gosc ma jaja i walczy o to co mu sie nalezy ci co go popieraja powinni trzymac sie razem a Ci co nie to prosze bez podwyzki oraz na takich warunkach jak zapierdzielać proste.
SUPER PODEJSCIE WRESZCJE COS RUSZYLO SIE W TYM BAŁAGANIE. TRZYMAMY KCIUKI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Szacunek dla chlopaka, gosc ma jaja i walczy o to co mu sie nalezy ci co go popieraja powinni trzymac sie razem a Ci co nie to prosze bez podwyzki oraz na takich warunkach jak zapierdzielać proste.
SUPER PODEJSCIE WRESZCJE COS RUSZYLO SIE W TYM BAŁAGANIE. TRZYMAMY KCIUKI


Słuchaj byłyby podwyżki procentowe, to normalni ludzie co robią robotę dostaliby jakieś śmieszne pieniądze, przydupasy vel. zastępcy zastępców co robią za kogoś robotę, żeby on mógł pić kawę dostaliby dobre pieniążki. Rotacja zwiększyłaby się jeszcze bardziej, a jak się na swojej zmianie nic nie robi to jest siła na szesnastkę ;)
Życie jest po pracy, a nie w pracy, czego wielu smutnych łorów nie rozumie, bo zostaje im tylko picie do komputera jak pewnemu dyslektykowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 09:20  
Cytuj
Bardzo dobrze,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szacunek dla chlopaka, gosc ma jaja i walczy o to co mu sie nalezy ci co go popieraja powinni trzymac sie razem a Ci co nie to prosze bez podwyzki oraz na takich warunkach jak zapierdzielać proste.
SUPER PODEJSCIE WRESZCJE COS RUSZYLO SIE W TYM BAŁAGANIE. TRZYMAMY KCIUKI


Słuchaj byłyby podwyżki procentowe, to normalni ludzie co robią robotę dostaliby jakieś śmieszne pieniądze, przydupasy vel. zastępcy zastępców co robią za kogoś robotę, żeby on mógł pić kawę dostaliby dobre pieniążki. Rotacja zwiększyłaby się jeszcze bardziej, a jak się na swojej zmianie nic nie robi to jest siła na szesnastkę ;)
Życie jest po pracy, a nie w pracy, czego wielu smutnych łorów nie rozumie, bo zostaje im tylko picie do komputera jak pewnemu dyslektykowi.
Dokładnie zgadzam się. Jest takich dwóch z A brygady Z1 Odlewnia co chodzą ostatnio po 16 wiec proponuje im żeby sobie łóżko wstawili w jadalni kolo lodówek i z pracy w ogóle nie wychodzili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 11:02  
Cytuj
Dostałem info, że ludzie ze stawkami nie podpiszą, bo dostaną tylko 500 zł, a odlewnik 800 zł. Ludzie, wiecie co to jest pula? W firmie funkcjonuje system oceniania, za który odpowiadają Wasi przełożeni, kadry mają wgląd w obecności w pracy, na tej podstawie przyznaje się podwyżki z puli. Na pakowni, czy kontroli ostatecznej wszyscy podpisali, a zastępcy brygadzistów mają niekiedy niższe stawki niż szeregowi pracownicy. To, że na jednego pracownika będzie 800 zł, a na drugiego 500 zł. To nie oznacza, że nie mogą dostać na odwrót, jak ten co mu przysługuje 800 zł siedział na L4, albo jest kiepskim pracownikiem, a drugi zapierdziela za dwóch, albo ma szwagra kierownika. ;)
Cała akcja polega na tym, żeby zakład dostał pieniądze na podwyżki w celu zatrzymania rotacji pracowników. Żebyście mogli robić swoje i wychodzić do domu uśmiechniętym, a nie z wieczną niewyróbą. 8 godzin latania z wywieszonym językiem, bo nie ma ludzia. Jak Superior da takie podwyżki, to inne firmy dookoła też będą musiały dać jakąś kasę. Ktoś chce dla Was dobrze, a Wy tylko zawiść i zazdrość zamiast starać się mieć więcej.
Śmiejecie się ze mnie, że odleciałem? OK. Ale ja dostaje codziennie od kilkunastu obcych osób info, co na mnie ludzie gadają. Zwykli pracownicy, czy kierownicy, czy dyrektorzy. Potem piszę posty, żeby im zagrać na nosie i pokazać, że wiem. Wszystko po to żeby zebrać jak najwięcej podpisów i dać konkretny przekaz Ameryce, że tu w Polsce też chcemy godnie zarabiać, a przy obecnych cenach wszystkiego, podwyżki które zaproponowałem w przeliczeniu na 2 lata pracy są adekwatne i wiem też, że firmę na to stać, ale nie dają podwyżek bo pchają sobie dolary do swojej kieszeni skoro mają idiotów, którzy cieszą się i na nich robią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
Dostałem info, że ludzie ze stawkami nie podpiszą, bo dostaną tylko 500 zł, a odlewnik 800 zł. Ludzie, wiecie co to jest pula? W firmie funkcjonuje system oceniania, za który odpowiadają Wasi przełożeni, kadry mają wgląd w obecności w pracy, na tej podstawie przyznaje się podwyżki z puli. Na pakowni, czy kontroli ostatecznej wszyscy podpisali, a zastępcy brygadzistów mają niekiedy niższe stawki niż szeregowi pracownicy. To, że na jednego pracownika będzie 800 zł, a na drugiego 500 zł. To nie oznacza, że nie mogą dostać na odwrót, jak ten co mu przysługuje 800 zł siedział na L4, albo jest kiepskim pracownikiem, a drugi zapierdziela za dwóch, albo ma szwagra kierownika. ;)
Cała akcja polega na tym, żeby zakład dostał pieniądze na podwyżki w celu zatrzymania rotacji pracowników. Żebyście mogli robić swoje i wychodzić do domu uśmiechniętym, a nie z wieczną niewyróbą. 8 godzin latania z wywieszonym językiem, bo nie ma ludzia. Jak Superior da takie podwyżki, to inne firmy dookoła też będą musiały dać jakąś kasę. Ktoś chce dla Was dobrze, a Wy tylko zawiść i zazdrość zamiast starać się mieć więcej.
Śmiejecie się ze mnie, że odleciałem? OK. Ale ja dostaje codziennie od kilkunastu obcych osób info, co na mnie ludzie gadają. Zwykli pracownicy, czy kierownicy, czy dyrektorzy. Potem piszę posty, żeby im zagrać na nosie i pokazać, że wiem. Wszystko po to żeby zebrać jak najwięcej podpisów i dać konkretny przekaz Ameryce, że tu w Polsce też chcemy godnie zarabiać, a przy obecnych cenach wszystkiego, podwyżki które zaproponowałem w przeliczeniu na 2 lata pracy są adekwatne i wiem też, że firmę na to stać, ale nie dają podwyżek bo pchają sobie dolary do swojej kieszeni skoro mają idiotów, którzy cieszą się i na nich robią. TO
To co robisz jest godne pochwały i szacun za odwagę i determinację, jednak jest jedno ale... Dlaczego nowy pracownik dostaje ok 200 zł mniej na start od tego co pracuje juz np 20 lat ?? Dlaczego nie mają większej kasy ci na piecu hartowniczym koledzy z wykończeniowej albo na odlewni jedni leja koła 14 a drudzy 21 i maja wiecej na głowie? Co z wysługą lat i szkodliwym??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 14:04  
Cytuj
To leży już w rękach kierowników i dyrektorów. Ja to rozumiem doskonale, ale cóż. Wiem z dobrego źródła, że jeden przełożony, który pełni swoją funkcję parę lat. Nie ma pojęcia o tym, że jego pracownicy tyrają więcej i cięższe koła, część z nich za kasę jak Panie w Biedronce. Kazał to udowodnić umiech


EDIT: Gdyby ktoś się zastanawiał o kogo chodzi, to chodzi o Pana, który nie odpowiada Dzień Dobry. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
dokładnie, a jeśli uda się mu coś wywalczyć to będą się cieszyć a teraz najazd i śmiech, w końcu ktoś postawił się w tej firmie i walczy o swoje
tylko że odpłynał 2 lata temu,więc po co walczy?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dokładnie, a jeśli uda się mu coś wywalczyć to będą się cieszyć a teraz najazd i śmiech, w końcu ktoś postawił się w tej firmie i walczy o swoje
tylko że odpłynał 2 lata temu,więc po co walczy?zaklopotany



Oficjalnie jeszcze jestem zatrudniony. Dzisiaj zrobiłem unik w postaci L4 i opłacało się, bo miałem niezapowiedzianą wizytę. Znaczy sie ja o niej wiedziałem, ale miałem mieć niezapowiedzianą.
Walczę dla przyjaciół, firmy i miasta. Wyższe wypłaty, to wyższe wpływy z podatku dochodowego, a za niedługo rzucę prezydentowi pomysł na to jak je bardziej zwiększyć.


Ps. Karzelku, uderz w stół, a nożyce się odezwą?
Ps2. Brygada A z Polerów na ATS. Nikt nie podpisał petycji. Ciekawe jak brygada dyslektyka. Jutro 2 zmiana ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 17:26  
Cytuj
A to ciekawe. Juny ze wsi co nadają się tylko do tyrania na odlewni mają bekę z chłopaka co robi coś głową. Panowie to z was jest beka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 17:58  
Cytuj
Panownie mam pytanie. Ile teraz zarabia się bez podwyżek na 4 brygadówce powiedzmy tak po 6 miesiącach np. na odlewnii lub na CNC lub na Hartownii
bez dni nadliczbowych. Ile to będzie po podwyżkach ?...


Jak obecnie macie na czystko z nocami do 3000 netto to bieda jak nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
dokładnie, a jeśli uda się mu coś wywalczyć to będą się cieszyć a teraz najazd i śmiech, w końcu ktoś postawił się w tej firmie i walczy o swoje
tylko że odpłynał 2 lata temu,więc po co walczy?zaklopotany



Oficjalnie jeszcze jestem zatrudniony. Dzisiaj zrobiłem unik w postaci L4 i opłacało się, bo miałem niezapowiedzianą wizytę. Znaczy sie ja o niej wiedziałem, ale miałem mieć niezapowiedzianą.
Walczę dla przyjaciół, firmy i miasta. Wyższe wypłaty, to wyższe wpływy z podatku dochodowego, a za niedługo rzucę prezydentowi pomysł na to jak je bardziej zwiększyć.


Ps. Karzelku, uderz w stół, a nożyce się odezwą?
Ps2. Brygada A z Polerów na ATS. Nikt nie podpisał petycji. Ciekawe jak brygada dyslektyka. Jutro 2 zmiana ;)
spoko,myślałem ,że już nie pracujeszok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 20:24  
Cytuj
Czy aby na pewno? Twoje imie nie rymuje sie czasami ze słowem "rzezimieszek"? smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 17 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 22:16  
Cytuj
Żadnych premii nie będzie, nie martwcie się i tak będziecie tyrać za grosze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2021r. 22:54  
Cytuj
Godne zachowanie chlopaka, duzo mowia teraz6 o superiorze na stw, i czekaja jak nas potraktują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 89 90 91 92 93 94 95 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »