NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Karzelku starej w kuchni możesz mówić co ma robić.
Nie boisz się że cię zwolnią?Nic nie słyszałeś?:szok::szok::szok::szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 16:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ludzie zmanipulowani przez system pracy, parę umów nie przedłużyli, wystarczyło aby ludzie robili na 4 brygadowce za najniższa krajowa. Co te koła premium też połowę taniej sprzedają? Jak to ostatnio Pan kierownik powiedział, jego to nie interesuje bo ma w stawce.
Niewypowiadaj sie bo jest zakaz wypowiedziplaczeplaczeplacze

Don't be afraid my friends. Przykro jest jeśli ktoś kogoś oczernia na forum, mając czy nie mając dowody.Nie znam człowieka ale nie tedy droga. Ciekawe jak wasze nazwiska by sie znalazły na forum.mlotek Poruszam kwestie poprzednich postów, przegięcie było aż za bardzo.A co do firmy to już najwyższy czas zamiast odrabiać kosztem pracowników 2 mięsiące postoju, najwyższy czas podnieść zarobki, bo albo mi się zdaje albo wszystko podrożało względem poprzedniego roku. Tu są złote, nie dolary w Meksyku czy w USA. Tu niestety życie kosztuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 12:23  
Cytuj
Może,ktoś podałby o ile zmniejszyły się zarobki na górze?Narazie jak czytam to tylko fizyczni dokładają do niby strat zakładu.Jeśli zakład naprawdę miałby straty to dostałby pomoc od państwa,tak się nie stało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 19:45  
Cytuj
czy u nas jest przymus pracy ?? nie, jak wam nie pasuje możecie zmienić pracodawcę ewentualnie wziąć sprawy w swe ręce zatrudnić ludzi i dać im po 10 000 zł na rękę będąc jednym z najbardziej chwalonych pracodawców w mieście lub nawet w kraju. Uwierzcie że na firmę kredyt łatwiej dostać jak indywidualnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 20:13  
Cytuj
Co się prężysz lamusie. Może jeszcze jak za starych czasów wyjedziesz z tekstem że na twoje miejsce jest 10ciu za bramą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
czy u nas jest przymus pracy ?? nie, jak wam nie pasuje możecie zmienić pracodawcę ewentualnie wziąć sprawy w swe ręce zatrudnić ludzi i dać im po 10 000 zł na rękę będąc jednym z najbardziej chwalonych pracodawców w mieście lub nawet w kraju. Uwierzcie że na firmę kredyt łatwiej dostać jak indywidualnie !
Noi się wypowiedział właściciel fabryki,Ha Ha!.Za długo na słońcu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 08:30  
Cytuj
Gdybanie gdybaniem ,kasę muszą dać bo ludzie totalnie olewają jak tak będzie to firma całkiem się pożegna nie zależy ludziom chodzą aby przetrzymać z myślą że od 1 lipca kasa wróci jeżeli tak się nie stanie będzie chaos ,zwalniać zwalniać można i co kto na jego miejsce przyjdzie taki sam chwilę pochodzi zobaczy że lipa i znowu olewka przerabiane to jest w kółko,
Ogólnie do dupy w administracji też zrobią redukcję jeżeli będzie mniej ludzi to i mniej administracji logiczne nie uchronią wszystkich taka kolej rzeczy pozdrawiam i zachęcam do korzystania z kredytów nie 300tys ale tak brać po 500,i nigdy go nie splacic bo nie jest to pewne zatrudnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
Gdybanie gdybaniem ,kasę muszą dać bo ludzie totalnie olewają jak tak będzie to firma całkiem się pożegna nie zależy ludziom chodzą aby przetrzymać z myślą że od 1 lipca kasa wróci jeżeli tak się nie stanie będzie chaos ,zwalniać zwalniać można i co kto na jego miejsce przyjdzie taki sam chwilę pochodzi zobaczy że lipa i znowu olewka przerabiane to jest w kółko,
Ogólnie do dupy w administracji też zrobią redukcję jeżeli będzie mniej ludzi to i mniej administracji logiczne nie uchronią wszystkich taka kolej rzeczy pozdrawiam i zachęcam do korzystania z kredytów nie 300tys ale tak brać po 500,i nigdy go nie splacic bo nie jest to pewne zatrudnienie.
trzeba odrobić długi postój na z1,ponad 2 miechy brało się pieniążki za free to teraz pora odrobić,premie są niepotrzebne,ludzie i tak będą pracować!buhahaahahamlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 14:36  
Cytuj
Premii i urlopu nie będziemy mieli, najpierw wzięli ludziom urlop przed postojowym, a nie którym nawet w postojowe wsadzili urlop, nie cofnęli urlopu tylko zostawili i dali najniższa stawkę z urlopem i mieli ta samą kasę co ludzie z postojowym tylko stracili swój urlop, a teraz chcą zrobić postój 2 tyg jak ludzie już nie mają urlopów, a jak mają to ostatnie wolne swoje dadzą na postój z resztek dni urlopów ,a do końca roku będą chodzić i jebać dla zarządu bez wolnego, prosta logika jak zatrzymać ludzi żeby nie brali wolnego i 100 procent obecności kadry w pracy jest ;D zapewne większość na ich postój zrobi sobie L4 bo po co tracić swój urlop jak premii nie ma albo chodzić do roboty jak wszyscy mają 2 tyg postoju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 16:06  
Cytuj
goodJak się spłacają pozaciągane kredyty ??goodgood

Słyszałem że pracownicy w tym kołhozie jak już nie mogli pracować a chcieli (bo takiej kasy to nie zarobią nigdzie, buahahah buahahaha) to aż blokady - zastrzyki pobrali...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 20:28  
Cytuj
[cytat]goodJak się spłacają pozaciągane kredyty ??goodgood
mlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
goodJak się spłacają pozaciągane kredyty ??goodgood

Słyszałem że pracownicy w tym kołhozie jak już nie mogli pracować a chcieli (bo takiej kasy to nie zarobią nigdzie, buahahah buahahaha) to aż blokady - zastrzyki pobrali...


gul ci cwelóó skacze?
że kolega wziął kredyt i teraz ma swój dom, a ty obsrałeś zbroje , dalej mieszkasz ze starymi?
Kryzys minie , raty będą dalej spłacane , może dłużej, ale dom stał będzie , a ty dalej frendzlu nie na swoim.


dwa psy z jednym okiem cie brały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 21:05  
Cytuj
Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem jakich widzę w szatni i nie tylko i masz beztroskie życie u mamusi pod cyckiem. Nie śmiej się z tych co wzięli kredyty na miezkania itd bo "nie śmiej się dziadku ....itd"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem jakich widzę w szatni i nie tylko i masz beztroskie życie u mamusi pod cyckiem. Nie śmiej się z tych co wzięli kredyty na miezkania itd bo "nie śmiej się dziadku ....itd"


Dokładnie tak jest jak napisałeś, koleś tutaj wylewał żale, że mieszkania w Stalowej Woli są zdecydowanie za drogie:
http://stalo(...)&str=1#k

Planuje teraz wybudować dom do 350 tyś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 22:27  
Cytuj
goodgood"Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem".

Ja mam wszystko zaplanowane i wszystko idze we moim życiu wedle planu goodgoodgood. To jakim cudem nazywasz mnie jełopem.

Działkę mam, fundamenty już wylane, kilka set tys złotych w gotówce... duzo umiem zrobić sam, płytki, malowanie, na 2/3 domu mam alob wiecej.

Na resztę pożyczę jak wiekszość lub dorobię tu i tam .....goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
goodgood"Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem".

Ja mam wszystko zaplanowane i wszystko idze we moim życiu wedle planu goodgoodgood. To jakim cudem nazywasz mnie jełopem.

Działkę mam, fundamenty już wylane, kilka set tys złotych w gotówce... duzo umiem zrobić sam, płytki, malowanie, na 2/3 domu mam alob wiecej.

Na resztę pożyczę jak wiekszość lub dorobię tu i tam .....goodgood


Stchu obudź się , bo sie właśnie zesrałeś.

Takich błaznów lubie słuchać.
Ma kilkaset tysięcy , ale malował i kładł płytki będzie sam.

Czy naprawde myślisz , że ludzie są tak głupi jak Ty i wierzą w to co piszesz. Tu miałbyć znak zapytania ,ale nie ma , bo ja / My , wiemy żes durny i że żenisz kity.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
goodgood"Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem".

"Ja mam wszystko zaplanowane i wszystko idze we moim życiu wedle planu goodgoodgood. To jakim cudem nazywasz mnie jełopem.

Działkę mam, fundamenty już wylane, kilka set tys złotych w gotówce... duzo umiem zrobić sam, płytki, malowanie, na 2/3 domu mam alob wiecej.

Na resztę pożyczę jak wiekszość lub dorobię tu i tam .....goodgood


Stchu obudź się , bo sie właśnie zesrałeś.

Takich błaznów lubie słuchać.
Ma kilkaset tysięcy , ale malował i kładł płytki będzie sam.

Czy naprawde myślisz , że ludzie są tak głupi jak Ty i wierzą w to co piszesz. Tu miałbyć znak zapytania ,ale nie ma , bo ja / My , wiemy żes durny i że żenisz kity."



Panowie są bez kultury, też mam czasem cięty język ale się uspokajam,

Panowie kultura przede wszystkim,... Jeżli jej nie macie to pasujecie do firm łodlewnicznych....

Kasa ciężko przyszła, to myslisz że na prawo i lewo bede rozdawał ?, bo jeden woła za ułożenie płytek 80 zł za metr a drugi taniej 50 zł ...

Myslisz że nie potrafię tego ułożyć czy pomalować ?, To są proste czynności nie wymagające za dużo wysiłku intelektualnego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
goodgood"Stachu ty pewnie jesteś statystycznym jełopem".

"Ja mam wszystko zaplanowane i wszystko idze we moim życiu wedle planu goodgoodgood. To jakim cudem nazywasz mnie jełopem.

Działkę mam, fundamenty już wylane, kilka set tys złotych w gotówce... duzo umiem zrobić sam, płytki, malowanie, na 2/3 domu mam alob wiecej.

Na resztę pożyczę jak wiekszość lub dorobię tu i tam .....goodgood


Stchu obudź się , bo sie właśnie zesrałeś.

Takich błaznów lubie słuchać.
Ma kilkaset tysięcy , ale malował i kładł płytki będzie sam.

Czy naprawde myślisz , że ludzie są tak głupi jak Ty i wierzą w to co piszesz. Tu miałbyć znak zapytania ,ale nie ma , bo ja / My , wiemy żes durny i że żenisz kity."



Panowie są bez kultury, też mam czasem cięty język ale się uspokajam,

Panowie kultura przede wszystkim,... Jeżli jej nie macie to pasujecie do firm łodlewnicznych....

Kasa ciężko przyszła, to myslisz że na prawo i lewo bede rozdawał ?, bo jeden woła za ułożenie płytek 80 zł za metr a drugi taniej 50 zł ...

Myslisz że nie potrafię tego ułożyć czy pomalować ?, To są proste czynności nie wymagające za dużo wysiłku intelektualnego...


Czlowiek z ogładą i kulturą (a Ty przecież kultura ponad to), nie drze łacha z kogoś, kto dzięki swojej pracy wziął kredyt i go ciężko spłaca.
Więc Stachu , to Twoje alter ego musiało dodawać komentarze z durnymi emotami. No bo nie Ty, taki ął,ęł.

Kasa to Ci przyszła bo dziadek z babcią , mieszkanie dali. Bo nie mieli wyjścia , innego wnuka nie mieli.

Wali mmie to co potrafisz a czego nie.serio.mam to w dupie.

Wali mnie nawet to, co Ty tu wypisujesz , a odpisuje tylko dlatego ,bo naprawde lubie czytać to , co piszą takie dzbany jak Ty , tylko po to żeby pisząc te bzdury, choć trochę, przez chwilkę , mogli poczuć sie lepiej w swoim pokręconymi łbie.


P.s nie obrażaj fachowców od glazury i scian , mówiąc że to nie wymaga intelektu , bo nie jeden by Cie schrupał , albo wciągnął nosem.
Jak gila przy katarze.

P.s 2

Co w tym wątku robisz , skoro to temat firm"łodlewniczych" , jak to ująłeś, przecież tu wg. Ciebie brak kulturu panuje , a Ty taki prawilniak , wychowany . Wtrąca swoje bezcenne uwagi i spostrzeżenia.
Przeszkadzasz nam w maszych rubasznych , chamskich nie wymagajacych myślenia dyskusjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ludzie zmanipulowani przez system pracy, parę umów nie przedłużyli, wystarczyło aby ludzie robili na 4 brygadowce za najniższa krajowa. Co te koła premium też połowę taniej sprzedają? Jak to ostatnio Pan kierownik powiedział, jego to nie interesuje bo ma w stawce.
Niewypowiadaj sie bo jest zakaz wypowiedziplaczeplaczeplacze

Don't be afraid my friends. Przykro jest jeśli ktoś kogoś oczernia na forum, mając czy nie mając dowody.Nie znam człowieka ale nie tedy droga. Ciekawe jak wasze nazwiska by sie znalazły na forum.mlotek Poruszam kwestie poprzednich postów, przegięcie było aż za bardzo.A co do firmy to już najwyższy czas zamiast odrabiać kosztem pracowników 2 mięsiące postoju, najwyższy czas podnieść zarobki, bo albo mi się zdaje albo wszystko podrożało względem poprzedniego roku. Tu są złote, nie dolary w Meksyku czy w USA. Tu niestety życie kosztuje.


Rosnące ceny są wynikiem decyzji rządu (rozdawnictwo pieniędzy kosztuje i wszyscy za to płacimy), a co do cen felg, to na pewno spadną. Wielkie koncerny wykorzystają nadmiar zdolności produkcyjnych o producentów felg i wycisną nas jak cytrynę. Tak jak zrobili w 2009.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ludzie zmanipulowani przez system pracy, parę umów nie przedłużyli, wystarczyło aby ludzie robili na 4 brygadowce za najniższa krajowa. Co te koła premium też połowę taniej sprzedają? Jak to ostatnio Pan kierownik powiedział, jego to nie interesuje bo ma w stawce.
Niewypowiadaj sie bo jest zakaz wypowiedziplaczeplaczeplacze

Don't be afraid my friends. Przykro jest jeśli ktoś kogoś oczernia na forum, mając czy nie mając dowody.Nie znam człowieka ale nie tedy droga. Ciekawe jak wasze nazwiska by sie znalazły na forum.mlotek Poruszam kwestie poprzednich postów, przegięcie było aż za bardzo.A co do firmy to już najwyższy czas zamiast odrabiać kosztem pracowników 2 mięsiące postoju, najwyższy czas podnieść zarobki, bo albo mi się zdaje albo wszystko podrożało względem poprzedniego roku. Tu są złote, nie dolary w Meksyku czy w USA. Tu niestety życie kosztuje.


Rosnące ceny są wynikiem decyzji rządu (rozdawnictwo pieniędzy kosztuje i wszyscy za to płacimy), a co do cen felg, to na pewno spadną. Wielkie koncerny wykorzystają nadmiar zdolności produkcyjnych o producentów felg i wycisną nas jak cytrynę. Tak jak zrobili w 2009.
Kto sie daje ,ten jest wyciskanypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 20:53  
Cytuj
Na Lp2 posypaly sie nagany za chodzenie po hali w krotkich spodenkach i nie mierzenie felg. 2500 na wyplate a moze i mniej i laga panowiemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 31 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 10:19  
Cytuj
No to po premii hahaha.. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 14:22  
Cytuj
Bardzo dobrze, co to wczasy są? Brodaty ty dalej nie przestajesz siać paniki i lamentu.... Rękę podajesz chłopakom, a tylko jak wyjdą to swoje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:03  
Cytuj
Będzie socjal, będą premie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Będzie socjal, będą premie !

Też tak słyszałem. Od 1 lipca wracamy do nagród i premii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »