NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Z2 ruszamy, końcem maja, 100% produkcji umiech


Z2 ruszylo 27 kwietnia więc kiepskie masz informacje, a od 1 czerwca rusza 75% produkcji.Mylisz zakłady kolego.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 22:13  
Cytuj

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 08:05  
Cytuj
Ktoś coś wie żeby LP3 znowu szło na postój w czerwcu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 18:11  
Cytuj
Na Tym zakładzie każdy mówi co innego, jak nie postój w czerwcu to 3/4 etatu, zamknięcie jedynki i dwójki, itd. Plota goni plote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 18:02  
Cytuj
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.

Żebyś się nie zdziwił jak wykopią Ciebie i ten złomowy aftermarket..bo nie utrzymacie się do końca roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.


Jak narazie LP3 robi na twoja wypłatę, ale już niedługo nie będzie musiało, bo nie będzie AM, już szukają kupca na marki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.

Żebyś się nie zdziwił jak wykopią Ciebie i ten złomowy aftermarket..bo nie utrzymacie się do końca roku.
Strach się bać twoich przewidywań ciemnowidzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.


Hahha , porobisz 3 tygodnie , a potem do polowy wakacji znowu postoj.

Lp3 , robi najtrudniejsze w produkcji koła, najwieksze , najszersze. A ze nie ogarniaja tam tematu....to inna bajka.

Lp1 robi natomiast kola proste , łatwe, z wymiarami budowlanymi.
Wiec stary cepie odlewniczy, sklej w koncu jape , bo ciezko ciebie teraz namierzyć nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 23:11  
Cytuj
No i fajnie że LP3 robi na LP1. Każdy z nas już 2 miesiące śpi sobie ile chce, robi co chce i mamy prawie te same pieniądze co wy. Także róbcie tam dalej koła bo chętnie sobie dalej poleże na wolnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
No i fajnie że LP3 robi na LP1. Każdy z nas już 2 miesiące śpi sobie ile chce, robi co chce i mamy prawie te same pieniądze co wy. Także róbcie tam dalej koła bo chętnie sobie dalej poleże na wolnym.


Nie polezysz zbyt długo,od 1 czerwca koniec z postojowym.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Nauczyliście się na l3 już koła robić?? L1 rusza od 1 czerwca i żeby znowu nie było, że trzeba na was robić.


Człowieku nie kompromituj się takimi wypowiedziami. Robicie koła o wartości kołpaków i dlatego wkrótce będziesz dojeżdżał ze swojej wioski do innej pracy. Ludzie z jedynki muszą więcej jeść bo ci co robią teraz na trójce to płaczą że ciężkie koła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
No i fajnie że LP3 robi na LP1. Każdy z nas już 2 miesiące śpi sobie ile chce, robi co chce i mamy prawie te same pieniądze co wy. Także róbcie tam dalej koła bo chętnie sobie dalej poleże na wolnym.
Zobaczysz jak wywalą Cie na zbity pysk, będziesz leżał do woli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 11:16  
Cytuj
Hahahahahhahahahahahahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 11:57  
Cytuj
Dobrze że ludzie z Riala i Stalszmitu chodzili ratować tą waszą super produkcję bo inaczej dalej by połowa lądowała w piecu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 17:52  
Cytuj
Na LP3 idą głównie tzw. koła PREMIUM.Najtrudniejsze w wykonaniu finalny m,największe,najcięższe.Ale i najdroższe. Ktoś wcześniej napisał że na LP1 to idą koła W cenie kołpakow I to jest prawda.Dawniej na LP3 też,,bywal" aftermarket.Z kolei na LP2 głównie koła małe I średnie które też,,szly" na LP3,kiedyś często teraz rzadko.Na LP3 jakieś 2- 1,5 roku temu zmienił się diametralnie profil produkcji.Teraz głównie produkowane są KOŁA PREMIUM tak z 80- 90 % produkcji.Mnie zastanawia coś innego ilu tych koordynatorów,asystentów asystentów W najbliższym czasie poleci za bramę. NIE TYLKO pracownicy I to dobrzy pracownicy którym się kończą umowy...Stanowiska koordynatorów od niczego I asystentów asystenta są dublowane,można by było spokojnie połowę takich zwolnić bez uszczerbku dla produkcji W firmie.Jako przykład mogę podać pana piotra( celowo z małej litery) na LP3 na placówce POLEROW.Zmieniaja temu człowiekowi stanowiska co trochę,W rzeczywistości jest od niczego,nie odpowiada za nic.Gdy był kierownikiem placówki wiele naobiecywal jakto wszystko się będzie zmieniać,ulepszać stanowiska pracy itd.Doslownie miód na serce.Skonczylo się na karcie o którą nie jeden już się wywrócić I na tablicy takiej na której mieliśmy pisać mazakiem W XXI wieku.Ktora zresztą wisiała 2 dni z dzisiejszym. To taki pierwszy przykład z brzegu ludzi którzy są,,OD WSZYSTKIEGO I OD NICZEGO" jednocześnie. Jedynym ich celem jest pobór solidnej wypłaty. Tylko dlatego że są w tzw.,,KLICE" podczepieni lub powiązani z kims ważnym W SUPERIOR INDUSTRIES.Taka jest prawda,a pracowników dobrych,zaangażowanych I chcących coś zmienić na lepsze W tej firmie eliminuje się w najbardziej bezczelny,PERFIDNY I chamski sposób. Prawda kierowniku orlowski???? NIE lubi kierownik współpracować z ludźmi mającymi swoje zdanie,mającymi coś do powiedzenia,często mądrze I konstruktywnie z pożytkiem dla firmy.Lepiej udawać głupa siedzieć cicho jak mysz pod miatla I słychać najbardziej choćby głupich przykazow,,Z GÓRY ". A ja kiedyś miałem cię za inteligentnego i mądrego człowieka. W rzeczywistości okazales się ciulem bez honoru,własnego zdania tylko I wyłącznie podporządkowanym rozkazom,,GÓRY " choćby najglupszym. Bardzo mnie rozczarowales I bardzo zawiodłes. NIGDY CI TEGO NIE ZAPOMNE I NIE WYBACZE.Przekonasz się....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Na LP3 idą głównie tzw. koła PREMIUM.Najtrudniejsze w wykonaniu finalny m,największe,najcięższe.Ale i najdroższe. Ktoś wcześniej napisał że na LP1 to idą koła W cenie kołpakow I to jest prawda.Dawniej na LP3 też,,bywal" aftermarket.Z kolei na LP2 głównie koła małe I średnie które też,,szly" na LP3,kiedyś często teraz rzadko.Na LP3 jakieś 2- 1,5 roku temu zmienił się diametralnie profil produkcji.Teraz głównie produkowane są KOŁA PREMIUM tak z 80- 90 % produkcji.Mnie zastanawia coś innego ilu tych koordynatorów,asystentów asystentów W najbliższym czasie poleci za bramę. NIE TYLKO pracownicy I to dobrzy pracownicy którym się kończą umowy...Stanowiska koordynatorów od niczego I asystentów asystenta są dublowane,można by było spokojnie połowę takich zwolnić bez uszczerbku dla produkcji W firmie.Jako przykład mogę podać pana piotra ( celowo z małej litery) na LP3 na placówce POLEROW.Zmieniaja temu człowiekowi stanowiska co trochę,W rzeczywistości jest od niczego,nie odpowiada za nic.Gdy był kierownikiem placówki wiele naobiecywal jakto wszystko się będzie zmieniać,ulepszać stanowiska pracy itd.Doslownie miód na serce.Skonczylo się na karcie o którą nie jeden już się wywrócić I na tablicy takiej na której mieliśmy pisać mazakiem W XXI wieku.Ktora zresztą wisiała 2 dni z dzisiejszym. To taki pierwszy przykład z brzegu ludzi którzy są,,OD WSZYSTKIEGO I OD NICZEGO" jednocześnie. Jedynym ich celem jest pobór solidnej wypłaty. Tylko dlatego że są w tzw.,,KLICE" podczepieni lub powiązani z kims ważnym W SUPERIOR INDUSTRIES.Taka jest prawda,a pracowników dobrych,zaangażowanych I chcących coś zmienić na lepsze W tej firmie eliminuje się w najbardziej bezczelny,PERFIDNY I chamski sposób. Prawda kierowniku orlowski???? NIE lubi kierownik współpracować z ludźmi mającymi swoje zdanie,mającymi coś do powiedzenia,często mądrze I konstruktywnie z pożytkiem dla firmy.Lepiej udawać głupa siedzieć cicho jak mysz pod miatla I słychać najbardziej choćby głupich przykazow,,Z GÓRY ". A ja kiedyś miałem cię za inteligentnego i mądrego człowieka. W rzeczywistości okazales się ciulem bez honoru,własnego zdania tylko I wyłącznie podporządkowanym rozkazom,,GÓRY " choćby najglupszym. Bardzo mnie rozczarowales I bardzo zawiodłes. NIGDY CI TEGO NIE ZAPOMNE I NIE WYBACZE.Przekonasz się....


Mógłbyś podsumować jeszcze dyrektora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 22:18  
Cytuj
Owszem.Pan Dąbrowski bardzo inteligentny,mądry człowiek. Wiedzacychyba wszystko na temat produkcji kół na całym zakładzie. Do tego bardzo miły i sympatyczny.Majacy swoje zasady.Wiem że ludzie NIE NAJLEPIEJ O NIM MÓWIĄ, moje zdanie jest takie jak tu piszę. Szkoda tylko że otacza się takimi a nie innymi wspolpracownikami I to jest największy problem tego zakładu.Sredni szczebel kierownictwa,zmianowi i itd.Choc pewnie nie na wszystkich placówkach bo przez prz
ypadek mógłbym kogoś urazić. PASUJE???? Mnie nic nie ogranicza,TYLKO prawda.I po to MORAWIECKI zalozyles nowe konto żeby zapytać o dyr Dąbrowskiego??? ZAJMIJ SIE LEPIEJ TARCZA CHYBA JUZ Z 5??? BO JAK NARAZIE CI TO MARNIE WYCHODZI!!! NIE URATOWALES 600- 1300 MIEJSC PRACY W SUPERIOR INDUSTRIES.POCHWAL SIE TYM W TVP PIS,ALBO NAJLEPIEJ PRZYJEDZ DO SUPERIOR INDUSTRIES CHETNIE ZADAM KILKA,KILKANASCIE PYTAŃ ILE TO MIEJSC PRACY URATOWALES!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
Owszem.Pan Dąbrowski bardzo inteligentny,mądry człowiek. Wiedzacychyba wszystko na temat produkcji kół na całym zakładzie. Do tego bardzo miły i sympatyczny.Majacy swoje zasady.Wiem że ludzie NIE NAJLEPIEJ O NIM MÓWIĄ, moje zdanie jest takie jak tu piszę. Szkoda tylko że otacza się takimi a nie innymi wspolpracownikami I to jest największy problem tego zakładu.Sredni szczebel kierownictwa,zmianowi i itd.Choc pewnie nie na wszystkich placówkach bo przez prz
ypadek mógłbym kogoś urazić. PASUJE???? Mnie nic nie ogranicza,TYLKO prawda.I po to MORAWIECKI zalozyles nowe konto żeby zapytać o dyr Dąbrowskiego??? ZAJMIJ SIE LEPIEJ TARCZA CHYBA JUZ Z 5??? BO JAK NARAZIE CI TO MARNIE WYCHODZI!!! NIE URATOWALES 600- 1300 MIEJSC PRACY W SUPERIOR INDUSTRIES.POCHWAL SIE TYM W TVP PIS,ALBO NAJLEPIEJ PRZYJEDZ DO SUPERIOR INDUSTRIES CHETNIE ZADAM KILKA,KILKANASCIE PYTAŃ ILE TO MIEJSC PRACY URATOWALES!!!


Nawet nie wiesz kto jest na jakim stanowisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 08:02  
Cytuj
Doskonale wiem kto jest kim w tym zakładzie.Zapewne chodziło Ci o dyrektora Chowanca.Trzeba było pisać jaśniej. I tu Cię zaskoczę bo nic nie napisze.Poprostu miałem mała styczność z dyrektorem zaledwie kilka razy rozmawiałem,więc ciężko coś napisać o Nim. Ale macie tam też pania z BHP dla której BEZPIECZENSTWO I HIGIENA PRACY,sa tylko skrótem literowym i ostatnią rzeczą która ją obchodzi.Wazniejsze jest by pracownicy nie palili papierosów że 2 metry od wiaty,niż faktyczne problemy które występują na hali produkcyjnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Doskonale wiem kto jest kim w tym zakładzie.Zapewne chodziło Ci o dyrektora Chowanca.Trzeba było pisać jaśniej. I tu Cię zaskoczę bo nic nie napisze.Poprostu miałem mała styczność z dyrektorem zaledwie kilka razy rozmawiałem,więc ciężko coś napisać o Nim. Ale macie tam też pania z BHP dla której BEZPIECZENSTWO I HIGIENA PRACY,sa tylko skrótem literowym i ostatnią rzeczą która ją obchodzi.Wazniejsze jest by pracownicy nie palili papierosów że 2 metry od wiaty,niż faktyczne problemy które występują na hali produkcyjnej.


Jakie problemy ? Co zrobiłeś w sprawie problemów na hali produkcyjnej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 10:03  
Cytuj
Lp1 rusza podobno od 1 czerwca do 30 czerwca potem postój do 15 sierpnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 12:35  
Cytuj
Sa juz zamowienia na poczatek lipca takze conajmniej do polowy lipca z1 bedzie gralo a znajac zycie dalej cos wpadnie i nie bedzie zadnego postoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Sa juz zamowienia na poczatek lipca takze conajmniej do polowy lipca z1 bedzie gralo a znajac zycie dalej cos wpadnie i nie bedzie zadnego postoju.
skąd masz info?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 14:29  
Cytuj
A jakie to ma znaczenie? Zadneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 16:06  
Cytuj
LP1 start 1.06 do 30.06 i postoj do 31.08 LP2 od 15 .06 uruchamia jeszcze 14 maszyn do 27.07 i postoj do 7.08. LP3 24 maszyny caly czas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »