NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 111 112 113 114 115 116 »
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2022r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT



CYTAT


Ja tylko napisałem jakim wielkim mężczyzna jesteś ….
I do tego mądrym i elokwentnym umiech
Tu nie chodzi gdzie i ile zarabiasz … tylko jakim człowiek jesteś…

I wiesz … dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają …. A jeśli nie wiesz dlaczego o nich nie rozmawiają ,to uświadomię Cię w kolejnym poście

Pozdrawiam


Tą swoją ironię, to chyba wiesz gdzie możesz sobie wsadzić.

Skąd ty chlopie możesz wiedzieć jaki ja czlowiek jestem?? Bo czytasz forum?
Wjebałes się w rozmowe pisząc bzdury to ci ostro odpowiadam. Bo jak ktoś gada bzdury to mu sie należy pocisk.

Piepszysz że dżentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach. Widocznie sam nim nie jesteś.Bo o nich gadasz - słowo klucz PREMIA.Premia wiadomo - pieniadz. No chyba że ty o tym nie wiesz, bo dostajesz w robocie premie w jajkach kiełbasie, ziemniakach i cebuli. To możesz nie wiedzieć.

Ty zapewne pracujesz w urzędzie, w krawacie.A swoją bardzo bogatą wiedzą i doświadczeniem dzielisz się z innymi. Jesteś taki fajny.
W tym temacie znalazłeś się z czystego przypadku i postanowiłeś że popierd*** farmazon dla relaksu.

P.s
Mam wyj**** na twoje historyjki które chcesz dalej opowiadac " w kolejnym poście". Są tyle warte co twoje brednie o premiachbi nadgodzinach.
Sprzedaj info komuś innemu.




Oj neptun neptun….
Ale z drugiej strony tak patrząc na ciebie to jesteś dość zabawna osoba
Taki trochę światowy i wiesniak w jedynym
Miło by mi było naprawdę posłuchać twoich wypowiedzi
W pisaniu to bardzo zabawie wychodzi
Taki trochę mądry i napiety jesteś

Pozdrawiam

A i jeszcze dżentelmenie …. nigdzie nie wspomniałem o PLN ….
Słowo „ nadgodziny „ i „ premia „ nie ma znaczenia materialnego a tylko informacyjne

umiech




"Dość zabawna osoba. Światowy wieśniak którego wypowiedzi miło było posłuchać. Jest taki napiety i mądry. Na dodatek dżentelmen".
Człowieku bredzisz.


P.s
To tyraj za informacje a nie premie :cwaniak:

P.s 2
Mi było miło zmusić cie do takiego belkotu jak wyżej.




No cóż merytoryczne przytoczenie tego co reprezentujesz swoją osoba
I ja również dziękuje za twoja elokwencję podczas promowania swojej osoby przez te kilka postów , na tym rzesz forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2022r. 21:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2022r. 01:01  
Cytuj
:szok::cwaniak:smiech2smiech2smiech2
CYTAT



No cóż merytoryczne przytoczenie tego co reprezentujesz swoją osoba
I ja również dziękuje za twoja elokwencję podczas promowania swojej osoby przez te kilka postów , na tym rzesz forum



Też sie fajowo zareklamowałeś "tymrzeszu".
Taki z ciebie Kwintylian argumentacji "przytoczonej merytorycznie"smiech2

A'propos promowania. Proponuje poszukać dobrego słownika, najlepiej podczas jakiegoś dobrego jego promowania. Tymrzeszuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2022r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
:szok::cwaniak:smiech2smiech2smiech2
CYTAT



No cóż merytoryczne przytoczenie tego co reprezentujesz swoją osoba
I ja również dziękuje za twoja elokwencję podczas promowania swojej osoby przez te kilka postów , na tym rzesz forum



Też sie fajowo zareklamowałeś "tymrzeszu".
Taki z ciebie Kwintylian argumentacji "przytoczonej merytorycznie"smiech2

A'propos promowania. Proponuje poszukać dobrego słownika, najlepiej podczas jakiegoś dobrego jego promowania. Tymrzeszuumiech



To kolejna kolejna moja sarkastyczna uwaga do ciebie i do forum
Jeśli bym wziął słowa tym rzesz forum w „”
To byś pewnie zrozumiał ja ….
Ale nie każdy człowiek zrozumie przenośnię drugiego , z racji tego swojego zaślepienia pewnymi rzeczami …
Wiec proszę uświadomię Cię w tym momencie na „ tym rzesz „ forum
????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2022r. 10:41  
Cytuj
CYTAT



To kolejna kolejna moja sarkastyczna uwaga do ciebie i do forum
Jeśli bym wziął słowa tym rzesz forum w „”
To byś pewnie zrozumiał ja ….
Ale nie każdy człowiek zrozumie przenośnię drugiego , z racji tego swojego zaślepienia pewnymi rzeczami …
Wiec proszę uświadomię Cię w tym momencie na „ tym rzesz „ forum
????


Dobra dobra "tymrzeszu".
Żeby komuś zwracać uwage, na to co ktoś pisze, konieczne jest najpierw zrozumienie tego - co sie samemu pisze. A w Twoim przypadku jest tak, ze Ty sam nie łapiesz o czym majaczysz.
Piszesz jakieś dyrdymały, które się kupy nie trzymają. Zaraz zaczniesz mieć "idée fixe" na punkcie nauczania i prób uswiadamiania innychumiech
Ty nawet nie rozumiesz slowa sarkazm.

P.s
Jak już zaczniesz szukać tego słownika na promocji, rozejrzyj się też za czymś, co związane jest ze składnią, interpunkcją i poprawnym formułowaniem zdań.

Chcesz coś przekazać w tym swoim poplątaniu słownym, ale robisz to tak nieudolnie, że sam tego nie trybisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2022r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



To kolejna kolejna moja sarkastyczna uwaga do ciebie i do forum
Jeśli bym wziął słowa tym rzesz forum w „”
To byś pewnie zrozumiał ja ….
Ale nie każdy człowiek zrozumie przenośnię drugiego , z racji tego swojego zaślepienia pewnymi rzeczami …
Wiec proszę uświadomię Cię w tym momencie na „ tym rzesz „ forum
????


Dobra dobra "tymrzeszu".
Żeby komuś zwracać uwage, na to co ktoś pisze, konieczne jest najpierw zrozumienie tego - co sie samemu pisze. A w Twoim przypadku jest tak, ze Ty sam nie łapiesz o czym majaczysz.
Piszesz jakieś dyrdymały, które się kupy nie trzymają. Zaraz zaczniesz mieć "idée fixe" na punkcie nauczania i prób uswiadamiania innychumiech
Ty nawet nie rozumiesz slowa sarkazm.

P.s
Jak już zaczniesz szukać tego słownika na promocji, rozejrzyj się też za czymś, co związane jest ze składnią, interpunkcją i poprawnym formułowaniem zdań.

Chcesz coś przekazać w tym swoim poplątaniu słownym, ale robisz to tak nieudolnie, że sam tego nie trybisz.




„ zuh-chłopak „ z ciebie
Jestem bardzo wdzięczny za twoje mądre słowa
Ale już wróć do tematu tego posta umiech , całkiem już odleciałes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2022r. 23:52  
Cytuj
CYTAT



„ zuh-chłopak „ z ciebie
Jestem bardzo wdzięczny za twoje mądre słowa
Ale już wróć do tematu tego posta umiech , całkiem już odleciałes


smiech2smiech2umiechgood

Szacun prznajmniej slowo chłopak napisałes poprawnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2022r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Czym się różni neptun od gowna na pastwisku? Gowno nie pierdoli głupot na forum w internecie
zobacz na siebie gamoniu z glinumlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2022r. 22:57  
Cytuj
Karzel ty to lepiej zrob fikolka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 09:12  
Cytuj
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!


Co będziesz robił, kufle w garażu czyścił?
Czy na pierwszy front do UA?
Sława ;*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!


Co będziesz robił, kufle w garażu czyścił?
Czy na pierwszy front do UA?
Sława ;*


^^^^ Pewnie syn go wkręcił na showup.tv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!


Co będziesz robił, kufle w garażu czyścił?
Czy na pierwszy front do UA?
Sława ;*


^^^^ Pewnie syn go wkręcił na showup.tv
Poradze sobie w przeciwieństwie do was. Dłużej nie wytrzymam tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat][cytat]Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!


Hahaha, oj t

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!


Czemu nie wytrzymasz? Dasz radę, najlepiej to już rzuć L4 i się zabaw! Tak poza tym bardzo dobra decyzja nie rozumiem jak można pójść do obozu pracy na system 4 brygadowy zapierdal*ć kilka ładnych lat a na koniec Cie dymają zatrudniają ukrainców i oni zarabiają więcej od Ciebie hihihi no ale cóż miejmy nadzieję, że tak jak piszesz TY SOBIE poradzisz! ŻYCZE CI aby tak było i nie daj się więcej dymać bo co z tego, że więcej potrafisz masz doświadczenie jak oni wezmą byle kogo gość nie będzie nic potrafił a i tak mu będą bulić a tacy jak Ty za niego naginać Pozdrowienia LaGarage/Lenina!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 16:47  
Cytuj
Dobre info jest WYPŁATA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2022r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!

Znowu wóda przez ciebie przemawia, nigdzie nie pojdziesz bo tylko tu jeszcze alkoholików trzymają, Gocha tez ci podziekowala????, ile mozna sie z pijusem użerać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2022r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Jestem jednym z lepszych pracowników, więc nie znajdą nikogo na moje miejsce. Sława Spierdolinie!

Znowu wóda przez ciebie przemawia, nigdzie nie pojdziesz bo tylko tu jeszcze alkoholików trzymają, Gocha tez ci podziekowala????, ile mozna sie z pijusem użerać
Nie pamiętam jak alkohol smakuje. Nie mieszajcie spraw prywatnych do zawodowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2022r. 21:14  
Cytuj
Domb Row Sky wez cos chlopie zrub z tym chlodziwem na OM1!!! Przeciez maszyny wygladaja jakby kto na nie wylal szambo!!! Chlodziwo smierdzi, jest brudne i spienione jakims gownianym olejem! Idz sobie na pierwsza lepsza cele, wytrzyj buty w tym gownie i wroc do swojego smiesznego biura. Nie wytrzymasz smrodu 5 minut!!! Chlopie, do jakiego ty stanu doprowadziles obrobke swoimi zarzondami? Za Jerycha maszyny wygladaly jak nowe!!! Obrobka byla co tydzien sprzatana a kazda maszyna myta przez łoszy!!! Zrob cos z tym czlowieku bo sie wytrzymac nie da!!! Wstyd!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Gru 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 11:59  
Cytuj
Wiem jaka jest niestety sytuacja w stalowej woli na rynku pracy ale nie obrażając nikogo, jak mozna dac sie tak poniżać i pracować za taka miernote w takich warunkach, w takim systemie i mając nad soba najczęściej jakiegoś osła, który ma za zadanie najczęściej dojechac na maxa ludzi których ma pod soba, wycisnąc z nich każda minute i donosić aby zapobiegać jakimś ewentualnym buntom, szybko usuwając niewygodne osoby ktore są na tyle swiadome żeby sie postawić. Zarty zartami ale określenie OBÓZ, ktore przylgneło do tej firmy na stałe, nie wzieło sie z nikad. Grupa osob, ktore zarabiaja konkretne pieniadze niewiele robiąc, na którą tyra, bo praca bym tego nie nazwał, cala reszta ktora nie może się doprosić nawet jakiejś marnej podwyzki. Stawka w tej firmie, na produkcji powinna startować od min. 5 na reke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uni
uni
uni
Posty: 52
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 12:18  
Cytuj
Jak można się poniżać do zmianowego na zakładzie 2 na pakowni i mowić do niego TATA TATUSIU LUB OJCZE KOCHANY!!!!młode chłopaki po 20 pare lat mają i tak się poniżają.
Przychodzi na serwis niby wiązarek i nic przy nich nie robi i wypisuje sobie nadgodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Gru 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Wiem jaka jest niestety sytuacja w stalowej woli na rynku pracy ale nie obrażając nikogo, jak mozna dac sie tak poniżać i pracować za taka miernote w takich warunkach, w takim systemie i mając nad soba najczęściej jakiegoś osła, który ma za zadanie najczęściej dojechac na maxa ludzi których ma pod soba, wycisnąc z nich każda minute i donosić aby zapobiegać jakimś ewentualnym buntom, szybko usuwając niewygodne osoby ktore są na tyle swiadome żeby miec swoje zdanie. Zarty zartami ale określenie OBÓZ, ktore przylgneło do tej firmy na stałe, nie wzieło sie z nikad. Grupa osob, ktore zarabiaja konkretne pieniadze niewiele robiąc, na którą tyra, bo praca bym tego nie nazwał, cala reszta ktora nie może się doprosić nawet jakiejś marnej podwyzki. Stawka w tej firmie, na produkcji powinna startować od min. 5 na reke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2022r. 19:34  
Cytuj
Cicho tam i robić normę, polaczki będą zapitalac za minimalna byle kierownik po plecach poklepał. za ta stawkę podziękuj idiotom którzy boja się odezwać, Ukraince nawet potrafią się zbuntować a paljaki będą do usranej śmierci w święta i weekendy przychodzic do roboty za 3 tysiące. Bieda umysłowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Cicho tam i robić normę, polaczki będą zapitalac za minimalna byle kierownik po plecach poklepał. za ta stawkę podziękuj idiotom którzy boja się odezwać, Ukraince nawet potrafią się zbuntować a paljaki będą do usranej śmierci w święta i weekendy przychodzic do roboty za 3 tysiące. Bieda umysłowa
Za 3 tys?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2022r. 20:34  
Cytuj
Racja, 2800

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Maja 2022r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Racja, 2800


Jak sie ma dwie lewe ręce jak ty, to sie tyle cieciu zarabia.
Ale ty jesteś tak niedorobiony, że nawet ryle ci dać nie chcieli. Ryju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 111 112 113 114 115 116 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »