NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 97 98 99 100 101 102 103 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 17:28  
Cytuj
Kiedy siada wypłata w marcu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 17:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 18:11  
Cytuj
przeciez jest 15, wyplata siadla 8/9

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
Kiedy siada wypłata w marcu?
Za rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2021r. 21:24  
Cytuj
Coś się szykuje w firmie ,że tyle tirów pod zakładem stoi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2021r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Coś się szykuje w firmie ,że tyle tirów pod zakładem stoi ??


Adams z kartami przyjechał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2021r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Coś się szykuje w firmie ,że tyle tirów pod zakładem stoi ??


Przecież to standard przed weekendem.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 14:28  
Cytuj
I co gdzie ten Adams?
Uciekł jak szczur.
Narobił gnoju. Popisał troche bzdur , spalił jakąkolwiek inicjatywe, która mogłaby urodzic się w przyszłości.
Wielki inteligent, wybitny pokerzysta, audiofil polskich rapsów.

Zraził ludzi do jakichkolwiek działań , swoim bzdurnymi wpisami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 14:29  
Cytuj
I co gdzie ten Adams?
Uciekł jak szczur.
Narobił gnoju. Popisał troche bzdur , spalił jakąkolwiek inicjatywe, która mogłaby urodzic się w przyszłości.
Wielki inteligent, wybitny pokerzysta, audiofil polskich rapsów.

Zraził ludzi do jakichkolwiek działań , swoim bzdurnymi wpisami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 14:49  
Cytuj
[cytat]I co gdzie ten Adams?
Uciekł jak szczur.
Narobił gnoju. Popisał troche bzdur , spalił jakąkolwiek inicjatywe, która mogłaby urodzic się w przyszłości.
Wielki inteligent, wybitny pokerzysta, audiofil polskich rapsów.

Zraził ludzi do jakichkolwiek działań , swoim bzdurnymi wpisami.

Racja. Bo co zarząd w Stanach obchodzi jakiś Adams czy ogrodzenie czy jakieś kawałki rapu i jeszcze Widzew Łódź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 18:15  
Cytuj
Neptunku, zaniosłem 1900 podpisów do dyrekcji zaraz po tym jak uciekłem (jak szczur?) z SOR-u po utracie przytomności i przywaleniu łbem o wystającą szufladę, przy ciśnieniu 200 na 120 w wieku 27 lat. Niestety problemy zdrowotne sprawiły, że musiałem spędzić 13 dni w szpitalu, z którego i tak wypisałem się na żądanie w pierwszym możliwym momencie. Stety, niestety nie jestem już pracownikiem tej firmy.

Co do podwyżek. O podwyżkach współdecyduje zarząd w Stanach, a te podpisy były jedynie wyrażeniem woli pracowników. Po rozmowie z pewnymi osobami, wiem, że strajk, który wymyśliłem mógłby doprowadzić do utraty pracy ludzi liczonych w tysiącach, a może i więcej jakby policzyć ile firm współpracuje z Superiorem.

Kończąc dyskusję chciałbym podziękować wszystkim za zaangażowanie w tę akcję. Niestety model łańcuchu dostaw just in time w branży automotive sprawia, że jedynie mogliśmy złożyć petycje i tyle. Teraz już o tym wiem. Oczywiście jako krwiodawca zachęcam każdego do oddawania krwi. Jeżeli kogoś zawiodłem, a na pewno zawiodłem to przepraszam. Jeżeli komuś sprawiłem satysfakcję to pozdrawiam ciepło. Wiecie kim jestem, chodzę po mieście z podniesioną głową, można podbić i podyskutować. Nie jestem strusiem, tylko Krukiem. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 19:16  
Cytuj
Skoro mądrzejsi od Ciebie wytłumaczyli jak to działa, co tak sie rwałeś i zapowiadałeś wymyślone przez siebie cuda na kiju. Jak sie nie ma pojecia o czymś, co sie chce naprawiać , to sie za to nie bierze.proste.

Trzeba było najpierw rozmawiać, a potem coś próbować, a nie próbować rozstawać się z firmą z przytupem.po zlości, a co!

Twoje problemy zdrowotne, jakoś nie przeszkadzały Ci, w aktywnym życiu internetowym, w ocenach i komentowaniu na innych lokalnych portalach, w czasie ciszy w tym wątku.więc daruj sobie tłumaczenie.

Pisałeś tu takie bzdury, że było wstyd innym za to, że pracują tam gdzie do swojego czasu Ty. Gdyby nie te banialuki z jakimis pokerami, żałosnymi linkami , i motaniu sie w tym wszystkim , ja tego bym nie komentował.

To jest moje zdanie.
M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uni
uni
uni
Posty: 52
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 19:53  
Cytuj
Każdy tylko na forum mądry a w zakładzie 2 na pakowni za zmianowym latają i tylko TATA TATUSIU jak można tak się poniżać dziewczyny na roksie tak się nie poniża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 20:00  
Cytuj
"Adams", jesteś moim idolem!
Gdzie teraz mącisz wodę? Którą firmę uzdrawiasz? Bronisz pokrzywdzonych.
Pisałem kiedyś, że to "twór" ogólnie rządzących aby w prosty sposób, bez ujawniania swoich donosicieli zobaczyć, na ile można sobie pozwolić.
Ciekawa argumentacja - zaprzestaję wsadzania kija w mrowisko, bo pół lasu będzie miało prze****ne.
A jak tak działałeś, to sam, nie miałeś pewniaków, kolegów! co by twój super plan kontynuowali?
Nikt jakoś na forum się za tobą nie wstawia? Nikt nie krzyczy - idziemy dalej ta drogą? czyżby już wszystko było ok?

Dla mnie w takiej firmie jak ta, to są dwa rodzaje ludzi:
1. pracujący bo jest taka kolej życia
2. mącących wodę, aby ciągle mieć wiedzę, kto co i kiedy - bo kamery tego nie pokażą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2021r. 20:59  
Cytuj
Walka z wiatrakami Adams.Ale szacunek,naprawdę.Zrobiłeś co mogłeś i się nie bałeś.A reszta draska bo gdzie te 2 klocki luda co podpisało?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Marz 2021r. 20:05  
Cytuj
gówno zrobił nieudacznik i albo go spuścili na drzewo bo nie musieli się z debilem liczyć albo był ich wtyczką która celowo narobiła zamieszania na polecenie dyrekcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2021r. 21:13  
Cytuj
Jak wchodzisz w coś takiego to musisz przemyśleć wszystkie możliwe opcje. W grze pozostały jeszcze dwa scenariusze, w obydwóch prędzej czy później wygrywa załoga. Ja w nich nie gram żadnej roli. Czy myślicie, że taki błazen i zarazem szantażysta jak ja mógłby został ojcem jakiegokolwiek sukcesu??? Wy róbcie to co uważacie za słuszne. Moje zadanie skończyło się wraz z przekazaniem podpisów, inaczej się nie da. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. A te nuty, czy komentarze? To wszystko zabiegi motywacyjne, aby zebrać jak najwięcej podpisów. Nie chełpiłem się samym sobą, tylko realnymi czy wyimaginowanymi sukcesami, bądź porażkami nakręcałem ludzi do zbierania podpisów, co się chyba udało. Z fartem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Jak wchodzisz w coś takiego to musisz przemyśleć wszystkie możliwe opcje. W grze pozostały jeszcze dwa scenariusze, w obydwóch prędzej czy później wygrywa załoga. Ja w nich nie gram żadnej roli. Czy myślicie, że taki błazen i zarazem szantażysta jak ja mógłby został ojcem jakiegokolwiek sukcesu??? Wy róbcie to co uważacie za słuszne. Moje zadanie skończyło się wraz z przekazaniem podpisów, inaczej się nie da. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. A te nuty, czy komentarze? To wszystko zabiegi motywacyjne, aby zebrać jak najwięcej podpisów. Nie chełpiłem się samym sobą, tylko realnymi czy wyimaginowanymi sukcesami, bądź porażkami nakręcałem ludzi do zbierania podpisów, co się chyba udało. Z fartem.



Sorry , ale zaczynasz znowu pier**** smuty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 08:44  
Cytuj
Neptunku,a co miał ci chłop załatwić 1000 zł podwyżki? Trzymaj się Adaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
Neptunku,a co miał ci chłop załatwić 1000 zł podwyżki? Trzymaj się Adaś.
Tu nie chodzi tylko o podwyżki tylko o to jacy ludzie są ,ze większość sra w gacie i boi się wziąść sprawy w swoje ręce postawić się bo za kilka tygodni będzie Made in Ukraina i im czyli dyrektorom będzie to na rękę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Neptunku,a co miał ci chłop załatwić 1000 zł podwyżki? Trzymaj się Adaś.


Człowieku co Ty , nienormalny?
Ktoś ma mi załatwiać podwyżke.

Coraz lepsze kwiatki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 19:54  
Cytuj
Narazie to paroby robia nadgodziny insa ucieszeni od ucha do ucha ze parw groszy dorobią a pozniej bedzie bidaaaa.
Taki szal na nadgodziny ze szok podziwiam ludzi naprawde. Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Neptunku,a co miał ci chłop załatwić 1000 zł podwyżki? Trzymaj się Adaś.


Człowieku co Ty , nienormalny?
Ktoś ma mi załatwiać podwyżke.

Coraz lepsze kwiatki.


Krzysiek, daj już sobie spokój. Jutro pierwsza zmiana, loesery trzeba poustawiać. Odpocznij i daj na wstrzymanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Neptunku,a co miał ci chłop załatwić 1000 zł podwyżki? Trzymaj się Adaś.


Człowieku co Ty , nienormalny?
Ktoś ma mi załatwiać podwyżke.

Coraz lepsze kwiatki.


Krzysiek, daj już sobie spokój. Jutro pierwsza zmiana, loesery trzeba poustawiać. Odpocznij i daj na wstrzymanie.


Masz takie samo pojęcie z kim piszesz , jakie miałeś o "strajkach" w superiorze i planach zaludnienia miasta które, mialeś przekazać pewnej ważnej Personie z PRz.
Chłopie ty zluzuj majty, bo z tego co pisaleś ciśnienie i tak masz za duże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 20:46  
Cytuj
Plan trzymam w swojej głowie i czekam na to co się wydarzy. Ale to nie wątek na dyskusje na ten temat. Mogę Ci tylko uchylić rąbka tajemnicy, że przedstawiłem część planu Panom DZ i była reakcja z ich strony i to zdecydowana. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2021r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Plan trzymam w swojej głowie i czekam na to co się wydarzy. Ale to nie wątek na dyskusje na ten temat. Mogę Ci tylko uchylić rąbka tajemnicy, że przedstawiłem część planu Panom DZ i była reakcja z ich strony i to zdecydowana. ;)


Fakt , aż tu słychać było trzask mocno zamykanych drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 97 98 99 100 101 102 103 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »