NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
«« « ... 86 87 88 89
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 00:48  
CYTAT
CYTAT
Witam, z powodu zwolnienia się pracownika, mam dostać aneks na zastępcę brygadzisty. Tylko jak pytam ludzi to podobno funkcyjne w tym wypadku to 100zl. Mógłby ktoś to potwierdzić? Bo chyba za tę kwotę jeszcze pewnie brutto to szkoda zachodu :szok:

Serio? Ty tutaj pytasz o wielkość podwyżki za angaż?

Masz kierownika , a Ty pytas tu??!
Wcale sie nie dziwie , że jest pełno niedomówień , brak klarownych sytuacji , dezinformacja , i wypisywanie głupot tutaj , jak człowiek zamiast normalnie podejść do kierownika , nawet do kadr i zapytać , to sie pyta tu , bo sie boi.

Neptun1983 :cwaniak:, nie każdy jest taki twardy i wygadany jak ty. mlotek
A poważnie chciałem zapytać jak to wygląda na różnych wydziałach. Przecież nie negocjuje tu aneksu, nie trzeba odrazu cwaniakowac.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 00:48  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 07:30  
Ja wcale nie cwaniakuje.
Zwracam uwagę , że tutaj to możesz zasłyszeć plotke. A potem niefortunnie ją powtórzyć.

Pogadaj z kimś w firmie.
Oczywiście , życze zmiany angażu na lepszy , i radzenia sobie na stanowisku. Ale serio , nie próbuj dowiedziec sie czegoś na forum.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Sty 2021r. 10:33  
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam, z powodu zwolnienia się pracownika, mam dostać aneks na zastępcę brygadzisty. Tylko jak pytam ludzi to podobno funkcyjne w tym wypadku to 100zl. Mógłby ktoś to potwierdzić? Bo chyba za tę kwotę jeszcze pewnie brutto to szkoda zachodu :szok:

Serio? Ty tutaj pytasz o wielkość podwyżki za angaż?

Masz kierownika , a Ty pytas tu??!
Wcale sie nie dziwie , że jest pełno niedomówień , brak klarownych sytuacji , dezinformacja , i wypisywanie głupot tutaj , jak człowiek zamiast normalnie podejść do kierownika , nawet do kadr i zapytać , to sie pyta tu , bo sie boi.

Neptun1983 :cwaniak:, nie każdy jest taki twardy i wygadany jak ty. mlotek
A poważnie chciałem zapytać jak to wygląda na różnych wydziałach. Przecież nie negocjuje tu aneksu, nie trzeba odrazu cwaniakowac.

Za zastępcę brygadzisty na L3 i L1 jest 100 zł brutto, co jest jakąś kpiną, dlatego zdarzają się zastępcy z 3-miesięcznym stażem pracy. Co ciekawe, przejdziesz przez ulicę Mościckiego i masz inne kadry i tam dają więcej. Standaryzacja na miarę XXI wieku. ;)

Istnieje również jakieś prawdopodobieństwo, że dostaniesz to 100 zł brutto podwyżki, a potem nie dostaniesz ogólnej podwyżki, której dostałbyś z 300 zł brutto. Dlatego są przypadki, że chłopaki dostają awans bez podwyżki i czekają na ogólne. Radziłbym im modlić się, żeby nie było jakiegoś następnego lockdown-u.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Sty 2021r. 09:54  
Kiedy podwyżki!!!!!co

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2021r. 19:52  
CYTAT
Kiedy podwyżki!!!!!co

W kwietniu.

Prywatna wiadomość