NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Gdzie na wakacje nad morzem ??, jakie rejony polecacie i dlaczego ?
Posty: 10
Dołączył: 1 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 10:57  
Cytuj
prosze o kilka słów w temacieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 11:27  
Cytuj
Nigdy w życiu wakacje nad polskim morzem. Tylko raz popełniłem taki błąd i tobie radzę nie bądź kolejnym. Mnóstwo ludzi, wszędzie kolejki, morze syfne, do tego ceny takie, że spokojnie pojedziesz nad morze czarne, gdzie jest dużo przyjemniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 12:20  
Cytuj
Byłem w kilku miejscach i najbardziej podobał mi się Kołobrzeg a na drugim miejscu Hel.
Jednakże tak jak poprzednik obecnie preferuje wakacje za granicą ze względu na temperaturę powietrza oraz morza umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 12:23  
Cytuj
Gdzie? na pewno nie bałtyk, Cenowo podobnie wyjdzie Chorwacja taniej Bułgaria, i tu i tu pogoda pewna i a morze czyste i cieplutkie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 17:24  
Cytuj
Hurghada Egipt - polecam umiech taniej niż u nas i pewna pogoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 18:25  
Cytuj
4 dni pobytu nad baltykiem, w tym 3 dni ciagiem ulewa bez minuty przerwy, ostatni dzien byl w miare, w stalowej w tym samym czasie upaly umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 19:16  
Cytuj
Odradzam napewno Władysławowo. Na plaży "parawaning" od wczesego ranka, plaż wąska, brudna i z petami, kapslami, śmieciami. Bardzo drogo w kanjpach. Biedronki (2) obleagne kolejki gigant, Lidl ciutke lepiej ale też długo stoisz. Władek dobrze skomunikowany z Helem i Gdynią. Kołobrzeg to czyste plaże i dosyć długie, dosyć czyste, piasek prawie biały o wiele mniej turystów ale dużo starszych ludzi kuracjuszy, którym wiele przeszkadza. Ceny w Kolbergu wysokie, zaplecze gastronomiczne słabe, w biedronce kolejki małe, achodn atrakcji na niepogodę. Ustak to tylko plaża wschodnia bo na zachodniej kamienie i głaboko, plaże względnie czyste, turystów średnio, zaplecze gastronomiczne to tylko plaża wschodnia atrakcji na niepogodę mało w Biedronkach i Lidlu nie ma oblegania. Hel to czyste plaże turystów sporo, jeden market oblegany cały czas. Wyjechać samochodem, busem po południu to katastrofa wiele godzin w korku! Sporo atrakcji na niepogodę, głównie historycznych na niepogodę. Możliwość przepłynięcia statkami wycieczkowymi do Gdynii, Sopotu i Gdańska. Zaplecze gastronomiczne słabe ale dobre wędzone rybki od "dziko" kupowane, wyśmienite i tanie.
Międzyzdroje to szeroka, długa i średnio czysta plaża, zaplecze gastronomiczne bardzo dobre, duży wybór ale ogromny minus za "buraków" ze Szczecina tak na plaży jak i na mieście, zgroza. Sporo atrakcji w okolicy do Świnoujścia blisko można popodziwiać statki handlowe wchodzące lub wychodzące z portu. Dodatkowa atrakcja to możliwość popłynięcia promem do Szwecji. Zwiedzanie Szczecina w niepogodę około 70 km. Aha ceny zakwaterowania wszędzie takie same oprócz Władysławowa bo tam jest najdrożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 19:30  
Cytuj
Ustronie morskie, spokojna miejscowość i dużo ścieżek rowerowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 19:31  
Cytuj
Dzięki wielkie za info tez miałem się wybierać w tym roku nad Bałtyk z dziećmi ale po waszych opisach podziękujeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 20:09  
Cytuj
Jak jechac nad baltyk to do jakiejs malej miejscowosci typu rowy, rewal z mozliwym wypadem do wieksxego miasta. Jezeli chodxi o pogode to tylko rax trafilo mi sie ze podczas pobytu mialem 2 tyg upalow ok 35 stopni. Resxta wypadow to pogoda w kratke. Ale jak sie jedxie na 2 tygodnie zawsze jakies cieple dni beda. Gorzej jak sie jedzie na 4 dni to moze sie trafic ze sie caly czas w kurtkach chodzi. Ale po co jechac ax nad morxe tylko na 4 dni. Mimo pogody lubie polskie morze chociaxby popatrzec sobie na sxtorm na baltyku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Ale po co jechac ax nad morxe tylko na 4 dni.



Niestety taki krotki urlop byl :( reszte zajely inne sprawy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 07:39  
Cytuj
ja jezdze co roku nad morze i bardzo sobie to chwale - oczywiscie pogody nie mozna przewidziec - raz sie uda raz nie - i kazde miejsce ma swoj urok zalezy tylko czego sie oczekuje od miejscowosci czy wlasnie duzego ruchu dyskotek restauracji itd czy cichego miejsca gdzie mozna bezpiecznie spedzic urlop z dziecmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 16:07  
Cytuj
Nie zgadzam sie z wiekszością opinii. Ze swojej strony polecam polskie morze. Ja akurat jezdze zawsze poza sezonem . Mniej ludzi, plaze niemalze puste i ceny duzo nizsze. A na pogode narzekac nie moge bo upałów nie znoszę wiec dla mnie temp 25 stopni to w sam raz. Zazwyczaj wybieram Polwysep Helski, poczqwszy od Wladyslawowa a na Helu skonczywszy. Mam sprawdzone miejsca noclegowe takze jak ktos chce pisac a podam gdzie warto spedzic noclegjezyk


Tłumy to dopiero zagranicą macie..a nie nad Baltykiem jezyk tam znalezc wolne miejsce w sezonie graniczy z cuuuuuuudemjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 19:50  
Cytuj
także polecam Ustronie Morskie i Kołobrzeg chociaż w Kołobrzegu w porównaniu z Ustroniem straszne tłumy na plaży.jest dosyć drogo ale najgorsza sprawa to trafić z pogodą bo jest strasznie zmienna.polecam także Marinę koło Trogiru na Chorwacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2018r. 12:29  
Cytuj
Ja polecam Karwie, piękna szeroka plaża z łagodnym zejściem, cisza, spokój blisko do Trójmiasta czy na Hel, byłam tak kilka razy z Dzieckiem, miejscowość małą i dlatego chyba spokojna,zależy co kto szuka,Ja polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 17:31  
Cytuj
Gdynia-Orłowo, tam są te piękne klify, a i całe Trójmiasto w zasięgu ręki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 10:02  
Cytuj
Może Darłówko? Nie jest oblężone a ładne i blisko morza smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 22:18  
Cytuj
Sobieszewo. Blisko do morza a gdy pogody nie ma to można pojechać autobusem miejskim do Gdańska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 11:30  
Cytuj
Ja pojadę do Grzybowa w tym roku, jest tam spokojnie, rodzinnie, tego mi właśnie trzeba smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 20:37  
Cytuj
polskie morze piękneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 21:42  
Cytuj
Tez polecam Hurgada , wrzesień bardzo gorąco..cenowo troszkę taniej , morze bajka , a w szczególności to co można w nim zobaczyć chociażby snoorkujac
Steingenberger aqua magick polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 29 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 16:37  
Cytuj
ja z kolei polecam turcję, o każdej porze roku umiech piękny i zróznicowany kraj, jest co zwiedzać, gdzie się opalać i spacerować. W skrócie każdy znajdzie coś dla siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam sie z wiekszością opinii. Ze swojej strony polecam polskie morze. Ja akurat jezdze zawsze poza sezonem . Mniej ludzi, plaze niemalze puste i ceny duzo nizsze. A na pogode narzekac nie moge bo upałów nie znoszę wiec dla mnie temp 25 stopni to w sam raz. Zazwyczaj wybieram Polwysep Helski, poczqwszy od Wladyslawowa a na Helu skonczywszy. Mam sprawdzone miejsca noclegowe takze jak ktos chce pisac a podam gdzie warto spedzic noclegjezyk


Tłumy to dopiero zagranicą macie..a nie nad Baltykiem jezyk tam znalezc wolne miejsce w sezonie graniczy z cuuuuuuudemjezyk


napisał ten, co co roku wypoczywa w Polsce ;) A w sezonie nad bałtykiem oczywiscie same wolne miejsca yhym....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 23:05  
Cytuj
Zielona Przystań-Sztutowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Sobieszewo. Blisko do morza a gdy pogody nie ma to można pojechać autobusem miejskim do Gdańska.

można sie też wybrać tramwajem wodnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »