NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Najem lokalu Stalowa Wola, Jw
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 17:34  
Cytuj
Jakie sa mniej wiecej ceny za lokal w stalowej? Patrzac na ogliszenia sa straszne rozbieznosci. Ile placice za swoje lokale mniej wiecej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 17:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 18:48  
Cytuj
Lokale pod działalność? Wszystko zależy od miejsca i usytuowania. Za lokal 40m w kiepskiej lokalizacji płaciłem 500zl netto. W bardzo dobrej za 44m 1500zl, obok lokal pusty stal ale już wolali 1800zl i nie było chętnych. Znowu lokal prawie 100m w środku osiedla do remontu 1250zl. Oczywiście ceny za sam najem, bez innych opłat eksploatacyjnych. Ja jak szukałem to też spotkałem ceny rzędu 3500zl netto za 30m obok hali do kapitalnego remontu, remont miał by być na mój koszt i umowa tylko na rok z późniejszym przedłużeniem. Szczerze to ciężko o fajny lokal w normalnych pieniądzach. W Rzeszowie można w tej samej kasie wynająć i to w dobrych miejscach. Poszukasz, poogladasz to się przekonasz jakie są rozbieżności w cenach i wymogach właścicieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 19:58  
Cytuj
zalezy jaki lokal, do czego i jaki metraz i standard.
Inna cene bedziesz miec za hale 1000m pod produkcje (mozna miec za 10zl/m czy mniej) a co innego jak szukasz pod maly sklep 30m i chcesz dobra lokalizacje i fajny standard - to 100 zł bedzie malo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2018r. 09:24  
Cytuj
No racja. Aczkolwiek te widelki cenowe sa strasznie szerokie. Ale niekiedy bywa ze sa zwykla odremontowa a nore ludzie chca jakies kosmiczne pieniadze. A juz szczytem szczytow bylo jak dzwonie na ogloszenie a jakad satrsza Pani mi mowi ze owszem wynajmie cena przystepna ale ona moze wypowiedziec umowe od razu bo jak bedzie glosno albo sasiad sie poskarzy to ona problemow nie chce miec ale gdybym ja chciala zrezygnowac to dwa miesiace musze jej dac bo to kogos nowego trzeba szukac przeciez...sprytna babulenka. Stw jest 100 lat za murzynami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2018r. 15:53  
Cytuj
Powiem Ci, że jeżeli lokal ma stać pusty to lepiej go wynająć, albo sprzedać. Na co ci coś, co generuje koszty?

Powiedz gdzie go masz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »