NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 21:52  
Cytuj
Jakie argumenty, to wojna na śmierć i życie, stary świat odchodzi w przeszłość..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 21:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
dedek

CYTAT
Sklepy w niedzielę
Referendum nie było

Pro kościelność w wielu śliskich sprawach choćby pakowanie szmalu po cichu do Rydzyka bez społecznych negocjacji


Prosiłem o przykłady narzucania stylu życia a ty piszesz i tak o poglądach, które sprawiły, że zagłosowaliśmy na PiS.

- zamknięcie sklepów w niedzielę to część programu wyborczego - nie ma nic wspólnego ze stylem życia tego człowieka.
- prokościelność to temat rozmyty i poboczny. Nie lubię Rydzyka - ale przez lata rządów PO-PSL, zwłaszcza zanim wystartowała TV Republika - to była jedyna niezależna stacja telewizyjna w Polsce, której informacje były dość bliskie prawdzie. - To kosztowało. Nie dziw się, że potem trzeba było jakoś jego "dzieła" wspomóc finansowo.

Jakoś nie widzę rozmodlonego prezesa, klęczącego, pokazywanego co niedziela w kościele.... Dopisujesz narrację do faktu, że ktoś nie kryje, że jest katolikiem.

Nie ma tu przesadnej prokościelności - a już na pewno narzucania jej innym.

To masz jakieś konkrety czy nie?
Bo na razie lipa.



odrobinę rozwinę interesujący wątek...

Jeżeli chcemy wszystkich mierzyć tą samą miarką to PiS jest medialnie mniej "katolicki" niż "anty-katolickim" jest salon III RP (przy oczywistych korzeniach PRL), obnoszący się z tym na każdym kroku i przy każdej okazji w stopniu w którym stało się to jego znakiem towarowym, miarą jego lepszości nad "ciemnym ludem". Ciemnego luda jest zdecydowanie więcej więc w dobrym tonie i strategicznie poprawnym byłoby tak ludowi zawzięcie nie dokuczać, ale skoro tak jednak postępują to zapewne dla przyjemności swoich popleczników. I to nie jest komplement dla nich.


Ziemkiewicz ten stan emocjonalny przyzwoicie zwięźle ujął:
To, że prawie wszystko, czym przez ostatnie pięć lat zarzucały Polaków lewicowo-liberalne media, na czym skupiały uwagę, wokół czego nakręcały emocje, było zwyczajnie z d.py wzięte. Przekręcone, zmanipulowane albo w ogóle zmyślone, celowo traktowane półsłówkami i hasełkami, żeby trudno było odkryć, że histeryczne komentarze „redaktorów” i ich gości tak naprawdę nie odnoszą się do rzeczywistości, są tylko propagandową „bańką”, mającą zwolenników „totalnej opozycji” nieustannie utrzymywać w emocjonalnym paroksyzmie.


PS
Przypomniało mi się ze Art już lata temu podkreślała ten proces pompowania emocji pod ujmującym #
Odmienne Stany Świadomości... całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:21  
Cytuj
Tak cdn przypomniało ci się co Art pisała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:46  
Cytuj
Konto art2deco za bardzo promowało Konfederację i kiedy okazało się, że Konfederacja pojechała PIS w wyborach, konto art2deco zostało zawieszone do odwołania.

Nie po to cdn.. jedzie po Konfederacji, żeby potem na art2deco wychwalać Brauna.


Ale poziom bełkotu u obu bardzo podobny.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 04:14  
Cytuj
To trauma umiech Słyszałem ze niektóre ofiary tęsknią za oprawcą, aż tak cie jechała?

Ja też mógłbym trzymać Cie w emocjonalnym paroksyzmie...

http://4.bp.blogspot.com/-zsAQrRomods/UZzc9DteNOI/AAAAAAAAARU/yBu6G7M-H24/s1600/T%C4%99cza+w+g%C4%99bie..bmp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 06:57  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 09:30  
Cytuj
Obrazek


smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 09:35  
Cytuj
Zawsze możesz ją sobie dopisać na karcie.... potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 10:05  
Cytuj
szkoda czasu na takich kandydatów

a pare dni temu ktoś zadał pytanie trzaskowi po angielsku i ten nawet płynnie coś tam mówił ale jak to było grubmi nićmi szyte hehe
no ale obecny gorzej mówi po zagranicznemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 10:22  
Cytuj
Tego nie mogę zrozumieć - niezależnie od opcji, ktoś idzie na najwyższe stanowiska w kraju, a z językami ma problem.

Tylko Morawiecki (którego nie lubię) - mówi płynnie po angielsku

- tusk woli niemiecki (w końcu czuje się bardziej Niemcem niż Polakiem) - nad jego angielskim pracował z mozołem sztab ludzi.
- Duda - tyle o ile
- POtrzask - to samo

Kiepsko.

Niby to tylko narzędzie pracy - ale u polskich polityków - niezależnie od opcji - jest z tym problem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Tego nie mogę zrozumieć - niezależnie od opcji, ktoś idzie na najwyższe stanowiska w kraju, a z językami ma problem.

Tylko Morawiecki (którego nie lubię) - mówi płynnie po angielsku

- tusk woli niemiecki (w końcu czuje się bardziej Niemcem niż Polakiem) - nad jego angielskim pracował z mozołem sztab ludzi.
- Duda - tyle o ile
- POtrzask - to samo

Kiepsko.

Niby to tylko narzędzie pracy - ale u polskich polityków - niezależnie od opcji - jest z tym problem.


a ja potrafię zrozumieć
bo my jako społeczeństwo jesteśmy głupim pracodawcą którzy wszystko wybaczą i łatwo dają się wieść za nos czy to PO czy PiS itp

a człowiek z porządnym wykształceniem języki na C2 to do rządu się rzadko pcha czy sejmu bo da sobie radę bez posadki w tym a tacy udani inaczej trzymają się stołeczków rządowych bo na wolnym rynku biznesu by nie osiągnęli nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Tego nie mogę zrozumieć - niezależnie od opcji, ktoś idzie na najwyższe stanowiska w kraju, a z językami ma problem.

Tylko Morawiecki (którego nie lubię) - mówi płynnie po angielsku

- tusk woli niemiecki (w końcu czuje się bardziej Niemcem niż Polakiem) - nad jego angielskim pracował z mozołem sztab ludzi.
- Duda - tyle o ile
- POtrzask - to samo

Kiepsko.

Niby to tylko narzędzie pracy - ale u polskich polityków - niezależnie od opcji - jest z tym problem.


Pamiętam jak Tusku mówił po "angielskiemu"na spotkaniu z dziennikarzami, a Kaczyński stojący obok,głupio się rozglądał:szok:.
Kumał tyle, a może i mniej niż ja.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 11:38  
Cytuj
Może się wstydził za to, jak tusk duka po angieskiemu.

Bo tusk bardzo długo dukał i się zacinał.
Ktoś włożył tytaniczną pracę w to, żeby zaczął mówić jako tako.
W sumie - jako figurant i marionetka angeli merkel, tak naprawdę nie zajmował się niczym ważnym w UE, więc był na to czas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 11:51  
Cytuj
Sebastian Duda.ok
Dobrze wykształcony,albo dobrze umie słuchać.potluczony
Prezesu z pewnością otrzymał dokładne tłumaczenie swoich słów.które ustami Anżeja chciał przekazać Trampkowi.zaklopotany

https://demot(...)m-na-sam

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 12:10  
Cytuj
masz fobie na tuska angele i po

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 12:11  
Cytuj
To nie fobia.

To uczulenie na zdrajców. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 12:51  
Cytuj
jak byśmy wiedzieli o nich wszystko to za nikim chyba byś nie stał z poparciem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 13:47  
Cytuj
Nikt nie przeczy, że polityka jest brudna.

Co nie oznacza, że osąd co do intencji danego polityka nie jest możliwy...

Próba wrzucania wszystkich do jednego worka jest obecnie jednym z narzędzi, by zniechęcić ludzi do głosowania, lub też "pobrudzić" ludzi, którzy mają za duże zdaniem socjotechnicznych manipulantów - poparcie społeczne.

Polityk - patriota, czasami dla dobra kraju musi wchodzić z relacje z załganymi szujami.

Są jednak politycy, którzy wchodzą w takie relacje, dla własnej korzyści, dla zdobycia władzy, dla samego faktu posiadania jakiejkolwiek władzy.

To właśnie odróżnia PiS od PO-PSL.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
masz fobie na tuska angele i po

@dedek.
Nie mam fobii na puncie Tuska jak też Kacora.zdegustowany

To ten drugi ma manię...niższości,bycia gorszym od swojego brata.
Ma zwidy,że wszędzie są wrogowie.Niespełnione życie erotyczne,brak uprawnień do kierowania pojazdami,karty do bankomatu...
I uważa się za kogoś 'prima sort"!
Obaj byliby dla mnie nikim,ale obaj mieli i mają wpływ na moje życie.sciana

https://demot(...)aczynski


A Tusku?co
Sprytnie wycofał się, kiedy był na szczycie kariery,
W pewnym sensie, porównałbym go do Małysza,Kubicy czy Radwańskiej.
Po prostu wiedział kiedy odejść.
Z najwyższego miejsca.jezyk

G.Markowski-Perfect-"...Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym..."ok

A Sebastian Anżej D.?zaklopotany

https://demot(...)zydentem

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 16:06  
Cytuj
https://zyciestolicy.com.pl/szok-warszawa-trzaskowskiego-rozdaje-igly-i-testery-jakosci-narkotykow/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 16:28  
Cytuj
CYTAT

Są jednak politycy, którzy wchodzą w takie relacje, dla własnej korzyści, dla zdobycia władzy, dla samego faktu posiadania jakiejkolwiek władzy.

To właśnie odróżnia PiS od PO-PSL.

Duda dla poparcia puścił oczko do antyszczepiowców mówiąc, że jest przeciw jakimkolwiek obowiązkowym szczepieniom, przecząc temu co mówił na ten temat na początku pandemii. Taki to wiarygodny kandydat.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 16:43  
Cytuj
mówił o szczepionce na Corona wirusa a nie o starych szczepionkach od lat w użyciu na przykład na ospę, dur brzuszny itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 16:53  
Cytuj
Andzrej Duda, kwiecień 2020:

Jeżeliby się okazało, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione, w związku z tym każdy, kto byłby nosicielem koronawirusa, dlatego że nie chce się zaszczepić, byłby dla nich zagrożeniem, to ja bym rozważał, czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowe.

Andrzej Duda, lipiec 2020

"Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe"

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 16:58  
Cytuj
CYTAT


G.Markowski-Perfect-"...Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym..."ok





Hołdys nie wiedział...
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
Andzrej Duda, kwiecień 2020:

Jeżeliby się okazało, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione, w związku z tym każdy, kto byłby nosicielem koronawirusa, dlatego że nie chce się zaszczepić, byłby dla nich zagrożeniem, to ja bym rozważał, czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowe.

Andrzej Duda, lipiec 2020

"Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe"



Wydaje mi się, że to pytanie pozwala na bardzo szeroką polemikę w tym zakresie. Nie jestem epidemiologiem, nie jestem także biotechnologiem. Powiedziałbym tak: jeżeli okazałoby się, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione, po prostu nie udziela im się takich szczepień, a w związku z tym, każdy kto byłby nosicielem koronawirusa i nie chciał się zaszczepić byłby dla nich zagrożeniem, to rozważałbym, czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowych. Natomiast gdyby takiej sytuacji nie było, czyli gdyby nieszczepiony był tylko ten, kto nie chce się zaszczepić i to jest jego wola, to zostawiłbym te szczepienia, jako szczepienia dobrowolne. Po prostu – jak ktoś nie chce się szczepić, to on sam ryzykuje. Ale nie może być tak, że on ryzykuje kosztem innej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »