NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 21:13  
Cytuj
Strasznie zaskoczona to nie jestem ze w zjednoczonym Sztabie nie zrozumieliście jak bardzo nasze sentymentalne wyobrażenia o Francji systematycznie odbiegają od obrazu życia współczesnej, super ubogaconej kulturowo Francji i ogólnie degeneracji kultury Zachodu. Takiej multi-kulti płonącej Francy marzeń Donka, Ewki , Angeli i Guya.

U nas takie ubogacanie napotkało zdecydowane No pasarán cool girl Złośliwi mówili ze to Ciemny Lud nie dorósł do liberalno-lewicowej Europy z jej 250 płciami bez dewiacji i robta co chceta. My rzeczywiście zaczynamy odstawać od tych lunatyków. A przecież tak bardzo dzisiejsze elity u władz EU się spieszą nas zaorać. Jak zgrzyt żelaza po szkle jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 21:41  
Cytuj
Zero deko artu co mnie obchodzi jakaś Francja ? Co mnie obchodzi jakieś Twe kulti,multi, srulti!! Jakiś Donek? Co ?? Posiedział w Europie z jakiegoś powodu - może się mu należało !Prezes Polski J.K.dlaczego tam nie poszedł, żeby bronić kraju? To sobie odpowiedz sam!!

Zerowy artu do żadnego sztabu nie należę tylko piszę z racji że nie lubię smrodu polityki. Polityki tej złej która istnieje od kilku lat!! Liczą się tylko bogaci i biedni. Bogatym nic nie braknie biednym (też patologii) trzeba dać by głosowali. Gdzie klasa średnia do której należę?Pracuję i nie mam lekko po długich latach pracy!!

Kupuję pieczywo u naszych nie z Francji!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 21:54  
Cytuj
O tym nie pisałam ale dobrze ze się otworzyłeś ze swoimi zgryzotami. Każdy jakieś tam ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 22:05  
Cytuj
Nie mam zgryzot gdyż jestem normalny. A Ty deco niestety masz ..waszystko...Tylko o czym nie pisałaś a ja o czym nie napisałem bo wiesz jem kolację (nie zdrowo ale muszę z pracy się wróciłem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2021r. 21:31  
Cytuj

Cała prawda całą dobę,,, jak zwykle w TVN cool girl



Budka insynuuje: W sposób nielegalny poddała pani pod głosowanie wniosek, który mógł być głosowany dopiero 2 września, bo taka była decyzja Sejmu a nie pani marszałek i to, co pani marszałek teraz robi, jest absolutnie nielegalne - mówił Budka z mównicy sejmowej chwilę po reasumpcji głosowania w Sejmie.


- "Wniosek o reasumpcję głosowania zgłasza się, w razie gdy wynik głosowania budzi uzasadnione wątpliwości. Sejm może dokonać reasumpcji głosowania". To zrobił Sejm większością głosów, w sposób demokratyczny - wytłumaczył pelikanom Przemysław Czarnek tez z mównicy sejmowej.



PSL to jednak nie chłopy z polskiej wsi,,, to wyrobnicy TVN.

Obrazek
Obrazek



PS.
Na wp.pl (??.??) nauczają pelikany ze amerykanie wycofają się z geopolityki w Europie umiech gdy TVN będzie musiał odsprzedać połowę akcji.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 00:25  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 07:31  
Cytuj
Kukiz to nie Judasz,bo też 29 srebrników, to jeszcze nie zdrada...sciana

Pawełku.zdegustowany
Chłopie.zaklopotany
Śpiewać to ty nie umiesz,ale"dupy dać",to potrafisz.potluczony
Matełusz+Pawełek+Jaro.całuszdegustowany

PS."Rowek"prezesa wylizany?chytry

https://demot(...)zlowieka

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 13:25  
Cytuj
CYTAT

Cała prawda całą dobę,,, jak zwykle w TVN cool girl



Budka insynuuje: W sposób nielegalny poddała pani pod głosowanie wniosek, który mógł być głosowany dopiero 2 września, bo taka była decyzja Sejmu a nie pani marszałek i to, co pani marszałek teraz robi, jest absolutnie nielegalne - mówił Budka z mównicy sejmowej chwilę po reasumpcji głosowania w Sejmie.


- "Wniosek o reasumpcję głosowania zgłasza się, w razie gdy wynik głosowania budzi uzasadnione wątpliwości. Sejm może dokonać reasumpcji głosowania". To zrobił Sejm większością głosów, w sposób demokratyczny - wytłumaczył pelikanom Przemysław Czarnek tez z mównicy sejmowej.



PSL to jednak nie chłopy z polskiej wsi,,, to wyrobnicy TVN.

Obrazek
Obrazek



PS.
Na wp.pl (??.??) nauczają pelikany ze amerykanie wycofają się z geopolityki w Europie umiech gdy TVN będzie musiał odsprzedać połowę akcji.

Obrazek


Ach, czyli tak wygląda Wasza narracja na najbliższe dni pisowskie ścierwa. Dzięki pisowska szmato.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 17:20  
Cytuj
Rzeczywistość jest taka jaka jest Hamurabe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 17:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2021r. 17:51  
Cytuj
To nic, czekamy na stanowisko Grety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sie 2021r. 17:42  
Cytuj
Część rozrywkowa w stylu TVN: CNN komentuje pod ambasadą amerykańską w Kabulu skandowanie "Śmierć Ameryce" jako ogólnie przyjacielskie z seksistowskimi elementami.

Postępowa reporterka CNN ubrała politycznie poprawne wdzianko ok żeby nie ubogacać lokalnej kultury swoją klującą oczy europejską odmiennością. cool girl A jednak, diversity und enrichment mają swoje granice umiech

https://www.independent.co.uk/tv/news/taliban-chanting-death-america-friendly-v83e72cc6

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2021r. 20:09  
Cytuj
A Dziewczyny grają,,,

Obrazek
Niemki, Greczynki, Czeszki, Hiszpanki i Bułgarki?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 17:41  
Cytuj
Administracja Bidena przekazała talibom listę sojuszników. "To wyrok śmierci". Nazwiska te obejmowały Afgańczyków, którzy służyli u boku USA podczas wojny 20-letniej i ubiegali się o specjalne wizy imigracyjne do Ameryki.
Wymieniono również obywateli USA, obywateli z podwójnym obywatelstwem i legalnych stałych mieszkańców. W efekcie talibowie chodzili od drzwi do drzwi w poszukiwaniu afgańskich tłumaczy i innych, którzy pomagali siłom amerykańskim i zachodnim.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 18:32  
Cytuj
@art2deco

"Administracja Bidena przekazała talibom listę sojuszników."

Link please.



Fajne zdjęcie, tylko trochę niewyraźne.

Nie masz pod ręką zdjęcia z Kaczyńskim?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 20:06  
Cytuj
Ja się podzielę, tutaj jest sprawdzana lista obecności. Nie ma Kaczafiego.

Obrazek



PS.
Za te listę Demokraci stracą Kongres a Biden stołek. Będziemy dawkować przyjemność. A u nas nie uciekali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 21:19  
Cytuj
@art2deco

https://nowak(...)o-stolu/

"Wiele obłudy jest również w czarnej legendzie forsowanej przez prawicę. Choć na sztandarach głosi ona hasło „tylko prawda jest ciekawa”, to i jej pamięć o Okrągłym Stole jest szalenie wybiórcza. Prawda w tym wypadku jest bowiem niewygodna: jeśli miałaby to być „zdrada elit”, to dokonała się ona również rękami ikon prawicy. Kaczyńscy byli ważną częścią elit, gdy ta miała dokonać rzekomej „zdrady”. I nie jest prawdą, że zrobili to tylko taktycznie, by zaraz zerwać z „logiką Okrągłego Stołu”."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 21:29  
Cytuj
Policzmy szable cool To taktyka?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 21:40  
Cytuj
"Również przetrwanie środowiska PC w trudnej drugiej połowie lat 90., gdy zostali zupełnie zepchnięci na margines, było możliwe tylko dlatego, że wcześniej zdecydowali się uwłaszczyć na państwowym majątku."


Przypominam, że Porozumienie Centrum (PC) to partia Jarosława Kaczyńskiego.


A Centrum w nazwie oznacza Centrum, a nie Prawica.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 22:07  
Cytuj
Co miałabym dodać o współczesnej Targowicy nie wiem zarumieniony

Jak ten podział na wielobarwny antypis i pis wygląda z twojej pespektywy PZPr002?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 22:23  
Cytuj
@art2deco

"Jak ten podział na antypis i pis wygląda z twojej pespektywy?"

Nijak.


Wolałbym pisać o Powstaniu Warszawskim i Afganistanie.

A, że tam pier...sz głupoty i/lub kłamiesz, to przychodzę tutaj i zaburzam ci twoją pro-pisowką narrację.



Ale nie panikuj.

Każde Powstanie się kiedyś kończy.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 22:32  
Cytuj
Wolałabym żebyś założył sobie wątek oddzielny. Już widzę wzięcie jakie będzie miał, klikalnosc portalu wzrośnie a średnia wieku podskoczy dwukrotnie.


Inni tez poczują ulgę. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sie 2021r. 22:39  
Cytuj
@art2deco

"Wolałabym żebyś założył sobie wątek oddzielny."

Kiedyś myślałem o tym, żeby założyć wątek pod tytułem "art2deco" i tam robić kompilację twoich "mądrości". Ale na razie się nie zdecydowałem.



Nie myślałaś kiedyś o założeniu wątku pod tytułem:

"art2deco - zapiski Polaka/Polki na obczyźnie."?



Dobra. Koniec uprzejmości. Zapomniałaś się odnieść, więc wkleję ponownie:

https://nowak(...)o-stolu/

"Wiele obłudy jest również w czarnej legendzie forsowanej przez prawicę. Choć na sztandarach głosi ona hasło „tylko prawda jest ciekawa”, to i jej pamięć o Okrągłym Stole jest szalenie wybiórcza. Prawda w tym wypadku jest bowiem niewygodna: jeśli miałaby to być „zdrada elit”, to dokonała się ona również rękami ikon prawicy. Kaczyńscy byli ważną częścią elit, gdy ta miała dokonać rzekomej „zdrady”. I nie jest prawdą, że zrobili to tylko taktycznie, by zaraz zerwać z „logiką Okrągłego Stołu”."

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2021r. 15:39  
Cytuj
ok Zawsze się podzielę: "Zapiski polskojęzycznego PZPr002 na obczyźnie w Polsce"
To brzmi równie dramatycznie jak skomlenie Cimoszki o zasiekach na granicy z jego korzenną bolszewizną na Białorusi jezyk placze

Skoro już zwróciłeś moją uwagę na Zielone Ludziki pozwolę sobie na rozwiniecie moich poprzednich samodzielnych przemyśleń;
YES! Kramek został odpalony, wrócił w pełnej antysystemowej krasie ok
Opublikował udoskonaloną cześć swojego Poradnika "Jak zatrzymać obcy kraj rev. 002". Podajcie mi link do konferencji KORWiN w/w temacie bo nie mogę znaleźć.


https://twitter.com/copone1dak/status/1432041959573577730?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1432041959573577730%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F409369-szli-niszczyc-zasieki-na-granicy-i-sami-siebie-nagrywali-wideo-posluzy-jako-dowod
Grupa trzynastu osób (klan Diduszko), wśród nich działacze Dewianci RP, Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog Sorosa, fotograf gadzinówki Michnika, oraz postepowy obywatel holenderski postanowili „w spontanicznie oddolnym, internacjonalnym czynie społecznym” zniszczyć część zabezpieczenia granicy aby umożliwić przemyt grupy stacjonujących tam statystów.


PS.
Myślę ze masz świetny pomysł, po linii i na ścieżce Ubywateli i Kramka cool girl To tylko garść samodzielnych przemyśleń którymi na gorąco się podzielę z czytelnikami.

Pytanie: czy Malovany Dzbanek siem odważy poddać próbie Bolka, czy jest dość rewolucyjnie zdeterminowany? Czy przylecą Pelikany i czy będą dziobać czy łykać?
Jest już na pełnym etacie firmy kanalizacyjnej, czy podoła wyzwaniu intelektualnie? Chęć szczera się uwidacznia od dawna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Sie 2021r. 16:15  
Cytuj
@art2deco

"Skoro już zwróciłeś moją uwagę na Zielone Ludziki"

Jak zwykle coś ci się popierd...o.

Nic o kabarecie na granicy nie pisałem.


Pisałem o tym, że Kaczyńscy uwłaszczyli się na państwowym majątku i stanowili część elit okrągłostołowych.



I z tego co widzę, nie zaprzeczasz.



Coś tam się dzieje ciekawego na tej granicy?


Bo odnoszę wrażenie, że jedni udają, że pilnują, inni udają, że chcą pomagać.



Zagadka matematyczna:

Ilu pograniczników potrzeba, żeby złapać jednego chłopa z reklamówką, przy założeniu, że uciekający się wypie...i?

Tak to wygląda w praktyce?

Jeśli chłop chce "przekroczyć granicę", to Straż Graniczna za nim biega?


Z jednym chłopem z reklamówką mieli kłopot.



A co jeśli Łukaszenko ustawi wzdłuż granicy 100 000 uchodźców?


Straż Graniczna plus Wojsko (w tym WOT) to jakieś 150 000 ludzi.


Myślisz, że jeśli odpuścimy wszystkie inne granice i opuścimy jednostki wojskowe to wystarczy nam sprinterów do łapania uchodźców?



P.S.

Ilu chłopów z reklamówkami, w butach z anty-poślizgowymi podeszwami potrzeba, żeby przebić się przez szeregi dzielnych obrońców granic?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »