NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 61 62 63 64 65 66 67 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 18:26  
Cytuj
Ostatni wpis to jakiś link. Nie mam w zwyczaju otwierać nieznanych mi linków. Szczególnie gdy wkleja go taki troll jak ty.

W takim razie napiszesz kto blokuje starania o reparacje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 18:26  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 18:37  
Cytuj

Hypnodancerzy w natarciu smiech2



Co mnie obchodzi ze Totalni blokują, nie popierają starań a nawet zasadności działań w/s reparacji, ważne ze PiS ich jeszcze nie uzyskał.

PiS PO jedno zło.
Polacy, nic się nie stało! To wasza i PiSu wina ze się domagacie rozliczenia.

Obrazek



Co tu jeszcze dorzucić do kotła nie wiem Anżej Pamiętasz, jak broniliście amerykańskich organizacji żydowskich za stanowisko ze mordowaliśmy chętniej Żydów od Niemców. To taki sznyt obiektywizmu na charakterze?
Cimoszka tez mówił. Już nie mówi, nowa prawda etapu.

PS.
Tam skarb gdzie serce twoje,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Co mnie obchodzi ze Totalni blokują, nie popierają starań a nawet zasadności działań w/s reparacji, ważne ze PiS ich jeszcze nie uzyskał.


Nie wiedziałem, że PO ma większość w parlamencie, rząd i prezydenta oraz prowadzi politykę zagraniczną.

Kurde biedny prześladowany PiS... Wszystko mu blokują, jak rządzić, jak w sejmie wszystko mu blokują.

Dzięki, że mnie uświadomiłeś pisiorku.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 21:46  
Cytuj
Co zrobisz. Ja przypuszczam ze Parlament RP w obecnym stanie nie jest w stanie tego przegłosować ze strachu o pucz. O polskojęzycznych w PE nie ma co nawet wspominać, tam to jest jatka.

Obrazek



Wiesz czym się różnią gady od płazów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 22:54  
Cytuj
Lubisz ciumkać?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
Co zrobisz. Ja przypuszczam ze Parlament RP w obecnym stanie nie jest w stanie tego przegłosować ze strachu o pucz.


Jakoś w innych kontrowersyjnych kwestiach nie ma z tym problemów...
Nie, ze nie mogą, tylko PiS nie chce, ot co!
Taka to parszywa zgraja hipokrytów.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 06:12  
Cytuj
Koleżanka sama nie wierzy w to co pisze. Widać jak na dłoni że wymyśla tak że aż robi się to śmieszne. Nauczona żeby w razie braku argumentów takie stworzyć. Jest ktoś na forum kto wierzy w ten jej rzekomy pucz za ubieganie się o reparacje smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 18:29  
Cytuj
To bardzo duże pieniądze.
Przemyśl, 750mld które Totalni dzień i noc i dzień i noc kombinują pod każdym pozorem przechwycić dla wielkich miast i zmienisz zdanie.
Bez kasy w szkatule Lemingi i Słoiki nie będą miały za kim głosować i emigrować. Miasta potrzebują napływowych tak jak gospodarka Ukraińców.
Samodzielnie myślący bezpartyjni wolnościowcy sztabowi, korona-podatko sceptyczni wystąp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2021r. 22:11  
Cytuj
Pisłodziejstwo nie ma już czego kraść?

https://youtu.be/d2VF91brTAo

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2021r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
To bardzo duże pieniądze.
Przemyśl, 750mld które Totalni dzień i noc i dzień i noc kombinują pod każdym pozorem przechwycić dla wielkich miast i zmienisz zdanie.
Bez kasy w szkatule Lemingi i Słoiki nie będą miały za kim głosować i emigrować. Miasta potrzebują napływowych tak jak gospodarka Ukraińców.
Samodzielnie myślący bezpartyjni wolnościowcy sztabowi, korona-podatko sceptyczni wystąp.


Nadal nie widzę tej blokady działań w sprawie reperacji. Widzę jedynie pozorowane działania pisiorow i twoją propagandę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 16:37  
Cytuj
Nie miałam wielkich oczekiwań,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Nie miałam wielkich oczekiwań,,,


Czyli piszesz, wałkujesz temat, który nie istnieje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 19:42  
Cytuj
Po tobie Anżej nie miałam wysokich oczekiwań cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Po tobie Anżej nie miałam wysokich oczekiwań cool girl



Moje zdanie o tobie też jest już znane.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2021r. 21:51  
Cytuj
Ja jestem dyskretna w przeciwieństwie do zapłakanego Szymka i ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 00:14  
Cytuj
CYTAT
Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi

Witam, Alex Newman z The New American z tej strony. Mamy dla Was kolejne materiały na temat COVID-19, szczepionek. Naszym dzisiejszym gościem będzie wyjątkowa postać, którą być może już znacie z Fox News, gdzie pojawił się po raz pierwszy i zwrócił naszą uwagę, kiedy podzielił się bardzo ciekawymi spostrzeżeniami w programie Laury Ingraham. Naszym dzisiejszym gościem będzie niemiecki mikrobiolog, dr Sucharit Bhakdi. Jest to niezwykle ciekawa postać, o interesującej karierze zawodowej, angażował się w wielu różnych dziedzinach naukowych. Podzielił się swoimi przemyślenia odnośnie koronawirusa oraz szczepionek, które są na bakier przynajmniej z narracją w mediach głównego nurtu. To zaszczyt móc gościć taką znakomitą osobę. Dr Bhakdi, bardzo miło nam gościć dzisiaj Pana.

Cały wywiad do poczytania: https://www.bibula.com/?p=125590

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 02:07  
Cytuj
CYTAT

Znaczy się u Was bez zmian. A propos znowu zbanowaliście EDO za nieprawilność? Forum będzie przewidywalne jak jusek i el.Bolek



Tak.
Jestem przewidywalny.good

Zmieniam majtki a nie poglądy.I nie dam się kupić za "pincet"plus,tylko za to,żebym klaskał na widok "karakana" z Żoliborza,jak to zrobił"wyliniały wycieruch estradowy"Kukiz.zaklopotany

Tradycyjne pozdro dla"Tego Którego Imienia Się Nie wymawia".potluczony

https://demotywatory.pl/4645448/4-rano

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 19:53  
Cytuj
Kto by się spodziewał a jednak ok

Trump ma już za sobą 36 Stanów w US w zbliżającym się legislacyjnym procesie stulecia przeciwko wszechobecnemu bezkarnemu zamordyzmowi liberalnej lewicy na Internetach.

Tymczasem w Warszawce Czaskowskiego; Platforma dociska kolanem do asfaltu każdego nieprawilnego a Śmieszek udaje się po wskazówki do Ambasady Niemiec co dalej robić z krnąbrnymi Polakami.

https://www.tvp.info/54747082/radni-warszawy-zakaz-jazdy-aut-ktore-nie-podobaja-sie-wladzom-stolicy-jawne-naruszenie-konstytucji


Obrazek
Miasto dla wszystkich?



Obrazek
They picked the wrong guy umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 20:52  
Cytuj
Czy aresztowany z Bartłomiej M. z Polskiej Grupy Zbrojeniowej to patriota od was z pisowskiego kartelu?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2021r. 15:26  
Cytuj
Mogę śmiało odpowiedzieć za siebie ze Zbrojeniówka huty jest bliska mojemu sercu z dwóch powodów, z lokalnego i z państwowego patriotyzmu. O kartele zapytaj innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2021r. 15:53  
Cytuj
Czyli jednak. Niemniej ładna odpowiedź w pakudndej sprawie. Pan Rydzyk was uczy mijania się z prawdą w wyższej szkole medialnej?

Teraz ruch prokuratury i sądownictwa. A raczej celowa bierność jak od dwóch lat w śledztwie w sprawie lotów pisłodzieja Kuchcinskiego.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2021r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
Mogę śmiało odpowiedzieć za siebie ze Zbrojeniówka huty jest bliska mojemu sercu z dwóch powodów, z lokalnego i z państwowego patriotyzmu. O kartele zapytaj innych.


Typowa pisiorska odpowiedź. Niby odpowiedź, ale w ogóle bez konkretów i nie na temat.

Jasno i klarownie skomentuj Waszego byłego pupilka Bartka M.

Czekam.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 19:32  
Cytuj
Totalitarna i wsteczna Polska,,,

Obrazek
Ciężarna Kasia Tusk wybiera chleb i wygląda niczym paryżanka. "Jak zawsze klasa, nawet po bułki"




Dodaj Postęp i Demokracje,,,
Obrazek
Politycznie poprawne Paryżanki przy ulicznej piekarni w Paryżu w/g wizji partii Donka.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 20:13  
Cytuj
Dwa deko artu (czyli prawie nic)już się mi znudziły wklejanki Mirków, Polaków itp. i dzięki że ich nie ma, ale Ty na posterunku więc daj spokój. Nie znam jakiejś Kasi Tusk, nie wiem co ona za pieczywo kupuje i naprawdę ogromne G.mnie to obchodzi!!Nie masz się czym zająć?Tyle złego się dzieje w kraju, a Ty jakieś bagiety...Poziom zero jesteś . Wizja kraju to codzienność dzięki nieudolnej polityce ,,jednej jedynej ".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2021r. 20:17  
Cytuj
CYTAT

Ciężarna Kasia Tusk wybiera chleb i wygląda niczym paryżanka. "Jak zawsze klasa, nawet po bułki"


To jakaś głęboko zakorzeniona trauma u Ciebie, bo nikogo to nie obchodzi, poza Tobą.

Jakieś niespełnione marzenia romantyczne propagandzisto?

Zostałeś odrzucony i teraz się mścisz?

Normalnego człowieka nie obchodzi co kupuje sobie na śniadanie Tusk/córka Tuska/Kaczyński/Gowin/Bielan czy inny Berkowicz.

Poza Tobą...

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 61 62 63 64 65 66 67 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »