NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 06:33  
Cytuj
Czekam na śledztwo Ziobry.chytry

https://demot(...)-mafijne

Ale goowno z tego będzie.Ustawa antycovitowa gwarantuje bezkarność.potluczony

https://demot(...)edliwosc

Tak jest, kiedy w Polsce Kacora istnieje "prawo i sprawiedliwość".mlotek

"Coście skurwysyny uczynili z tą krainą"-Kazik Staszewski.sciana

https://www.youtu(...)fEdJG7ig

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 06:33  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 11:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Sekretarz kardynała Macharskiego gwałcił chłopca kilkaset razy. Biskup chronił sprawcę przez blisko 20 lat
Gdy chłopiec opowiedział biskupowi bielsko-żywieckiemu Tadeuszowi Rakoczemu o tym, co zrobił mu ksiądz, usłyszał, że biskup będzie się za niego modlił. Zaraz potem wszystko to, co usłyszał od ofiary hierarcha powtórzył sprawcy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 19:07  
Cytuj
Dewiacje to nic normalnego. Zawsze to będę powtarzał wątpiącym.

podpisałeś list poparcia dla Michała Sz. z Grossem i Srodziną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 09:16  
Cytuj
Dobrze, że komisja od pedofili działa znakomicie. Zaraz wszystkich wyłapią i zobaczycie, że księża są niewinni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2020r. 07:42  
Cytuj
"Wczoraj przez Gdańsk przeszła kolejna parada środowisk LGBT, niosąca m.in. wizerunek waginy z koroną. Na Twitterze radny Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska, Daniel Nawrocki, zamieścił nagranie, na którym widać wulgarne zachowanie jednej z uczestniczek manifestacji. Teraz młody działacz spotyka się z pogróżkami i żądaniami usunięcia filmu z mediów społecznościowych."

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 01:45  
Cytuj
No właśnie Oh Ah, zdeprawuj młodzież zanim ta zdąży pojąć, jak jest zdegenerowana umiech


Ten tytuł mnie wzruszył więc go przytaczam:

Jedni protestowali, drudzy się modlili. Wielka manifestacja w Stalowej Woli! Uwaga wulgaryzmy!

Kto się domyślił o czym artysta pisał... zgromadzone domagały się przywrócenia przywileju terminacji życia dziecka na życzenie i na koszt podatnika a drudzy zgromadzeni blokowali dostępu wandalom do dewastacji miejsca kultu religijnego nie wiem O obu wypowiada się święta OTUA umiech ale jednym ktoś czyta ją na wspak.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 06:02  
Cytuj
Uszkodzonego i cierpiącego płodu które nie rokuje na życie ludzkie dodaj dla uczciwości. Niema tu mowy o zabijaniu dzieci. Prawo do wyboru, brak zakazu a nie przywilej. Tak żeby nikt cię nie posądził że kłamiesz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 06:42  
Cytuj
nie podzielałem eugeniki po szwedzku to nie mogę skrewić i popierać po lewacku, trzymam linie tak jak ty Regresie umiech Nie ma prawa, to był przywilej.

Ale ja pisałem o czymś innym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 08:31  
Cytuj
Progres - jak ocenisz że dziecko w łonie matki cierpi?
Czy na przykład dziecko z Zespołem Downa cierpi w łonie matki?

Dopisujecie sobie widzę różne niestworzone rzeczy, żeby uzasadnić co?

No właśnie - jak cierpi to zabić?zaklopotany

Eeeee - na pewno cierpi.
To co? Zabijamy? Zabijamy! potluczony

A właśnie?
Czy aborcja jest bolesna dla zabijanego dziecka?zaklopotany

To jest pytanie retoryczne.sciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 21:37  
Cytuj
Sam wiesz najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 21:48  
Cytuj
Dlaczego nie walczycie tak komentarzami o życie poza łonem matki? Mam niepełnosprawnego członka rodziny i to jak państwo go traktuje to skandal. O wszystko trzeba zebrać, człowiek nie ma szans na pójście do pracy, dostaje jałmużnę. Wy macie w dupie życie ... Tu chodzi tylko o wdrożenie własnej racji, własnego postrzegania rzeczywistości. Bronicie życia do póki jest w brzuchu kobiety, a potem niech żyje jak śmieć, ważne że je uratowaliście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 00:24  
Cytuj
Życie jest święte ale radź sobie sam.
Płód wykształca system nerwowy w dosyć późnym stadium tj. około 25-30 tygodnia ciąży. Do tego czasu nie czuje bólu.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 04:25  
Cytuj
Nie jestem ekspertem od eugeniki-w skrócie dziedziczenia genów.
Co do przerywania ciąży z powodów medycznych,też.
Jednak,jeśli z badań wychodzi iż płód jest tak uszkodzony,że nie jest w stanie w ogóle żyć po porodzie czy w czasie ciąży,jestem za aborcją.
Mniejsze zło.neutralny

Najgorsze jest to,że najwięcej do powiedzenia w sprawach dotyczących seksu mają teoretycy.sciana

Klechy,stare panny w Sejmie,dewotki i ci,którzy już się "wyszumieli" w młodych latach.good
Oj!Prawie zapomniałem.mlotek
Jest też stary kawaler, który jak mniemam, ma"indywidualne pożycie seksualne".zarumieniony
Jarek,człowiek który żyje w celibacie...3m sie

https://demot(...)bra-rada

Pomyślałem jak wyglądałby świat, gdyby matki Hitlera lub Stalina, zrobiły "skrobankę"?co
Niekoniecznie lepszy,ale inny.

PS.Jarek...chytry
Spyerd@laj dziadu.potluczony
https://demot(...)j-dziadu

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 11:31  
Cytuj
Z profilu marszałka Stanisława Tyszki

CYTAT
Uwaga! Pod zasłoną kolejnej awantury o aborcję i pełzającego lockdownu wczoraj zakończyło się 20. posiedzenie Sejmu IX kadencji, na którym przegłosowano nowe podatki! Niżej należne Wam krótkie sprawozdanie:

1. Likwidacja ulgi abolicyjnej dla emigrantów. Skutkiem będzie podwójne opodatkowanie setek tysięcy Polaków pracujących za granicą i zmiana przez nich emigracji zarobkowej na emigrację stałą. To szczególnie smutne, bo według różnych szacunków za granicą przebywa od 2,5 mln do 4,5 mln naszych rodaków. Część z nich "żyje na dwa domy", zostawili w Polsce rodziny i dzieci. Teraz łatwiej będzie im podjąć decyzję o całkowitym zerwaniu więzi z ojczyzną.

2️. Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych. To uderzenie w ponad 40 tysięcy polskich, rodzinnych firm, dla wspólników których realne opodatkowanie wzrośnie do 34%. Teraz płacą PIT, a zaczną płacić także CIT. Konkurencyjność tych firm znacznie się obniży, na czym skorzystają głównie zagraniczne koncerny. Tak wygląda w praktyce „patriotyzm gospodarczy” obecnej władzy.

3️. Sejm przegłosował też poprawki Senatu do kolejnej specustawy covidowskiej, o której pisałem tydzień temu. Specustawa zakłada m. in. kary dla przedsiębiorców za naruszenie obostrzeń epidemicznych w postaci pozbawienia pomocy publicznej, a także wyższe kary za brak maseczki, do 1000 zł.

4️. Sejm przyjął też poprawkę Senatu zakładającą podwyżki dla pracowników podmiotów medycznych, po czym dzień później w kuriozalnych okolicznościach sejmowa większość przegłosowała ustawę nowelizującą uchylającą tę podwyżkę, o czym pisałem wczoraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2020r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nie walczycie tak komentarzami o życie poza łonem matki? Mam niepełnosprawnego członka rodziny i to jak państwo go traktuje to skandal. O wszystko trzeba zebrać, człowiek nie ma szans na pójście do pracy, dostaje jałmużnę. Wy macie w dupie życie ... Tu chodzi tylko o wdrożenie własnej racji, własnego postrzegania rzeczywistości. Bronicie życia do póki jest w brzuchu kobiety, a potem niech żyje jak śmieć, ważne że je uratowaliście.


Im nie chodzi o ratowanie życia dzieci, gdyby tak było każdy z nich miałby adoptowanych co najmniej dwoje ciężko chorych dzieci. Im chodzi o władzę i kasę. A na tej ideologii jak widać można zarobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2020r. 05:21  
Cytuj
Jak widać i słychać,kiedy nieRząd podaje iż czegoś nie zrobi,jednak to zrobi.sciana
Otwarte szkoły,zamknięte cmentarze.zdegustowany
Po zamknięciu szkół,otworzą cmentarze...3m sie

https://demot(...)-ksiazki

Najgorzej kiedy fikcja literacka jest jak przepowiednia. Zawsze znajdzie się jakiś popyerdol@niec,karakan czy inny kurdupel,który zmienia świat.zaklopotany
Odwraca kota ogonem.
Mając tyle lat co "człowiek"z Żoliborza,nie dziwię się ze stara się.
Jarek, przejdź wreszcie do historii.placze
Chętnie przyjdę do Ciebie z kwiatami, w przyszłym roku,nawet jeśli mam zapłacić mandat 1-go listopada,za wejście na cmentarz.chytry

" target="_blank">https://demot(...)knieneutralny

PS.Tymczasem Anżej.potluczony

https://demot(...)a-prawda

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2020r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego nie walczycie tak komentarzami o życie poza łonem matki?


Im nie chodzi o ratowanie życia dzieci, gdyby tak było każdy z nich miałby adoptowanych co najmniej dwoje ciężko chorych dzieci. Im chodzi o władzę i kasę. A na tej ideologii jak widać można zarobić.


i to jak można, nazistom zależało tylko na najlepszym materiale genetycznym a marksistom o wolność bez granic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 02:53  
Cytuj
Fragment apelu byłych mundurowych(w stanie spoczynku).
"My, generałowie i admirałowie Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej, służb specjalnych wyrażamy głęboki niepokój w związku z rozwojem sytuacji w Kraju.

W czasie rozwijającej się pandemii, groźby niewydolności służby zdrowia i kryzysu gospodarczego wprowadzane są rozwiązania skutkujące ogromnym niezadowoleniem społecznym. Zaostrzenie przepisów aborcyjnych wywołało sprzeciw obywateli i masowe protesty uliczne.

Dalsza eskalacja działań, podsycanie i nieodpowiedzialne zachowania polityków doprowadzi do tragicznych i nieodwracalnych konsekwencji".

To część apelu jaki wysłali do NieRzadu pod przewodnictwem Kacora.zaklopotany
Nie wiem co odpowie zwierzchnik Sił Zbrojnych RP,Prezydentu Anżeju Duda, który nigdy nawet jako szeregowy, w wojsku nie służył...sciana
Całość w linku poniżej.
Wrażenie robi długa lista osób, które podpisały apel.
Nazwiska na końcu artykułu.

https://www.onet.(...)79cfc278

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 03:42  
Cytuj
Jusek rzucam kość dla TVN-wych religioznawców do obgryzania.
ks. Boniecki i inni dyżurni Reformacji również napisali apel w podobnym klimacie umiech



My też mówimy NIE wobec nadużyć polityków i grzechów Kościoła – naszych grzechów. sciana

W imię EWANGELII powinniśmy niezwłocznie:

– porzucić przekonanie, że rozstrzygnięcia prawne mogą przynieść trwałą zmianę wrażliwości sumień głosząc Ewangelię :szok:

– przeciwstawić się radykalnie nierównemu traktowaniu kobiet i mężczyzn :szok:

– zaprzestać wspierania sił szowinistycznych i ksenofobicznych :szok:

– nie dopuszczać do dyskryminowania kogokolwiek z powodu orientacji czy rasy :szok:

– zatrzymać dewastację naszej planety :szok:

Jesteśmy przekonani, że Kościół powinien przede wszystkim realizować pozytywne cele wyznaczone przez JEZUSA.


Nie wiem o jakim Kościele oni piszą ale ja NIE-pozytywnych nie znam umiech Rozumiemy ze jak zawsze powinien ewangelizować "tak tak, nie nie" i przypominać prawdy wiary ku zbawieniu.

Te piękne postulaty POlityczne pozostawmy liberalnej lewicy i Reformatorom z TVN z Hołownią gwiazdą nowej ewangelizacji bezobjawowej na czele cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 11:31  
Cytuj
@cdn..

"Nie wiem o jakim Kościele oni piszą ale ja NIE-pozytywnych nie znam umiech"


Jakby ci ksiądz zgwałcił dziecko, a biskup całą sprawę tuszował, to wiedziałbyś co to NIE-pozytywne cele.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 11:35  
Cytuj
oj wiedziałbyś

ale byś wiedział

mój brat wie jak byś wiedział
choć on nic nie wie

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków


piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 11:44  
Cytuj
"Pomnik dzieci nienarodzonych został zdewastowany na cmentarzu w Brzezówce w gminie Hażlach na Śląsku Cieszyńskim. Nieznany sprawca, prawdopodobnie nocą z soboty na niedzielę, oblał monument czarną farbą – poinformował w poniedziałek wójt Grzegorz Sikorski. Samorządowiec zgłosił sprawę cieszyńskim policjantom."

Barbarzyńcy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"Nie wiem o jakim Kościele oni piszą ale ja NIE-pozytywnych celów nie znam umiech"


Jakby ci ksiądz zgwałcił dziecko, a biskup całą sprawę tuszował, to wiedziałbyś co to NIE-pozytywne cele.



prostytuowali setki w Zatoce Sztuki o której bezobjawowi dyżurni i konstytutki milczą... dzbanie umiech

Od kiedy afirmacja zboczeń to ewangelizacja smiech2 tak tylko ewangelizują Sorosowe dzbany na liberalnej lewacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 14:21  
Cytuj
@cdn..

"prostytuowali setki w Zatoce Sztuki o której bezobjawowi dyżurni i konstytutki milczą... dzbanie umiech"

I uśmieszek na końcu.


Wielokrotnie chciałem z tobą rozmawiać o Zatoce Sztuki to spier...ś z tematu.


Prokuratura Ziobry coś działa? Czy od wsadzenia "Krystka" nic się w temacie nie dzieje?




I co ma Zatoka Sztuki do dzieci gwałconych przez księży?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »