NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Multimedia - przedłużenie umowy,
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 21:25  
Cytuj
Hejka

Dzwonią do mnie z mm odnośnie przedłużenia oferty.
Umowa kończy się w kwietniu ale już szaleją...
Po mało satysfakcjonującej ofercie, napisałem do nich meila i zadzwoniła Pani z pionu utrzymania klienta.

Oto co mi zaproponowała

1 oferta:
2016/640/6 60 MB abonement 9 zł
2016/640/4 Superbox abonament wraz z dostepem 83 zł
2017/366 HBO abonaemnt 24,90 zł

2 oferta:
2016/640/6 120 MB abonement 22 zł
2016/640/4 Superbox abonament wraz z dostepem 83 zł

3 oferta:
2016/640/6 60 MB abonement 13 zł
2016/640/4 Superbox abonament wraz z dostepem 83 zł


Co myślicie o tych opcjach?
Umowa na 24m

Może ktoś ostatnio miał z nimi "przyjemność" i dostał coś lepszego?
Brać czy czekać umiech

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi


p.s.
wszelkie off-topy będę zgłaszał do moderatorów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 21:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 07:37  
Cytuj
Do mnie też dzwonila jakaś babka z multimedii w zeszlym tygodniu, pomimo tego ze umowe mam do konca marca. Zaproponowala to samo co mam do tej pory (internet 60mb i telewizje superbox z elevenem) za 84zl/msc, teraz mam to samo za 78, wiec jej mowie ze nie dosc ze mi nic nie obnizycie to jeszcze podnosicie to powiedziala, ze niestety ale sa jakies podwyzki. Se mysle niech bedzie, trudno, ale ona mowi ze umowa od 1 lutego, to ja jej mowie, ze czego mam placic wam wiecej juz od lutego, jak mam umowe do konca marca, i zeby zadzwonila do mnie w takim razie w polowie marca, a ona, ze wtedy juz ta oferta bedzie za 88zl. Wiec powiedzialem ze wtakim razie rozwiaze umowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 07:40  
Cytuj
Zostałem ostatnio oszukany przez tą firmę.
Sprawa w toku.
Zawierałem umowę telefonicznie. Faktura przyszła na kwotę o 24 zł wyższą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 08:22  
Cytuj
Tez zostalem oszukany przez ta firme.
Nie dosc ze wystawiali fakture na wyzsza kwote to chcieli pobierac jeszcze 15zl za antywirusa o ktorym ani slowa nie bylo przy zawieraniu umowy. Po zgloszeniu reklamacji telefonicznej okazalo sie (dopiero po miesiacu) ze nie zostala nigdy przyjata do wiadomosci firmy Mutlimedia. Po wizycie w siedzibie i napisaniu ponownej reklamacji zostalem przeproszony i skorygowano fakture w taki sposob ze zaplacilem z nadwyzka a oni dalej mi wysylaja maile za mam zadluzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 13:26  
Cytuj
Z pewnością to moja ostatnia umowa z tą firmą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 13:39  
Cytuj
wypowiedzenie na pismie a pozniej juz da sie wiele, to co niemozliwe lub wskazane podwyzki zamieniaja sie na obnizki !! spradwzone

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 14:15  
Cytuj
Tak ja napisał gibi wypowiedzenie umowy a później negocjowanie o wiele lepszych warunków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Tak ja napisał gibi wypowiedzenie umowy a później negocjowanie o wiele lepszych warunków


Nic nie trzeba wypowiadać, wystarczy poprosić Panią o przelaczenie do działu podtrzymania klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 16:48  
Cytuj
Żadnych rozmów telefonicznych, bo później każde słówko wykorzystują i co innego mamy gdy się zgadzamy na pewne warunki lub o pewnych opłatach nie informują. ZAWSZE każcie przysłać ofertę na piśmie i dopiero negocjujcie, jak nie będą chcieć nic dodać to mówcie że wypowiadacie i za dwa dni maci co chcieliście. Sprawdzone!!!!! Teraz akurat po 2 latach kiedy wszyscy przechodzili na cyfrówkę będą kończyć się umowy. Pamiętajcie macie wybór. Jak powiadają MASZ KWIT JEST GIT, NIE MASZ KWITA DU..PA BITA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 17:38  
Cytuj
Trzeba samemu nagrywać rozmowy z ich "przedstawicielami"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 18:21  
Cytuj
Co wy za brednie piszecie. Jakie nagrywanie, jakie oferty na piśmie ?
Multimedia wysyła na drugi dzień aneks i tam jest wszystko napisane z pełnym regulaminem. Macie 10 dni żeby z tego zrezygnować nawet jeśli konsultant zapomni was o czymś poinformować doczytacie to w aneksie.
Nie utrudniajcie sobie życia, tylko czytajcie co wam wysyłają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 18:36  
Cytuj
Jak wyslalem wypowiedzenia umowy to mi zaproponowali Internet + TV + telefon jakies 70 pare PLN juz dokladnie nie pamietam .

Numer Telefoun juz mialem przeniesiony do Halonet (1 PLN rocznie utrzymanie numeru) wiec zostawilem tylko TV superbox za 35 PLN, z internetu zrezygnowalem,teraz Inteblock.

Ogolnie Multimedia kiepsko, internet OK ale tylko download, Upload do dupy i malo stabilny.

Czeste awarie, i wciskaja jak nie antywirus to jakis pakiet Canal + , jak nie zadzwonisz w pore to cie kasuja na nastepny miesiac . Na skale tylu klientow to sa Miliony PLN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 19:51  
Cytuj
Ja po wypowiedzeniu umowy mam Superbox, c+Prestige,Eleven, pakiet HD, inter net 60 za 96,99zl. Napiszcie kto da takie warunki poza mm

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Co wy za brednie piszecie. Jakie nagrywanie, jakie oferty na piśmie ?
Multimedia wysyła na drugi dzień aneks i tam jest wszystko napisane z pełnym regulaminem. Macie 10 dni żeby z tego zrezygnować nawet jeśli konsultant zapomni was o czymś poinformować doczytacie to w aneksie.
Nie utrudniajcie sobie życia, tylko czytajcie co wam wysyłają.


Miałem mieć wysłaną umowę pocztą.
Mija miesiąc.
Po tym jak dostałem zawyżoną fakturę, skontaktowałem się z konsultantem. Dowiedziałem się jedynie, że na umowie również jest zawyżona kwota. Złożyłem reklamację. Mają odsłuchać nagranie z zawarcia umowy. Niestety sam nie wpadłem wtedy na pomysł, by nagrywać tą rozmowę ze swojej strony.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 21:00  
Cytuj
Mnie też tak oszwabili, co innego konsultant a co innego umowa, nie podpisanie im nic nie przeszkadza. Kantuja ludzi na 15-20 zł i nikomu nie chce się do sądu iść.
Dla mnie to również ostatnia z nimi umowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak ja napisał gibi wypowiedzenie umowy a później negocjowanie o wiele lepszych warunków


Nic nie trzeba wypowiadać, wystarczy poprosić Panią o przelaczenie do działu podtrzymania klienta.


powodzenia, u mnie to nic nie dało - dopiero jak wypowiedzenie napisalem to ceny przez poł- dosłownie !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 12:26  
Cytuj
Dokladnie, ja mialem z piec telefonow , dopiero jak dostali papierek zaczeli sensownie rozmawiac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 13:29  
Cytuj
Moze ktoś coś doradzi, umowe internet i telewizje mam do konca marca, ale jak powiedzialem babce ze rozwiaze umowe (chce mi przedluzyc ale wieksza kase) to mi powiedziala ze bede musial zaplacic kare (okolo 100zl) bo pakiet eleven mam do konca pazdziernika.
Zrobilbym tak jak mowicie, ze wypowiedzenie na pismie i niech dzwonia z dzialu utrzymania klienta, ale boje sie o tą kare za eleven

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 13:56  
Cytuj
Gdybym miał teraz do zapłacenia u nich karę 100zł i byłaby to cena uwolnienia się od nich, to bym zapłacił i przeszedł do Stelli lub gdziekolwiek indziej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 14:04  
Cytuj
Zapłać i jak najdalej od tej firmy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 10:29  
Cytuj
CYTAT (stalowemiasto)
Multimedia wysyła na drugi dzień aneks i tam jest wszystko napisane z pełnym regulaminem. Macie 10 dni żeby z tego zrezygnować nawet jeśli konsultant zapomni was o czymś poinformować doczytacie to w aneksie.
Nie utrudniajcie sobie życia, tylko czytajcie co wam wysyłają.

Kolego, jakie 10 dni? Zgodnie z prawem mamy na to 14 dni. To, że Multimedia informuje o 10 dniach to zwykłe oszustwo.
Co do wysyłania aneksów mailem - owszem, zapewniają, że cytuję: "jutro zosłanie wysłany do Państwa mail z aneksem", po czym ... cisza, ani widu ani słychu. Pewnie chodzi o to aby maksymalnie przeciągnąć możliwy termin ewentualnego rozwiązania umowy, a większość ludzi i tak sobie nie będzie tym zaprzątać glowy.

CYTAT (jester941)
Tez zostalem oszukany przez ta firme.
Nie dosc ze wystawiali fakture na wyzsza kwote to chcieli pobierac jeszcze 15zl za antywirusa o ktorym ani slowa nie bylo przy zawieraniu umowy.


Faktycznie ciągle wciskają nikomu do niczego niepotrzebne wynalazki typu, za przeproszeniem 'Emil' ale już nie za złotówkę jak kiedyś, ale za jedyne - UWAGA! - 19,99 zł brutto miesięcznie - przy czym o fakcie Klient dowiaduje się po otrzymaniu pierwszej faktury po przedłużeniu umowy (zazwyczaj jest to już po 14 dniach od jej podpisania). Oczywiście podczas podpisywania umowy fakt tej "drobnej" przecież opłaty jest całkowicie przemilczany, mało tego konsultanci podają kwotę jaka będzie widnieć na fakturze i jak nietrudno się domyślić oczywiście bez kwoty dotyczącej 'Emila'.

Niezależnie od składania reklamacji z żądaniem skorygowania faktur, sprawa ewidentnie nadaje się do UOKiK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 11:13  
Cytuj
Ja napisałem wypowiedzenie, po czym telefony się rozdzwoniły...
Ofertę jaką zaproponowali to... standardowa oferta skopiowaana z ich strony smiech2
Po mojej odpowiedzi, że jako kilkuletni klient oczekuję realnej oferty, która ma mnie zachęcić do pozostania u nich - więc liczę na ścięcie ceny na pół - nastąpiła cisza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 11:48  
Cytuj
Bez sentymentu.
Ostatnio widziałem ofertę z Vectry
150Mb internet
165 kanałów ( w tym chyba 40 kilka w HD)
70 zł.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Ja napisałem wypowiedzenie, po czym telefony się rozdzwoniły...
Ofertę jaką zaproponowali to... standardowa oferta skopiowaana z ich strony smiech2
Po mojej odpowiedzi, że jako kilkuletni klient oczekuję realnej oferty, która ma mnie zachęcić do pozostania u nich - więc liczę na ścięcie ceny na pół - nastąpiła cisza...


Też mi się kończy umowa i muszę napisać wypowiedzenie. Skąd brałeś wzór wypowiedzenia??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 11:59  
Cytuj
ja już podziękowałem za internet, w marcu na tv będzie wypowiedzenie...

okłamują ludzi na każdym kroku pomimo kary jaką nałożył UOKIK...

infolinia co innego, na umowie co innego... dopisywanie dziwnych oświadczeń do umowy...
robienie w konia na każdym kroku...
dobrze, że się wcześniej zorientowałem...

ale żeby wycofać się z tego aneksu to trzeba mieć cierpliwość i dużo szczęścia....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »