NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 »
Superwizjer z kamerą w środowisku polskich NN,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak narazie powiedz ile placa za posty lewaku??? Niepodzielisz sie informacja ile na tym zarabiasz w imie rownosci i demokracji?? Niektorzy tez chca zarobic ;) niezapomnij sie przelogowac na inne konto ;)


Antylewak, pochwal sie w takim razie tym swoim wynagrodzeniem. Strasznie ciskasz się o takie info od PzP. Boisz się, że dostajesz za mało?

Odnieś sie do konkretnych wpisów PzP. Nie potrafisz?
. Do kogo adresujesz pretensję? Ja mam jedno konto, a tamto pisał Mario! To, ze użył słowa lewak juz ci sugeruje, ze ja pisałem? Nigdy nie zarzucałem Polakowi z Polski, ze pisze za kasę! Poza tym ja nie robię takich błędów w pisowni jak niepodzielisz czy niezapomnij pisane razem! Nigdy nie piszę z innego konta, odpowiadam tylko za posty Antylewak.


Słowo lewak, styl pisania, mętne tłumaczenie o błędach w pisowni umiech....Przypadek? Nie sądzę.
. nie rozsmieszaj mnie, kiedys byles chyba modem to sprawdz ip. Jakis typ pisze cos o lewakach i z uporem maniaka wypytuje o kasę za posty. Nie badz smieszny. Wystarczy mi jeden nick, a mozesz sam robisz takie numery i dlatego oskarżasz? aha, koles pisze, ze PO to twoja ulubiona partia, a ja twierdze, ze jestes kukizowcem z pogladami Nowoczesnej raczej.


Masz bardzo dobrego naśladowcę umiech. Ja nie pisałem o treści tylko o stylu. Naśladowca bardzo sie stara umiech

Odpowiesz, dlaczego jako anty-lewak popierasz PiS? Przecież to lewacy.
. Skoro taki kukizowiec jak Ty moze miec poglądy jak Nowoczesna z narracją TVN to..

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 19:28  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 20:35  
Cytuj
Antylewak jakie moje poglądy są zbieżne z Nowoczesną? Wymień cokolwiek.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 07:33  
Cytuj
W końcu ! czyżbyśmy wychodzili spod żydowskiego buta... wiadomo że oni cisną i domagają sie nazw że to polskie obozy przez wzgląd na to żeby ciągnąć odszkodowania ... a tak będą mieli mniejsze możliwośći - ale btw. co za sk...snystwo żeby ciągnąć od ratujących ich Polaków a nie od niemców - nie nazistów - nazywajmy rzeczy po imieniu ! od Niemców ! Tak jak kiedyś nie było Prusaków - tylko NIEMCY, wcześniej nie było krzyżaków tylko NIEMCY ! - zawsze byli NIEMCY a nie nazwy zastępcze żeby nie kojarzyć...Czy zydostwo konsultuje jakiekolwiek swoje ustawy z Polakami? Karac tych co oczerniaja Polske i pisza nieprawde niech odpowiadaja za swoje czyny. Oczernianie Polski powinno byc scigane z urzedu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 18:45  
Cytuj
Z tego co wiem to Niemcy płacą. Regularnie i na czas. No ale po co wiedza, wyborcy prawdziwkowi umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 04:50  
Cytuj
Andrzejek widze , ze sie przelogowales w koncu z drugiego twojego konta PolakzPolski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek widze , ze sie przelogowales w koncu z drugiego twojego konta PolakzPolski


No a ty z Antylewaka umiech i ZSRR umiech i kogo tam jeszcze? Dawno jako pelele się nie logowałeś umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 14:03  
Cytuj
Bo jesteś prawdziwy Polak z Polski potluczony

Róża Thun, kolejny już raz - mówiąc dosadnie - wyrzyguje się na Polskę, określając ją mianem kraju faszystowskiego. - Proszę poczytać, co jest napisane o tym, jak powstawał faszyzm we Włoszech. To się zaczynało właśnie tak (...) w Polsce dzisiaj rodzi się faszyzm" - mówi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 16:34  
Cytuj
Dlaczego jeszcze jej nie pozbawiono obywatelstwa?

Tak... wiem.... nie to nie ma paragrafów.... - czyli kolejna ustawa do szybkiego przegłosowania.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego jeszcze jej nie pozbawiono obywatelstwa?

Tak... wiem.... nie to nie ma paragrafów.... - czyli kolejna ustawa do szybkiego przegłosowania.


Przyjdzie nowa władza i na jej podstawie pozbawi obywatelstwa takich mądrych jak ty. Ja wiem, że myślenie w twoim środowisku nie jest popularne ale naprawdę nigdy się nie zastanawiasz? Tak bezrefleksyjnie wykonujesz polecenia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 07:05  
Cytuj
Róża Thun mogłaby wyjechać do Niemiec i tam zamieszkać.
Myślę, ze to byłoby lepiej dla niej i dla nas.



Ale wracajmy do naszego patriotyzmu:

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 08:54  
Cytuj
rsta: Róża von Thun, za szmalcowanie powinna czapę dostać, a nie wyjeżdżać do niemiec... w czasie wojny za kolaboracje z niemcami każdemu po równo się należało, a teraz to niby co mamy jak nie wojnę?? może trochę inaczej to wygląda, bo nie ma gestapo, ale rząd przez 8 lat był marionetkowy, polski przemysł zlikwidowany, na jego miejsce wprowadzony niemiecki, sklepy niemieckie, samochody niemieckie, brakuje tylko obowiązkowego niemieckiego w szkołach zamiast polskiego, ale i na to jest wytłumaczenie: polski niewolnik ma być analfabetą (może nie dosłownie, ale każdy zdrowo myślący zrozumie) żeby nie wiedział o co chodzi i się nie buntował...

WSZYSTKIM NIEWOLNIKOM W NIEMIECKICH ALUKOMMANDO, ŻYCZĘ PODWYŻSZENIA NORM... OT SŁUCHY MNIE DOSZŁY O MAŁEJ WYDAJNOŚCI.... HAHAHAHA

PS: Gestapo niepotrzebne, bo mają swoich wiernych folksdojczów i inne pieski...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 09:49  
Cytuj
Jeżeli zasłużyła, to na co czekamy?




A jak dalej o pięknie Polskiego Patriotyzmu:

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli zasłużyła, to na co czekamy?




A jak dalej o pięknie Polskiego Patriotyzmu:

Obrazek


Newsweek i Wyborcza zareagowałyby na to zdjęcie:

faszyzm podnosi łeb w Polsce

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 14:10  
Cytuj
Pięknie ujęte. "Moda na patriotyzm". Żaden prawdziwy z serca płynący. Dziś jest MODA. Wiadomo nie od dziś, że moda w takim kontekście wydźwięk negatywny. To nie są patrioci, to są przebierańcy kupujący na straganie od Bułgara ciuszki patriotuszki, bo taka dziś jest moda. W dupę sobie można wsadzić taki patriotyzm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 16:42  
Cytuj
SzoPeN wolisz "patriotyzm" w wykonaniu Róży von Thun?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 18:01  
Cytuj
Nie, nie wolę. Ale jakieś cycate lolitki poprzebierane w orły i naszą flagę nie kręcą mnie. Może jarałbym się jakbym był młodszy choć wątpię. To jest ściema, a ja nie jestem idiotą, żeby się na to nabierać. Poczekaj, aż minie moda, to większość będzie tymi narodowymi barwami okna myć czy podłogę wycierać. Ogarnij się proszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 18:12  
Cytuj
Zatem należy zrobić wszystko aby ta moda na patriotyzm im nie przeszła.
My starsi, dajmy im dobry przykład a nie tylko ujadajmy na ojczyznę.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Róża Thun mogłaby wyjechać do Niemiec i tam zamieszkać.
Myślę, ze to byłoby lepiej dla niej i dla nas.



Ale wracajmy do naszego patriotyzmu:

Obrazek


Jehowi tez pokazują w swoich książeczkach tylko pięknych i młodych.

Ty wierzysz, że Polskie patriotki to wszystkie takie super laski? Naprawdę? Jeśli kobieta nie jest za piękna to zapewne Niemka umiech

rsta, to nie ujadaj na ojczyznę. Nie warto ujadać. A patriotyzm nosi sie w sercu a nie na koszulce z chin umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Róża Thun mogłaby wyjechać do Niemiec i tam zamieszkać.
Myślę, ze to byłoby lepiej dla niej i dla nas.



Ale wracajmy do naszego patriotyzmu:

Obrazek


Jehowi tez pokazują w swoich książeczkach tylko pięknych i młodych.

Ty wierzysz, że Polskie patriotki to wszystkie takie super laski? Naprawdę? Jeśli kobieta nie jest za piękna to zapewne Niemka umiech

rsta, to nie ujadaj na ojczyznę. Nie warto ujadać. A patriotyzm nosi sie w sercu a nie na koszulce z chin umiech
. Po drugiej stronie Szczuka, Środa czy Gretkowska. One brzydzą się Polską.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 19:35  
Cytuj
Antylewak, naprawdę? Tak się sam ograniczasz czy robisz to z powodów ideologicznych i rzeczywistość nie ma znaczenia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
Antylewak, naprawdę? Tak się sam ograniczasz czy robisz to z powodów ideologicznych i rzeczywistość nie ma znaczenia?
. Widzę kobiety na marszach Kod i czarnych protestach. Dramat, agresja i beznadzieja.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 20:56  
Cytuj
Antylewak, gówno prawda. Wyciągnąłeś kilka nazwisk paszczurów i zaklinasz rzeczywistość tak jak rsta pokazując modelki, które z jakiejś okazji zostały przebrane za husarki. Patrz jak one wyglądają, przecież to jakaś karykatura i teatr. Taki jesteś rzetelny? Jest masa zajebistych kobiet, które mają wyj..ne na Twoje poglądy. Ja to wiem i Ty to wiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Antylewak, gówno prawda. Wyciągnąłeś kilka nazwisk paszczurów i zaklinasz rzeczywistość tak jak rsta pokazując modelki, które z jakiejś okazji zostały przebrane za husarki. Patrz jak one wyglądają, przecież to jakaś karykatura i teatr. Taki jesteś rzetelny? Jest masa zajebistych kobiet, które mają wyj..ne na Twoje poglądy. Ja to wiem i Ty to wiesz.
. Zajebiste to one są moze dla Ciebie. Podaj mi przykłady tych kobiet.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 21:23  
Cytuj
Oczywiście mowa jest o walorach estetycznych tychże kobiet. A jeżeli oglądasz uważnie marsze kodów itp. i nie widzisz tam atrakcyjnych kobiet, to może jesteś już po prostu w takim wieku, że bardziej ineterusją Cię transparenty, lewactwo, afery alimentacyjne, żydokomuniści, tajne spiski przeciwko Polsce, a w takim wypadku nie pomogę Ci, bo nie potrafię.

Ps. Może lewactwo w przeciwieństwie do patryjotów nie opłaca striptizerek z klubów, by przebierawszy się w biało czerwone fatałaszki pozowały do fotek jak wyżej? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście mowa jest o walorach estetycznych tychże kobiet. A jeżeli oglądasz uważnie marsze kodów itp. i nie widzisz tam atrakcyjnych kobiet, to może jesteś już po prostu w takim wieku, że bardziej ineterusją Cię transparenty, lewactwo, afery alimentacyjne, żydokomuniści, tajne spiski przeciwko Polsce, a w takim wypadku nie pomogę Ci, bo nie potrafię.

Ps. Może lewactwo w przeciwieństwie do patryjotów nie opłaca striptizerek z klubów, by przebierawszy się w biało czerwone fatałaszki pozowały do fotek jak wyżej? umiech
. Striptizerki? Normalne dziewczyny, a nie wytatuowane, z kolczykami na twarzy i transparentem: odpierd... Sie od mojej Cip...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »