NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 »
Superwizjer z kamerą w środowisku polskich NN,
Posty: 394
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 06:52  
Cytuj
Andrzejek a ja Ci zadam ptanie- czy twoja ulubiona partia PO popiera komunistow??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 06:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek a ja Ci zadam ptanie czy twoja ulubiona partia PO popiera komunistow???


Pytanie źle skonstruowane. PO nie jest moją ulubioną partią. Żadna partia nie jest moja ulubioną umiech Nie wiem jak można lubić taką organizację.
Obserwuję Polska politykę i nie zauważyłem by ktokolwiek z PO wychwalał lub wręcz promował Stalina, Lenina czy innego komunistę. Czy PO popiera komunistów? Jakoś tego nie zauważyłem. Nie zauważyłem by za ich rządów jakieś grupki debili czciły Stalina lub Lenina. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek ktoś z PO zachwalał Stalina.

Mnie dziwi że ty taki Antylewak popierasz lewacki PiS. No ale .....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 394
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejek a ja Ci zadam ptanie czy twoja ulubiona partia PO popiera komunistow???


Pytanie źle skonstruowane. PO nie jest moją ulubioną partią. Żadna partia nie jest moja ulubioną umiech Nie wiem jak można lubić taką organizację.
Obserwuję Polska politykę i nie zauważyłem by ktokolwiek z PO wychwalał lub wręcz promował Stalina, Lenina czy innego komunistę. Czy PO popiera komunistów? Jakoś tego nie zauważyłem. Nie zauważyłem by za ich rządów jakieś grupki debili czciły Stalina lub Lenina. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek ktoś z PO zachwalał Stalina.

Mnie dziwi że ty taki Antylewak popierasz lewacki PiS. No ale .....
. Czy jest to normalne , ze na wszystkich wiecach poparcia PO przemawiaja tez byli komunisci?? Czy twoja ulubiona partia PO jakos odcina sie od Komunistow jak przemawiaja z tej samej sceny o tym samym czasie?? Czy komunizm nie jest sytemem , ktory jest winny smierci kilkudziesieciu mln ludzi na calym swiecie i ta liczba caly czas rosnie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 07:35  
Cytuj
Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak narazie powiedz ile placa za posty lewaku??? Niepodzielisz sie informacja ile na tym zarabiasz w imie rownosci i demokracji?? Niektorzy tez chca zarobic ;) niezapomnij sie przelogowac na inne konto ;)


Antylewak, pochwal sie w takim razie tym swoim wynagrodzeniem. Strasznie ciskasz się o takie info od PzP. Boisz się, że dostajesz za mało?

Odnieś sie do konkretnych wpisów PzP. Nie potrafisz?
. Do kogo adresujesz pretensję? Ja mam jedno konto, a tamto pisał Mario! To, ze użył słowa lewak juz ci sugeruje, ze ja pisałem? Nigdy nie zarzucałem Polakowi z Polski, ze pisze za kasę! Poza tym ja nie robię takich błędów w pisowni jak niepodzielisz czy niezapomnij pisane razem! Nigdy nie piszę z innego konta, odpowiadam tylko za posty Antylewak.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 11:40  
Cytuj
Onet skontaktował się z izraelską dziennikarką od głośnego i kłamliwego tweeta, która rozpropagowała hasztag o polskich obozach. Zapytali o to czy jest zdrowa na umyśle, czemu kłamie lub czy chodziła do szkoły? Nie. Zapytali ją (jako ofiarę hejtu)... jak rozmawiać o "polskim współudziale w zagładzie Żydów"...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 13:34  
Cytuj
Powiedz im Andrzejku to co mówiłeś w niedziele na spotkaniu pod sądem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Powiedz im Andrzejku to co mówiłeś w niedziele na spotkaniu pod sądem.


Dawaj Andriusza, podziel się z nami tymi swoimi propagandowymi nowinkami smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Andrzejek a ja Ci zadam ptanie czy twoja ulubiona partia PO popiera komunistow???


Pytanie źle skonstruowane. PO nie jest moją ulubioną partią. Żadna partia nie jest moja ulubioną umiech Nie wiem jak można lubić taką organizację.
Obserwuję Polska politykę i nie zauważyłem by ktokolwiek z PO wychwalał lub wręcz promował Stalina, Lenina czy innego komunistę. Czy PO popiera komunistów? Jakoś tego nie zauważyłem. Nie zauważyłem by za ich rządów jakieś grupki debili czciły Stalina lub Lenina. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek ktoś z PO zachwalał Stalina.

Mnie dziwi że ty taki Antylewak popierasz lewacki PiS. No ale .....
. Czy jest to normalne , ze na wszystkich wiecach poparcia PO przemawiaja tez byli komunisci?? Czy twoja ulubiona partia PO jakos odcina sie od Komunistow jak przemawiaja z tej samej sceny o tym samym czasie?? Czy komunizm nie jest sytemem , ktory jest winny smierci kilkudziesieciu mln ludzi na calym swiecie i ta liczba caly czas rosnie??


W Polskim Parlamencie komunistyczny prokurator pisał ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i ustawy o sądach powszechnych , KRS i SN. Jako przedstawiciel partii rządzącej. Po co wyjeżdżasz z PO?
Tak komunizm jest systemem itd, itp. Tylko, że ani PiS ani PO go nie potępiają. Tylko co mnie to obchodzi? Ja jestem za zmieceniem tych lewackich partii i wszystkich zakłamanych hipokrytów, którzy za pieniądze je popierają. Ty popierasz tych lewaków za kasę czy z głupoty?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak narazie powiedz ile placa za posty lewaku??? Niepodzielisz sie informacja ile na tym zarabiasz w imie rownosci i demokracji?? Niektorzy tez chca zarobic ;) niezapomnij sie przelogowac na inne konto ;)


Antylewak, pochwal sie w takim razie tym swoim wynagrodzeniem. Strasznie ciskasz się o takie info od PzP. Boisz się, że dostajesz za mało?

Odnieś sie do konkretnych wpisów PzP. Nie potrafisz?
. Do kogo adresujesz pretensję? Ja mam jedno konto, a tamto pisał Mario! To, ze użył słowa lewak juz ci sugeruje, ze ja pisałem? Nigdy nie zarzucałem Polakowi z Polski, ze pisze za kasę! Poza tym ja nie robię takich błędów w pisowni jak niepodzielisz czy niezapomnij pisane razem! Nigdy nie piszę z innego konta, odpowiadam tylko za posty Antylewak.


Słowo lewak, styl pisania, mętne tłumaczenie o błędach w pisowni umiech....Przypadek? Nie sądzę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powiedz im Andrzejku to co mówiłeś w niedziele na spotkaniu pod sądem.


Dawaj Andriusza, podziel się z nami tymi swoimi propagandowymi nowinkami smiech2smiech2smiech2



Nie byłem pod sądem. A ten koleś to idiota, prowokator. Dla ciebie to podobny poziom więc jarasz się jego idiotyzmami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak narazie powiedz ile placa za posty lewaku??? Niepodzielisz sie informacja ile na tym zarabiasz w imie rownosci i demokracji?? Niektorzy tez chca zarobic ;) niezapomnij sie przelogowac na inne konto ;)


Antylewak, pochwal sie w takim razie tym swoim wynagrodzeniem. Strasznie ciskasz się o takie info od PzP. Boisz się, że dostajesz za mało?

Odnieś sie do konkretnych wpisów PzP. Nie potrafisz?
. Do kogo adresujesz pretensję? Ja mam jedno konto, a tamto pisał Mario! To, ze użył słowa lewak juz ci sugeruje, ze ja pisałem? Nigdy nie zarzucałem Polakowi z Polski, ze pisze za kasę! Poza tym ja nie robię takich błędów w pisowni jak niepodzielisz czy niezapomnij pisane razem! Nigdy nie piszę z innego konta, odpowiadam tylko za posty Antylewak.


Słowo lewak, styl pisania, mętne tłumaczenie o błędach w pisowni umiech....Przypadek? Nie sądzę.
. nie rozsmieszaj mnie, kiedys byles chyba modem to sprawdz ip. Jakis typ pisze cos o lewakach i z uporem maniaka wypytuje o kasę za posty. Nie badz smieszny. Wystarczy mi jeden nick, a mozesz sam robisz takie numery i dlatego oskarżasz? aha, koles pisze, ze PO to twoja ulubiona partia, a ja twierdze, ze jestes kukizowcem z pogladami Nowoczesnej raczej.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Nie byłem pod sądem. A ten koleś to idiota, prowokator. Dla ciebie to podobny poziom więc jarasz się jego idiotyzmami.


Tłumaczą się winni smiech2smiech2smiech2 Skoro gość twierdzi ze był z tobą pod sądem na manifie to pewnie był, nie ma podstaw, aby mu nie wierzyć.
Nie ładnie tak Andriusza wyzywać kogoś od idiotów smiech2smiech2smiech2 Nerwy puszczają ? smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 21:27  
Cytuj
Uderz w stół a nożyce się odezwą ok

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 21:39  
Cytuj
Wiceminister zapowiada: Chcemy żeby tego typu sformułowania "polskie obozy koncentracyjne" były również w kodeksach karnych innych krajów.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
Wiceminister zapowiada: Chcemy żeby tego typu sformułowania "polskie obozy koncentracyjne" były również w kodeksach karnych innych krajów.

Obrazek



ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 01:07  
Cytuj
PIS blokując manifestację narodowców pod ambasadą Izraela przyznał się do 3 rzeczy:
1. że boi się Izraela
2. że w Polsce są antysemici i neofaszyści
3. że nie potrafią zapewnić ochrony ambasadzie

Ale sami na własnej piersi wyhodowali tę żmiję (RN MW ONR).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 01:53  
Cytuj
Bardzo dobra polityczna decyzja, już zapomniałeś ze są ludzie gotowi się podpalić, wykopać krzyż, albo zrobić go z puszek piwa, podpalić budkę strażnika itp itd. O ile dzisiaj wiemy że to się zdarzyło nieprzypadkowo, to wielu nie uwierzyło a przecież widziało. To o tych chodzi.

To by było jak ściągniecie spodni w klubie gejowskim ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 394
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 05:51  
Cytuj
CYTAT
PIS blokując manifestację narodowców pod ambasadą Izraela przyznał się do 3 rzeczy:
1. że boi się Izraela
2. że w Polsce są antysemici i neofaszyści
3. że nie potrafią zapewnić ochrony ambasadzie

Ale sami na własnej piersi wyhodowali tę żmiję (RN MW ONR).


Nastepny znawca plityki ;) Czy PO twoim zdaniem wspiera komunistow ?? Jesli Nie to na marszach KOD-u wystepowali na scenie razem z bylymi komunistami wiec - jak politycy tej partii odcinaja sie od tych osob ?? Jak PO przez te wszystkie lata ukaralo bylych komunistow za to ,ze wpychali do wiezien ludzi o innych pogladach i nieraz mordowali w imie swojej chorej ideologii??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 06:06  
Cytuj
PIS blokując manifestację narodowców pod ambasadą Izraela pokazał 3 rzeczy:
1. że chce zgody z Izraelem
2. że w Polsce są patrioci gotowi stanąć w obronie Polski, ale zaczynamy od rozmów
3. że należy zareagować od razu zapewniając ochronę ambasadzie

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak narazie powiedz ile placa za posty lewaku??? Niepodzielisz sie informacja ile na tym zarabiasz w imie rownosci i demokracji?? Niektorzy tez chca zarobic ;) niezapomnij sie przelogowac na inne konto ;)


Antylewak, pochwal sie w takim razie tym swoim wynagrodzeniem. Strasznie ciskasz się o takie info od PzP. Boisz się, że dostajesz za mało?

Odnieś sie do konkretnych wpisów PzP. Nie potrafisz?
. Do kogo adresujesz pretensję? Ja mam jedno konto, a tamto pisał Mario! To, ze użył słowa lewak juz ci sugeruje, ze ja pisałem? Nigdy nie zarzucałem Polakowi z Polski, ze pisze za kasę! Poza tym ja nie robię takich błędów w pisowni jak niepodzielisz czy niezapomnij pisane razem! Nigdy nie piszę z innego konta, odpowiadam tylko za posty Antylewak.


Słowo lewak, styl pisania, mętne tłumaczenie o błędach w pisowni umiech....Przypadek? Nie sądzę.
. nie rozsmieszaj mnie, kiedys byles chyba modem to sprawdz ip. Jakis typ pisze cos o lewakach i z uporem maniaka wypytuje o kasę za posty. Nie badz smieszny. Wystarczy mi jeden nick, a mozesz sam robisz takie numery i dlatego oskarżasz? aha, koles pisze, ze PO to twoja ulubiona partia, a ja twierdze, ze jestes kukizowcem z pogladami Nowoczesnej raczej.


Masz bardzo dobrego naśladowcę umiech. Ja nie pisałem o treści tylko o stylu. Naśladowca bardzo sie stara umiech

Odpowiesz, dlaczego jako anty-lewak popierasz PiS? Przecież to lewacy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 06:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie byłem pod sądem. A ten koleś to idiota, prowokator. Dla ciebie to podobny poziom więc jarasz się jego idiotyzmami.


Tłumaczą się winni smiech2smiech2smiech2 Skoro gość twierdzi ze był z tobą pod sądem na manifie to pewnie był, nie ma podstaw, aby mu nie wierzyć.
Nie ładnie tak Andriusza wyzywać kogoś od idiotów smiech2smiech2smiech2 Nerwy puszczają ? smiech2smiech2smiech2



Co za dzieciak umiech Tu doszło do jakiejś pomyłki. Przecież to ty @M70 prosiłeś by nie mówić na forum, że tu masz swoje drugie oblicze. Mówiłeś, że lubisz spacerować z opozycją i pisać przeciwko niej na forum. Mówiłeś, że chciałeś nawet to leczyć ale nie stać cię na psychologa bo wszystko wydajesz na kuszenie małych chłopców. Mówiłeś, że nic tak cie nie podnieca jak mieszanie ludziom w głowach a ci młodzi chłopcy są tak naiwni.
@M70, podejmij wreszcie leczenie bo dojdzie do jakiejś tragedii.

Nie ma podstaw by mi nie wierzyć umiech i skoro tak piszę to tak jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
PIS blokując manifestację narodowców pod ambasadą Izraela pokazał 3 rzeczy:
1. że chce zgody z Izraelem
2. że w Polsce są patrioci gotowi stanąć w obronie Polski, ale zaczynamy od rozmów
3. że należy zareagować od razu zapewniając ochronę ambasadzie



"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
PIS blokując manifestację narodowców pod ambasadą Izraela przyznał się do 3 rzeczy:
1. że boi się Izraela
2. że w Polsce są antysemici i neofaszyści
3. że nie potrafią zapewnić ochrony ambasadzie

Ale sami na własnej piersi wyhodowali tę żmiję (RN MW ONR).


Nie madras - PiS nie pozwolił, by prosemickie środowiska miały kolejne powody do opowiadania bzdur o Polsce i Polakach.

Trzeba studzić emocje.
Nie lubimy żydów za to, że wtrącają się w politykę rożnych krajów. Ich próba ingerencji w polskie ustawodawstwo to bezczelność i skandal.

Przemysł holokaust jest faktem - robią z siebie jedyne ofiary wszystkich którzy w ten lub inny sposób uczestniczyli w IIWW. Od wszystkich żądają odszkodowań, a sami w traktowaniu Palestyńczyków nie są lepsi od hitlerowców....

A wg pejsatych każdy kto śmie ich krytykować, i kogo oni nie lubią to antysemita....

A środowiska narodowe są w Polsce bardzo potrzebne. Trzeba je kontrolować i odcinać od obcych wpływów (choćby rosyjskich), żeby nie stały się narzędziami do nagonki na Polskę.

W patriotyzmie nie ma nic złego. Czczenie hitlera, stalina i innych potworów to szczyt idiotyzmu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 19:08  
Cytuj

Trudno uwierzyć, ale ta historia wydarzyła się naprawdę.




Jak opisał w mediach społecznościowych Komitet Obrony Praw Lokatorów, Jerzy Gierszewski – rzecznik dzielnicy Praga-Południe – wystąpił przed kamerami Telewizji Polskiej wraz z „zorganizowaną grupą prowokatorów”, którzy robili za mieszkańców i mieli przeszkadzać przy realizacji materiału.

https://twitter.com/JanMencwel/status/958973523959181312?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F215888-to-sprawi-ze-oslupiejesz-rzecznik-dzielnicy-praga-poludnie-wycial-nielichy-numer

Czy Pani Hanka jeszcze może smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »