NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
TVP mam dość,
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego Ty Pepsi i tobie podobni maruderzy z taką samą zajadłością jak teraz atakujecie obecną ekipe rządzącą,nie krzyczeliście w czasach PO PSL ? Poświęciłem trochę swojego cennego czasu, przejrzałem forum i nie zauważyłem aby ktoś tak zaciekle krytykował dawną władze (PO I PSL) i jej propagandową tubę TVP. Nagle teraz twierdzicie że nie popieracie PO, tylko dlaczego jak ktoś zamieści jakiś wpis atakujący opozycje to zaraz jakiś obrońca się znajdzie i zaczyna się plucie na PIS. Gdzie była krytyka władzy i mediów publicznych za Tuska? Tak wam się wtedy to wszystko podobało że nie było komu krytykować? Nagle odebrano wszystkim wolność i wszystkiemu winny jest PIS. Obłuda i szczyt hipokryzji


Powiem Ci dlaczego. Nie interesuje mnie specjalnie kto zasiada tam na górze. Wszystko i tak jest w naszych rękach. Wymiany stołków, chociaż są bezczelne były zawsze (choć PIS zapowiadał inne standardy pełnienia władzy).

Wszystko jestem w stanie zrozumieć dopóki my tu na dole możemy sobie spokojnie żyć, czuć się bezpiecznie i móc uczciwie zarabiać. Natomiast teraz nie czuje się bezpiecznie. PIS podzielił społeczeństwo na lepszy i gorszych, na zdrajców i patriotów, na wierzących w zamach i niewierzących.

Zauważ, że nie każdy jest świadomym człowiekiem, który czyta, bilansuje sobie informację z jednej i drugiej strony, ma dostęp do mediów internetowych. Większość całą swoją wiedzę o świecie i naszym kraju czerpie z TVP - a wybacz jest ona zakłamana i pełna agresywnego przekazu.

Wycinek z ustawy:

1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego Ty Pepsi i tobie podobni maruderzy z taką samą zajadłością jak teraz atakujecie obecną ekipe rządzącą,nie krzyczeliście w czasach PO PSL ? Poświęciłem trochę swojego cennego czasu, przejrzałem forum i nie zauważyłem aby ktoś tak zaciekle krytykował dawną władze (PO I PSL) i jej propagandową tubę TVP. Nagle teraz twierdzicie że nie popieracie PO, tylko dlaczego jak ktoś zamieści jakiś wpis atakujący opozycje to zaraz jakiś obrońca się znajdzie i zaczyna się plucie na PIS. Gdzie była krytyka władzy i mediów publicznych za Tuska? Tak wam się wtedy to wszystko podobało że nie było komu krytykować? Nagle odebrano wszystkim wolność i wszystkiemu winny jest PIS. Obłuda i szczyt hipokryzji


Powiem Ci dlaczego. Nie interesuje mnie specjalnie kto zasiada tam na górze. Wszystko i tak jest w naszych rękach. Wymiany stołków, chociaż są bezczelne były zawsze (choć PIS zapowiadał inne standardy pełnienia władzy).

Wszystko jestem w stanie zrozumieć dopóki my tu na dole możemy sobie spokojnie żyć, czuć się bezpiecznie i móc uczciwie zarabiać. Natomiast teraz nie czuje się bezpiecznie. PIS podzielił społeczeństwo na lepszy i gorszych, na zdrajców i patriotów, na wierzących w zamach i niewierzących.

Zauważ, że nie każdy jest świadomym człowiekiem, który czyta, bilansuje sobie informację z jednej i drugiej strony, ma dostęp do mediów internetowych. Większość całą swoją wiedzę o świecie i naszym kraju czerpie z TVP - a wybacz jest ona zakłamana i pełna agresywnego przekazu.

Wycinek z ustawy:

1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.


Nie Pis podzielił, a media lewackie typu Newsweek, Wyborcza czy Polityka WMAWIAJĄ czytelnikom, że Pis podzielił. Pis chce wyjaśnienia rzetelnego katastrofy - Pis dzieli, jątrzy, chce nas skłócić z Rosją.
Pis dał 500plus - tylko chleją za te pieniądze.
Pis ma miesięcznice od kilku lat - od niedawna je zakłócają.
Pis nie chce być sługusem Niemiec w UE - Pis nas izoluje w Europie.

To nie Pis dzieli Polaków, a media wam to wmawiają!

Jak to jest, że zniszczono już kilkanaście biur Pis, a przez 8 lat żadnego biura PO?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:13  
Cytuj
Zabawnie to napisałeś "Natomiast teraz nie czuje się bezpiecznie"

Gdybym całą swoją wiedze o teraźniejszości opierał na lewackich mediach (TVN, Polsat) to podpisałbym się obiema rękoma pod Twoją wypowiedzią. Ale na szczęście osobiście nie czuje się zagrożony, bo nie mam czym, ale za to mam oczy i rozum, potrafię obserwować i wyciągać wnioski.
Szkoda że jesteś taki wystraszony, będziesz musiał przywyknąć, bo do wyborów jeszcze dwa lata, a te na Twoje nieszczęście PIS wygra bez zająknięcia. Współczuje Ci Pepsi, jeszcze co najmniej sześć latek będziesz żył ze świadomością braku bezpieczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:23  
Cytuj
CYTAT

Nie Pis podzielił, a media lewackie typu Newsweek, Wyborcza czy Polityka WMAWIAJĄ czytelnikom, że Pis podzielił. Pis chce wyjaśnienia rzetelnego katastrofy - Pis dzieli, jątrzy, chce nas skłócić z Rosją.
Pis dał 500plus - tylko chleją za te pieniądze.
Pis ma miesięcznice od kilku lat - od niedawna je zakłócają.
Pis nie chce być sługusem Niemiec w UE - Pis nas izoluje w Europie.

To nie Pis dzieli Polaków, a media wam to wmawiają!

Jak to jest, że zniszczono już kilkanaście biur Pis, a przez 8 lat żadnego biura PO?


To jest tylko moje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać. Dam Ci prosty przykład.

Materiał TVP o proteście rezydentów. Pasek w TVP:
"Początkujący lekarze żądają miliardów złotych"
Dla mnie ten przekaz jest zakłamany i jest agresywny w stosunku do lekarzy rezydentów.

+ Jakie jest źródło tych tekstów po kresce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Szkoda że jesteś taki wystraszony, będziesz musiał przywyknąć, bo do wyborów jeszcze dwa lata, a te na Twoje nieszczęście PIS wygra bez zająknięcia. Współczuje Ci Pepsi, jeszcze co najmniej sześć latek będziesz żył ze świadomością braku bezpieczeństwa.


O siebie się nie martwię, ja już sobie w życiu dość dobrze poradziłem.
Bardziej patrzę na to z perspektywy moich dzieci. I to o ich "bezpieczeństwo" się obawiam.

Co do tego, że PIS wygra bez zająknięcia - pełna zgoda.
Mam tylko nadzieję, że postawią jednak w drugiej kadencji na merytoryczność, a nie agresję, manipulację i podział społeczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Jak to jest, że zniszczono już kilkanaście biur Pis, a przez 8 lat żadnego biura PO?


źródłem tego wniosku jest TVP ?

Proszę przykład z przed kilku dni (03.01.2018):

Poseł Platformy Obywatelskiej poinformował, że doszło do ataku na jego biuro poselskie we Włocławku.

Wierz mi i po tej i po tej stronie znajduje się wielu wandali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szkoda że jesteś taki wystraszony, będziesz musiał przywyknąć, bo do wyborów jeszcze dwa lata, a te na Twoje nieszczęście PIS wygra bez zająknięcia. Współczuje Ci Pepsi, jeszcze co najmniej sześć latek będziesz żył ze świadomością braku bezpieczeństwa.


O siebie się nie martwię, ja już sobie w życiu dość dobrze poradziłem.
Bardziej patrzę na to z perspektywy moich dzieci. I to o ich "bezpieczeństwo" się obawiam.

Co do tego, że PIS wygra bez zająknięcia - pełna zgoda.
Mam tylko nadzieję, że postawią jednak w drugiej kadencji na merytoryczność, a nie agresję, manipulację i podział społeczny.
. gdyby PO wygrala wybory mielibysmy juz co najmniej 7000 imigrantow jak nie wiecej. Wtedy bym sie obawial, po tym co sie dziehe w Szwecji, Niemczech czy Francji. Tylko niech nikt nie pisze o uchodzcach, bo uchodzcy to co innego.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 10:13  
Cytuj
Biskupi którzy tak namawiają do tego, że powinniśmy przyjmować nachodźców niech ich najpierw spróbują ewangelizować w obozach przejściowych.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 15:21  
Cytuj
Ja też uważam, że obecnie Polska jest mniej bezpieczna niż za poprzednich rządów.
Jesteśmy z wszystkimi skłóceni. Kto nam pomoże w razie jakiejś agresji ? Węgry ? Nie, NIKT. I nikt im nie będzie miał za złe, ze nie kiwnęli palcem.
Bezpiecznie czyją się chuligani, różnego rodzaju organizacje nacjonalistyczne. Zwykły człowiek nie może się czuć bezpiecznie. Może zostać skopany przez jakiegoś "patriotę" i temu nic się nie zrobi bo jak pokazuje przypadek senatora Koguta czy w Stalowej Pani dyrektor ze szkoły nr. 11 "swoich" zawsze się obroni. Ja "swój" nie jestem więc mogę się obawiać.
Kiedyś "platformiany" też nie byłem i nie czułem żadnego zagrożenia. Czułem się bezpiecznie w strefie osobistej jak i bezpieczeństwa finansowego. Nie czułem, że muszę popierać PO czy PIS, żeby czuć się bezpiecznie. Teraz tylko poplecznicy PIS mogą spać spokojnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Ja też uważam, że obecnie Polska jest mniej bezpieczna niż za poprzednich rządów.
Jesteśmy z wszystkimi skłóceni. Kto nam pomoże w razie jakiejś agresji ? Węgry ? Nie, NIKT. I nikt im nie będzie miał za złe, ze nie kiwnęli palcem.
Bezpiecznie czyją się chuligani, różnego rodzaju organizacje nacjonalistyczne. Zwykły człowiek nie może się czuć bezpiecznie. Może zostać skopany przez jakiegoś "patriotę" i temu nic się nie zrobi bo jak pokazuje przypadek senatora Koguta czy w Stalowej Pani dyrektor ze szkoły nr. 11 "swoich" zawsze się obroni. Ja "swój" nie jestem więc mogę się obawiać.
Kiedyś "platformiany" też nie byłem i nie czułem żadnego zagrożenia. Czułem się bezpiecznie w strefie osobistej jak i bezpieczeństwa finansowego. Nie czułem, że muszę popierać PO czy PIS, żeby czuć się bezpiecznie. Teraz tylko poplecznicy PIS mogą spać spokojnie.
bzdury, bzdury, bzdury! czyli po co jestesmy w Unii skoro nikt nam nie pomoze? mysl trochę! za PO zylismy ze wszystkimi dobrze, bo robilismy co kazali! Patriota Cie skopie za co? widziales agresje w oczach kodziarza, jak wokol znalazla sie dziennikarka z Tvp Info? widziales te dzicz na Krakowskim Przedmiesciu, gdy pijani atakowali staruszki i sikali na znicze? nie, bo w Tvn tego nie pokazywali...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:07  
Cytuj
A widziałeś płonący wóz transmisyjny TVN24?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Ja też uważam, że obecnie Polska jest mniej bezpieczna niż za poprzednich rządów.


marcin..... woooooowwwwwzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:33  
Cytuj
Mirek, no koment ... komentarz na Twoim poziomie.
Antylewak, jak możesz twierdzić że to bzdury. To moje odczucie. Chcesz mi wmówić, że nie wiem co czuję ? Tak uważam.
Słowo "patriota" pisałem celowo w cudzysłowie. Chodzi mi o pseudo patriotów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:34  
Cytuj
Łysy w PSL-u

– To symbol całkowitego upadku opozycji w Polsce. Widać, że PSL musi chwytać się przyjmowania osób, o tak niskim autorytecie, jak pan Michał Kamiński. Wszyscy wiemy, ile ugrupowań zaliczył on już w swojej karierze politycznej i jak często zmienia poglądy – powiedział portalowi Niezalezna.pl o dołączeniu Michała Kamińskiego do klubu PSL poseł Wolnych i Solidarnych, Adam Andruszkiewicz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:52  
Cytuj
A ile ugrupowań zaliczył Gowin? I jak często zmienia swoje stanowiska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
A widziałeś płonący wóz transmisyjny TVN24?
. A pamietasz jak Sienkiewicz, minister z PO kazał spalić budkę pod ruską ambasadą, a winę zrzucono na narodowców. Dopiero na taśmach Bieńkowska sie wygadała...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 19:52  
Cytuj
pachołki za srebrniki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 20:50  
Cytuj
Antylewak zmień leki i lekarza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 20:53  
Cytuj
Niewygodne fakty potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 21:37  
Cytuj
Ja uważam że lepiej jeszcze nie bylo. Tvp nie ogladam bo razi w oczy propagandą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:20  
Cytuj
A dzisiaj był fajny teatr. Można było przyjemnie oglądnąć.

Kiedyś próbowałem oglądnąć "Koronę królów", lubię seriale i filmy historyczne. Oglądnąłem dwa pierwsze odcinki i jeszcze jakieś dwa kolejne co się truli. Niestety ale dno i metr mułu. Tacy Złotopolscy w innej scenerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam że lepiej jeszcze nie bylo. Tvp nie ogladam bo razi w oczy propagandą.
skąd wiesz, ze razi jak nie oglądasz?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
A dzisiaj był fajny teatr. Można było przyjemnie oglądnąć.

Kiedyś próbowałem oglądnąć "Koronę królów", lubię seriale i filmy historyczne. Oglądnąłem dwa pierwsze odcinki i jeszcze jakieś dwa kolejne co się truli. Niestety ale dno i metr mułu. Tacy Złotopolscy w innej scenerii.
. Nasze Matki, Nasi Ojcowie za PO puszczali w TVP, było lepsze?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 7 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:41  
Cytuj
Wiadomości w TVP od dwóch lat nie da się oglądac, w zasadzie na zmiane pojawiają sie tylko dwa tematy: zła opozycja/platforma kradnie/oszukuje i sukcesy PiS.

Ten program powinien zmienić nazwe z "Wiadmości" na "Propagandowe przepychanki polityczne"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 22:53  
Cytuj
Musimy być czujni, bo zło czyha na każdej częstotliwości.

Wśród wszystkich szczytów Gór Świętokrzyskich,
wysoko ponad chmurami,
króluje jedynie szczyt Łysej Góry.
Miejsce to znienawidzone, było przez okolicznych mieszkańców.
Nikt nie śmiał się tam zapuszczać, szczególnie w burzliwe noce.
Wtedy to na szczycie Łysej Góry
zbierały się czarownice mieszkające w pobliskich miejscowościach.
Zebranie okolicznych wiedź nazywano sabatami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »