NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Praca za godne wynagrodzenie,
Posty: 107
Dołączył: 31 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 20:42  
Cytuj
Footix premia produkcyjna zalezna od sprzedazy w danym miesiacu brawo ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 19:03  
Cytuj
Zrób operatora CNC i będziesz mógł wymagać płacy. Jako operator krajzegi trudno o dobrą pracę (to jedno z prostszych stanowisk).

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 22:33  
Cytuj
Gdyby było tak jak piszą że w UK czy innym kraju pracuje się po 12 godzin to firmy z zagranicy nie przychodziły by do Stalowej tylko krręciły biznesy na miejscu. PRZESTANCiE PIERDOLIĆ głupoty, że pracuje sie za granica po 12h i nic się z tego nie ma.

PROPAGANDA JAK ZA KOMUNY

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 14 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 23:39  
Cytuj
Dla przykładu w Niemczech, pracujesz dziennie 8 godzin (zależy oczywiście od rozkładu godzin pracy w danym tygodniu) + do tego możesz pracować te 3-4 godziny więcej na dzień + przyjść w sobotę. Są to już wówczas nadgodziny, także fajne pieniążki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 06:40  
Cytuj
O godną płacę to nalezy zapytać Prezydenta Lucjusza. W kampanii obiecał takie cuda. Wybory w tym roku.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 19:10  
Cytuj
Zadaj sobie ważne pytanie: co takiego potrafisz robić czego inni nie potrafią i zacznij to robić zawodowo. Dobrze płatnej pracy w Polsce jest dużo, tylko jest ona przeznaczona dla specjalistów. Nikt nie wypłaci nawet średniej krajowej człowiekowi którego można zastąpić dowolnym przechodniem po 2 dniach szkolenia wprowadzającego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 20:50  
Cytuj
najlepiej płatne obecnie zajęcie to leżenie i du.cenie, a jak coś się przypadkiem spłodzi to pińcet co miesiąc od sztuki się należy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
O godną płacę to nalezy zapytać Prezydenta Lucjusza. W kampanii obiecał takie cuda. Wybory w tym roku.


a co to za farmazony sadzisz ? Sprawa jest jasna i prosta i wyjasnil go uzytkownik DobryDzien

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 02:22  
Cytuj
CYTAT
Zadaj sobie ważne pytanie: co takiego potrafisz robić czego inni nie potrafią i zacznij to robić zawodowo. Dobrze płatnej pracy w Polsce jest dużo, tylko jest ona przeznaczona dla specjalistów. Nikt nie wypłaci nawet średniej krajowej człowiekowi którego można zastąpić dowolnym przechodniem po 2 dniach szkolenia wprowadzającego.


Ja pie... on mówi o godnych pieniądzach , o takich że chce mieszkać sam a nie z mamusią (bez urazy dla mam) umiechwyjśc z dziewczyną w weekend do baru pubu coś zjeść lub z rodziną to tak wiele ? to teraz zobacz sobie ile kosztuje wynajęcie kawalerki... 3 lata temu płaciłem jakies 650 zł plus wszystkie rachunki , a teraz wynajmuje 3 pokoje więc niewiem po ile chodzą kawalerki ale za 3 pokoje płacę dwa razy tyle . Z miłą chęcia chciałbym zostać specjalistą ,ale mam rodzinę na utrzymaniu , po pracy nie mogę się p..ąć browara i siąść np nad photoshopem javą c++ lub czymś podobnym bo zwycznajnie nie mam siły i czasu (dodatkowe nadgodzinyżeby wiązać jakoś koniec z końcem)dochodzą do tego jeszcze obowiązki domowe a jak się było młodym to się miało siano w głowie i olewało naukę a czy to oznacza że teraz mamy wegetować bo nie jestem specjalistą??w pracy zrobiłem wszystkie szkolenia które były dostępne np: wózek suwnica ... nie walę w .ujaaa robię to co do mnie należy plus jeśli ktoś prosi o nadgodziny to robię .kilkakrotnie byłem kulturalnie po podwyżkę Tylko żona i dziecko mnie tu trzyma , gdybym znał lpiej język juz dawno bym wyjechał i szukał mieszkania za granicą ,bo do samej pracy z zakwaterowaniem miałem multum propozycji .Nigdy w życiu jeszcze nie byłem tak sfrustrowany jak będąc tutaj w Polsce , nie stac mnie nawet na nowe spodnie !!! z promocjii ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 02:23  
Cytuj
CYTAT
Zadaj sobie ważne pytanie: co takiego potrafisz robić czego inni nie potrafią i zacznij to robić zawodowo. Dobrze płatnej pracy w Polsce jest dużo, tylko jest ona przeznaczona dla specjalistów. Nikt nie wypłaci nawet średniej krajowej człowiekowi którego można zastąpić dowolnym przechodniem po 2 dniach szkolenia wprowadzającego.


Ja pie... on mówi o godnych pieniądzach , o takich że chce mieszkać sam a nie z mamusią (bez urazy dla mam) umiechwyjśc z dziewczyną w weekend do baru pubu coś zjeść lub z rodziną to tak wiele ? to teraz zobacz sobie ile kosztuje wynajęcie kawalerki... 3 lata temu płaciłem jakies 650 zł plus wszystkie rachunki , a teraz wynajmuje 3 pokoje więc niewiem po ile chodzą kawalerki ale za 3 pokoje płacę dwa razy tyle . Z miłą chęcia chciałbym zostać specjalistą ,ale mam rodzinę na utrzymaniu , po pracy nie mogę się p..ąć browara i siąść np nad photoshopem javą c++ lub czymś podobnym bo zwycznajnie nie mam siły i czasu (dodatkowe nadgodzinyżeby wiązać jakoś koniec z końcem)dochodzą do tego jeszcze obowiązki domowe a jak się było młodym to się miało siano w głowie i olewało naukę a czy to oznacza że teraz mamy wegetować bo nie jestem specjalistą??w pracy zrobiłem wszystkie szkolenia które były dostępne np: wózek suwnica ... nie walę w .ujaaa robię to co do mnie należy plus jeśli ktoś prosi o nadgodziny to robię .kilkakrotnie byłem kulturalnie po podwyżkę Tylko żona i dziecko mnie tu trzyma , gdybym znał lpiej język juz dawno bym wyjechał i szukał mieszkania za granicą ,bo do samej pracy z zakwaterowaniem miałem multum propozycji .Nigdy w życiu jeszcze nie byłem tak sfrustrowany jak będąc tutaj w Polsce , nie stac mnie nawet na nowe spodnie !!! z promocjii ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 07:57  
Cytuj
To ile Ci wychodzi kasy na osobę na miesiąc?
Jeżeli oczywiście można zapytać
500+ dostajesz?
O zasiłek rodzinny się starałeś?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Ja pie... on mówi o godnych pieniądzach , o takich że chce mieszkać sam a nie z mamusią (bez urazy dla mam) umiechwyjśc z dziewczyną w weekend do baru pubu coś zjeść lub z rodziną to tak wiele ? to teraz zobacz sobie ile kosztuje wynajęcie kawalerki... 3 lata temu płaciłem jakies 650 zł plus wszystkie rachunki , a teraz wynajmuje 3 pokoje więc niewiem po ile chodzą kawalerki ale za 3 pokoje płacę dwa razy tyle . Z miłą chęcia chciałbym zostać specjalistą ,ale mam rodzinę na utrzymaniu , po pracy nie mogę się p..ąć browara i siąść np nad photoshopem javą c++ lub czymś podobnym bo zwycznajnie nie mam siły i czasu (dodatkowe nadgodzinyżeby wiązać jakoś koniec z końcem)dochodzą do tego jeszcze obowiązki domowe a jak się było młodym to się miało siano w głowie i olewało naukę a czy to oznacza że teraz mamy wegetować bo nie jestem specjalistą??w pracy zrobiłem wszystkie szkolenia które były dostępne np: wózek suwnica ... nie walę w .ujaaa robię to co do mnie należy plus jeśli ktoś prosi o nadgodziny to robię .kilkakrotnie byłem kulturalnie po podwyżkę Tylko żona i dziecko mnie tu trzyma , gdybym znał lpiej język juz dawno bym wyjechał i szukał mieszkania za granicą ,bo do samej pracy z zakwaterowaniem miałem multum propozycji .Nigdy w życiu jeszcze nie byłem tak sfrustrowany jak będąc tutaj w Polsce , nie stac mnie nawet na nowe spodnie !!! z promocjii ;)


Człowiek się uczy całe życie. Ale Ty chyba jeden etap edukacji przespałeś w swoim życiu. Jeśli skończyłeś szkoły - i twierdzisz, że nic nie umiesz. No to kolego ... tak się nie da. To oznacza, że jeśli zmarnowałeś czas na naukę, to teraz musisz ponieść tego konsekwencje. Co myślisz, że będziemy Cie utrzymywać? A z jakiej racji?

Podejrzewam, że lat temu kilka/kilkanaście kiedy Ty wolałeś "p...ąć browara" - ja odrabiałem lekcje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 08:38  
Cytuj
CYTAT

Ja pie... on mówi o godnych pieniądzach , o takich że chce mieszkać sam a nie z mamusią (bez urazy dla mam) umiechwyjśc z dziewczyną w weekend do baru pubu coś zjeść lub z rodziną to tak wiele ? to teraz zobacz sobie ile kosztuje wynajęcie kawalerki... 3 lata temu płaciłem jakies 650 zł plus wszystkie rachunki , a teraz wynajmuje 3 pokoje więc niewiem po ile chodzą kawalerki ale za 3 pokoje płacę dwa razy tyle . Z miłą chęcia chciałbym zostać specjalistą ,ale mam rodzinę na utrzymaniu , po pracy nie mogę się p..ąć browara i siąść np nad photoshopem javą c++ lub czymś podobnym bo zwycznajnie nie mam siły i czasu (dodatkowe nadgodzinyżeby wiązać jakoś koniec z końcem)dochodzą do tego jeszcze obowiązki domowe a jak się było młodym to się miało siano w głowie i olewało naukę a czy to oznacza że teraz mamy wegetować bo nie jestem specjalistą??w pracy zrobiłem wszystkie szkolenia które były dostępne np: wózek suwnica ... nie walę w .ujaaa robię to co do mnie należy plus jeśli ktoś prosi o nadgodziny to robię .kilkakrotnie byłem kulturalnie po podwyżkę Tylko żona i dziecko mnie tu trzyma , gdybym znał lpiej język juz dawno bym wyjechał i szukał mieszkania za granicą ,bo do samej pracy z zakwaterowaniem miałem multum propozycji .Nigdy w życiu jeszcze nie byłem tak sfrustrowany jak będąc tutaj w Polsce , nie stac mnie nawet na nowe spodnie !!! z promocjii ;)



1. Co znaczy godnie? Dla jednych godnie to znaczy mieszkanie 80m2 / osoby, nowy Passat co 2 lata i śniadania na zbawixie, a dla drugiego spodnie z HM i 10 letni Opel po Niemcu. Dla ponad połowy ludzi na ziemi godnie to znaczy jeden posiłek dziennie. Wyznacz sobie realny cel ile chcesz zarabiać, bo godnie to nic nie znaczy, a wraz ze wzrostem zarobków styl życia się zmienia i potrzebujesz więcej.

2. To musisz przeanalizować czy opłaca Ci się pracować za 15 zł brutto na nadgodzinach czy poświęcić ten czas na naukę czegoś co na starcie przyniesie Ci większe pieniądze. Bez inwestycji czasu w naukę niewiele będzie. Nikt nie każe programować (obecnie ten rynek jest ciężki) ale może coś w obecnym zawodzie np. technolog jeśli jesteś dobry. Może spróbuj w firmach w Jesionce? Wydaje się,że tam coś bardziej zaawansowanego produkują niż felgi.

3. Po podwyżki się nie chodzi. Realne podwyżki dostaje się tylko podczas zmiany pracy i do tego należy dążyć - obecnie praca 2 - 3 lata w jednej firmie to max.

4. Podkaprpacie to mentalne i gospodarcze dno, więc postaraj się przemęczyć jeszcze trochę, a jak dziecko nie będzie wymagało już całodobowej obecności obojga rodziców uciekaj i ściągaj rodzinę. Wolisz aby Twoje dziecko miało podobne dylematy za 10 - 15 lat czy może żyło w normalności?

5. O ile nie staram się osądzać Twojej sytuacji ponieważ każda jest inna to mnie zawsze jedno zastanawia: co kieruje ludźmi którzy ze słabymi zarobkami, brakiem oszczędności i dobrej, stabilnej pracy pobierają się i decydują na dziecko uwiązując się tym samym do jednego miejsca.
Osobiście mam świadomość, że mój status też może się pogorszyć i mogę mieć podobne problemy finansowe jak Twoje tylko decyzje w życiu podejmuję racjonalnie, a nie emocjonalnie kierując się rachunkiem zysków i strat oraz odroczonej nagrody która zazwyczaj jest wyższa niż realizacja zysków od razu dlatego pomimo dobrych zarobków (mam 26 lat - jestem w II progu podatkowym), gotówki na koncie na mieszkanie, wspaniałej dziewczyny nie żenię się bo wiem że jest jeszcze na to za wcześnie).

6. Niestety, ale media wmówiły ludziom że każdy może być młody, piękny i bogaty. Wykreowany obraz przedstawia własne m, nowy samochód co 3 lata i wakacje 2 razy w roku. Niestety, ale ktoś ludziom powinien uświadomić że nigdy tak nie będzie. Większość będzie żyła poniżej pewnego poziomu czyt. w biedzie (oczywiście odnosząc się do krajowych standardów).

7. Gdy uczysz się programowania nie pij piwa bo rozleniwia. I w ogóle odstaw alkohol, bo szkodzi zdrowiu i przynajmniej kasa zostaje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 10:11  
Cytuj
[cytat]to mnie zawsze jedno zastanawia: co kieruje ludźmi którzy ze słabymi zarobkami, brakiem oszczędności i dobrej, stabilnej pracy pobierają się i decydują na dziecko uwiązując się tym samym do jednego miejsca.
cytat]

myśl, myśl, może kiedyś coś wymyślisz, ale niekoniecznie.
Życie to nie arkusik w Excelu gdzie wszystko tam skrzętnie podliczasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 11:05  
Cytuj
w Stalowej jest zmowa płacowa niestety, pamiętam okres powstawania jednego z większych tartaków - firma ta wykradła innym firmom specjalistów za konkretne pieniądze, ale to było jednorazowe gdzie później sytuacja się odwróciła. Obecnie każdy zakład teoretycznie oferuje więcej niż inni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 12:23  
Cytuj
Zgadza się, zmowa plaćowa i zmowa jeśli chodzi o ceny mieszkań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 13:01  
Cytuj
Marek, ceny mieszkań to rynek a nie zmowa. Myślisz ze kilkudziesięciu "kowalskich" spotkało się i ustalili po ile w tym miesiącu będą sprzedawać mieszkania ? I tak co miesiąc? Sprzedają po tyle, po ile kupujący chcą kupić. Nikt Cię nie zmusza do kupna za oferowaną cenę. Jeśli Ty nie kupisz i kolejnych 10 potencjalnych kupców nie kupi, to sprzedający obniży cenę. Jednak realnie pośród tych 10 potencjalnych kupijących jak do tej pory trafią się tacy co chcą zapłacić tyle ile chcą sprzedający. Więc cena jest rynkowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 13:01  
Cytuj
CYTAT

myśl, myśl, może kiedyś coś wymyślisz, ale niekoniecznie.
Życie to nie arkusik w Excelu gdzie wszystko tam skrzętnie podliczasz.


Życie rzeczywiście nie jest arkuszem w excelu. Jest projektem w MS Project złożonym z tasków. Ci którzy to rozumieją nie mają rozkmin typu "Mam 24 lata, 3 dzieci i do dupy pracę". Dalej Marku z Tobą dyskutował nie będę, ponieważ uważam Cię od dawna za naczelnego przedstawiciela podkarpackiej mentalności, więc szkoda czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Marek, ceny mieszkań to rynek a nie zmowa. Myślisz ze kilkudziesięciu "kowalskich" spotkało się i ustalili po ile w tym miesiącu będą sprzedawać mieszkania ? I tak co miesiąc? Sprzedają po tyle, po ile kupujący chcą kupić. Nikt Cię nie zmusza do kupna za oferowaną cenę. Jeśli Ty nie kupisz i kolejnych 10 potencjalnych kupców nie kupi, to sprzedający obniży cenę. Jednak realnie pośród tych 10 potencjalnych kupijących jak do tej pory trafią się tacy co chcą zapłacić tyle ile chcą sprzedający. Więc cena jest rynkowa.


Na szczęście inflacja już dobija do 2%, a to dopiero początek więc jak dobrze pójdzie pod koniec roku część nabywców będzie musiała w pośpiechu sprzedać mieszkania bo kredyt stanie się zbyt drogi aby go spłacać gdy zacznie się manipulacja przy stopach procentowych.
W Stalowej może nie będzie to aż tak odczuwalne ponieważ nie ma nowych inwestycji ale w większych miastach szykuje się w perspektywie 2 - 3 lat przecena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Zgadza się, zmowa plaćowa i zmowa jeśli chodzi o ceny mieszkań.


rozumiem ze to sarkazm ?
Taka zmowa nazywa się rynkiem.

Niestety niektorzy nie potrafią się na nim odnaleźć i biadolą. A ze przebimbało się czasy nauki, pieniądze przejadło (np przywiezione z zagranicy) czy przeznaczyło na przepierdzianego przez niemca VW zamiast z głową zainwestowac to juz nie warto wspominac. Lepiej udac sie po zasiłek lub 500+ i płakć ze tak mało "dają"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 14:31  
Cytuj
Płaca, płacą. A wydatki rosną. 500+? Czy na pewno?

https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/2012588112313417/

Ciekawe zestawienie. Krótko i na temat.

PS. a straszą, że ceny pójdą w górę jak wprowadzą EURO umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Płaca, płacą. A wydatki rosną. 500+? Czy na pewno?

https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/2012588112313417/

Ciekawe zestawienie. Krótko i na temat.

PS. a straszą, że ceny pójdą w górę jak wprowadzą EURO umiech


nie ogladalem ale cotygodniowe zakupy w biedronce czy tesco nie przekłada się w duzym (decydujacym) stopniu na inflacje. Procz cen towarow z marketu jest jeszcze troche innych gałęzi gospodarki czy nawet samego handlu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 19:11  
Cytuj
No, lokomotywy staniały umiech

Obejrzyj film z załącznika.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
To ile Ci wychodzi kasy na osobę na miesiąc?
Jeżeli oczywiście można zapytać
500+ dostajesz?
O zasiłek rodzinny się starałeś?


średnio po 1100 zł na głowę .

Przekracza mi dochód i na 500 i na zasiłek rodzinny

Nie ma znaczenia że wynajmuje mieszkanie , czasami się zastanawiam czy w tym kraju uczciwość i ciężka praca popłaca ba nawet częściej jak czasami .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2018r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
To ile Ci wychodzi kasy na osobę na miesiąc?
Jeżeli oczywiście można zapytać
500+ dostajesz?
O zasiłek rodzinny się starałeś?


średnio po 1100 zł na głowę .

Przekracza mi dochód i na 500 i na zasiłek rodzinny

Nie ma znaczenia że wynajmuje mieszkanie , czasami się zastanawiam czy w tym kraju uczciwość i ciężka praca popłaca ba nawet częściej jak czasami .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »