NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Biuroplus praca,
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 18:09  
Cytuj
Witam.Może ktoś kto pracuje bądź pracował w w/w miejscu wypowie się na temat atmosfery,płacy itp.Chciałam zmienić pracę a tam potrzebują magazyniera.Słyszałam,że ludzie pracują po 12 h a mają płacone za 8h itp.Czy to prawda? Chce zasięgnąć opinii pracowników ponieważ kadra kierownicza będzie pewnie zachwalać to miejsce.Chce uniknąć wpakowania się w jakiś shit za przeproszeniem. Szukałam opinii na internecie ale nic nie ma. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 18:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 21:19  
Cytuj
tak jest, pracują średnio po 12 godzin, standard to od 10-22 i jak kierownik pozwoli to można iść do domu a jak nie to tyraj dalej. Obóz pracy za stawkę taką że w Biedronce zarobisz więcej za 8h dziennie. Jeśli kochasz pracę, nie masz życia prywatnego i lubisz jak kiero steruje tobą jak zechce to śmiało składaj papiery i ...do robotyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 21:33  
Cytuj
To ja podziękuję raczejumiechNie sądziłam,że w takiej firmie tak traktuje się ludzi.Łamią prawo i nikt z tym nic nie robi???Warto pytać ludzi o opinie bo dzięki Tobie uniknę pracy w obozie.Wole zostać w obecnej pracy.Nie zrobię więcej tam zakupów.Nie będę wspierać niewolnictwa.Flowerpower jeszcze raz dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 21:51  
Cytuj
Łatwo jest oczerniać ludzi. Nie jestem z kierownictwa, znam osobę, która jeszcze do niedawna tam pracowała (nie na magazynie) i wszystko było ok. Płaca może niewiele większa od minimalnej krajowej ale za nadgodziny było płacone, ewentualnie trzeba było odbierać i raz na jakiś czas wyjść wcześniej. Z tego co słyszałem to atmosfera w miarę, jak chyba wszędzie kilka osób fajnych , kilka nie umiech

Osoba z którą rozmawiałem zmieniła jakiś czas temu pracę na lepiej płatną i tyle, nie było innych powodów.

Chyba, że na magazynie jest inaczej ale wątpie żeby w jednej firmie były tak odmienne standardy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
To ja podziękuję raczejumiechNie sądziłam,że w takiej firmie tak traktuje się ludzi.Łamią prawo i nikt z tym nic nie robi???Warto pytać ludzi o opinie bo dzięki Tobie uniknę pracy w obozie.Wole zostać w obecnej pracy.Nie zrobię więcej tam zakupów.Nie będę wspierać niewolnictwa.Flowerpower jeszcze raz dzięki.


ale jesteś tępa. Ktos, niewiadomo kto pisze jakies bzdury (rownie dobrze ja moge napisac jeszcze gorsze albo lepsze) a ty przyklaskujesz i walisz teorie o nierobieniu zakupow i niewolnictwie... jakby to byl 100% pewniak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 22:56  
Cytuj
To nie jest jedyna opinia,która słyszałam.Jeśli obrażanie innych R5_VIRUS sprawia,że czujesz się bardziej dowartościowany to proszę bardzo nazywaj mnie tępakiem nic nie znaczący człowieku. Szkoda,że nie potrafisz nic wnieść do tematu.No cóż taki los ameby umysłowej wyrwanej z pierwszej strony Reymontowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 08:47  
Cytuj
Bylem tam kiedys na rozmowie i pracowalem moze 1 dzień
Zwatpilem i wiecej tam nie poszedłem
Jak by była fajna praca to bym tam pracował do dziś

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »