NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
I żeby sąsiadowi wyłupali dwoje oczu!,
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 09:46  
Cytuj
Radość, czy wręcz rechot, jaki zapanował w okręgach (i okrężnicach) władzy, na myśl, że znowu kobiety w sylwestra będą gwałcone w Niemczech, pokazuje nie tylko męskie zbydlęcenie rządzącego obozu, nie tylko poziom troski o polskie emigrantki za Odrą (one też tam się bawią) i nie tylko podatność na najpopularniejsze fejki (żadnej fali gwałtów w Kolonii nie było, Bild przeprosił). Pokazuje przede wszystkim, że w całym tym koncepcie chodzi nie tyle, żeby nam, tu w Polsce, było lepiej, ale żeby sąsiadowi się spaliła obora. U nas możemy po kolana tonąć, za przeproszeniem, w gównie, ale, gdy się sąsiadowi spłuczka urwie, to jakby nas ktoś ozłocił. Bo przecież wszystko, co możemy usłyszeć, to haha tam non stop gwałcą, a u nas bezpiecznie.

No dobrze, może przed sylwestrem w lubelskim znaleźli ciało zgwałconego i zamordowanego 32latka, ale u nas bezpiecznie. Może i facet w Gnieźnie tuż przed Bożym Narodzeniem zgwałcił córkę, gdy akurat żona przebywała w szpitalu, ale to nie Niemcy. Może w Kazimierzu Biskupim znaleziono zwłoki martwego faceta na skraju lasu. Może i facet we Włoszczowej zabił na dyskotece jednym ciosem w twarz, a w Złotnikach Kujawskich mamy dwa zgony po wigilijnej bójce. Może, ale to polskie mordy, nasze, piastowskie, nie to co ich, mordy gorsze, na śmierć mordy mordercze.

Może i we Wrocławiu policjantów pobili bejsoblem, może i komendant najebany na bosaka przewracał się pod Lidlem, ale haha niemieckie policjanty to naziści i pedały z kredkami. Może i drzwi polityków PISu wysmarowane jakimś świństwem, ale Polska bezpieczna, co widać po atmosferze kolejnych miesięcznic. I strach wyjść w Szwecji na ulicę, nie to co w Polsce, gdy jedziesz tramwajem i mówisz, na przykład, po niemiecku, albo jesteś czternastolatką i pochodzisz z Turcji. Polska bezpieczna swym bezpieczeństwem, zwłaszcza że publicznie oskarżanych o kradzieże portfela, rozboje w pociągu, bicie kobiet i obronę pedofilów PIS odizolował od społeczeństwa, prewencyjnie umieszczając ich we własnym klubie poselskim.

Tak, w Polsce jest bezpiecznie, bo przecież ta władza, i poprzednia, i jeszcze bardziej poprzednia tak wiele robią i robiły dla poprawy bezpieczeństwa. Co zima, przed wuefem, syn ostatnio mnie pyta, czy znowu jest smog, a ja mu, żeby, gówniarz się zamknął, po to władza wybudowała przecież betonowe bunkry zwane dla niepoznaki szkołami, żeby w nich siedzieć, jak się mieszka na skażonym Marsie albo Pradze Południe.

To samo zresztą z myśliwymi. Nie, nie chodzi o to, że ci wolnorynkowi miłośnicy darwinizmu społecznego dziwnym trafem przyrodniczym darwinizmem gardzą i stosują w lasach leninowską politykę nakazowo-rozdzielczą. Nie chodzi też o to, że tak bardzo kochają życie, więc trafiają w ciężarne lochy z pływającymi „pod sercem” płodami. Chodzi o zwykły elektroniczny rejestr polowań. Że jak idziesz z dzieckiem do lasu to, ja wiem, chciałbyś na przykład sobie sprawdzić, czy akurat zgraja najebanych Januszy nie biega z giwerami strzelając do wszystkiego, co na oko przypomina dzika. Nie, tego do ustawy nie dodali, zamiast tego dostaniesz 5000 grzywny, jeśli umyślnie przeszkadzasz mordowaniu zwierząt dla przyjemności (pozdrawiam posła Budkę).

A jeśli jednak pan myśliwy cię przypadkiem trafi, bo, wiadomo, dziki przecież zwykle chodzą na dwóch nogach w ortalionowych płaszczach, to zaraz cię zawiozą karetką do szpitala, nawet jeśli kierowca pracuje 2 dobę z rzędu i ledwo widzi na oczy, zresztą po co mu dwoje oczu, Jurand z jednym walczył, i to z Niemcami. Co prawda może okazać się, że oddział dziecięcy akurat zamknięty, bo rezydentom płacą za godzinę mniej niż Ziemowitowym z TVP, ale hahah od tego się rząd nie zawali, a i tak ważniejsze, żeby nie kupować sprzętu WOSP, bo Owsiak od dawna nie utrzymuje się z robienia witraży. Zresztą zawód lekarza to misja, nie to co w okupowanych Niemczech i Skandynawii, co za każdym razem podkreśla minister Radziwiłł, zwłaszcza po tym jak, tuż przed ustawą o ziemi, udało mu się, wraz z historycznie zasłużoną rodzinką, sprzedać pałac, co go dostali w ramach, tej ponoć łajdackiej, reprywatyzacji.

Inni pałaców nie mają, ale mają za to bezpieczeństwo, sami sobie przecież powiedzcie: te wszystkie płoty na osiedlach, autoalarmy, ubezpieczenia od kradzieży, które kupujecie to taki performans, bo w Polsce czujecie się tak bardzo, bardzo bezpiecznie.

https://galopujacymajor.wordpress.com/2018/01/06/i-zeby-sasiadowi-wylupali-dwoje-oczu/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 09:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 15:48  
Cytuj
widzę że masz jeden problem, nienawidzisz PIS-u to streszczenie twoich wypocin, a ode mnie dobra rada, jak jesteś taki samarytanin to weź sobie takich 4 uchodźców jak na plaży w Rimini i żyj razem z nimi, mam nadzieje,że masz rodzinę i chętnie razem ich przyjmiecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
widzę że masz jeden problem, nienawidzisz PIS-u to streszczenie twoich wypocin, a ode mnie dobra rada, jak jesteś taki samarytanin to weź sobie takich 4 uchodźców jak na plaży w Rimini i żyj razem z nimi, mam nadzieje,że masz rodzinę i chętnie razem ich przyjmiecie.


A ty zapewne co niedziela do kosciola,spowiedz komunia i twoj wpis tak prosto z serducha katolika ? To tak jak w rzadzie wszyscy na kolanach,razem z prezydentem,ale wszystko co ludzkie jest wam kompletnie obce.Zenada,co tu własciwie komentowac........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 15:59  
Cytuj
Na początku zaznaczę, że na PiS nie głosowałem i nie zagłosuję nigdy (na PO też).

Tutaj nie o to chodzi. W każdym kraju są gwałty i inne zbrodnie.
W uważanej za multikulti Anglii też atakują obcokrajowców, w tym Polaków, a u nas od razu podnoszą larum i szczują i plują na rodaków. W każdym kraju znajdą się aspołeczne jednostki.

Po co samemu prosić się o więcej ? Tak się składa, że znam osoby mieszkające zarówno w Anglii, Niemczech czy Francji i jest tam coraz gorzej. Byłem w Paryżu około 15 lat temu i w tamtym roku. To nie to samo piękne miasto.

Nie jestem przeciwny emigrantom zarobkowym czy uchodźcom ale nazywanie wszystkich uchodźcami krzywdzi prawdziwych uchodźców.

Emigranci niech przyjeżdżają ale jak spełnią wszystkie formalności min. takie jaki my Polacy musimy przejść żeby pojechać do Stanów, czy dawniej na zachód, przed wejsciem do Unii i strefy Schengen.

Dlaczego u nas się mówi o Niemczech ? Bo przy takiej cenzurze jaka panuje obecnie w Europie zachodniej ktoś musi o tym mówic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:15  
Cytuj
Ale nad czym tu dyskutować ? Skoro większość wyborców wybrała PIS który w kampanii stanowczo obiecywał niewpuszczenie ciapatych uchodźców do naszego kraju to znaczy że demokratyczna większość nie chce tego dziadostwa. Osoby którym bardzo zależy na ubogacaniu kulturowym powinny we własnym zakresie starać się o sprowadzenie do swojego domu tychże brudasów.

Tylko nie piszcie tu o jakimś miłosierdziu Bożym, bo jeśli chodzi o bezpieczeństwo mojej rodziny to jest to rzecz najważniejsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Ale nad czym tu dyskutować ? Skoro większość wyborców wybrała PIS który w kampanii stanowczo obiecywał niewpuszczenie ciapatych uchodźców do naszego kraju to znaczy że demokratyczna większość nie chce tego dziadostwa. Osoby którym bardzo zależy na ubogacaniu kulturowym powinny we własnym zakresie starać się o sprowadzenie do swojego domu tychże brudasów.

Tylko nie piszcie tu o jakimś miłosierdziu Bożym, bo jeśli chodzi o bezpieczeństwo mojej rodziny to jest to rzecz najważniejsza.


Chwila ,chwila bo nie wiem o jakiej wiekszosci ty mowisz.Polska ma 40 mln,uprawnionych do głosowania 30 mln,na PIS głosowało troche ponad 5 mln gdzie ta wiekszosc? błedem jest ze ludzie nie chodza na głosowanie ,a potem narzekaja.Ale nie opowiadaj tu głupot.To co PIS obiecywał to jedno ale co robi to juz temat rzeka.
Bo np.nie obiecywał wam zmiany ustroju,demolki demokracji ,sadów szkolnictwa,słuzalczosci prezydenta,demolki stadnin polskich,wycinki lasów (bo trzeba kasy na 500+)podnoszenia składki na ZUS,podatkow,wydawania milionow na Rydzyka i premie w rzadzie w czasie gdy rodzice dzieci chorych blagaja o pieniedze na leczenie dzieci.Smieszna lista lekow darmowych a podwyzka tych najwazniejszych ratujacych zycie.Demolka NFZ,relacji z Unia dzieki ktorej przez 12 lat tyle sie zmieniło.......
Ale trzeba sie trosze interesowac ,a nie cieszyc ze kasa na konto wpływa 500+ ,a to co robia w Polsc jest niewazne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 16:47  
Cytuj
W demokracji rządzi większość parlamentarna która została wybrana przez większość biorących udział w wyborach mieszkańców. Taka już jest ta ukochana demokracja.
Jako świadomy wyborca PISu umiech jestem zadowolony z tego co się w naszym kraju dzieje, ale każdy może mieć swoje zdanie i może być nie zadowolony z tego co robią pisiorki. Za dwa lata będą wybory i naród ponownie zdecyduje umiech

Taka już jest ta demokracja, jedni są zadowoleni, a inni narzekają i zapominają że to właśnie frekwencja w wyborach jest bardzo ważna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:17  
Cytuj
Wega - Inni napisał "większość wyborców", a nie "większość Polaków".

Każda partia do tej pory robiła co innego niż mówiła w wyborach ale PiS robi tych obiecanych rzeczy zdecydowanie najwięcej, a czy to dobrze czy źle to się pewnie za ileś tam lat okaże.

Co do demokracji to niestety jest tak, że jak ktoś nie głosuje to zgadza się z wyborem, niezależnie od tego jaki by nie był. Czyli nie głosujący byli tak jakby pośrednio za PiSem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
widzę że masz jeden problem, nienawidzisz PIS-u to streszczenie twoich wypocin, a ode mnie dobra rada, jak jesteś taki samarytanin to weź sobie takich 4 uchodźców jak na plaży w Rimini i żyj razem z nimi, mam nadzieje,że masz rodzinę i chętnie razem ich przyjmiecie.


A ty zapewne co niedziela do kosciola,spowiedz komunia i twoj wpis tak prosto z serducha katolika ? To tak jak w rzadzie wszyscy na kolanach,razem z prezydentem,ale wszystko co ludzkie jest wam kompletnie obce.Zenada,co tu własciwie komentowac........



A co kościół ma z tym wspólnego?PrzecieŻ Arcybiskup Polak zachęca do przyjmowania imigrantów,jak i Nycz,czy inny hierarcha kościelny.Jedz do Niemiec i przywież sobie jakiegoś czarnuszka lub dwóch.Nikt Ci nie broniok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
Pokazuje przede wszystkim, że w całym tym koncepcie chodzi nie tyle, żeby nam, tu w Polsce, było lepiej, ale żeby sąsiadowi się spaliła obora.


Co za intelektualna mielizna obwiniać Polaków o zmuszenie koalicyjnego rządu Merkel CDU/SPD do otwarcia granic Europy na niekontrolowany napływ obiboków z Afryki i Azji.



Szambo w którym już jest po uszy Francja powoduje publiczne debaty nad potrzebą wprowadzenia dwu-władzy, świeckiej francuskiej i religijnej muzułmańskiej. Nie będziemy chyba dłużej udawać (a był taki zakłamany czas ze ministra ze Szwecji oficjalnie odpowiedziała ze nie ma hahahaha) ze "no-go zones" to nic innego jak przekazanie władzy na takim obszarze islamistom. To jest własnie obora upadłej liberalnej lewicy. Albo Francja się tak wewnętrznie podzieli albo będzie wojna domowa albo Francuzi pod pręgierzem politycznej poprawności padną na twarz przez nachodzcami. O integracji nie wspomniałem bo ta jest jak komunizm, źle działa bo ludzie źli good ale dalej jest najlepszy!

Kto o zdrowych zmysłach może uważać że to jest zdrowe? Kto o zdrowych zmysłach może dzisiaj powiedzieć ze polityka multi-kulti nie jest totalną porażką przed którą przez lata ostrzegali racjonalni ludzie którzy byli atakowani za wszystkie grzechy w katechizmie postępu i demokracji, po za totalną polskojęzyczną opozycją i Krugerem? nie wiem

Sąsiadom spaliła się obora bo ją sami podpalili. Sąsiedzi usilnie starają się podpalić naszą oborę bo stoi głupcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 17:56  
Cytuj
czy ja chodzę do kościoła czy nie i w kogo wierzę to moja sprawa, jestem apolityczny, ale zagłosuję za pisem dwoma rękami tylko za to jak nie wpuszczą tego chłamu do Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2018r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
widzę że masz jeden problem, nienawidzisz PIS-u to streszczenie twoich wypocin, a ode mnie dobra rada, jak jesteś taki samarytanin to weź sobie takich 4 uchodźców jak na plaży w Rimini i żyj razem z nimi, mam nadzieje,że masz rodzinę i chętnie razem ich przyjmiecie.


No tak w Polsce dzięki PiS nie musimy bać sie uchodźców. No ale 14 letnie dziewczynki powinny uważać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 13:54  
Cytuj
Islam interesują o wiele mniejsze dziewczynki - bo już 9 latki są brane pod uwagę . Trzeba coś wybrać .... . Poprzednia partia rządząca kradła na potęgę - obecna też coś kombinuje ,chyba już do tego przywykliście umiech . Nadejdzie dzień gdy upadnie europa a wtedy się zacznie. Anglia , Francja , Włochy chyba zapomniały że od zawsze była walka miedzy europejczykami a arabami . Zaprzepaszczają przelaną krew przez przodków w walce z islamem . Teraz wpuszczają wrogów bez walki do swojego kraju , jak to się skończy zapewne już niedługo się o tym przekonamy. Kiedyś Hitler zrobił "noc długich noży" , a co bedzie gdy allach karze zabić wszystkich niewiernych i kilkanaście milonów wyjdzie z nożami na ulice europejskich miast ? Czy nikt tak prostego scenariusza nie brał pod uwagę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 13:59  
Cytuj
To się lewakom w tych pustych głowach nie mieści

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 14:54  
Cytuj
CYTAT (Inhabitant)
nazywanie wszystkich uchodźcami krzywdzi prawdziwych uchodźców.


Spodobało mi się to zdanie ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sty 2018r. 20:40  
Cytuj
Izrael rozwiązał problem integracji z Arabami budując odgradzający ich mur (kawał muru powiem szczerze). My znamy tylko mur berliński a następne pokolenie pozna mur i zasieki wzdłuż Odry. Mur się sprawdza. To będzie jedyny taki mur który zostanie nazwany niezgodnie z lokalizacją, murem wiedeńskim. I nie dlatego że będzie serwowany sznycel tylko po jednej jego stronie.

Obrazek



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:34  
Cytuj
art - tylko, że "Izrael" najpierw zabrał im ziemię, która nie należała już do nich od tysiącleci.

Żydzi robią Palestyńczykom to, co robili im Niemcy w gettach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 12:39  
Cytuj
ajwaj mirek jak to zabrali?? a palestyńczycy komu zabrali...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:09  
Cytuj
Poczytaj troszkę o tym, jak się "odrodziło" "państwo Izrael"

Warto.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 20:16  
Cytuj
Chodziło mi o warunki suwerennego współżycia z islamem.

Myślicie ze oni już nie traktują Europy jako landu Allaha :-) Śmiem mieć inne zdanie. Kto im mówi nie?

Unia co prawda po odsunięciu Antoniego od MON-u i Śledztwa Smoleńskiego przestała już nas kąsać po łydkach za brak chuci na przydziałową islamizacje, ale to się natychmiast zmieni gdy nowe ustawy o KRS/SN zostaną wprowadzane w życie. Paweł jest niecierpliwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »