NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
KE przeciwko suwerenności w Polsce?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 19:34  
Cytuj
Ok, czyli KE nie interesują ustawy o sądach tylko są pod "wpływem" opozycji. Nawet TVPiS tego by lepiej nie wymyśliło umiech

No u nas podwyżek dla administracji nie było i nowych urzędników też nie przybywa. Na szczęście w rządzie też zmiany i coraz mniej urzędników. Masz etat w TVPiS?


Eh te Rumuny. Zamiast podnieść podatki i rozdać wg. własnego uznania, obniżyli podatki. To skrajna nieodpowiedzialność umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 19:34  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 23:38  
Cytuj
Andrzejku jutro wigilia pora spać. Nie chcę cię zasypywać obraźliwymi epitetami , bo święta to czas pokoju.
Czego nie rozumiesz z linka , który wrzuciłem?
Tu masz drugi , może jest bardziej przystępny
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Czy-mamy-zazdroscic-Rumunii-doskonalych-wynikow-gospodarczych-5-wykresow-4034229.html
Deficyt sektora finansów publicznych w stosunku do PKB w przypadku Rumunii przekroczył 3%. W Polsce jest na poziomie 1,4. Czy rozumiesz jakie to ma znaczenie? Jeżeli nie jarzysz tematu to w pierwszy dzień po świętach ci to wyjaśnię.

Z tą obniżką podatków masz rację. Jako właściciel firmy zatrudniającej pracowników mam tylko jedno niezrealizowane pragnienie. Chcę żeby podatki cały czas rosły i rosły. Tylko wtedy będe szczęśliwy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 23:55  
Cytuj
CYTAT (Lisa)
"Ja Wam powiem jak to jest z tym artykułem 7, isl@mi$tami, UE, Polską i Niemcami. To jest tak jak proba zintegrowania sie z nową patologiczną klasą w liceum. Wyobraź sobie ze jesteś silnym i poprawnym gościem bez nałogów prowadzącym zdrowy tryb życia. Dostałeś sie wlasnie do liceum i musisz zintegrować się z nową klasą. Pech chciał, ze trafiłeś na klasę ktora jak sie okazuje jest uzależniona od ćpania narkotyków. Wchodzisz do szatni i widzisz 28 ludzi wsrod nich są mali i cherlawi, więksi oraz jest jeden dres - duży agresywny i dominujący, wiesz już ze dyktuje warunki i wszyscy są mu podporządkowani. W pewnym momencie dres wyciąga narkotyki i zarządza ćpanie. Widzisz że zdecydowana większość słabszych nie chce tego robić ale agresywny dres zmusza wszystkich do ćpania. Gdy dochodzi Twoja kolej Ty stanowczo odmawiasz wtedy zapada konsternacja. Wszyscy mali ze strachem w oczach spoglądają na dresa ktory mega wkurzony stawia Ci warunek albo zaczniesz ćpac jak wszyscy albo dres grozi Ci że spusci Ci manto. Masz 2 wyjścia. Albo ulegniesz i zaczniesz ćpać jak pozostali, wpadniesz w nałóg i zostaniesz cpunem i zaczniesz się staczac albo postawisz sie i spuscisz łomot dresowi i pokażesz grupie, ze ćpanie jest złe. Zyskasz podziw w oczach mniej uzależnionych i staniesz się ich liderem. Powoli zaczniesz budować swoją pozycję aż wreszcie wszyscy odwrócą sie tyłem do dresa i dres bedzie cpal sam i zacznie się staczac a Ty zostaniesz nowym liderem grupy. Teraz zastanów się czym kim w tej bajeczce jest UE, Polska, Niemcy, przyjmowanie i$l@m$kich uchodźców oraz grożenie Polsce sankcjami i artykułem 7. I jak? Udało się dopasować ? Morał z tego taki, ze zawsze warto bronić słusznych wartosci szczególnie w sytuacji gdy jasno widać że grupa czyni źle. Warto być odważnym i bronić swoich racji. Lewsssacka Europa to banda ćpunów ktorą ocalić może tylko silny lider ktory pokaże mniejszum alternatywę do cpania. Ale zeby uratować UE trzeba się postawić lewakom a to właśnie teraz czyni Polska ... "


Bardzo cenne porównanie umiech

Andrzejku, a kościół nie może namawiać do przyjęcia uchodźców, bo napisany z małej litery to budynek ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2017r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku jutro wigilia pora spać. Nie chcę cię zasypywać obraźliwymi epitetami , bo święta to czas pokoju.
Czego nie rozumiesz z linka , który wrzuciłem?
Tu masz drugi , może jest bardziej przystępny
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Czy-mamy-zazdroscic-Rumunii-doskonalych-wynikow-gospodarczych-5-wykresow-4034229.html
Deficyt sektora finansów publicznych w stosunku do PKB w przypadku Rumunii przekroczył 3%. W Polsce jest na poziomie 1,4. Czy rozumiesz jakie to ma znaczenie? Jeżeli nie jarzysz tematu to w pierwszy dzień po świętach ci to wyjaśnię.

Z tą obniżką podatków masz rację. Jako właściciel firmy zatrudniającej pracowników mam tylko jedno niezrealizowane pragnienie. Chcę żeby podatki cały czas rosły i rosły. Tylko wtedy będe szczęśliwy.



Brakuje argumentów to kusi do epitetów. Myślałem (mogłem się mylić), że taki inteligentny facet jak ty radzi sobie bez tego. Niestety czasem wychodzi z ciebie "pele".

Mimo wszystko wesołych świąt i bez spiny umiech

rsta, hierarchowie tego kościoła jednak namawiają. Jaka jest ich rola?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 07:29  
Cytuj
Niektórzy tak, niektórzy nie

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Niektórzy tak, niektórzy nie


Naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć?

Popierasz wpis Lisy to myślałem, że znasz odpowiedź? Że wiesz co piszesz.
Co z księżmi, którzy zachęcają do przyjmowania uchodźców. Jaka jest ich rola wg. Ciebie. Nie unikaj odpowiedzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 20:23  
Cytuj
Andrzejku a co z księżmi którzy od lat mówią o całkowitym zakazie aborcji? umiech

Poświęcasz im tyle uwagi?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 20:25  
Cytuj
Jeżeli jakiś islamista nie ma co jeść to trzeba go nakarmić, ale jeżeli ktoś nie chce pracować to niech też nie je...

Rolą hierarchów jest to abyśmy nie stali się nie czuli na cierpienie innych, nawet ludzi innej wiary.

Pomagać należy, ale mądrze.

Lisa pisała o narzucaniu nam kwotowym przez silniejszych, nic o hierarchach.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niektórzy tak, niektórzy nie


Naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć?

Popierasz wpis Lisy to myślałem, że znasz odpowiedź? Że wiesz co piszesz.
Co z księżmi, którzy zachęcają do przyjmowania uchodźców. Jaka jest ich rola wg. Ciebie. Nie unikaj odpowiedzi.


A kto wg. Ciebie jest uchodźcą? Kogo mamy przyjąć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 21:44  
Cytuj
wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku a co z księżmi którzy od lat mówią o całkowitym zakazie aborcji? umiech

Poświęcasz im tyle uwagi?


Tak, a coś w tym złego?

rsta o hierarchów sam cię zapytałem.

M.M. definicja uchodźcy jest bardzo prosta i nie muszę ci tłumaczyć. No ale skoro rządzący, Ukraińców uważają za uchodźców to nie dziwne, że ich wyborcy nie wiedzą o co chodzi umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 07:14  
Cytuj
Andrzej,
Ukraińcy spod Krymu nie mogą być uchodźcami?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Andrzej,
Ukraińcy spod Krymu nie mogą być uchodźcami?


No nie bardzo. Schronić się mogą na zachodzie swojego kraju.
Ukraińcy w Polsce to imigranci zarobkowi. Jak nasi rodacy za PRL'u i dziś zresztą też umiech. Przykre to, że trzeba wam takie proste sprawy tłumaczyć. No ale jaka władza tacy wyborcy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 19:27  
Cytuj
Mniej TVN-u i ich ekspertów, to nie bedziesz pisał takich bzdur. Uchodźca nie można być we własnym kraju. Obecnie tylko w jednym kraju graniczacym z nami jest wojna domowa i to z rego kraju w świetle prawa moga przybyc do nas uchodźcy. Inna sprawa, że Ukraincy przybywaja do nas nie ze wzgledów bezpieczeństwa, a czysto ekonomicznych. Wiesz, że Merkel zgodnie z prawem Niemieckim grozi trybunał stanu za zaproszenie imigrantów i otwarcie granic? Pytanie tylko kto ja przed nim postawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Mniej TVN-u i ich ekspertów, to nie bedziesz pisał takich bzdur. Uchodźca nie można być we własnym kraju. Obecnie tylko w jednym kraju graniczacym z nami jest wojna domowa i to z rego kraju w świetle prawa moga przybyc do nas uchodźcy. Inna sprawa, że Ukraincy przybywaja do nas nie ze wzgledów bezpieczeństwa, a czysto ekonomicznych. Wiesz, że Merkel zgodnie z prawem Niemieckim grozi trybunał stanu za zaproszenie imigrantów i otwarcie granic? Pytanie tylko kto ja przed nim postawi.



Mniej TVN-u? umiechumiechumiechumiechumiech Dobra umiechumiechumiechumiech

Czy na terenie całej Ukrainy jest wojna domowa? Ja nie pisałem, że może być uchodźcą we własnym kraju. Napisałem, że mogą skryć sie przed wojną na zachodzie własnego kraju. Tak jest względny spokój i Ukraina na zachodzie funkcjonuje w miarę normalnie. Wszystko trzeba tłumaczyć. Tacy wyborcy jaki rząd umiech Sami sie nie wybrali umiech

Co do Merkel. Co mnie to obchodzi? Nie wtrącam sie tak bardzo w sprawy sąsiadów. Nie chce im pomagać ani oczekiwać od nich pomocy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 20:40  
Cytuj
Nie rozumiesz prostej logiki?:
Wojna domowa w danym kraju-> kazdy obywatel tego kraju uzyskuje prawo ubiegania sie o status uchodzcy w kazdym kraju graniczacym z nim. Tak stanowi prawo miedzynarodowe, niestety nie uwzglednia Twoich teori.
Chociaż Twoje sugestie są ciekawe, wg tej logiki nie byłoby uchodzćów syryjskich w Turcji, bo w nie całej Syrii trwały walki.
P.S.
Jacy wyborcy, taka opozycjauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 21:59  
Cytuj
Czy to prawda, że Kornel Morawiecki chce przyjąć uchodźców?
Co na to jego syn, premier...?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Czy to prawda, że Kornel Morawiecki chce przyjąć uchodźców?
Co na to jego syn, premier...?


I tu zaskoczenie?


M.M. pewno, że ty wiesz najlepiej umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 07:08  
Cytuj
Powinno pójść tak duże wsparcie i pomoc finansowa konkretnie w stronę Syrii i tych państw zagrożonych wojną i biedą, żeby uchodźcy sami chcieli tam wracać

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 07:28  
Cytuj
Adam Andruszkiewicz

"Zawsze byłem, jestem i będę przeciwny przyjmowaniu islamskich imigrantów do Polski. Każdy kto mnie zna i wspiera wie, że jako jeden z pierwszych organizowałem protesty np. pod biurami PO, aby Polska nie zgodziła się na przymusowe narzucenie nam przez UE islamskich imigrantów. I bawią mnie dzisiejsze ataki na mnie ze strony osób, które kiedyś oficjalnie popierały Tuska w wyborach - a dziś udają świętych patriotów. Natomiast w mojej opinii słowa Kornela Morawieckiego, legendy Solidarności Walczącej, zostały zmanipulowane - nigdzie nie powiedział, o przyjmowaniu niebezpiecznych islamskich imigrantów. A ja zawsze w tej sprawie stałem po stronie Polaków i polskiego rządu. Kończąc: nigdy nie będzie naszej zgody na siłowe narzucenie nam tysięcy islamskich imigrantów. Koniec kropka"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 11:21  
Cytuj
Polacy nie chcą Islamistów u siebie, a i Islamiści nie chcą mieszkać w Polsce, więc po co ich tu ściągać na siłę wbrew nam i wbrew im?

Przecież granice są otwarte, więc gdyby chcieli to sami do nas by przyjeżdżali z Francji, Niemiec, ...

Trzeba ich tu na siłę przywozić?

Nieproszeni się do Polski nie pchają, Merkel ich zaprosiła, to do niej przyjechali ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 13:59  
Cytuj
Jak PiS chce przegrać wybory, to ich wpuści.

Nie sądzę jednak. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 14:49  
Cytuj
Kończący się rok 2017 to czas wytężonej pracy polskich służb specjalnych. Ostatnie miesiące przyniosły kolejne dowody na to, że dobrze zarządzane służby mogą w sposób bardzo skuteczny dbać o polskie interesy narodowe.

Rok 2017 to okres wielu skutecznych działań CBA, które z determinacją walczy z korupcją w Polsce oraz zabezpiecza Skarb Państwa przed nadużyciami osób pełniących funkcje publiczne. Co ważne, Biuro coraz skuteczniej zapobiega również wyłudzeniom środków z budżetu państwa. Szereg śledztw podjętych na nowo wskazuje, że Biuro w skuteczniejszy sposób wypełnia swoje obowiązki.

http://telew(...)606.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 17:20  
Cytuj
Węgry nie pozwolą na sankcje względem nas ...
Czy KE się skompromituje?

Premier bardzo spokojnie pojedzie tłumaczyć KE o co chodzi.
Podchodzi do tego bez nerwów ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 17:30  
Cytuj
Pożyjemy zobaczymy. To mały kraj. Łatwy do zaszantażowania....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »