NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Rak piersi po antykoncepcji hormonalnej?, 20% zwiększa ryzyko zachorowania
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
Ponadto słyszałam i to nie raz,były nawet jakieś bad. robione,ale o tym się nie głosi, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować homoseksualizm u dzieci,to by się mogło zgadzać, bo na pewno te hormony nie pozostają bez wpływu na dziecko

sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 18:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 06:28  
Cytuj
Szopen, głową muru nie przebijesz ... umiech

Kolejnym problemem oprócz raka piersi i innych zaburzeń jest trudność zajścia w ciążę już po odstawieniu tych tabletek antykoncepcyjnych.

Warto się zastanowić nad ich stosowaniem ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ponadto słyszałam i to nie raz,były nawet jakieś bad. robione,ale o tym się nie głosi, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować homoseksualizm u dzieci,to by się mogło zgadzać, bo na pewno te hormony nie pozostają bez wpływu na dziecko

sciana


Ja to sie z tego osmialem, persymona lepiej zatkaj uszy nastepnym razem bo to sluchanie ci na dobre nie wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 12:01  
Cytuj
a śmiej się śmiej.Mamy teraz prawdziwa plagę gejów i jest bardzo wysoce prawdopodobne,że jednym z powodów, może nawet głównym jest stosowanie przez matkę tego świństwa przed zajściem w ciażę. Pewne badania były na pewno robione,można znal.jak się poszpera.Poza tym lekarze mają w interesie przepisywać to swoim pacjentkom-klientkom.Ja NIGDY nie dam im tej satysfakcji i nie wezmę tego świństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikt nie będzie na moim zdrowiu żerował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.dzieci moje sa zaplanowane co do dnia i płci bez bez takich wspomagaczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 12:05  
Cytuj
To takie typowe pier... o szopenie. Po rozłożeniu na czynniki pierwsze wychodzi idealna plota, tj.:
CYTAT
Ponadto słyszałam i to nie raz
Coś gdzieś słyszałam

CYTAT
były nawet jakieś bad. robione
Badania były! Brzmi poważnie. Ale jakie, gdzie, przez kogo robione, nie wiadomo.

CYTAT
ale o tym się nie głosi
Były badania, ale tajne. Wszystko jest skrzętnie ukrywane, ale akurat ja na mieście słyszałam i to kilka razy.

CYTAT
że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować homoseksualizm u dzieci,to by się mogło zgadzać, bo na pewno te hormony nie pozostają bez wpływu na dziecko

Czyli co? Leczymy homoseksualizm hormonami? Jeszcze się nikomu nie udało.
Jeszcze Persymona planowała płeć dzieci smiech2 Tak, były na ten temat robione badania i jest to niemożliwe. Czy naprawdę sądzisz, że gdyby się dało wybrać płeć, to kliniki in-vitro nie wprowadziłyby dodatkowej usługi płatnej ekstra 100 tys. dolarów polegającej na wyborze płci? umiech Fantasy normalnie.

CYTAT
ps.dzieci moje sa zaplanowane co do dnia i płci bez bez takich wspomagaczy

Antykoncepcja hormonalna to nie wspomagacz. Antykoncepcja jak sam termin wskazuje, działa nieco odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 12:19  
Cytuj
po pierwsze Szopen nie leczymy pigułami a wywołujemy homo!!!naucz sie czytać ze zrozumieniem, po drugie płeć można zaplanować bez większego wysiłku gamoniu,no in vitro to jest ogromna ingerencja w naturę, a zaplanować płeć można w sposób naturalny i prosty!więc to sie sprawdza przy NATURALNYM poczęciu,nawet na naukach przedm.tego uczą, i nie jest to specjalnie trudne dla normalnego człowieka!a co do badań o których wspominałam to nie coś,gdzieś slyszałam tylko nie mam ochoty tu dokładnie przytaczac, kto ma chęć to sam znajdzie. Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 12:25  
Cytuj
a co do wspomagacza to ci wyjaśnię bo nie bardzo kumasz widzę,otóż nie wspomagałam pigułami tego, żeby nie mieć więcej,czy w nieodpowiednim dla mnie czasie dzieci,takie trudne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
po pierwsze Szopen nie leczymy pigułami a wywołujemy homo!!!
Pierd...sz aż uszy więdną.

CYTAT
po drugie płeć można zaplanować bez większego wysiłku gamoniu
Tak? To wytłumacz mi matole jak?

CYTAT
nawet na naukach przedm.tego uczą
Uczą też, że można ulepić człowieka z prochu i kobietę z żeberka. Trzeba być tylko magiem na najwyższym poziomie.

CYTAT
a co do badań o których wspominałam to nie coś,gdzieś slyszałam tylko nie mam ochoty tu dokładnie przytaczac
Jak nie masz ochoty wypowiadać się wiarygodnie i poważnie, to po co w ogóle się włączasz? Takie pieprzenie i przerzucanie się badaniami, których nie ma i nie było to marnowanie czasu. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 13:33  
Cytuj
Dzieki Parsymona, 3m siedzieki tobie mam ubaw po pachy, zaplanowanie pleci to juz okok kawal roku, Brawo ty. Pewnie towoje dzieci beda Heinsteinami bo to tez zaplanujesz. Nie pal tego gowna wiecej bo odolatujesz kobieto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
a śmiej się śmiej.Mamy teraz prawdziwa plagę gejów i jest bardzo wysoce prawdopodobne,że jednym z powodów, może nawet głównym jest stosowanie przez matkę tego świństwa przed zajściem w ciażę. Pewne badania były na pewno robione,można znal.jak się poszpera.Poza tym lekarze mają w interesie przepisywać to swoim pacjentkom-klientkom.Ja NIGDY nie dam im tej satysfakcji i nie wezmę tego świństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikt nie będzie na moim zdrowiu żerował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.dzieci moje sa zaplanowane co do dnia i płci bez bez takich wspomagaczy



Szperałam , niestety internety nie znają takich badań...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 13:54  
Cytuj
no to wam wytłumaczę skoro to takie skomplikowane!plemniki jednej płci są szybsze,ale maja krótszą żywotnośc,drugiej zaś odwrotnie,tzn są wolniejsze,ale mogą dłużej przeżyć, i teraz wystarczy współżyć w określonych dniach cyklu w zależności od tego jakiej płci chcemy mieć dziecko,a powstrzymać się w innych dniach,taakie trudne nie???,no ale to sie może sprawdzić tylko w zdrowo i naturalnie funkcjonującym organiźmie!Jak sie bierze teblety latami,to potem często i starania o dziecko latami,czy miesiącami,a w wtedy na pewno ciężko coś takiego zaplanować,lub czasem wrecz odwrotnie po przerwaniu brania piguł od razu ciąża,nie wiadomo kiedyumiech,co do badań których sie tak czepiacie,to czytałam o tym na pewno w prasie,w necie nie sprawdzałam, ale kiedyś az zobaczę czy nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 14:23  
Cytuj
o matko bosko... Persymona... coś czuję, że wiekiem dorównujesz mojej babci i biologii uczyłaś się w latach 50? Nauka poszła baaardzo do przodu i nikt nie wciśnie inteligentnemu człowiekowi takich bzdur jakimi nas tu zaszczyciłaś. Homoseksualizm to nie choroba, którą można wywołać w jakiś tam sposób. Antykoncepcja hormonalna obecnie produkowana jest z naturalnego estrogenu i jest bezpieczna i pomocna w wielu zaburzeniach związanych z miesiączkowaniem oraz zespołem policystycznych jajników a do tego pozwala na kontrolę nad swoim życiem. Przestań pieprzyć głupoty. Normalnie przez te teksty oczy mnie wypadły...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
no to wam wytłumaczę skoro to takie skomplikowane!plemniki jednej płci są szybsze,ale maja krótszą żywotnośc,drugiej zaś odwrotnie,tzn są wolniejsze,ale mogą dłużej przeżyć, i teraz wystarczy współżyć w określonych dniach cyklu w zależności od tego jakiej płci chcemy mieć dziecko,a powstrzymać się w innych dniach,taakie trudne nie???,no ale to sie może sprawdzić tylko w zdrowo i naturalnie funkcjonującym organiźmie!Jak sie bierze teblety latami,to potem często i starania o dziecko latami,czy miesiącami,a w wtedy na pewno ciężko coś takiego zaplanować,lub czasem wrecz odwrotnie po przerwaniu brania piguł od razu ciąża,nie wiadomo kiedyumiech,co do badań których sie tak czepiacie,to czytałam o tym na pewno w prasie,w necie nie sprawdzałam, ale kiedyś az zobaczę czy nie ma.

sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 15:17  
Cytuj
Persymona ile masz dzieci ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 16:17  
Cytuj
Dokładnie tyle ile zaplanowaliśmy z mężem Heniuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
a śmiej się śmiej.Mamy teraz prawdziwa plagę gejów i jest bardzo wysoce prawdopodobne,że jednym z powodów, może nawet głównym jest stosowanie przez matkę tego świństwa przed zajściem w ciażę. Pewne badania były na pewno robione,można znal.jak się poszpera.Poza tym lekarze mają w interesie przepisywać to swoim pacjentkom-klientkom.Ja NIGDY nie dam im tej satysfakcji i nie wezmę tego świństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikt nie będzie na moim zdrowiu żerował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.dzieci moje sa zaplanowane co do dnia i płci bez bez takich wspomagaczy



Z czytania takich bredni też można raka dostać.

Haha. Płeć to sobie możesz zaplanować przy wybieraniu psa lub kota.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 17:26  
Cytuj
Płci dziecka nie można sobie wybrać w 100%, ale popprzez współżycie w odpowiednich dniach można zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia chłopczyka lub dziewczynki.

Jeżeli tego nie wiedzieliście to choćby dlatego warto było założyć ten wątek, choć schodzimy trochę z tematu.

Nie wyśmiewajcie innych skoro sami wiedzy nie macie.

Przydałoby się Wam porządne szkolenie ...
Pozdrawiam

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »