NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Rak piersi po antykoncepcji hormonalnej?, 20% zwiększa ryzyko zachorowania
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Te rewelacje to pewnie od amerykańskich naukowców. jezyk
Antykoncepcję ze względów zdrowotnych stosuję prawie 30 lat, zaczęłam przed urodzeniem pierwszego dziecka i jakiś zmian na gorsze nie zauważyłam. Wystarczy jak każde leczenie robić to z głową i pod nadzorem dobrego specjalisty.


Akurat testy przeprowadzono w Danii a nie w Ameryce umiech

To, że Tobie nic się nie dzieje nie znaczy, że innym też nic nie będzie. Widocznie jesteś tym drugim procencie. Kazdy organizm jest inny ...

Antykoncepcja to nie jest leczenie, tylko psucie w organizmie kobiety tego co działa prawidłowo ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 17:37  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 19:49  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Trudno jest zrozumieć zdrowe kobiety, które biorą tabletki, które przecież mają tak duży wpływ na ich zdrowie.

20% zwiększa się ryzyko raka piersi!

Dziewczyny, czy dalej będziecie się truły?

A co powiesz na powietrze w Stalowej Woli trute przez lokalne zakłady za cichym przyzwoleniem władz?
Mieszkańcy, czy dalej będziecie się truć? Nie wyprowadzicie się tam gdzie powietrze jest zdrowsze?
Policjanci i strażacy czy wiecie,że istnieje bardzo duże ryzyko utraty zdrowia i życia na służbie?Czy dalej będziecie się narażać dla innych?
CYTAT (Jacek)
Lecz się człowiwku. Na początku byłeś chłopem, teraz piszesz jako kobieta, ale nieważne. Conw zamian,kalendarzyk??

On nie będzie się leczył bo On jest księdzem o czym świadczą jego posty,sposób wypowiadania się w nich i cytaty z Biblii oraz zdjęcie w avatarze.O brata zakonnego go nie posądzam bo oni tak jak księża nie pchają się w buciorach w życie innego czlowieka.
CYTAT (Wiktor)
No tak ale w razie W za czyje pieniądze będziesz się leczyć za nasze czy za swoje??

No jak to za czyje ? Za swoje.Przecież każdy z nas jest ubezpieczony cyba ,że jest bezdomny bez rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Jestem normalnym facetem troszczącym się również o zdrowie kobiet.
Jak zwykle nie troszczysz się, tylko wpieprzasz się w najbardziej prywatne aspekty życia innych osób. Zajmij się wreszcie sobą. Jesteś słaby i grzeszny, pracuj nad tym i skończ już wszystkich dokoła pouczać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
A co powiesz na powietrze w Stalowej Woli trute przez lokalne zakłady za cichym przyzwoleniem władz?

Też jestem za tym, aby to ograniczyć, ale to nie ten temat.

CYTAT
On nie będzie się leczył bo On jest księdzem

Pudło umiech



CYTAT
Jak zwykle nie troszczysz się, tylko wpieprzasz się w najbardziej prywatne aspekty życia innych osób. Zajmij się wreszcie sobą. Jesteś słaby i grzeszny, pracuj nad tym i skończ już wszystkich dokoła pouczać.

Moja żona nie bierze żadnych pigułek, więc w tym temacie sobą się już zająłem. A w innych tematach pracuję nadal nad sobą.
Natomiast dzielę się z Wami tymi ważnymi tematami.
Nikomu nic nie nakazuję ani nic nie zakazuję. Pokazuję tylko możliwe konsekwencje. Każdy z Was ma wolna wolę i zrobi z tym co zechce.
Forum po to jest, żeby dyskutować i przedstawiać swoje punkty widzenia.
Ja mam taki i nie wstydzę się o tym pisać.

Tabletki antykoncepcyjne nie tylko zwiększają ryzyko zachorowania na raka piersi, ale też uprzedmiotawiają kobietę, która staje się dostępna dla mężczyzny na każde jego i jej życzenie ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 16:05  
Cytuj
Tabletki antykoncepcyjne nie tylko zwiększają ryzyko zachorowania na raka piersi, ale też uprzedmiotawiają kobietę, która staje się dostępna dla mężczyzny na każde jego i jej życzenie ... [/cytat]


Skąd Ty się wziąłeś???zaklopotany
Nie pomyślałeś o tym, że kobieta też może lubieć sex???
Współczuję Twojej żonie za Te Twoje poglądy... Naprawdę.
Nie mogłabym z Tobą... "celebrować"... niczego umiech

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 17:40  
Cytuj
Dzialasz na ludzi jak homoseksualsta ktory na lewo i prawo pokazuje swoja orientację. Tylko ty pokazujesz swoja wiare i niby umoralniasz ludzi na lewo i prawo. Nie widzisz tego ze, zajmujesz sie glupotami które raczej tworza podzialy niz łączą ludzi. Zależy ci bardziej na wzbudzaniu kontrowersji swoimi skrajnymi pogladami i nie dociera do ciebie ze ktos moze robic lub lubic inaczej? Szanuje cie ale nie nekaj forumowiczów swoimi poglądami. Nie wierzę że nie ma forum gdzie znjadziesz zrozumienie i ludzi tobie podobnych tam na pewno sie wszyscy z toba zgodza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 18:15  
Cytuj
Dlaczego tak się złościcie jak piszę prawdę?
Mi tylko chodzi o to, aby każda kobieta zastanowiła się co najmniej kilka razy zanim sięgnie po te tabletki antykoncepcyjne i dowiedziała się jakie choroby one mogą powodować.

Skoro na papierosach są narysowane drastyczne choroby i napisane, że palenie zabija, może trzeba coś podobnego zrobić z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 18:53  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Dlaczego tak się złościcie jak piszę prawdę?

Jaką prawdę? Nikt się nie złości tylko ksiądz wchodzi z buciorami w życie prywatne innych i tego nikt nie lubi.
CYTAT (rsta)
Mi tylko chodzi o to, aby każda kobieta zastanowiła się co najmniej kilka razy zanim sięgnie po te tabletki antykoncepcyjne i dowiedziała się jakie choroby one mogą powodować.

Na jakiej podstawie ksiądz wyciąga wnioski,że użycie tychtabletek jest nieprzemyślane? Wiele leków leczą jedno niszcząc zdrowie innego organu choćby antybiotyki czy chemia ratująca życie.
CYTAT (rsta)
Skoro na papierosach są narysowane drastyczne choroby i napisane, że palenie zabija, może trzeba coś podobnego zrobić z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Obrazek


Nie nie trzeba bo na większości specyfików farmakologicznych również istniałaby taka potrzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 19:08  
Cytuj
Wszystkie tabletki źle wpływają na zęby, wątrobę, żołądek, ale czy to powód aby ich nie zażywać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 20:10  
Cytuj
Przecież zwykłym paracetamolem można sobie wyrządzić krzywdę.. Aborcja w ekstremalnych sytuacjach nie antykoncepcyja nie.. To czyli my kobiety mamy wierzyć w kalendarzyk i litość boską ze jednak dziecko wcale nie urodzi się z organami na wierzchu jak wynika z usg i wcale mózg nie jest martwy

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 20:57  
Cytuj
Ustalmy sobie jedno, że tabletki antykoncepcyjne nie są lekami, bo nie leczą, a wręcz zaburzają pracę zdrowego organizmu kobiety!
Wyjątkiem mogą być sporadyczne sytuacje.
Przecież głównym powodem antykoncepcji jest popsucie normalnego stanu zdrowia jakim jest płodność kobiety, po to by przestał prawidłowo działać.

Kalendarzyka nie polecam, bo jest mało skuteczny, ale jest bardzo skuteczna metoda objawowo-termiczna, która wcale nie niszczy zdrowia kobiety.

A co najważniejsze pozwala by jej piersi nie były dodatkowo narażone na nowotwór.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 21:33  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Ustalmy sobie jedno, że tabletki antykoncepcyjne nie są lekami,

To może ksiądz nam wytłumaczy czym są,bo raczej nie suplementami diety i dlaczego wypisywane są na recepte?
CYTAT (rsta)
bo nie leczą, a wręcz zaburzają pracę zdrowego organizmu kobiety!

To nie jest żadne wytłumaczenie,udowodnij księże swoje słowa na konkretnym przykładzie.
CYTAT (rsta)
Wyjątkiem mogą być sporadyczne sytuacje.

No właśnie proszę księdza.
Już usłyszeliśmy co ma do powiedzenia ksiądz chociaż nie każdy jest ciekawy jak pcha swój nos w nieswoje sprawy.Ciekawe dlaczego nie wypowiada się w takich tematach jakiś duchowny z innej wiary tylko katolickiej.Bardzo ciekawy jestem co w tym temacie miałby do powiedzenia na przykład Świadek Jehowy lub ktoś z innego wyznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 00:31  
Cytuj
To ja Ci RSTA przytoczę akapit z tego samego artykułu o którym już Twoja wybiórcza moralność nie wspomniała:

CYTAT
Wyniki badania potwierdzają tezę, że antykoncepcja hormonalna może prowadzić do raka piersi. Trzeba jednak wziąć pod uwagę korzyści wynikające ze stosowania antykoncepcji hormonalnej. Okazuje się, że może ona ograniczać ryzyko innych nowotworów np. jajnika czy jelita grubego.


Może tak rzetelniej?
A uprzedmiotowywaniem kobiet najskuteczniej zajmuje się Kościół.

Ps.
CYTAT
Ustalmy sobie jedno, że tabletki antykoncepcyjne nie są lekami, bo nie leczą, a wręcz zaburzają pracę zdrowego organizmu kobiety!

Eeentulnie regulują pracę zaburzonego organizmu. Kolego, pojęcia nie masz o czym piszesz więc daruj sobie. Czerpiesz wiedzę medyczną z onetu i katechizmu. Nobłagam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 07:33  
Cytuj
Cieszę się Szopen, że czytasz moje linki umiech

Tylko odpowiedz mi co za korzyść odniesie kobieta jeżeli może ustrzec się od nowotworu jajnika czy jelita grubego, skoro wpakuje się w nowotwór piersi?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 10:24  
Cytuj
Jeżeli akurat ten egzemplarz kobiety ma szansę 1:10000000 na raka piersi i 1:100000 raka jelita, to policz sobie jak na tym wyjdzie. Ryzyk fizyk. Niezbadane są wyroki boskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 10:44  
Cytuj
Skąd Ty żeś chłopie wziął te dane?
Chyba z sufitu ... umiech

Ja podaję Ci dane z:
Obrazek

Nowotwór piersi - 21,9 %
Nowotwór jelita grubego - 10,1 %


Oto rozkład częstości zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce w 2013r.

Mężczyźni i kobiety:

Obrazek
http://onkol(...)golem-2/

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 11:07  
Cytuj
Ja piszę o jednostce. Ty o populacji. Tu jest różnica. Nie zrozum swoich wykresów tak, że każda kobieta ma 21,9% szans na raka piersi i 10,9% na raka jelita. Poza tym po wykonaniu badań genetycznych można określić predyspozycje. Jeżeli kobieta ma wysokie prawd. raka jelita, a hormony ją przed nim uchronią to nazwiesz je już lekiem czy jeszcze nie? Reszta Twoich argumentów przeciw antykoncepcji hormonalnej jest trochę słaba. To tak jakby napisać, że pigułki powodują hiv, bo jak je koobieta zażywa, to rezygnuje z prezerwatyw i zaraża się wirusem.

CYTAT
Tabletki antykoncepcyjne nie tylko zwiększają ryzyko zachorowania na raka piersi, ale też uprzedmiotawiają kobietę, która staje się dostępna dla mężczyzny na każde jego i jej życzenie ...

A to brzmi trochę jakbyś stwierdzał, że każda kobieta, która łyka piguły staje się ku..wą i daje każdemu na zawołanie. To jest dopiero krzywdzące dla kobiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 12:22  
Cytuj
Bardzo dobrze rozumiem swoje wykresy i procenty umiech
i nie tłumacz się już bo się jeszcze bardziej zamotasz ...

Tu Ci nie wyszło, to czepiasz się innego mojego zdania i interpretujesz go po swojemu, co mi się bardzo nie podoba, bo to Ty krzywdzisz kobiety w ten sposób myśląc.

Moja interpretacja jest zupełnie inna...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:26  
Cytuj
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Skąd Ty żeś chłopie wziął te dane?
Chyba z sufitu ... umiech

Ja podaję Ci dane z:
Obrazek

Nowotwór piersi - 21,9 %
Nowotwór jelita grubego - 10,1 %


Oto rozkład częstości zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce w 2013r.

Mężczyźni i kobiety:

Obrazek
http://onkol(...)golem-2/
Geniuszu a może dlatego że mężczyżni Piersi nie mają?Poza tym to działa przez skórę bo mężczyźni w nowotworze jelita grubego kobiety przebijają?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.


Efekt Czarnobyla?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.


Efekt Czarnobyla?


A to juz raka piersi nie dotyczy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.
Bo to zła krew.Taka mało OfiaroDAWCZA.Pamiętaj HIV to DOPUST boży.A tak z ciekawości spytam z jaką chorobą weneryczną kojarzy się idealne kółko pozbawione włosów na szczycie głowy?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.


Efekt Czarnobyla?


A to juz raka piersi nie dotyczy ?

Juz nie dlugo beda tabletki dla mezczyzn smiech2 takze bedzie rownouprawnienie, a facet zawsze moze sobie zrobic wazektomie, RSTA jak tak bardzo dba o zdrowie swojej zony mysle ze to przemyslal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:11  
Cytuj
Zgadzam sie z Rsta w 100%,nawet wiecej,uważam że ryzyko jest jeszcze wieksze niz podaja statystyki,no bo tak na chłopski rozum pomyślcie baby,robicie coś zupełnie wbrew naturze,Wasz organizm głupieje po tych tabletach,jak mozna oszukiwać latami mózg, ze jest sie w ciązy?to sie po prostu nie może dobrze skończyć!to raz a dwa to nie mądrzyjcie sie, że to Wasza sprawa, bo za przeproszeniem jak szczacie tymi hormonami to zatruwacie całe środowisko!!!!!!!!!!!!!a ja i wielu sobie tego nie życzy!!!!!!!! ,no ale niestety baby wsystko "łykną"(nie wszystkie oczywiście),zauwazcie, że tablet dla mężczyzn nie ma, bo oni nie są tacy głupi, żeby sie truć!.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »