NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Pola namiotowe,kempingi, Wakacje 2018
Posty: 3
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 21:29  
Cytuj
Witam wszystkich serdecznie. Rozumiem, że zima się zaczyna,a do wakacji jeszcze daleko,ale planuje rodzinny wyjazd z dziećmi pod namiot w czasie wakacji 2018,tak jak sam kiedyś w młodości jeździłem. W erze facebooka i innych tego typu rzeczy myśle,że dzieci troszeczkę inaczej spojrzą na świat będąc bliżej przyrody.Trochę pogłębiłem temat i stwierdzam,że dzisiejsze kempingi to zupełnie co innego jak 20 lat temu,choć dla dzisiejszej młodzieży to wciąż survival☺ Może znacie jakieś fajne kempingi (zaznaczam,że dzieci w wieku 2 i 10 lat)??? Narazie poprzestańmy na Polsce,choć zagraniczny wyjazd jest również realny. A może temat spodoba się większej grupie osób na forum i uda się wyjechać w kilka rodzin???☺ Narazie jest dobry okres na kompletowanie sprzętu i naprawdę można trafić na super okazje☺ Pozdrawiam gorąco i ciekaw jestem reakcji,tylko proszę bez narzekania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 09:12  
Cytuj
To ja polecę moje odkrycie 2017 - Polana Glavoi w samym sercu parku narodowego Apuseni - Rumunia. ok Darmowe :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 18:42  
Cytuj
My jezdzimy do Polanczyka, jest tam super pole wlasnie pod takie Mlodsze dzieci bo Wlasciciel pilnuje ciszy nocnej i porzadku ale tak z rozsadkiem. W tym roku tez planujemy jechac pod namiot w Bieszczady i na Mazury umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 19:51  
Cytuj
Polecam Zwierzyniec w trakcie festiwalu filmowego.. Sierpień pole echo.. dzieje się, bo mnóstwo kulturalnych imprez w okolicy roztoczańskiej przyrody... wpisz w google LAf..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 20:48  
Cytuj
ja mam fajne miejsce 10 km od stalowej
jadę w czerwcu z dzieciakami las woda pola itp
można się zorganizować w parę namiotów miejsca jest na przynajmniej 5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich serdecznie. Rozumiem, że zima się zaczyna,a do wakacji jeszcze daleko,ale planuje rodzinny wyjazd z dziećmi pod namiot w czasie wakacji 2018,tak jak sam kiedyś w młodości jeździłem. W erze facebooka i innych tego typu rzeczy myśle,że dzieci troszeczkę inaczej spojrzą na świat będąc bliżej przyrody.Trochę pogłębiłem temat i stwierdzam,że dzisiejsze kempingi to zupełnie co innego jak 20 lat temu,choć dla dzisiejszej młodzieży to wciąż survival☺ Może znacie jakieś fajne kempingi (zaznaczam,że dzieci w wieku 2 i 10 lat)??? Narazie poprzestańmy na Polsce,choć zagraniczny wyjazd jest również realny. A może temat spodoba się większej grupie osób na forum i uda się wyjechać w kilka rodzin???☺ Narazie jest dobry okres na kompletowanie sprzętu i naprawdę można trafić na super okazje☺ Pozdrawiam gorąco i ciekaw jestem reakcji,tylko proszę bez narzekania.



W Suścu jest kemping co wygląda jak by "czar PRLu" jeszcze trwał umiech. Kemping czy pole namiotowe to jeden temat ale ważniejsze chyba jest miejsce docelowe wakacji.

Okolice jeziora Wigry - tu zdecydowanie polecam.
http://www.danowskiewzatoce.pl/camping-w-zatoce/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 21:47  
Cytuj
CYTAT


W Suścu jest kemping co wygląda jak by "czar PRLu" jeszcze trwał umiech. Kemping czy pole namiotowe to jeden temat ale ważniejsze chyba jest miejsce docelowe wakacji.






Kilka razy nocowałem na tym campingu u Zbyszka .Co prawda nie w namiocie tylko w tych "klimatycznych" domkach z PRLu . bardzo fajne i klimatyczne miejsce . Przy samym campingu piękne źródlisko no i lasy naokoło a i rzut beretem do szumów na Tanwi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 05:07  
Cytuj
Witam
Z tych bliższych to ze względu na wodę mogę polecić Resort Piaseczno. Co do ciszy to na weekendach raczej było słabo. Ostatnio byłem tam chyba trzy lata temu.
Inne to:
- Kątno koło Ostródy - czysto, spokojnie. Właściciel błyskawicznie pozbywa się uciążliwych gości.
- Polana Sosny w Niedzicy - dobre miejsce na wyjazd z dziećmi. Położony nad Dunajcem kilkaset metrów od granicy ze Słowacją.
- Złoty Potok na Pogórzu Izerskim - kupę miejsc do zwiedzania (zamek Czocha między innymi)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 06:43  
Cytuj
Witam wszystkich ponownie i dzięki za wskazanie fajnych miejscówek, cieszę się, że temat rozwija się umiech Osobiście namierzyłem dwie fajne miejscówki:
1. Fajna miejscówka dla dzieci (podobno są animacje dla dzieci), nie jest tanio jak na Polskę choć jest 10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny
2. Myślę, że też fajna miejscówka choć już troszeczkę będzie survival umiech Cena myślę, że niska i do tego 10% zniżki dla posiadaczy wspomnianej wcześniej Karty. Fajnie bo można palić ognisko w pobliżu namiotu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 07:56  
Cytuj
Jesli chodzi tylko o wyjazd taki dwu trzy dniowy to polecam Wilcza Wole umiech z drugiej strony jeziora jest duzo miejsca gdzie mozna sie rozbic umiech (na drugim koncu zalewu od tamy) chociaz w okolicy weekendu ciezko o miejscowke umiech w kolo las, woda i czysty surwiwal umiech mozna lowic ryby, grilowac, palic ognisko, pochodzic po lesie ( jest tam sciezka przyrodnicza). Oczywiscie wszystko za free umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Sty 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sty 2018r. 02:20  
Cytuj
Jarosławiec-Bieszczady-niedaleko St.Woli-Góry Świętokrzyskie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »