NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Czas prezentów- Ratunku,
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:21  
Cytuj
Zbliża się Mikołaj i święta. Co kupić komuś kto ma wszystko, a coś kupić trzeba niebanalnego, niebyt drogiego, coś fajnego, może jakiś gadżet, może przydatny w domu, coś co zaskoczy i ucieszy, a nie tylko na odwal flaszka czy czekoladki
Dla kobiety prezent około 30- tki jak mówię co ma wszystko..
Czy jest w Stalowej jakiś sklep z gadżetami, fajnymi rzeczami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:35  
Cytuj
a o jakie gadżety ci chodzi?co w vivo jest sklepik naprzeciwko inter z dziwnymi i zabawnymi rzeczami. podejdź, zobacz, może coś ci wpadnie w oko.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 16:08  
Cytuj
no właśnie mam zupełną pustkę w głowie
to może wpadnę do Vivo zobaczyć tez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 21:40  
Cytuj
To moze jakas ciekawa ksiazka, plyta z muzyka lub bilet do kina na jakis fajny film. Jezeli to bliska osoba to mozna np wynajac fotografa na jakas sesje. Kupic dobre wino, usiasc, wypic i posmiac sie umiech Ot czasami najprostsze rzeczy sa najfajniejszy i najtrafniejsze umiech

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 22:45  
Cytuj
ostatnio zamawiałem poszewki z wybranym przez siebie nadrukiem, fajna sprawa, przez allegro wychodzi grosze a jakość super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 22:58  
Cytuj
ja dzisiaj kupilem , walizke , glosnik bezprzewodowy , i patelnie z wypustkami jak na grilla, troche slodyczy i gotowe dla paru osob , na mikolaja smiech2
gadzety mozna latwo zmienic na cos do codziennego uzytku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 10:56  
Cytuj
ale jak ktoś ma wszystko to kupowanie mu ksiązki (i jaka wybrać dla takiego malkontenta), płyty z muzyka (jaką kupic dla takiego malkontenta) czy bilet do kina (jak ktos chodzi do kina kiedy chce)
Co wy kupujecie w tym roku? Bo ja mam pustke w głowie, a nie lubie robic prezentow na ostatnia chwile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 12:36  
Cytuj
Też mam taką koleżankę, której ciężko coś wybrać. Zawsze kupowałam jej książki, ale chyba już ma ich za duzo umiech w tym roku postanowiłam jej zrobić wyjątkowy prezent i planuję dac jej zdjęcie na płótnie. Taki jej autoportret. Zamówię na holy-art (holy-art. pl)bo często zamawiam u nich odbitki i problemów nie ma. Znajoma robiła taki prezent dla córki na 18 urodziny i bardzo fajnie to wyszło. Zawsze to tez dodatkowa dekoracja do mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 13:56  
Cytuj
Polecam zabrac kobiete na jednodniowe zabiegi spa w Nałęczowie. Sama sie zrelaksujesz, a kolezanka na pewnio bedzie miala niecodzienny prezent. Wszystkie informacje na temat takich zabiegow na stronie internetowej uzdrowiska, calkiem ciekawe oferty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 14:09  
Cytuj
Rowniez dobrym prezentem jest zakup jakiegos jaretu na masaz czy do fryzjera umiech kolezanka ma wszystko ale masaz czy fryzjer zawsze sie przyda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 14:16  
Cytuj
Ja w tym roku zrobiłem taki sam prezent żonie i siostrze i kupiłem im torebki. Jeszcze nie przyszły, więc mam nadzieję, że zdążą przed świętami umiech Myślicie, że skórzana torebka to dobry pomysł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 14:53  
Cytuj
Torebka to super prezent.Szczególnie jeśli trafisz w gust umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 18:32  
Cytuj
a co dla faceta? co roku ten sam klopot. najpierw mikołajki, a pozniej swieta w dodatku prezent musi byc podwojny bo i urodziny ma 25 grudnia ;/ teraz mam dylemat bo na mikolajki dostal juz swoj ukochany zestaw palacza z bletki.com a teraz juz kompletnie nie mam koncepcji ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 18:43  
Cytuj
Liczy się gest i chęć. Prezenty to nie spełnianie marzeń. Dla męża skórzane rękawiczki ( kupione w Unimecie do prac podwórkowych ) koszt ok 40 zł, dla syna 14 lat kupiłam atlas historyczny, a dla drugiego syna zestaw delikatnych męskich kosmetyków ( żel do kąpania, balsam do ciała ). Pamiętajmy, że liczy się dobry zamiar a prezent sam w sobie to zawsze mnóstwo dylematów i wątpliwości. Pozdrawiam

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Liczy się gest i chęć. Prezenty to nie spełnianie marzeń. [...] Pamiętajmy, że liczy się dobry zamiar a prezent sam w sobie to zawsze mnóstwo dylematów i wątpliwości. Pozdrawiam


Nie zgodzę się z Toba. Nie liczy się gest i pamięć, ale prezent ma sprawić przyjemność komuś. Sztuką jest nie urwanie sobie kieszeni, ale za nieduże pieniądze kupienie czegoś fajnego, nawet drobnego. Ja nie kupuję dzieciakowi żelu pod prysznic, bo- nie obraź się- ale żel to stoi na wannie i każdy jak sie idzie kąpać to go ma. Dla dzieci to oczywiste i słusznie, że żel, mydło, pasta do zębów to środki, które mają obowiązek zapewnić rodzice, chyba, że to jakiś droższy żel, perfumowany dla nastolatka, który będzie miał tylko dla siebie i będzie mógl sobie poszpanować, że fajnie pachnie i wiadomo, ze sie ucieszy...
Tu na forum jest dylemat, że ktoś majętny ma dostać prezent i co tu kupić będąc przeciętnym zjadaczem chleba. Kupić komuś żel pod prysznic czy mleczko do ciała za 20 zł jak używa za 200? Trochę by tu był zgrzyt.

Pamiętam, że jako dziecko dostałem od rodziców jakąś naukową książkę do szkoły. Usmiechałem się, dziękowałem jako dobrze wychowany młody człowiek, ale jak mi było przykro i jakże byłem rozczarowany! Koledzy opowiadali, że dostali jakies fajne zabawki, gadżety, ktoś dostał odjechaną kurtkę, inny jakiś sprzęt, jeszcze inny jakieś fajowe rzeczy, a ja kuźwa naukową książkę! Ja piernicze. Ale dzięki temu wiem, że ja nigdy nie kupię komuś czegoś podobnego! Prezent, niech będzie drobny, ale dla nas, osobiscie, niech daje przyjemność. I tu rodzice niech się zastanowia zanim kupią swoim dzieciom prezent, którego kupno jest ich obowiazkiem na co dzień jako rodziców.. To tak jak mąż daje żonie wałek pod choinkę i płyn do mycia naczyń, a niech ma, przecież sprząta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2017r. 21:39  
Cytuj
ja proponuję zakupić coś w sklepie stara mydlarnia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 11:19  
Cytuj
Ja kupiłabym coś ładnego do domu. Teraz na topie są takie latarenki drewniane lub metalowe, najlepiej trzy w zestawie (duża, średnia i mała). Do tego wkładasz świece i robi fajny klimat w domu. Albo właśnie komplet ozdobnych świec zapachowych. Zawsze przyda się też jakiś kuferek na biżuterię, ładny wazon, lustro. Pełno takich rzeczy jest w home&you w Vivo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 11:35  
Cytuj
no na pewno to piekne prezenty, tyle ze tam juz urzadzone mieszkanie przez architekta i nie chce komus psuc "harmonii"
Ale komus innemu na pewno mozna kupic piekne latarenki romantic umiech, sama bym chetnie dostała taka

kupiłam grę planszowa, będziemy całą rodziną grać, słodycze dobre i fajną naleweczke

dla 16- latka powerbank, powinien sie przydać

Też uwazam, ze nie powinno sie kupować dzieciom naukowych ksiażek i żeli pod prysznic, bo takie rzeczy to powinni rodzice zapewniac na co dzien.. no chyba, ze mamy tu do czynienia z maniakiem, jak u moich znajomych syn od dziecka śleczał nad mapami, zachwycony światem, czytał itp. a na mikołaja życzył sobie globusy i mapy.. W przeciwnym razie to jedynie przykrosc taki prezent

Lepiej dac dziecku ptasie mleczko i fajny brelok do kluczy np. reagujacy na gwizdanie niz żel do kapieli czy atlas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 11:59  
Cytuj
Mój syn interesuje się historią i marzył o wspomnianym atlasie. Laterenki, pierdołki, i inne badziewa też są ok jeśli samej Ci się podobają to na pewno innym też. Ja kupowałam prezent pod potrzeby danej osoby a nie na przymus. A żel do kąpieli i balsam ? Tak może to i banał ale nie znacie sedna sprawy a oceniacie... cóż każdy mierzy innych swoja miarką. Nie rozumiem tylko jednego... wygląda na to że macie dużo kasy i nie wiecie co kupić? Dla mnie to po prostu brak wyobraźni i empatii, bo nie wiecie z czego ucieszy się bliska mi osoba. Wesołych Świąt! Ja tam będę się cieszyć ze wspólnie spędzonych chwil, granych na gitarze kolęd i wspólnym ich śpiewaniu a nie oglądaniu prezentów. Dla mnie sprawa prezentów jest najmniej ważna w całych świętach. LOL

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2017r. 13:02  
Cytuj
za dużo w tym wszystkim "ja", "mnie bedzie cieszyc" za mało odbarowany, tak jak wspomniano wyżej najwazniejsze by kogoś to cieszyło, jesli cieszy atlas, ksiązka naukowa, to super, prezent w punkt, jesli to coś do nauki dla dziecka, które na co dzien zle lub dobrze sie uczy i przyda mu sie do szkoły bo tak uznali rodzice, to smutne (wiem z autopsji, że przykre dostawac ksiazki do nauki, zwykłe skarpety i majtki, wole tylko czekolade z okienkiem zamiast tego hehehe)..
Inaczej sie patrzy jako dziecko na rodzinę i bliskosc, wspolne kolędowanie, bycie razem, bo to sytuacja z urodzenia zastana, docenia się to dopiero pozniej wszystko, każdy pewnie z nas z rozżewnieniem wspomina rodzicow, dziadkow, zwłaszcza ci, którzy ich juz nie mają..tamte wigilie zapadły w serce i wracaja po latach..
Wazne jest gdy rodzice tworza tą atmosfere dobrą i szczegolną, szcześciarze te dzieciaki, ktore tak maja, ale
Ale jako dziecko każdy chce dostać cos dla siebie, nie do mycia, nie do szkoły itp. cokolwie
Nie chodzi tu o zasoby portfela, lecz o cos co ucieszy za małe pieniadze umiech

Takie rzeczy tez maja miejsce przy okazji komunii, są rodzice którzy mówią dzieciom ze nie o to chodzi, co innego wazne i dzieci nic nie dostają, jest im najzwyczajniej bardzo przykro, kiedys to może sprawic, że odworcą się od swiat, od koscioła, bo im sie bedzie zle kojarzyc, mówi się im, że nie mozna myslec o prezentach i te dzieci powtarzaja to w szkole by samemu sie obronic i wytlukaczyc przed innymi, a wiadomo, ze dziecko i tak czeka na jakis prezent bo jest dzieckiem i nie ma jeszcze takiego rozumu umiech Trzeba uczyc, edukowac, nie przeginac w żadną stronę, ale myślec i patrzec przy robieniu prezentu oczami dziecka, nie swoimi, Zaowocuje to w doroslym zyciu, ale dlaczego teraz nie dac coś dziecku co ucieszy. Wazne by to nie przysłoniło wielkością komunii, świąt itp.... Niemniej jednak niech ten prezent ucieszy..
Wesołych Świat!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 13:57  
Cytuj
A co robicie jak rodzina się Was pyta co Wam podarować? Co się znajduje na Waszej liście prezentowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 11:56  
Cytuj
Ja robię listę już od listopada jestem biednym studentem, a mam też urodziny w grudniu, więc fajne prezenty są w cenie. Wybieram takie rzeczy, które nie są konieczne czyli samx ich sobie nie kupię, ale które bardzo chcę mieć do używania - np wymarzone pióro lamy, którego nie kupiłm sobie w październiku ze względu na cenę; ulubione (i jedyne jakie mam) perfumy, które mi się kończą, kołdrę całoroczną czy lepszy odkurzacz niż gówienka które mam - który jest mi niezbędny, ale na ktory mnie nie stać. Uwielbiam też ceramikę [spam] Na przykląd takie recznie malowane ceramiczne kubki.
Dzięki temu czuję się naprawdę wspaniale obdarowanx na święta, jak najszczęśliwsze dziecko na świecie pośród tych wymarzonych od miesięcy rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2022r. 15:20  
Cytuj
umiech miłego dnia życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Gru 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 10:14  
Cytuj
Gdzie mogę kupić serwis obiadowy 12-osobowy z porcelany ? i jakie mniej więcej ceny są ? Z góry dzięki ! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Gdzie mogę kupić serwis obiadowy 12-osobowy z porcelany ? i jakie mniej więcej ceny są ? Z góry dzięki ! umiech


sklep „Na Rogu” na tak zwanej "edukacji"

ulica K.E.N. 11

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »